Al Akhawayn University (in Ifrane)

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie Al Akhawayn

Įkurtas 1995 m. Jo Didenybės karalius Hassanas II ir karališkasis princas Abdallah bin Abdel-Aziz iš Saudo Arabijos, Al Akhawayn universitetas iš naujo apibrėžia klasikinį amerikiečių laisvųjų menų mokomąją patirtį architektūriškai apsvaiginančioje modernioje miesteliu aplink Maroko vidurinių atlasų kalnų grožį.

Tai gali pasigirti:

  • Unikali tarptautinė bendra pagrindinė programa visiems studentams, kurie sudaro pagrindą visapusiškam pasauliniam švietimui.
  • Turtingi mokslininkai, anglų kalba, skatina pasirinkimą ir eksperimentus visose mokyklose ir studijų programose.
  • Patogus, saugus, jaudinantis studentų gyvenimas universitetuose, kuriame yra šimtai universitetų studentų, su daugiau nei 96 proc. Studentų, gyvenančių universiteto miestelyje su kambario draugais iš viso Maroko ir keturių pasaulio kampelių.
  • Ifranos taikos ir malonumų centras - lauko kalnų, upelių, ežerų ir kt. Tyrinėjimų laukas su daugybe pramogų galimybių ir lengvą prieigą prie didžiųjų miestų, tokių kaip Rabatas, Kasablanka, Fezas, Meknesas ir dar daugiau.
Priscilla Du Preez / Unsplash

Kodėl AUI?

Al Ahawaino universitetas, Ifrane (AUI), moko ateities piliečių vadovus Marokui ir pasauliui pasauliniu mastu orientuoto anglų kalbos laisvųjų menų mokymo programoje, pagrįstoje Šiaurės Amerikos sistema. Akademinė bendruomenė, kurią sudaro studentai, dėstytojai ir darbuotojai, dirba kartu, siekdami tobulinti kompetenciją ir tapatybę mokydami ir mokydami palankiai vertindami lygybę ir socialinę atsakomybę. Namuose iki 2135 studentų iš viso pasaulio, 75 hektarų miestelio namų studentų patalpose, įskaitant 7 akademinį pastatą, biblioteką, 21 studentų rezidenciją, 4 valgomojo salės, parduotuves, sporto centrus ir mokslinių tyrimų laboratorijas.

Pirmasis ne JAV NEASC akredituotas universitetas Afrikoje

2017 m. AUI buvo akredituota Naujosios anglų kalbos aukštojo mokslo komisijos (NECHE, anksčiau NEASC), vienos iš prestižiškiausių akreditavimo institucijų visame pasaulyje. Akreditacija yra priemonė visuotinai pripažinti institucijos vertę. NECHE atveju jų sunkiai uždirbtas patvirtinimo antspaudas reiškia aukštus standartus visuose švietimo lygiuose, suteikiant universiteto diplomus lygiavertiškumui Jungtinėse Amerikos Valstijose. AUI akreditacija reiškia devynerių metų proceso, kurio metu siekėme pagerinti visos mūsų institucijos kokybę, nuo klasių iki bendrabučių, užbaigimą. Jis taip pat žymi mūsų visą gyvenimą trunkantį įsipareigojimą savarankiškai realizuoti, tobulinti ir užtikrinti, kad jūs gaunate geriausią įmanomą išsilavinimą, kurį gali pasiūlyti mūsų įmonė.

John Schnobrich / Unsplash

Pasinaudokite kokybišku švietimu

Amerikos laisvųjų menų modelis egzistuoja, siekiant pasiūlyti studentams tiek pločio, tiek gylio: jis leidžia jums specializuotis, kai jūs užsiregistruosite, kad galėtumėte plėtoti savo aistras ir siekti kitų akademinių galimybių. Štai kodėl mes pristatėme "pagrindinius reikalavimus" į mūsų mokymo programas: skatinti savo mokinius siekti daugybės švietimo. Nors mes skatiname savo mokinius išplėsti savo horizontus, mes pabrėžiame, kad jie gali pasirinkti, kaip pati pliuralizmas apibrėžiamas. Praktiniu požiūriu "Liberal" meno atstovai siekia akademinės bendruomenės: mes tikime, kad visi dalykai yra tarpusavyje susiję ir kad jie informuoja vienas kitą. Mūsų klasėse yra skirtingų minčių, leidžiančių vienoje klasėje įsikurti verslo studentams, inžinieriams ir filosofams. Taigi formuojant mokinius, mes tikimės, kad jie mokysis tiek iš savo mokytojų, tiek tarpusavyje, sukurdami mūsų universitetą jungtinį intelektualizmo tinklą.

Įperkamumas

„AUI“ mokslas, mokesčiai ir kambario / lentos kainos yra konkurencingos tiek Maroko, tiek tarptautinėje rinkoje, ypač aukštos kokybės švietimui, kuris yra JAV akredituotas.

NB: Maroko pilietybę turintys arba vienas Maroko tėvas turi teisę į nacionalinį mokslą, nes AUI yra Maroko viešasis universitetas.

Vietos

Ifranas

Al Akhawayn University (in Ifrane)

Interneto svetainė
Telefonas
+212 (0)-535-862-000

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis