Oficialus aprašymas

Apžvalga

Įkurta 2001 metais, Maltos menų koledžas, mokslo ir technologijų (MCAST) yra šalies pirmaujančių profesinio švietimo ir mokymo įstaiga. Per mūsų šešių institutų Malta ir Gozo Campus, siūlome 185 dieninių ir daugiau nei 300 visu etatu dirbančių profesinio mokymo kursus nuo sertifikatus laipsnių (MQF 1 lygio iki 6 lygio). Mūsų studentai yra pasirengę karjeros įvairiose ekonomikos sektorių arba aukštąjį išsilavinimą.

Mes glaudžiai bendradarbiaujame su vietos pramonės šakų užtikrinti, kad žinios, įgūdžiai ir kompetencijos per mūsų mokymo programas yra tinkama ir atitikti dinamiškos ir ateitį ekonomikai. Šis ryšys skatina Kolegijos sėkmę - mūsų programos yra lanksčios, svarbūs ir reaguoja į mūsų studentų siekius ir pramonės poreikius, kurie nuolat kintančių patenkinti kintančios pasaulinės ekonomikos iššūkius.

Nauja MCAST struktūra padėti studentams

MCAST turi plačias ir unikalus vaidmens povidurinio sektoriaus kursus organizavusios nuo 1 lygio iki 6 lygio. Per Maltos kvalifikacijų sąrangos, MCAST teikia 1 ir 2 lygio Foundation programas studentams, kurie gali turėti kairėje formalus švietimas be jokių oficialią kvalifikaciją siekiant padėti jiems bent pasiekti 3 lygio profesinę kvalifikaciją ir galbūt net daugiau tikslą. MCAST taip pat teikia 4 lygio kursus studentams norintiems patekti užimtumą technikas lygio arba kurie gali pretenduoti tęsti studijas aukštojoje mokslo laipsnio. Galiausiai, MCAST siūlo kursus 5 lygio ir 6, kurioje studentai siekti, kad pirmojo laipsnio.

Visi šie įvairių lygių yra svarbus ir gyvybiškai svarbi dalis MCAST misijos. Siekiant sustiprinti kiekvieną iš šių skirtingų lygių, buvo manoma, kad MCAST struktūra turi toliau plėtoti, kad būtų atsižvelgta į geresnį būdu už mūsų studentų poreikius skirtinguose lygmenyse.

MCAST liks kaip viena organizacija įtraukiant visus šiuos lygius ir pabrėžiant vieną nepertraukiamą ir stiprus keliu tarp skirtingų lygių galimybių. Siekiant sustiprinti savo dėmesį į skirtingus poreikius studentų šių skirtingų lygmenų, MCAST bus įvesti tris kolegijas pagal MCAST skėtis ty fondas College, technikos koledžo ir universiteto koledžo.

Fondas kolegija

Fondas kolegija skirta teikti geriausią mokymo programas ir mokymosi pedagogikos kandidatams šių kursus MQF / EKS 1, 2 ir 3 sprendžiant konkrečius jų poreikius ir parengti juos tolesniam mokymuisi Technikos kolegijoje.

Technikos kolegija

Technikos Kolegija teikia tolesnes studijų programas ne MQF / EKS 4 lygis glaudžiau bendradarbiaujant su pramone. Išplėstinė diplomai pasiūla rengia savo studentus su stačiu žinių, įgūdžių ir kompetencijų, siekiant atsižvelgti technines pozicijas pramonėje arba pereiti į University College turėtų jie nori padaryti. Mūsų 4 lygis programas įtraukti platų gamybinę praktiką įvairiose srityse taigi tyrimai leidžia mūsų studentai taip pat įgyti praktinę darbo patirtį, o mokytis.

University College

University College sutalpinti aukštojo mokslo programų ir profesinio laipsnių, o taip pat darbo, glaudžiai bendradarbiaudama su pramonės sektoriumi, siekiant suteikti specialistams, kurie yra tiek akademiniu parengta ir praktiškai mokomi tenkinti vietos pramonės poreikius.

Institutų ir centrai pateikti visą techninę ir profesinę kompetenciją link visų programų pristatymo metu MCAST turėdamas pagrindinį tikslą vairavimo pateikia visą studijų sritis pagal savo atsakomybės sritis su į ateitį perspektyvų. Ši organizacinė struktūra leidžia kiekvieną kolegiją sukurti sutelktos strategijas, spręsti konkrečius poreikius studentams kiekvieno lygio išlaikant sveiką dialogą su visomis suinteresuotosiomis šalimis, siekiant teikti geriausias programas vietinės ekonomikos ir visuomenės poreikius.

kodėl MCAST?

  • Karjeros

Mes ne tik pasiruošti egzaminams.

Mes bendradarbiaujame su pirmaujančių pramonės dalyvių suteikti jums rankas ant mokymui naujausiais geriausia praktika ir technologijomis. Pasiruoškite suristi savo rankovėmis ir įdėti ko mokytis klasėje praktikuoti mūsų dirbtuvėse, laboratorijose ir realioje darbo aplinkoje, per stažuotes ir gamybinę praktiką.

Mūsų pagrindinis tikslas yra suteikti jums įgūdžių ir patirties, reikalingų padėti Jums pasiekti klestinčią karjerą esate trokštantis už.

  • Pasaulio Galimybių

Kiekvienais metais, mes teikiame mokymo galimybes daugiau kaip 6000 dieninių studijų studentams.

Naujos programos yra nuolat įtrauktas į mūsų sąrašą kursai suteiks jums daugiau naujus mokymo galimybių rinktis. Jei esate pasiryžę anksto savo karjerą, mes turime mokymo programą, pagamintas už jus.

  • Puoselėjamasis ir energingas bendrabučiu

Mes tikime, kad mokslas yra ne tik kvalifikacijos ir techninių įgūdžių klausimas. Mes esame įsipareigoję padėti jums sukurti į atsakingų, entuziastingų suaugusiems su stipriomis socialinėmis vertybėmis. Be klasėje, ne MCAST jums bus dalyvauti sporto, kultūros ir kitų įdomių veiklos, kuri padės jums susirasti naujų draugų, įgyti pasitikėjimą ir pagerinti savo komandinio darbo ir bendravimo įgūdžius.

Jūs taip pat turite galimybę prisijungti prie nacionalinių ir tarptautinių konkursų ir renginiai, taip pat įgyti neįkainojamos patirties per tarptautines studentų mainų programas. Jei išgyvena sunkų momentu gyvenime, mes suteiksime Jums su įvairių asmens priežiūros ir paramos paslaugas.

  • Tarptautinis kompetencijos centras

Mes pirmieji švietimo įstaiga Europoje turi būti sertifikuota kaip tarptautinės kompetencijos centro garsaus tarptautinio kūno Edexcel.

Mūsų nuolatinis įsipareigojimas atnaujinti visų mūsų teikiamų paslaugų kokybę ir suteikti jums malonus mokymosi patirtį apima naujausias mokymo technologijų diegimą, patyrusių dėstytojų ir administracijos darbuotojų užimtumą, taip pat daug investuoti į "state-of-the- ART įranga.

Mes šiuo metu įgyvendina tris ES finansuojamus projektus, kurių vertė daugiau kaip 20 mln €, siekiant toliau gerinti visų mūsų esamų programų kokybę ir įvesti naujus.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BSc

Malta College of Arts, Science and Technology

... [+]

Pagrindinių studijų vienetai

Neorganinės chemijos Organinė chemija Pagrindai inžinerijos ir PROCESS ENGINEERING Cheminis reaktorius inžinerija atskyrimo procesai Chemijos inžinerija termodinamika [-]
Malta Paola
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
10 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Malta College of Arts, Science and Technology

Gamtinių išteklių, CO2 emisijos, klimato kaitos ir jos padarinių, ir demografinių pokyčių apsauga, vis labiau svarbūs temų vietos ir tarptautiniame kontekste. ... [+]

Kurso aprašymas

Gamtinių išteklių, CO2 emisijos, klimato kaitos ir jos padarinių, ir demografinių pokyčių apsauga, vis labiau svarbūs temų vietos ir tarptautiniame kontekste. Šis laipsnis kursas apima nacionalinius ir pasaulinius iššūkius šiandien ir ateityje, ir apima aukšto lygio tarpdisciplininio bendradarbiavimo. Studijų kursas yra klasikinės inžinerijos su gamtos mokslų susiliejimas.

Aplinkos inžinerija susijęs su inžinerinių sprendimų aplinkai atitinkamų iššūkių mūsų ateitį. Šis kursas bus suteikti studentams su galimybe naudoti problemų sprendimo būdus sprendžiant ekologinius ir techninius uždavinius, siekiant kūrybiškai atvykti tam išteklių tvarumo padėtis. ... [-]

Malta Paola
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
10 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Malta College of Arts, Science and Technology

Šios programos tikslas yra, kad besivystančių profesionalių inžinierių, kurie yra tiek akademiniu parengta ir praktiškai mokomi tenkinti vietinės pramonės reikalavimus yp ... [+]

Šios programos tikslas yra, kad besivystančių profesionalių inžinierių, kurie yra tiek akademiniu parengta ir praktiškai mokomi tenkinti vietinės pramonės reikalavimus ypatingą dėmesį skiriant energijos gamybos ir atsinaujinančių energijos sistemos.

Be to, šie absolventai bus tinkamai pasirengę pradėti karjerą arba tęsti savo studijas. Poreikis turėti kvalifikuotų inžinierių, kurie kreipiasi šią technologiją profesionaliai ir efektyviai yra labai prašo visų pagrindinių suinteresuotųjų šalių. Į šią studijų kursą moduliai duos kandidatams iš abiejų tradicinių ir šiuolaikinių technologijų suvokti, taip pat paramos sistemas, kad būtų reikalingas.... [-]

Malta Paola
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Malta College of Arts, Science and Technology

Jei esate pasiryžę dėl programinės įrangos kūrimo su link posistemės sistemų ir spręsti sudėtingas problemas polinkio tada šis kursas yra skirtas Jums. ... [+]

Kurso aprašymas

Jei esate pasiryžę dėl programinės įrangos kūrimo su link posistemės sistemų ir spręsti sudėtingas problemas polinkio tada šis kursas yra skirtas Jums. Šiame kurse jūs išmoksite, kaip kurti taikomąsias programas, remiantis oficialiais dizaino modelius; Parengti ir įgyvendinti pagrindinių duomenų infrastruktūrą; modeliuoti ir spręsti sudėtingas problemas, o po realių formalių metodikas. Šis kursas apima Secure Development Enterprise programinės įrangos kūrimas, serverio pusės ir kliento pusėje scenarijus, Diskrečioji matematika ir kiti panašūs moduliai. Šis kursas yra skirtas asmenims, kurie domisi problemų sprendimas, turinčių dėmesį į detales ir siekiame programą efektyviai.... [-]

Malta Paola
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
5 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba