LCI Monterrey

Įvadas

Oficialus aprašymas

50 metų tarptautinės paramos

Monterėjus LPK LPK yra dalis Švietimo, kuri buvo įkurta 1959 metais Monrealyje, Kanadoje. Daugiau nei 50 metų mes dirbome kurti edukacinę modelį, kuris peržengia sienas, tai suteikia jums daug kūrybinių galimybių ir leidžia jums pasiekti tarptautinį pripažinimą su mūsų institucija paramos.

Mūsų tikslas yra mokyti kūrybiniams profesionalams ir padarė taip, kad jie turi žinių ir entuziazmo siūlyti naujovišką požiūrį į darbo rinką.

Ruošiame žmones su etikos ir estetikos principus, visada pagarbūs kitiems ir savo aplinką, sugebantis aiškinti pasaulį esminius pokyčius ir pasiūlymus ir atsakyti originalus ir efektyvus.

MISIJA

Mes siekiame suformuoti neatsiejama specialistų, laisvai samdomų vertėjų, su projekcija; žmonės su etikos ir estetikos principus, visada pagarbūs kitiems ir savo aplinką.

Mes sukurti transformacijos procesą nuolat atnaujinamas, skirta akademinės kompetencijos sutelktas nacionaliniu ir tarptautiniu lygiu, todėl gamybos procesus tyrimų, informavimo ir pažangos, principus mūsų institucijos filosofija.

VIZIJA

Mes bus pripažintas vidutinės trukmės laikotarpiu, kaip pavyzdinę institucijos Meksikos švietimo bendruomenę, kuri interpretuoja iš esmės pakeisti vidaus ir tarptautinėje aplinkoje ir atsakyti į švietimo pasiūlymų ir naujovių.

Taigi, tai yra švietimo plėtros taikomosios dailės, remiantis kokybės, sąžiningumo ir pagarbos pavyzdys.

Vietos

Monterėjus

Address
LCI Monterrey
Hidalgo 380 Pte. Centro

Monterėjus, Nuevo Leonas, Meksika

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis