Al Akhawayn University (in Ifrane)

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie Al Akhawayn

Įkurtas 1995 m. Jo Didenybės karalius Hassanas II ir karališkasis princas Abdallah bin Abdel-Aziz iš Saudo Arabijos, Al Akhawayn universitetas iš naujo apibrėžia klasikinį amerikiečių laisvųjų menų mokomąją patirtį architektūriškai apsvaiginančioje modernioje miesteliu aplink Maroko vidurinių atlasų kalnų grožį.

Tai gali pasigirti:

  • Unikali tarptautinė bendra pagrindinė programa visiems studentams, kurie sudaro pagrindą visapusiškam pasauliniam švietimui.
  • Turtingi mokslininkai, anglų kalba, skatina pasirinkimą ir eksperimentus visose mokyklose ir studijų programose.
  • Patogus, saugus, jaudinantis studentų gyvenimas universitetuose, kuriame yra šimtai universitetų studentų, su daugiau nei 96 proc. Studentų, gyvenančių universiteto miestelyje su kambario draugais iš viso Maroko ir keturių pasaulio kampelių.
  • Ifranos taikos ir malonumų centras - lauko kalnų, upelių, ežerų ir kt. Tyrinėjimų laukas su daugybe pramogų galimybių ir lengvą prieigą prie didžiųjų miestų, tokių kaip Rabatas, Kasablanka, Fezas, Meknesas ir dar daugiau.
Priscilla Du Preez / Unsplash

Kodėl AUI?

Al Ahawaino universitetas, Ifrane (AUI), moko ateities piliečių vadovus Marokui ir pasauliui pasauliniu mastu orientuoto anglų kalbos laisvųjų menų mokymo programoje, pagrįstoje Šiaurės Amerikos sistema. Akademinė bendruomenė, kurią sudaro studentai, dėstytojai ir darbuotojai, dirba kartu, siekdami tobulinti kompetenciją ir tapatybę mokydami ir mokydami palankiai vertindami lygybę ir socialinę atsakomybę. Namuose iki 2135 studentų iš viso pasaulio, 75 hektarų miestelio namų studentų patalpose, įskaitant 7 akademinį pastatą, biblioteką, 21 studentų rezidenciją, 4 valgomojo salės, parduotuves, sporto centrus ir mokslinių tyrimų laboratorijas.

Pirmasis ne JAV NEASC akredituotas universitetas Afrikoje

2017 m. AUI buvo akredituota Naujosios anglų mokyklų ir kolegijų asociacijos (NEASC), vienos iš labiausiai prestižinių akreditavimo įstaigų visame pasaulyje. Akreditavimas yra priemonė visuotinai pripažinti institucijos vertę. NEASC atveju jų sunkiai uždirbtas patvirtinimo antspaudas reiškia aukštus standartus visais švietimo lygmenimis, suteikiant universiteto diplomus Jungtinėse Valstijose išduotų diplomų lygiavertiškumą. AUI akreditacija pažymi devynerių metų procesą, kurio metu mes siekėme pagerinti visos mūsų institucijos kokybę nuo klasės iki dorms. Tai taip pat rodo, kad mes visą gyvenimą įsipareigoja savirealizuoti, tobulinti ir užtikrinti, kad gautumėte kuo geresnį išsilavinimą, kurį gali pasiūlyti mūsų įstaiga.

John Schnobrich / Unsplash

Pasinaudokite kokybišku švietimu

Amerikos laisvųjų menų modelis egzistuoja, siekiant pasiūlyti studentams tiek pločio, tiek gylio: jis leidžia jums specializuotis, kai jūs užsiregistruosite, kad galėtumėte plėtoti savo aistras ir siekti kitų akademinių galimybių. Štai kodėl mes pristatėme "pagrindinius reikalavimus" į mūsų mokymo programas: skatinti savo mokinius siekti daugybės švietimo. Nors mes skatiname savo mokinius išplėsti savo horizontus, mes pabrėžiame, kad jie gali pasirinkti, kaip pati pliuralizmas apibrėžiamas. Praktiniu požiūriu "Liberal" meno atstovai siekia akademinės bendruomenės: mes tikime, kad visi dalykai yra tarpusavyje susiję ir kad jie informuoja vienas kitą. Mūsų klasėse yra skirtingų minčių, leidžiančių vienoje klasėje įsikurti verslo studentams, inžinieriams ir filosofams. Taigi formuojant mokinius, mes tikimės, kad jie mokysis tiek iš savo mokytojų, tiek tarpusavyje, sukurdami mūsų universitetą jungtinį intelektualizmo tinklą.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Verslo administravimo bakalauro studijos » Matyti Humanitarinių mokslų bakalauro studijos » Matyti Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos » Matyti Humanitarinių mokslų magistras » Matyti Tiksliųjų mokslų magistras » Matyti MBA »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BA

Komunikacijos studijų menų bakalauras (BACS)

Su bendrabučiu August 2019 Marokas Ifran

Komunikacijos studijų programa suteikia studentams galimybę įgyti įvairių komunikacinių gebėjimų, reikalingų sėkmei įvairiose įdomiose karjeros srityse, taip pat kuriant aktyvią ir atsakingą pilietiškumą. Programa moko studentus akademiniu, profesiniu ir taikomu bendravimu, akcentuojant kūrybinius ir kritinius gebėjimus. [+]

Apie

Komunikacijos studijų programa suteikia studentams galimybę įgyti įvairių komunikacinių gebėjimų, reikalingų sėkmei įvairiose įdomiose karjeros srityse, taip pat kuriant aktyvią ir atsakingą pilietiškumą. Programa moko studentus akademiniu, profesiniu ir taikomu bendravimu, akcentuojant kūrybinius ir kritinius gebėjimus. Studentai įgyja teorinės, techninės ir taikomosios kompetencijos tokiose srityse kaip viešieji ryšiai ir reklamos organizacinė ir tarptautinė komunikacija, rašymas, gamyba ir žiniasklaidos tyrimai.

Numatomi mokymosi rezultatai

Absolventai (1) supras žiniasklaidos vaidmenį kuriant šiuolaikines visuomenes ir kultūras; (2) suprasti pasaulinių žiniasklaidos srautų dinamiką ir jų įtaką šiuolaikinių visuomenių sociopolitiniams ir kultūriniams reikalams; (3) džiaugtis žiniasklaidos sistemų vaidmeniu skatinant demokratiją ir informuotą pilietiškumą; (4) įgyti teorinių, techninių ir taikomųjų žinių viešųjų ryšių, reklamos, tarptautinio bendravimo, organizacinės komunikacijos, spausdinimo ir audiovizualinės gamybos bei žiniasklaidos tyrimų srityje; ir (5) išmokti taikyti įvairius mokslinių tyrimų metodus akademiniam (taip pat ir administraciniam) žiniasklaidos ir komunikacijos tyrimui.... [-]


Tarptautinių studijų bakalauras (BAIS)

Su bendrabučiu August 2019 Marokas Ifran

BAIS programa suteikia studentams galimybę susipažinti su įvairiais tarptautinių studijų aspektais. Studentai gebės pasiekti skirtingus programos bruožus, derindami elementus iš penkių programų siūlomų koncentracijų: dvi studijų sritys: politologija ar tarptautinis bendradarbiavimas ir plėtra; ir trys geografinės vietovės: Šiaurės Afrika ir Artimieji Rytai, Europos studijos ar Amerikos studijos. [+]

Apie

BAIS programa suteikia studentams galimybę mokytis ir išnagrinėti įvairius tarptautinių studijų aspektus. Studentai gebės pasiekti skirtingus programos bruožus, derindami elementus iš penkių programų siūlomų koncentracijų: dvi studijų sritys: politologija ar tarptautinis bendradarbiavimas ir plėtra; ir trys geografinės vietovės: Šiaurės Afrika ir Artimieji Rytai, Europos studijos ar Amerikos studijos. Kiekvienas studentas pasirenka vieną lauką ir vieną geografinę vietovę, priklausomai nuo jo asmeninio intereso. Be to, tarptautinių studijų studentai gali pasirinkti savo nepilnametį mokyklos ar už jos ribų.

Numatomi mokymosi rezultatai

Tikimasi, kad BAIS programos absolventai (1) demonstruos žinias apie pasaulio istoriją, geografiją, ekonomiką ir tarptautinius reikalus; (2) parodyti supratimą apie politiką arba raidos tyrimus tiek teoriniu, tiek empiriniu lygiu ir parodyti žinias apie pasirinktą geografinę koncentracijos zoną (Šiaurės Afrika ir Artimieji Rytai, Europa ar Šiaurės Amerika); ir (3) būti pasirengę profesionaliai dirbti vienoje iš daugybės sektorių ir institucijų, veikiančių tarptautinėje aplinkoje, arba tęsti studijas absolventų lygiu.... [-]


BBA

Verslo administravimo bakalauras (BBA)

Su bendrabučiu August 2019 Marokas Ifran

Verslo administravimo bakalauras (BBA) papildo plačius ugdymo tikslus, kurie atsispindi AUI pagrindinėje mokymo programoje. BBA programos tikslas - parengti studentus vadovaujančioms pozicijoms pasaulio ekonomikos, verslo ir viešajame sektoriuose. Be to, ji teikia aukščiausios kokybės nurodymus, kurie yra pavyzdys kitiems universitetams, besidomintiems sukurti pasaulinę verslo programą. AUI palaiko aukštos kvalifikacijos dėstytojus, kurie yra pasirengę mokyti meistriškumą ir išlaikyti naujus pasiekimus per mokslinius tyrimus ir tiesiogiai bendradarbiauti su verslo ir ekonomikos bendruomene. [+]

Apie

Verslo administravimo bakalauras (BBA) papildo plačius ugdymo tikslus, kurie atsispindi AUI pagrindinėje mokymo programoje. BBA programos tikslas - parengti studentus vadovaujančioms pozicijoms pasaulio ekonomikos, verslo ir viešajame sektoriuose. Be to, ji teikia aukščiausios kokybės nurodymus, kurie yra pavyzdys kitiems universitetams, besidomintiems sukurti pasaulinę verslo programą. AUI palaiko aukštos kvalifikacijos dėstytojus, kurie yra pasirengę mokyti meistriškumą ir išlaikyti naujus pasiekimus per mokslinius tyrimus ir tiesiogiai bendradarbiauti su verslo ir ekonomikos bendruomene.

Verslo bakalauro studijos atitinka šiuolaikines vadybos ugdymo principus ir tarnauja šalies tikslams, įskaitant spartų ekonomikos augimą, socialinį teisingumą, politinę ir ekonominę laisvę bei tarptautinį bendradarbiavimą. BBA programa suteikia platų išsilavinimą ir bendrą poveikį sudėtingiems vyriausybės, verslo ir vartotojų santykiams. Aukštojo mokslo studijose studentai gauna koncentruotą išsilavinimą šiose specializuotose srityse: finansų, vadybos, rinkodaros ir tarptautinio verslo.... [-]


BSc

Bendrojo inžinerijos bakalauro laipsnis (BSGE)

Su bendrabučiu August 2019 Marokas Ifran

Bendrojo inžinerijos bakalauro laipsnis (BSGE) yra skirtas suteikti studentui stiprią bazinę mokslą, inžineriją ir matematiką, su gebėjimu toliau išmokti pritaikyti šią patirtį įvairioms inžinerinėms problemoms. [+]

Apie

Bendrojo inžinerijos bakalauro laipsnis (BSGE) yra skirtas suteikti studentui stiprią bazinę mokslą, inžineriją ir matematiką, su gebėjimu toliau išmokti pritaikyti šią patirtį įvairioms inžinerinėms problemoms. Kompiuterinės informacijos koncentracija siekia gaminti absolventus, turinčius tvirtą informacinių technologijų teorijos ir praktikos pagrindą, ir galimybę toliau mokytis ir taikyti naujas informacines technologijas.

"BSGE" programos misija "AUI" - tai inžinierių, turinčių tvirtą pagrindą, kurie gali sėkmingai dirbti įvairiuose profesionaliuose lygmenyse ir pramonės šakose, misija. Jie galės veiksmingai dirbti pagal disciplinas ir nacionalines ribas.... [-]


Humanitarinių mokslų bakalauro laipsnis (BSHRD)

Su bendrabučiu August 2019 Marokas Ifran

Žmogiškųjų išteklių plėtros programa yra atsakas į didėjantį poreikį specialistams, kurie gali plėtoti žmogiškąsias žinias ir pagerinti žmonių veiklos rezultatus organizacijose. Technologinės inovacijos, globalizacija, organizacinis restruktūrizavimas, darbo rinkos pokyčiai ir spaudimas mažinti išlaidas ir padidinti produktyvumą padidino ŽSD specialistų paklausą. [+]

Apie

Žmogiškųjų išteklių plėtros programa yra atsakas į didėjantį poreikį specialistams, kurie gali plėtoti žmogiškąsias žinias ir pagerinti žmonių veiklos rezultatus organizacijose. Technologinės inovacijos, globalizacija, organizacinis restruktūrizavimas, darbo rinkos pokyčiai ir spaudimas mažinti išlaidas ir padidinti produktyvumą padidino ŽSD specialistų paklausą. Mūsų programa rengia absolventus imtis vaidmenų trenerių, veiklos gerinimo specialistų ir organizacinių pokyčių konsultantai įmonėms ir viešojo sektoriaus organizacijoms. Programos turinys pagrįstas kompetencijomis, kurias apibrėžia profesinės organizacijos žmogiškųjų išteklių plėtros srityje. Per turinio kursus, susijusius su žmogiškųjų išteklių plėtra ir susijusiomis temomis (tyrimo metodai, profesinė etika, organizacinė elgsena, kiekybiniai metodai, grupių dinamika ir kultūrinė įvairovė) bei per darbo patirtį, studentai įgis reikiamų įgūdžių, kad būtų sėkmingi žmogiškųjų išteklių plėtros specialistai.... [-]


