The University of Waikato

Įvadas

Oficialus aprašymas

The University of Waikato - "Te Whare Wānanga o Waikato"

Studijuokite The University of Waikato , Naujojoje Zelandijoje. The University of Waikato yra modernus, novatoriškas universitetas, turintis didelių ambicijų.

Mes siūlome lanksčias studijų galimybes, sutelkiant dėmesį į patirtį, įtakojančią pramonės patirtį stažuočių, darbo vietų ir atvejo studijų projektų metu.

Mūsų pagrindinis universitetinis miestas yra Hamiltono mieste, Šiaurės saloje Naujojoje Zelandijoje, kuriame gyvena 12 500 studentų, tarp jų apie 2000 tarptautinių studentų iš daugiau nei 70 šalių. Mes esame viena iš Naujosios Zelandijos pirmaujančių mokslinių tyrimų universitetų, kuriuos sudaro aštuoni fakultetai ir mokyklos, siūlančios platų temų spektrą.

Taurangoje mes plečiame savo mokymo pasiūlymus ir pastatėme moderniausią universiteto miestelį Taurangos centro verslo rajone. Kursai prasidės 2019 m. Pradžioje. "Tauranga" siūlo ramią pakrantės gyvenimo būdą netoli kai kurių gražiausių Naujojoje Zelandijos paplūdimių. Regionas turi klestinčią ekonomiką su didžiausiu Naujosios Zelandijos eksporto uostu ir sodininkystės bei kivi vaisių daržovėmis.

Daugelis tarptautinių studentų pasirenka studijuoti universitete vienam ar dviem semestramams studijuojančių užsienyje studentų ir perkelti akademinius kreditus, kuriuos jie uždirbo Waikato jų laipsnį savo namuose universitete.

The University of Waikato studentai gauna kokybišką išsilavinimą, kuris yra pripažintas visame pasaulyje, tuo pačiu metu mėgaujantis unikalia ir visapusiška universiteto patirtimi šalyje, garsioje novatoriško mąstymo ir apsvaiginimo gamtos aplinka.

Apima Māori tapatybę

The University of Waikato išsiskiria iš kitų universitetų, nes jo pagrindinis savo skiriamojo požymio bruožas apima savo stiprią Maori identitetą ir paveldą. Universitetas yra Waikato tėvynėje ir Kīngitanga ("Māori King") ir pasiekia daugelį iwi (genčių) Šiaurės saloje. Universitetuose yra mokėjimų, susijusių su "Māori", vykdomus akademiniais metais, taip pat ir "Maori" ir "Ne-Maori". Visi tarptautiniai studentai yra pasveikinti į universiteto miestelį pōwhiri (sveiki atvykę) Te Kohinga Mārama marae (susirinkimo vieta) ir jaustis Mori kultūros įtaka nuo to momento, kai jie žengia į universitetą.

Kokybiškas švietimas

Mūsų įstaiga yra išdidžiai su pasauline švietimo, mokslinių tyrimų ir studentų patirtimi. Studentai gali būti tikri, kad Waikato universiteto kvalifikacija nustatys juos kur vyks pasaulis.

 • Įvertinta 274 - QS pasaulio universiteto reitingai 2019, pagerėjo 127 vietų per penkerius metus
 • Pasaulio mokslinių tyrimų kokybė ir poveikis pasaulyje - QS World University Ramkings 2019
 • Trylika sričių, kurios buvo įtrauktos į 300 populiariausių pasaulio šalių sąrašą (QS World University Rankings pagal temą 2018 m.).
 • Svetingumo ir laisvalaikio valdymas užėmė 47 vietą pasaulyje.

60234_2.png

Kodėl Waikato yra kitoks

 • Mūsų mažesni klasės dydžiai suteikia studentams vienišas mokymosi galimybes iš mūsų apdovanojimų pelniusių dėstytojų.
 • Studentai turi galimybę dalyvauti praktiniame mokyme ir stažuotėse visose programose.
 • Mes turime specialiai sukurtas magistrantūros programas, kurias galima užbaigti per visą 12 mėnesių trukmės studijas.
 • Studentai gali studijuoti Campus mieste Hamiltonas arba Taurangoje, o dauguma mūsų programų yra galimos kiekvienais metais kovo ar liepos mėnesiais. Lapkričio ir sausio mėnesiais taip pat vyksta šešių savaičių kursai, kurie gali padėti studentams tęsti studijas.

Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite waikato.ac.nz arba el. Paštu international@waikato.ac.nz.

 • Įkurta: 1964 m
 • Vieta: Hamiltonas
 • Studentų populiacija: 12 500
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų

Matyti Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos » Matyti Bakalauro studijos » Matyti Išlyginamosios studijos » Matyti Sertifikatai » Matyti Humanitarinių mokslų magistras » Matyti Tiksliųjų mokslų magistras » Matyti Law LLM » Matyti Magistro studijos » Matyti MBA »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BSc

Mokslo bakalauras

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų March 2019 Naujoji Zelandija Hamilton Tauranga + 1 daugiau

Praktiškai tai, ką mokytis savo paskaitų yra pagrindinė dalis Waikato bakalauro mokslo laipsnį universitete. Jūs įgyti praktinės patirties su kai kurie iš labiausiai up-to-data ir aukštųjų technologijų kūrėjus ir laboratorinės įrangos rasti, pavyzdžiui, mūsų masinės spektrometrai už tiria molekulinę struktūrą. [+]

Tiksliųjų mokslų

Praktiškai tai, ką mokytis savo paskaitų yra pagrindinė dalis Waikato bakalauro mokslo laipsnį universitete. Jūs įgyti praktinės patirties su kai kurie iš labiausiai up-to-data ir aukštųjų technologijų kūrėjus ir laboratorinės įrangos rasti, pavyzdžiui, mūsų masinės spektrometrai už tiria molekulinę struktūrą.

Mes taip pat jums tiesiai į šaltinį, su išvykas, kad gali apimti nakvynę rinkti geoterminius pavyzdžius ar savaitės trukmės Bush Camp išnagrinėti regiono florą.

Karjeros galimybes, mokslo bakalauras (BSC) absolventų diapazonas yra nenuostabu, kai jūs atsižvelgti į laipsnio pobūdį. Labai lankstus, kad būtų galima derinti dokumentus, kad atitiktų savo stipriąsias ir interesus. Mes nuolat ją apskritai pirmaisiais metais, kad jūsų pasirinkimas, kai jūs ateiti specializuotis, yra informuoti viena. Perkėlimas iš šio laipsnio prie BCMS Taip pat galima bet kuriuo metu savo studijų etape. Ši kvalifikacija, taip pat gali būti tiriamas ne iš Waikato Tauranga universiteto, su per didelis biologiniai mokslai arba Kompiuterių mokslas.... [-]


Mokslo Bakalauro (technologija)

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų March 2019 Naujoji Zelandija Hamilton

Mokslo (technologijos) bakalauro laipsnį suteikia jums galimybę įgyti praktinių, atitinkamą darbo patirtį, kaip dalį savo bakalauro laipsnį. Tai padės jums sklandžiai žingsnis į profesinę pasaulyje pasirinktą karjeros ir sėkmingai integruoja teorinį mokymąsi su praktinės patirties. [+]

Mokslo Bakalauro (technologija)

Mokslo (technologijos) bakalauro laipsnį suteikia jums galimybę įgyti praktinių, atitinkamą darbo patirtį, kaip dalį savo bakalauro laipsnį. Tai padės jums sklandžiai žingsnis į profesinę pasaulyje pasirinktą karjeros ir sėkmingai integruoja teorinį mokymąsi su praktinės patirties.

Kaip mokslo (technologijų) (BSC (Technika)) studentas bakalauro jums taip pat baigs 1200 valandų darbo patirtis - paprastai mokamas - su kompanija ar organizacija, kuri atitinka jūsų interesus, ir jums padaryti vertingus pramonės ryšius, kurie daugeliu atvejų veda prie dalies ar visą darbo dieną. mūsų Kooperatyvas Švietimo padalinys aktyviai siekia ir prižiūri savo darbo vietą, užtikrinti gerą tinka jūsų studijų sritis ir karjeros tikslus.... [-]


Bakalauras

Bachelor of Teaching

Internetinės Su bendrabučiu Dieninės 3 metų March 2019 Naujoji Zelandija Hamilton Tauranga + 2 daugiau

[+]

.

[-]

Bakalauras Socialinių mokslų

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų March 2019 Naujoji Zelandija Hamilton Tauranga + 1 daugiau

Jūs ištirti vairuotojų ir įtakas už žmonijos ir kodėl visuomenė veikia ypač būdais, kai jūs studijuoti Socialinių mokslų bakalauro ne Waikato. Laipsnis dėmesys skiriamas šiuolaikinių socialinių klausimų, būdai, kuriais žmonės sąveikauja su šiais klausimais, ir kaip tokie veiksmai gali būti stebimi ir keičiami. [+]

Bakalauras Socialinių mokslų

Jūs ištirti vairuotojų ir įtakas už žmonijos ir kodėl visuomenė veikia ypač būdais, kai jūs studijuoti Socialinių mokslų bakalauro ne Waikato. Laipsnis dėmesys skiriamas šiuolaikinių socialinių klausimų, būdai, kuriais žmonės sąveikauja su šiais klausimais, ir kaip tokie veiksmai gali būti stebimi ir keičiami.

Waikato baigiamųjų socialinių mokslų (BSocSc) bus iššūkis savo mąstymą apie pasaulį ir žmonių, kurie joje gyvena. Sudaro daugiausia kaip mokslinių tyrimų orientuota laipsnį, BSocSc apima šiuolaikinius ir atitinkamas studijų sritis, pavyzdžiui, darbo santykių, socialinės politikos ir aplinkos planavimo.... [-]


Bakalauro aplinkos planavimo

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų March 2019 Naujoji Zelandija Hamilton

Įvairių sričių, mokslinių tyrimų vadovaujamos programa, kuri suteikia teoriją ir praktiką, atitinkančią šiuolaikinį aplinkos planavimą. Waikato anketa bakalauras Aplinkos planavimas suteikia kelią į miestų planavimo ir išteklių valdymo karjerą, daugiausia dėmesio skiriant praktiniam pramonės patirtį, pavyzdžiui, rengiant aplinkos politiką ir dalyvaus išteklių valdymo klausymus. [+]

Bakalauro Aplinkos planavimas

Įvairių sričių, mokslinių tyrimų vadovaujamos programa, kuri suteikia teoriją ir praktiką, atitinkančią šiuolaikinį aplinkos planavimą. Waikato anketa bakalauras Aplinkos planavimas suteikia kelią į miestų planavimo ir išteklių valdymo karjerą, daugiausia dėmesio skiriant praktiniam pramonės patirtį, pavyzdžiui, rengiant aplinkos politiką ir dalyvaus išteklių valdymo klausymus.

Iš Aplinkos planavimas (BEP), esant Waikato bakalauro dėmesys skiriamas vietos, nacionaliniu ir pasaulio aplinkosaugos valdymo klausimais. Tyrimų sritys apima tvarų būstą, gėlo vandens valdymą, maorių išteklių valdymą ir biologinės įvairovės išsaugojimui.... [-]


Bakalauro dizaino

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų March 2019 Naujoji Zelandija Hamilton Tauranga + 1 daugiau

"Bachelor of Design" (BDes) absolventai yra mokomi naudotis įvairiais įgūdžiais, kad galėtų dirbti įvairiuose socialiniuose kontekstuose, naudodamiesi įvairiomis žiniasklaidos priemonėmis. Savo studijų metu sukursite išsamų dizaino supratimą ir jo vaidmenį inovacijų procese. [+]

"Bachelor of Design" (BDes) absolventai yra mokomi naudotis įvairiais įgūdžiais, kad galėtų dirbti įvairiuose socialiniuose kontekstuose, naudodamiesi įvairiomis žiniasklaidos priemonėmis. Savo studijų metu sukursite išsamų dizaino supratimą ir jo vaidmenį inovacijų procese.

Dizaino bakalauras siūlo tris pagrindines kompanijas: komunikacijos dizainą, sąsajos dizainą ir žiniasklaidos dizainą.

BDes absolventas turės galimybę kurti efektyvius dizaino sprendimus šiuolaikiniame technologiniame kontekste. Jūs turėsite tvirtą supratimą apie projektavimo metodus ir teorijas kartu su pažangiais techniniais įgūdžiais.

Dizaino mokymas tinka tiek mokyklos nebaigusiems, tiek ir besimokantiems besimokantiesiems, norintiems tobulinti savo įgūdžius. Programos studentai kuria žinias apie įvairias pramonės šakos standartines programas, o naudojasi naujausiomis skaitmeninėmis technologijomis. Reikėtų pasikonsultuoti su dizaino pramone, o studentai turės galimybę bendrauti su dizaino specialistais studijų metu.... [-]


Bakalauro inžinerijos (Hons)

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų March 2019 Naujoji Zelandija Hamilton

Inžinerijos bakalauras su pagyrimu yra profesinės karjeros inžinerijos pagrindas, o ne Waikato jūs aprūpinti daug galimybių taikyti tai, ką jūs sužinojote realiose darbo situacijose. [+]

Bakalauro Inžinerijos (Hons)

Inžinerijos bakalauras su pagyrimu yra profesinės karjeros inžinerijos pagrindas, o ne Waikato jūs aprūpinti daug galimybių taikyti tai, ką jūs sužinojote realiose darbo situacijose.

Inžinerijos bakalauras su pagyrimu (BE (su pagyrimu)) daugiausia dėmesio skiriama, kaip problemos gali būti išspręstos naudojant projektavimo ir inžinerijos procesus. Kiekviename savo laipsnį etape, jums bus dalyvauti kuriant, projektuojant ir realizuojant sudėtingus inžinerinius produktus.

Jūs turėsite galimybę pademonstruoti savo mokslinių tyrimų ir projektavimo darbus ne Oji Fiber Sprendimai inžinerinio projektavimo Rodyti - konferencija stiliaus renginys atidaryti pramonei ir visuomenei.... [-]


Bakalauro skaičiavimo ir matematinių mokslų (Hons)

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų March 2019 Naujoji Zelandija Hamilton

Kompiuterinės įrangos ir matematinių mokslų bakalauras yra Naujosios Zelandijos tik kompiuterija ir mokė per ketverius metus matematinis mokslas laipsnį. Tai papildomai metus suteikia jums galimybę gręžti giliau į savo dalykinėje srityje ir pridėti dokumentus, kurie bus papildyti savo pagrindinį dėmesį. [+]

Bakalauro kompiuterinių ir matematinių mokslų (Hons)

Kompiuterinės įrangos ir matematinių mokslų bakalauras yra Naujosios Zelandijos tik kompiuterija ir mokė per ketverius metus matematinis mokslas laipsnį. Tai papildomai metus suteikia jums galimybę gręžti giliau į savo dalykinėje srityje ir pridėti dokumentus, kurie bus papildyti savo pagrindinį dėmesį.

