Xiamen University Malaysia

Įvadas

Oficialus aprašymas

Xiamen University Malaysia (XMUM) yra pirmasis užsienio miestelis, įkurtas žinomo Kinijos universiteto ir pirmojo Kinijos universiteto filialo Malaizijoje. Įsikūręs šalia Bandar Kota Warisan, Sepang, Selangor, vos 15 minučių kelio automobiliu nuo šalies administracinio Putrajaya centro arba 45 km į pietvakarius nuo Kvala Lumpūro. Jis yra pastatytas ant 150 ha ploto, kurio bendras plotas yra 470 000 kvadratinių metrų. „XMUM“ siekia tapti universitetu, turinčiu aiškią pasaulinę perspektyvą, kurioje yra pirmos klasės mokymas ir moksliniai tyrimai bei kultūrinė įvairovė. Išskyrus kinų studijas ir tradicinę kinų mediciną, visų kitų programų mokymo priemonė yra anglų kalba.112253_blur-businesswoman-close-up-407237.jpg

Siameno universitetas Kinija trumpai

Nuo pat įkūrimo 1921 m. Xiameno universitetas sukūrė daugiau nei 300 000 absolventų ir absolventų. Xiamen universitete studijavo arba dirbo daugiau kaip 60 Kinijos mokslų akademijos akademikų ir Kinijos inžinerijos akademijos (CAE).

Taikymo sritis

Siameno universitete yra 28 mokyklos, kuriose yra 76 katedros ir 14 mokslinių tyrimų institutų.

Laipsniai

Universitetas siūlo 33 daktaro laipsnius pirmos klasės disciplinose ir 52 magistro laipsnius pirmos klasės disciplinose. Ji siūlo 90 bakalauro programų, 279 studijų programų ir 187 doktorantūros studijų programas. programas.

Siameno universitete yra 2657 dieninių dėstytojų ir profesionalių mokslininkų, iš jų 1 855 profesoriai ir docentai, iš kurių 22 yra CAS ir CAE akademikai.

Šiuo metu universitete universitete yra apie 40 000 nuolatinių studentų, iš jų 19 843 studentai, 16 172 magistrantūros studentai ir 3647 doktorantai. Yra daugiau nei 3000 tarptautinių studentų.

Nuo 2011 iki 2015 m. XMU studentai ir dėstytojai paskelbė daugiau kaip 50 mokslinių tyrimų ataskaitų tarptautiniuose aukščiausio lygio žurnaluose, tokiuose kaip Mokslas, Gamta ir Ląstelė, ir jų žurnaluose. 2016 m. Xiamen universitete 306 ir 31 mokslinių tyrimų projektus finansavo Kinijos nacionalinis gamtos mokslų fondas ir Kinijos nacionalinis socialinio mokslo fondas.

Pietryčių Azijos studijos, Taivano studijos, Aukštojo mokslo tyrimai, Ekonomikos studijos ir Apskaitos tyrimai yra labai vertinamos programos Kinijoje.

"Global Reach"

Xiameno universitete yra tarpuniversitetinių ryšių su daugiau kaip 300 aukštojo mokslo įstaigų namuose ir užsienyje.

Siameno universitetas skatina kinų kalbą kaip užsienio kalbą.

Xiamen universitetas tapo pirmos klasės visuotiniu universitetu Kinijoje. Ji įkūrė 16 Konfucijaus institutų, kurių universitetai yra Šiaurės Amerikoje, Europoje, Azijoje ir Afrikoje.

Masė ir ryšys

Siameno universiteto statomas plotas - 1,4 mln. Kvadratinių metrų, o bibliotekos turi 10,7 mln. Apimčių (įskaitant 5,6 mln.

Siameno universitetas dabar žengia į priekį siekdamas sukurti aukšto lygio universitetą, gerai žinomą tiek namie, tiek užsienyje.

(Pirmiau pateikti duomenys yra nuo 2018 m. Kovo mėn.)112254_cheerful-colleague-desk-1169953.jpg

Xiamen University Malaysia faktai

Istorinis abipusis ryšys

„XMU 1921 m. Įkūrė malajų kinų p. Tan Kah Kee. Dabar 93 metai vėliau XMU susitiko įsteigdama miestelį Malaizijoje, kur Tan Kah Kee pasiekė didelę sėkmę savo karjeroje. . "

-Zhu Chongshi, XMU prezidentas (2003-2017)

Dvasia gyvena

XMU įkūrėjas Tan Kah Kee buvo laikomas pasauliniu mastu pripažintu pedagogu, kuris viską skyrė švietimui. XMU iškilmingai įsipareigoja palaikyti p. Tan Kah Kee savižudiško atsidavimo dvasioms ugdymo priežasčių dvasią kuriant XMUM. Jis išliks ne pelno siekiančia institucija, o ne senasis bus grąžintas į Kiniją. Vietoj to, visos perteklinės lėšos bus nukreiptos į mokslinius tyrimus ir stipendijas XMUM studentams.

Įsipareigojimas siekti išsilavinimo

„XMUM“ įkūrimas nustato naujus aukštus santykius tarp Kinijos ir Malaizijos bendradarbiavimo ir mainų švietimo srityje. XMU stengiasi statyti universitetą į vieną iš geriausių Malaizijos vietų, praturtindama Malaizijos aukštojo mokslo kraštovaizdį ir gamindama aukštos kokybės talentus su tarptautiniu konkurencingumu.

Vizija ir misija

Vizija

Xiamen University Malaysia siekia tapti universitetu, turinčiu aiškią pasaulinę perspektyvą, apimančią pirmos klasės mokymą ir mokslinius tyrimus bei kultūrinę įvairovę.

Misija

Ugdyti jaunus talentus su orumu ir išmintimi, paversti juos gerais regiono piliečiais, kurie prisidės prie žmonių gerovės ir socialinės pažangos Malaizijoje, Kinijoje ir Pietryčių Azijoje.112255_architecture-buildings-city-92225.jpg

Vietos

Selangoras

Address
Jalan Sunsuria,
Bandar Sunsuria,
43900 Sepang,
Selangor Darul Ehsan, Malaysia

48200 Selangoras, Selangoras, Malaizija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis