AUM American University of Malta

Įvadas

Oficialus aprašymas

137230_16x4.5UniImage1-WithText.jpg

Kodėl AUM?

Amerikos Maltos universitetas (AUM) yra amerikietiško stiliaus universitetas, skirtas aukščiausiajam išsilavinimui ir moksliniams tyrimams tarptautinei bendruomenei. Laipsnio programos, tiriamoji veikla ir tarnyba bendruomenei keičia gyvenimą ir tarnauja visuomenei, ugdant etiškai išmanančius piliečius, kuriant žinias ir pritaikant žinias darbui globalioje aplinkoje.

AUM ugdo įvairiapusę studentų bendruomenę, kad ji taptų etiškai atsakingais pasaulio piliečiais, kritiškais mąstytojais ir būsimaisiais lyderiais akademiškai sudėtingoje mokymosi aplinkoje. Ji stengiasi nuolat diegti naujoves ir gerinti mokymo, mokslinių tyrimų, viešųjų paslaugų ir ekonominės plėtros kokybę.

Tai, kaip AUM vykdo studijų programas, sudaro esminį pagrindą jo tapatybės pagrindui. Kiekviena programa padeda studentams kurti savo žinias nuo pat pradžių ir struktūrizuoti žinias darniai ir patikimai. Tai trunka studentus nuo pagrindinių principų iki praktinės praktikos, naudojant naujausias pramonės sritis, aktualias jų sritims.

Kodėl verta studijuoti Maltoje?

Malta yra Viduržemio jūros centre, tarp Europos ir Šiaurės Afrikos, ir yra mažiausia Europos Sąjungos valstybė narė. Garsėjusi savo 7000 metų istorija ir 300 saulės spindulių dienų, Malta tapo viena ryškiausių sėkmės istorijų euro zonoje. Pripažintas dėl savo verslui palankaus požiūrio, modernios infrastruktūros ir nedidelių verslo sąnaudų, jis tapo augimo mąstančių verslininkų ir tarptautinių kompanijų šalimi.

137231_16x4.5StudentsImage3.jpg

Akreditacija

Amerikos Maltos universitetas (AUM) sujungia geriausius iš abiejų pasaulių akademinių standartų ir akreditacijos prasme. Visos programos yra suprojektuotos profesionalios fakulteto tarybos, kad jos atitiktų Amerikos švietimo standartus aukštojo mokslo lygmeniu. Kiekvienas laipsnis gavo akreditaciją, patikrinus Maltos nacionalinei tolesnio ir aukštojo mokslo komisijai (NCFHE). Savo ruožtu tai reiškia, kad visi AUM siūlomi laipsniai taip pat yra visiškai pripažįstami visoje Europoje ir už jos ribų. Tai, kaip mes teikiame savo studijų programas, yra esminis mūsų tapatybės pagrindas AUM. Amerikietiškas išsilavinimas kartu su europietiška aplinka ir daugiakultūrine studentų organizacija suteikia puikią aplinką ir pridėtinę vertę jūsų mokymuisi.

Mūsų programos

Bakalauro studijų programos

Nesvarbu, ar norite įkurti novatorišką ir finansiškai sėkmingą startą, suprojektuoti naujos kartos vaizdo žaidimus ar planuoti futuristinio miesto išdėstymą, atėjote į reikiamą vietą.

Mes siūlome 10 bakalauro programų:

 • Verslo administravimo BS
 • Verslo ir finansų bakalauras
 • BS apskaitos
 • BS žaidimų kūrime
 • Elektronikos ir ryšių inžinerijos bakalauras
 • Pramonės inžinerijos bakalauras
 • Mechanikos inžinerijos bakalauras
 • Statybos inžinerijos bakalauras
 • Grafinio dizaino ir animacijos bakalauras
 • Kinų kalbos ir kultūros bakalauras

Magistrantūros programos

Pasirinkite iš mūsų trijų studijų programų verslo ir inžinerijos srityse. Mokymo programa skirta daugybei šiuolaikinių ir aktualių klausimų, teorijai ir praktikai nusipelno vienodo dėmesio. Prižiūrima patyrusių dėstytojų iš pirmaujančių universitetų visame pasaulyje, programa atitinka aukščiausius tarptautinius standartus.

Mes siūlome tris magistrantūros programas:

 • Verslo administravimo magistras
 • Inžinerijos vadybos magistras
 • VN kibernetiniame saugume

Anglų kalba akademiniais tikslais programa

EAP programa Amerikos Maltos universitete yra skirta padėti studentams, kurie atitinka visus priėmimo reikalavimus, išskyrus kalbos mokėjimą ir būtinybę patobulinti savo anglų kalbos įgūdžius, norint pradėti savo studijų programą. Ši programa padės studentams tobulinti klausymo, kalbėjimo, skaitymo ir rašymo įgūdžius, kad padėtų jiems pasisekti pradėjus mokslus.

137232_16x4.5StudentsImage2.jpg

Stipendijos

Maltos ir ES stipendija

AUM siūlo visas stipendijas bakalauro studijų kandidatams, kurie yra Maltos arba ES piliečiai, gyvenantys Maltoje pastaruosius 5 metus. Kandidatai turi užpildyti priėmimo prašymą, kad būtų svarstomi.

Studentų gyvenimas AUM

Neikite tik į uni - išnaudokite visas galimybes. „AUM“ metu mes raginame savo studentus dalyvauti ilgoje universiteto remiamų veiklų sąraše. Nuo paplūdimio išvykų iki visos salos kultūrinių ekspedicijų mes stengiamės užtikrinti, kad mūsų studentai turėtų daugybę galimybių linksmintis. Mūsų tikslas ne tik turėti teigiamą patirtį klasėje, bet ir turėti daugybę galimybių užmegzti ilgalaikę draugystę.

Mūsų universitetas

AUM yra įsikūręs Bormloje, dar vadinamoje „Cospicua“ - viename iš Maltos ikoniškų trijų miestų. Vietovė yra turtinga kultūra, įvairia istorija, restoranai ir kavinės prie nuostabaus kranto. Mūsų miestelis, kurį iš pradžių suprojektavo Williamas Scampas, buvo naudojamas Antrojo pasaulinio karo metu kaip Britanijos jūrų laivyno bazė. Šiuo laikotarpiu smarkiai bombarduojamas pastatas daugelį metų buvo paliktas griuvėsiuose. Restauravimo procesas apėmė pastangas išlaikyti istorinį artefaktų išsaugojimą pastate.

137233_16x4.5StudentsImage1.jpg

Vietos

„Cospicua“

Address
BML 1013 „Cospicua“, Malta

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis