A-STATE Queretaro

Įvadas

Oficialus aprašymas

Unikalus Pasaulio klasės Galimybė

Arkanzasas narė peraugti savo misiją kurti globaliai konkurencingas galimybes savo dėstytojų ir studentų pirmaujančių kūrimą ir valdymą mus pirmas universiteto miestelio Meksikoje.

Bendradarbiaujant su Arkanzaso valstijos universiteto CQ AC (ASUCQ) A México pamatą, o vyriausybės lyderių Querétaro, Arkanzaso valstijos lems šią novatorišką projektą įtaką aukštojo mokslo trajektoriją šalyje ambicingo tvarios demokratijos ir socialinės ir ekonominės pažangos. Campus sukurs naują pajamas, suteikti prieigą prie tarptautinių bendrovių strateginių partnerysčių ir sukurti unikalius akademines galimybes ir profesinius mainus.

Misija

Arkanzaso valstijos šviečia lyderius, stiprina intelektinės augimą, ir praturtina gyvenimą.

Svarbiausi renginiai

  • Radikalią renginys vyko 2014 vasario mėnesį, o klases planuojama pradėti 2017 m.
  • Campus bus pastatytas apytiksl. 370 akrų privačiai paaukoti ASUCQ kaip meistras plėtros planą.
  • 75 $ milijonų Pirmasis etapas plėtoja 87 akrų, įskaitant 17 akrų sporto srityse ir 800.000 kvadratinių pėdų akademinės ir gyvenamojo ploto.
  • Campus bus įtraukti A-valstybės prekės ženklą ir logotipą ir universiteto programą. Jis turės visiškai self-supporting veiklos biudžetą, pagrįstą visų pirma pajamų iš studentų studijų kainą ir įmokų. A valstybė bus panaudoti lėšas sukurtas iš privačių dovanos paleisties išlaidų ir ASUCQ bus garantuoti bet kokia operacine deficitą iki trijų metų po kursų pasiūla pradėti.
  • A valstybė tikisi uždirbti 8 mln $ grynųjų pajamų per metus, kai registracija pasiekia 5000 per penkerius metus.
  • Projektas bus išplėsti būsenos rinkoje per naujų studentų, prieigą prie naujų privačių individualių donorų ir naujų santykių su daugianacionalinių bendrovių.
  • ASUCQ siūlys tą patį bendrą ugdymo programą kaip-valstybė su klasių mokoma anglų kalba. Pradiniai akademinių tikslų yra inžinerijos, verslo vadyba, mokslas, humanitariniai mokslai, socialiniai mokslai, žemės ūkio technologijas ir komunikacijas. Abu miesteliai skatins anglų / ispanų, kaip antrosios kalbos programą.
  • A-nar fakultetas galės mokyti, vykdyti mokslinius tyrimus ir teikti paslaugą ASUCQ vasaros ar semestro sąlygomis. Studentai turės galimybę studijuoti miesteliai pakaitomis, statyti dvikalbius įgūdžius ir įgyti patirties su tarptautinių kompanijų.

Vietos

„Santiago de Querétaro“

Address
Carretera Estatal #100 km. 17.5
Municipio de Colón 76270
Querétaro, México.

76270 „Santiago de Querétaro“, „Querétaro“, Meksika

Jonesboro

Address
Arkansas State University
Jonesboro

Jonesboro, Arkanzasas, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis