YKBS LTD

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie mus

YK verslo mokykla (YKBS) buvo įkurta 2002 metais kaip privati ​​aukštojo mokslo įstaiga, specializuojasi teikiant remiamas nuotolines studijas bakalauro ir magistrantūros studijų srityse verslo, administravimo, valdymo ir teisės.

Nuo 2012 m. "YKBS" veikia iš aukštosios mokyklos įsikūrusios universitetų. Universitetas susideda iš specialiai suplanuoto komplekso, kuris suprojektuotas ir suprojektuotas, kad studentams būtų suteiktas kokybiškas ugdymas palankioje aplinkoje ir atvėsti klimatas, būdingas Centriniam planetui. Kabinetuose įrengtos modernios priemonės, taip pat yra naujausių interaktyvių mokymosi metodų. Neseniai buvo pridėta, kad mokiniai naudoja vidinius žaidimus ir treniruoklių salę su dušais. Studentų gerovei sukurtos pakankamos automobilių stovėjimo vietos ir endeminis sodas. Pastatas yra įrengtas studentams prieinamais WIFI.

YKBS siūlo populiarias programas iš Pietų Afrikos vadybos koledžo (MANCOSA) ir Regento verslo mokyklos (RBS) iš Pietų Afrikos, BPP universiteto ir ABE iš Jungtinės Karalystės. 2013 metais YKBS pradėjo teikti dieninių studijų programas visą darbo dieną. YKBS įgaliotas Mauricijaus aukštojo mokslo komisija (TEC), teikianti tretines programas. YKBS siūlomos programos tapo labai sėkmingos dėl jų prieinamumo, prieinamumo ir akreditavimo. Be to, programos yra konkurencingos, o jų pristatymas yra praktiškas tiek verslininkams, tiek pramonės įmonėms. Tai suteikia vienodas galimybes augančiam jaunimui įsidarbinti per verslo mokymą už prieinamą kainą.

YKBS programų sėkmė kyla iš pagrindinės veiklos, skirtos patenkinti studentų poreikius. Studentams siūloma akademinė parama yra palanki tikslinei rinkai, kuri paprastai yra darbo žmonės. YKBS stiprybė priklauso nuo jos gebėjimo individualiai teikti studentams pastoracinę priežiūrą.

Misija

"YKBS" misija stengiasi sukurti besikeičiančią švietimo patirtį per kokybę, mokslinius tyrimus ir švietimą asmenims ir visuomenei. YKBS siekia prisidėti prie besikeičiančių Mauricijaus ir kaimyninių šalių švietimo poreikių mokymosi programų, atitinkančių studentų, vyriausybės ir privataus sektoriaus poreikius.

Vizija

YKBS vizija turi būti pripažinta pirmaujančia aukštojo mokslo įstaiga, siekianti kokybiško išsilavinimo rūpestingoje aplinkoje. YKBS atliks transformacinį švietimą ir mokslinius tyrimus, puoselėdamas lūkesčius ir sudarant galimybes žmonėms nacionaliniu, regioniniu ir pasauliniu mastu.

Vietos

„Vacoas-Phoenix“

Address
Belle Terre Road, Highlands, Vacoas-Phoenix
73604 „Vacoas-Phoenix“, Plaines Wilhems apygarda, Mauricijus