Read the Official Description

Massey Business School yra viena iš pirmaujančių ir didžiausių Naujosios Zelandijos verslo mokyklų. Ji yra įsitvirtinusi 2 proc. Pasaulio mastu. Mes siūlome pasaulyje pirmaujančią, svarbią, lanksčią, mokslinę aukštąjį išsilavinimą, kuri rengia studentus pirmajam darbui - ir toliau. . Kaip verslas, galite susipažinti su aktualiais ir aktualiais tyrimais ir paslaugomis, kad jūsų organizacija augtų.

Mes turime didžiuotis akademinės ir administracinės kompetencijos pagrindu, dėstydami verslo studijas nuo 1972 m.

Šiandien mes esame pirmaujanti tretinio lygio švietimo, mokslinių tyrimų ir verslo bei vadybos paslaugų teikėja 2% verslo mokyklų visame pasaulyje. Mūsų nuolatinis populiarumas yra mūsų kokybės programų, mokslinių tyrimų vadovaujančių mokymo, lanksčių pristatymo būdų ir pasaulinės klasės dėstytojų testamentas.

Massey Business School Māori vardas

Te Kura Whai Pakihi

Kardas turi daug reikšmių: iš pradžių tai reiškia "senovės žinias", "lobius", "brangus" arba taip pat gali reikšti daugiau modernių terminų, tokių kaip "mokykla", paveldimumas. Šiame naujame pavadinime mes atspindi idėją, kad turime mokyklą (kura), kur galima tęsti (whai) verslo aspektus (pakihi).

Misija

Mes esame pasiryžę atlikti puikius ir prieinamus mokslinius tyrimus, mokymą ir įsitraukimą, kurie susiję su praktika ir leidžia vadovauti, prisidedant prie klestinčios, klestinčios ir tvarios ateities Naujosios Zelandijos ir už jos ribų.

Vertybės

  • Pagarba visiems
  • Nekilnojamasis pasaulis
  • Mokymasis be sienų
  • Moksliniai tyrimai

Apdovanojimai ir tarptautiniu mastu pripažinti

Mūsų mokytojai yra pripažįstami nacionaliniu mastu dėl jų aukštų pasiekimų mokymo ir studentų priežiūros srityje. " Massey Business School taip pat yra tarptautiniu mastu akredituotos - "AACSB International" (asociacija, skirta pažangių kolegijų verslo mokykloms) įvertina mus penkių procentų pasaulio verslo koledžų. Mūsų finansų ir apskaitos programose esame įsitvirtinę 150 populiariausių programų pasaulyje, o taip pat 250 populiariausių ekonomikos, verslo ir valdymo programų (QS rankingach 2017).


Massey Business School tarptautinės studijos apdovanojimai

Studentams, besimokantiems į verslo programas mūsų Palmerston North ir Wellington universitetuose. Apdovanojimai skiriami iki 15 000 JAV dolerių už bakalauro studijų programas ir iki 10 000 JAV dolerių magistrantūros programoms.

Sužinokite daugiau ir taikykite

Programs taught in:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Massey Business School

„Massey AgriCommerce“ programa suderinama su žemės ūkio verslo įmonėmis visame pasaulyje - užtikrinti, kad mūsų absolventams būtų reikalingi įgūdžiai ir žinios apie pramo ... [+]

Nuo didelių ūkyje veikiančių žemės ūkio įmonių veiklos iki tarptautinės prekybos maisto produktais gausite įgūdžių ir patikimų verslo žinių, kad padėtų pažengti Naujosios Zelandijos pirminės gamybos sektoriaus ateitį.

Praktinė patirtis

Savo laipsnį gausite daugiau nei 300 valandų apmokamos darbo patirties. Tai suteiks jums pranašumą su galimais darbdaviais.

Prisijunkite prie pramonės aukščiausio lygio

Naujosios Zelandijos ekonomikoje vyrauja žemės ūkis ir maistas - per metus eksportas uždirba beveik 37 mlrd. Dolerių, o prognozuojama, kad tarptautinė paklausa toliau augs. Prisijunkite prie didelės grupės „Massey“ studentų, turinčių darbo vietų, kol jie baigė darbą. Jie ir toliau tapo pramonės lyderiais.... [-]

Naujoji Zelandija Palmerston North Auckland
July 2019
Dieninės
3 metų
Su bendrabučiu
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Massey Business School

Aviacijos vadybos bakalauras yra speciali aviacijos kvalifikacija, kuri supažindins Jus su įvairiais įdomios aviacijos pramonės aspektais. ... [+]

Aviacijos vadybos bakalauras yra specializuota aviacijos kvalifikacija, kuri supažindins jus su įvairiais jaudinančios aviacijos pramonės aspektais. Jei turite aistros aistros, jums patinka dirbti su kitais žmonėmis, jus domina dirbti siekiant valdyti pasaulinį verslą, tada šis laipsnis jums tinka.

Jūs gausite supratimą apie žmogiškuosius veiksnius aviacijos, oro linijų strateginio valdymo ir oro uostų veiklos valdymo srityje, taip pat galėsite pradėti praktikos kursą (aviacijos praktika).

Jei jau esate įdarbintas aviacijos pramonėje, "BAvMan" kvalifikacija taip pat suteikia galimybę tobulinti savo įgūdžius ir žinias norint toliau tobulinti savo karjerą aviacijos srityje.... [-]

Naujoji Zelandija Palmerston North
July 2019
Dieninės
Ištęstinės
3 metų
Su bendrabučiu
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Massey Business School

„Massey“ komunikacijos bakalauras (BC) kuria įgūdžius, kurių reikia norint atlikti išskirtinį indėlį, nesvarbu, kokia komunikacijos sritis jus domina. Šis darbo vietoje a ... [+]

Paklausa

85% absolventų dirba per šešis mėnesius nuo baigimo. Šie absolventai dirba devyniose skirtingose pramonės šakose, kuriose yra daugiau nei 60 skirtingų pareigybių.

Sujunkite savo meilę žodžiais ir kūrybiškumu, kad verslo tyrimas taptų labai įdarbintu komunikacijos specialistu.

„Massey“ komunikacijos bakalauras (BC) kuria įgūdžius, kurių reikia norint atlikti išskirtinį indėlį, nesvarbu, kokia komunikacijos sritis jus domina. Šis darbo vietoje aktualus trejų metų laipsnis yra unikalus Naujojoje Zelandijoje. Jūs prisijungsite prie mūsų absolventų su įdomiomis karjeromis visame pasaulyje.

Pasauliui reikia komunikatorių. Tam reikia žmonių, kurie turi kūrybingumą ir vaizduotę, kurti turinį, kuris įkvėps ir susieja žmones, logika, analizė ir kalbos įgūdžiai strategiškai ir prasmingai pristatyti šį turinį. "Massey" universiteto BC suteiks jums šiuos įgūdžius.... [-]

Naujoji Zelandija Palmerston North Auckland Wellington
July 2019
Dieninės
Ištęstinės
3 metų
Su bendrabučiu
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Massey Business School

Per šešis mėnesius nuo baigimo maždaug 85% „Massey“ verslo bakalauro studijų absolventų dirba savo pasirinktoje verslo srityje Naujojoje Zelandijoje arba tarptautiniu mas ... [+]

Darbdavių pageidavimai

Per šešis mėnesius nuo baigimo maždaug 85% „Massey“ verslo bakalauro studijų absolventų dirba savo pasirinktoje verslo srityje Naujojoje Zelandijoje arba tarptautiniu mastu. Studijuodami verslo bakalaurą gausite vadovavimo, bendravimo, komandinio darbo ir kūrybinių įgūdžių, kuriuos darbdaviai ieško.

Massey universiteto verslo bakalauras supranta, kad jūs galite gauti kuo daugiau iš savo studijų versle, kad galėtumėte pereiti prie puikios karjeros.

Kodėl įmonės dirba "Massey" verslo absolventams

Verslo bakalauras suteiks jums vadovavimo, bendravimo ir kritinio mąstymo įgūdžių, kurie padės jums ieškoti darbo.

Realiojo pasaulio patirtis, o tu mokosi... [-]
Naujoji Zelandija Palmerston North Auckland
July 2019
Dieninės
Ištęstinės
3 metų
Su bendrabučiu
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
Massey University, Private Bag 11 222 Palmerston North, 4442, New Zealand
4442 Palmerston North, Manawatu-Wanganui, Naujoji Zelandija
Address
Massey University Auckland Private Bag 102904 North Shore Auckland 0745
Auckland, Auckland, Naujoji Zelandija
Address
Massey University Wellington PO Box 756 Wellington 6140 New Zealand
Wellington, Wellington, Naujoji Zelandija