Pirma metų dokumentai yra bendra visų kompiuterinių ir matematinių mokslų (BCMS) didžiųjų bakalauro laipsnį. Kadangi pirmieji trys metus BCMS yra labai panašus į Mokslo Bakalauro (BSC)Galite pasirinkti, kai pereisite. Jūs turite galimybę pereiti po trejų metų su bakalauro ar likti už papildomą metais ir užbaigti savo BCMS.... [-]


Bakalauro socialinio darbo

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų March 2019 Naujoji Zelandija Tauranga

Kai studijuoja socialinio darbo bakalauras ne Waikato, jums bus mokytis, kaip padaryti teigiamą skirtumą į kitų gyvenimus. Jei esate asmuo, kuris nori prisidėti prie visuomenės - tai profesinė kvalifikacija, kuri padės jums padaryti tik tai. [+]

Bakalauras Socialinio darbo

Kai studijuoja socialinio darbo bakalauras ne Waikato, jums bus mokytis, kaip padaryti teigiamą skirtumą į kitų gyvenimus. Jei esate asmuo, kuris nori prisidėti prie visuomenės - tai profesinė kvalifikacija, kuri padės jums padaryti tik tai.

Per savo bakalauro socialinio darbo (BSW) studijas, jums bus mokytis įgūdžių spektrą iš įvairių disciplinų. Įgūdžių jums plėtoti ir žinių jums įgyti duos jums kompetencijos lygį, jums reikės klestėti kaip socialinio darbuotojo.

Sėkmingi socialiniai darbuotojai yra gyvybiškai svarbūs mūsų vis sudėtingesnė visuomenėje, ir jums bus dalis vertinama ir svarbi profesija. Waikato "BSW pripažįsta socialinių darbuotojų registracijos tarybos, o kvalifikuoti socialiniai darbuotojai kurie surinko po tiek Naujosios Zelandijos ir užsienyje.... [-]


Bakalauro sporto, sveikatos ir žmogaus veiklos

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų March 2019 Naujoji Zelandija Hamilton

Sparčiai auga sporto ir laisvalaikio sektorius dabar verta daugiau nei $ 12 milijardų dolerių per metus į Naująją Zelandiją. Waikato baigiamųjų sporto, sveikatos ir žmogaus našumo duos jums pagrindą šį įdomų ir dinamišką karjerą. [+]

Bakalauras sporto, sveikatos ir žmogaus veiklos

Ši kvalifikacija anksčiau buvo žinomas kaip bakalauro sporto ir laisvalaikio studijų

Sparčiai auga sporto ir laisvalaikio sektorius dabar verta daugiau nei $ 12 milijardų dolerių per metus į Naująją Zelandiją. Waikato baigiamųjų sporto, sveikatos ir žmogaus našumo duos jums pagrindą šį įdomų ir dinamišką karjerą.

Kaip vienas iš Naujosios Zelandijos sparčiausiai augančių pramonės šakų, sporto ir laisvalaikio sektorius teikia patrauklių karjeros galimybių. "Waikato Bakalauras sveikatos, sporto ir žmogaus veiklos (BSHHP) bus išmokyti jus su naujausiomis žiniomis ir įgūdžiais tobulėti šioje dinamiškoje aplinkoje, ir padės pagerinti fizinę, socialinę ir psichinę gerovę kitiems.... [-]


Bakalauro studijas komunikacijos

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų March 2019 Naujoji Zelandija Hamilton

Įgyti up-to-data pramonės įgūdžių jums reikia tapti viešųjų ryšių, rinkodaros ar Lyderystė Bendravimas specialistas, ir padėti vairuoti verslo sėkmę. Jūs studijuoti tik ryšių mokyklą Australijoje patvirtintą Ryšių su visuomene Society of America (PRSA). [+]

Bakalauras Komunikacijos studijų

Ši kvalifikacija nebus galima naujų mokinių naujiems studentams po 2017 Žr lygiavertį 2018 bakalauro komunikacijos studijas.

Įgyti up-to-data pramonės įgūdžių jums reikia tapti viešųjų ryšių, rinkodaros ar Lyderystė Bendravimas specialistas, ir padėti vairuoti verslo sėkmę. Jūs studijuoti tik ryšių mokyklą Australijoje patvirtintą Ryšių su visuomene Society of America (PRSA).