Inžinerijos ir vadybos mokslo bakalauro laipsnis (BSEMS)

Su bendrabučiu August 2019 Marokas Ifran

Inžinerijos bakalauras [+]

Apie

Inžinerijos bakalauras

naudokitės kiekybiniais metodais ir argumentais, kad geriau informuotumėte verslo sprendimus,identifikuoti, formuluoti ir išspręsti inžinerijos problemas;suprasti programinės įrangos ir informacinių sistemų, procesų ir metodikų bei būdų, kaip jie gali pagerinti kokybę ir efektyvumą;suprasti inžinerinių sprendimų poveikį pasauliniame kontekste;taikyti matematikos, mokslo ir inžinerijos žinias;suvokti išteklių valdymo ir verslo veiklos bei pelningumo klausimus;veiksmingai bendrauti ir dirbti techninėse daugiadisciplininėse komandose siekti verslo tikslų;tarnauti kaip permainojantys agentai savo įmonėje, remiantis tarpasmeniniais ir komandinio darbo įgūdžiais; irpereiti į aukštojo mokslo programas inžinerijos ar verslo.BSCSC programos absolventai gaus šiuos studentų rezultatus:Gebėjimas pritaikyti discipliną atitinkančias kompiuterines ir matematikos žinias;Gebėjimas analizuoti problemą, nustatyti ir apibrėžti skaičiavimo reikalavimus, atitinkančius jo sprendimą;Gebėjimas kurti, įdiegti ir įvertinti kompiuterinę sistemą, procesą, komponentą ar programą, kad atitiktų norimus poreikius;Gebėjimas efektyviai veikti komandose siekiant bendro tikslo;Profesionalių, etinių, teisinių, saugumo, socialinių klausimų ir atsakomybės supratimas;Gebėjimas efektyviai bendrauti su daugybe auditorijų;Gebėjimas analizuoti vietinį ir pasaulinį skaičiavimų poveikį asmenims, organizacijoms ir visuomenei;Gebėjimas atpažinti būtinybę ir tęsti profesinį tobulėjimą;Gebėjimas naudotis dabartinėmis technologijomis, įgūdžiais ir įrankiais, reikalingais praktikos skaičiavimui;Gebėjimas taikyti matematinius pagrindus, algoritminius principus ir kompiuterių mokslo teoriją kompiuterizuotų sistemų modeliavime ir projektavime taip, kad būtų suprasta, kokie kompromisai yra susiję su dizaino pasirinkimais;Gebėjimas taikyti dizaino ir plėtros principus įvairių sudėtingų programinės įrangos sistemų kūrimui. [-]

Kompiuterinių mokslų bakalauro laipsnis (BSCSC)

Su bendrabučiu August 2019 Marokas Ifran

Kompiuterinių mokslų bakalauro laipsnis (BSCSC) yra skirtas suteikti studentui stiprią pagrindinį supratimą apie skaičiavimo ir informacijos valdymo sąvokas, naudojant modernią programinę ir techninę įrangą. [+]

Apie

Kompiuterinių mokslų bakalauro laipsnis (BSCSC) yra skirtas suteikti studentui stiprią pagrindinį supratimą apie skaičiavimo ir informacijos valdymo sąvokas, naudojant modernią programinę ir techninę įrangą.

Programos švietimo tikslai yra parengti absolventus, kurie:

Gebėti atlikti pažangius darbus konkrečiose informatikos srityse;Gebėti atlikti praktinius darbus kompiuterių moksle;Gebėti mokytis ir taikyti naujus metodus ir technologijas informacinių technologijų srityje; irGebėti sėkmingai įgyti antrosios pakopos studijų programas, susijusias su informatika arba susijusiais klausimais.Akreditacija

Kompiuterinių mokslų bakalauro programą akredituoja Kompiuterių akreditavimo komisija ABET.... [-]


Vaizdo įrašai

Al Akhawayn University Institutional Video

Excellence and Identity at Al Akhawayn University with President Driss Ouaouicha

Excellence and Identity at Al Akhawayn University with School of Humanities and Social Sciences Dean Abdelkrim Marzouk

Excellence and Identity at Al Akhawayn University with School of Business Administration Dean Mary Grace Neville

Excellence and Identity at Al Akhawayn University with School of Science and Engineering Dean Kevin Smith

Excellence and Identity at Al Akhawayn University with Language Center Director Ali Khejjou

Kontaktai

Al Akhawayn University (in Ifrane)

Interneto svetainė http://www.aui.ma/en
Telefonas +212 (0)-535-862-000