University of Malta

Įvadas

Oficialus aprašymas

Remdamasi Viduržemio jūros kryžkelėmis, UM savo 400 metų istorijoje yra tarptautinių akademinių mainų salėje centras. UM yra pirmaujanti Maltos aukštojo mokslo įstaiga, kurios struktūros atitinka Bolonijos procesą ir Europos aukštojo mokslo erdvę.

Universitetas siekia atlikti akademinius tyrimus ir užtikrinti gyvybingą aukštojo mokslo erdvę meno, mokslo ir humanitarinių mokslų srityse, kurios reikalingos Maltos ekonominei, socialinei ir kultūrinei plėtrai. "UM" kursai yra skirti aukštos kvalifikacijos specialistams iš įvairių sričių. UM absolventų bendruomenė auga eksponentiškai: daugiau nei 3500 studentų absolventai įvairių disciplinų kasmet.

Mokymo kalba yra anglų kalba, o apie dvylika procentų studentų yra tarptautinė.

Šiandien UM sudaro keturiolika fakultetų, daugybė tarpdisciplininių institutų ir centrų, trys mokyklos ir jaunesnysis koledžas. Be pagrindinio miestelio, įsikūrusi Msida, yra dar trys miesteliai: Valetta, Marsaxlokk, Gozo.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Humanitarinių mokslų bakalauro studijos » Matyti Bakalauro studijos » Matyti Health BScs » Matyti Health Doktorantūros laipsniai » Matyti Health Magistras » Matyti Humanitarinių mokslų magistras » Matyti Tiksliųjų mokslų magistras » Matyti Magistro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BA

Meno bakalauras (apdovanojimai)

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2019 Malta Valletta

Vienas iš populiariausių Maltos universiteto kursų yra BA (Hons), kurį siūlo vienas iš didžiausių fakultetų, kurio studentų skaičius yra apie 1300. Yra šešiolika skirtingų studijų sričių. [+]

Vienas iš populiariausių Maltos universiteto kursų yra BA (Hons), kurį siūlo vienas iš didžiausių fakultetų, kurio studentų skaičius yra apie 1300. Yra šešiolika skirtingų studijų sričių:

Antropologijos mokslai, klasika ir archeologija, anglų kalba, prancūzų kalba, geografija, vokiečių kalba, istorija, meno istorija, tarptautiniai santykiai, italų, maltiečių, Rytų studijų, filosofijos, sociologijos, Ispanijos ir Lotynų Amerikos studijų ir vertimo žodžiu sritys - sudaro fakultetą Menas. Papildomos studijų sritys, kurias administruoja Studijų tarybos, yra komunikacijos studijos, šiuolaikinės Viduržemio jūros regiono studijos, bibliotekų informacijos ir archyvų studijos, kalbotyra, muzikos studijos, psichologija ir teatro studijos./>... [-]


Bakalauras

Inžinerijos bakalauras

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2019 Malta Valletta

Vienas iš populiariausių kursų su užsienio studentais Maltos universitete yra inžinerijos bakalauro laipsnis (Hons). Ši programa turi du srautus: inžinerijos bakalauras (apdovanojimai) elektros ir elektronikos inžinerijos ir inžinerijos bakalauras (apdovanojimai) mechanikos inžinerijos. [+]

Vienas iš populiariausių kursų su užsienio studentais Maltos universitete yra inžinerijos bakalauro laipsnis (Hons). Ši programa turi du srautus:

1 srautas - inžinerijos bakalauras (apdovanojimai) elektros ir elektronikos inžinerijos srityje/>

Ši programa yra skirta suteikti visapusišką bakalauro mokymą įvairiose disciplinose, reikalingose ​​praktikuoti kaip profesionalus inžinierius. Taigi, mokymo programa yra pagrįsta keliais technologijų ramsčiais, ty matematika, elektrotechnika, elektronikos inžinerija, programinė įranga, kontrolė, ryšiai ir kompiuterinės sistemos, su papildomomis temomis valdymo ir profesinėse srityse. Programa suteikia didelę praktinio darbo galimybę, kuri yra gerai suderinta su teoriniu mokymu ir paskaitos. Studentas sugeba parodyti dalyko žinias ir supratimą taikydamas standartinius vertinimo metodus, būtent, studijų pabaigos egzaminą ir nuolatinį vertinimą (kursinių darbų). Be to, komandos projektas ir paskutinis metų projektas taip pat padės tiesiogiai mokytis inžinieriaus projektavimo įgūdžių, projektų valdymo, dalykinių žinių, integracijos ir supratimo. Vadybos ir kiti įgūdžiai, taip pat asmeninis tobulėjimas, yra neatskiriama kurso dalis./>... [-]


Vaizdo įrašai

University of Malta

This is Malta

Capital city Valletta

Kontaktai

University of Malta

Adresas Valletta Campus University of Malta St.Paul's Street Valletta
Valletta, Malta
Interneto svetainė http://www.um.edu.mt/
Telefonas +356 2340 2340