Oficialus aprašymas

Kas mes esame

UCM šaltiniai visame pasaulyje naujoviškus mokymosi metodus, juos interpretuoja ir siūlo studentams, siekiantiems dalyvauti naujose tarptautinėse darbo tendencijose.

Mes užsiimame tarptautiniais verslo specialistais ir pionieriais inovatyviausiose tarpdisciplininėse mokymo priemonėse, kad užtikrintume aukščiausią mokymosi standartą.

"UCM" pritraukia beveik dvidešimt metų patirties Šveicarijoje, kur viena, jei jos kampelis yra pagrįstas.

UCM akreditavo Nacionalinė aukštojo ir tolesnio ugdymo komisija su licencija Nr. 2015-011. *

Vizija

"UCM", boutique švietimo paslaugų teikėjas, orientuojasi į naujausias tendencijas, nišas ir darbo rinkos poreikius, leidžiančius UCM greitai suformuoti savo ugdymo metodus ir kursus, kad jie atitiktų dabartinius laikus. "UCM" pasižymi lanksta ir lanksti akademine struktūra, kuri suteikia studentams pridėtinę vertę.

UCM įgyvendina steigėjo profesoriaus Paolo Sotgiu viziją, sutelkiant dėmesį į kiekvieno studento bendrą gerovę, emocinę, intelektualinę, akademinę ir socialinę savimonę. Todėl UCM pabrėžia mokymo metodus ir mokymo aplinką, kuri kuria turtingas mokymosi bendruomenes.

Programos mokomos:
  • Anglų
  • Italų
  • Prancūzų kalba

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BBA

United Campus of Malta

Verslo BBA - sukurta remiant Tiimiakatemijos JAMK taikomųjų mokslų universitete, yra unikalus verslo administravimo bakalauro laipsnis. Jis yra suskirstytas į trejus metu ... [+]

Apžvalga

Verslo BBA - sukurta remiant Tiimiakatemijos JAMK taikomųjų mokslų universitete, yra unikalus verslo administravimo bakalauro laipsnis. Jis yra suskirstytas į trejus metus per vieną semestrą, norint dirbti disertacijoje, ir jis grindžiamas mokymosi metodu.

Studentai nelaikomi moksleiviais, o verslininkai, kurdami savo tikrąją įmonę ir mokėdami ją vadovauti.

Studijų proceso pradžioje studentas, komandos įmonės ir jų treneris sudaro mokymosi sutartį. Tuo tarpu daugiakultūrės, savarankiškai valdomos komandos pradės kurti inovatyvią angliškai kalbančią aplinką.

Mes gyvename sparčiai besikeičiančiame pasaulyje, kuriai reikalingi žmonės, turintys didelę iniciatyvą ir drąsos būti sutrikdančiomis.... [-]

Malta Saint Julian's
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
42 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Bakalauras

United Campus of Malta

Internetinė diplomas laipsnį kriminologiją, tyrimo ir saugumo mokslų leidžia absolventams tapti specialistai galintys moksliškai gydyti, kas buvo vadinama trečiojo tūksta ... [+]

Trejų metų bakalauro laipsnis kriminologija, tyrimo ir saugumo mokslų leidžia absolventams tapti specialistai galintys moksliškai gydyti, kas buvo vadinama trečiojo tūkstantmečio atsiradimas: saugumas.

Kurso tikslas parengti studentus su tarpdisciplininio požiūrio, teisinių profesijų, saugumo, tyrimo ir socialinės.

Studentai palikti kursą gavusi:

30 ECTS, ar daugiau, bus pasiekti bakalauro pažymėjimas;

60 ECTS, ar daugiau, bus pasiekti bakalauro laipsnį;

90 ECTS, ar daugiau, bus pasiekti bakalauro aukštojo diplomas.

novatoriškas požiūrisPrisijungęįvairių sričiųPraktinis mokymas Be paskaitųOrientacija į darbo ir mokslinių tyrimų pasaulyjeŽinoma, yra aktyvuota sulaukę minimalaus studentų skaičių.Dalyvavimas yra privalomas. Planuojama privalomo atleidimo pagrįstu asmenišku prašymu.... [-]
Malta Saint Julian's
Susisiekti su mokykla
Italų
Dieninės
3 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
United Campus of Malta

Psichologija yra apie žmones, ji yra visur aplink mus ir liečia visus mūsų gyvenimo aspektus. Įspūdingas laipsnis tiria socialinę elgseną ir protą. Jei įdomu, kodėl mes e ... [+]

Psichologija yra apie žmones, ji yra visur aplink mus ir liečia visus mūsų gyvenimo aspektus . Įspūdingas laipsnis tiria socialinę elgseną ir protą. Jei įdomu, kodėl mes elgiamės taip, kaip elgiamės, tai, kas sukelia mūsų mintis ir jausmus, žiūri į tinkamas studijų sritis!

Psichologija yra viena iš daugialypių ir dinamiškiausių mokslo sričių, o programa paruošia studentus įvairioms magistrantūros studijų ir karjeros pasirinkimo galimybėms.

Su tokiomis įvairiomis būsimomis galimybėmis ir praktiniu bei teoriniu daugiadisciplininiu mokymu absolventai galės pagrįstai rinktis būsimų studijų krypčių kryptis ir galimus karjeros galimybes.

... [-]
Malta Saint Julian's
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Why study Criminology? (IT lang)

Address
Business Labs Office Centre, Level 1 Dun Karm Street, Birkirkara, Malta
Saint Julian's, Malta