Komunikacijos studijų bakalauras (BK) laipsnis mišiniai verslo ir kūrybinių disciplinų su nuodugniai suprasti komunikacijos teorijos ir praktikos.

Pasinaudoti šia proga ir padaryti skirtumą su savo balsu ir raštu, ir dirbti verslo, valdžios ar ne-pelno sektorių Naujosios Zelandijos ar užsienyje.... [-]


Bakalauro vadybos studijų su pagyrimu

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų March 2019 Naujoji Zelandija Hamilton

Įgyti valdymo patirties ir lyderio savybes jums reikia tapti globaliai mąstančių vadybininkas, su Naująja Zelandija labiausiai išsamią verslo laipsnį. [+]

Bakalauras vadybos studijų su pagyrimu

Vadybos studijų bakalauras su pagyrimu keičiasi.

Mintys apie enroling į bakalauro vadybos studijų 2017? Patikrinkite aktualią informaciją.

Įgyti valdymo patirties ir lyderio savybes jums reikia tapti globaliai mąstančių vadybininkas, su Naująja Zelandija labiausiai išsamią verslo laipsnį.

Waikato anketa bakalauras vadybos studijų su pagyrimu yra Naujosios Zelandijos premjeras ketverių metų verslo laipsnis - mūsų absolventai yra labai vertinamas darbdavių privataus ir viešojo sektorių.

Geriausi verslo lyderiai reikia gerai suapvalinti suprasti visų pagrindinių sričių valdymą, ir tai, ką šis išsamus laipsnis pristato padidinti savo karjeros galimybes.... [-]


Bakalauro verslo

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų March 2019 Naujoji Zelandija Hamilton

Jei esate novatorius, kuris nori padėti vairuoti pakeitimus, reikalingus verslui klestėti 21-ajame amžiuje, verslo bakalauras (BBus) padės jums pasiekti savo tikslus. [+]

Bakalauras Verslo

Bakalauras Verslo nauja kvalifikacija ir bus prieinama nuo 2018

Jei esate novatorius, kuris nori padėti vairuoti pakeitimus, reikalingus verslui klestėti 21-ajame amžiuje, verslo bakalauras (BBus) padės jums pasiekti savo tikslus.

Verslo bakalauras yra skirta tiems, kurie ieško dinamiško karjerą, kuri bus įdėti juos į strateginių ir technologinių pokyčių per verslo pasaulyje priešakyje.

Tai trejų metų laipsnis bus išmokyti jus su bendrųjų įgūdžių, verslo ir valdymo, taip pat specialių žinių apie vieną ar daugiau iš Naujosios Zelandijos aukšto augimo eksporto sektoriuose:

agroverslo Skaitmeniniai Verslo Verslumas ir inovacijos tiekimo grandinės valdymas Turizmas ir svetingumas ... [-]

Bakalauro verslo analizės

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų March 2019 Naujoji Zelandija Hamilton Tauranga + 1 daugiau

Domina analizuoti duomenis, siekiant padėti priimti geresnius sprendimus dėl Naujosios Zelandijos verslo ir ekonomikos? Tai specialistas trejų metų laipsnis bus išmokyti jus su geidžiamu įgūdžių finansų ir ekonominę analizę, parengti profesinės karjeros, finansų, verslo ir valdžios sektoriuose. [+]

Bakalauro Verslo analizė

Ši kvalifikacija nebus galima naujų mokinių naujiems studentams po 2017 m pamatyti naują 2018 ekvivalentą verslo analizės bakalauras.

Domina analizuoti duomenis, siekiant padėti priimti geresnius sprendimus dėl Naujosios Zelandijos verslo ir ekonomikos? Tai specialistas trejų metų laipsnis bus išmokyti jus su geidžiamu įgūdžių finansų ir ekonominę analizę, parengti profesinės karjeros, finansų, verslo ir valdžios sektoriuose.

Verslo analizė bakalauras (BBA) atvers duris į karjeros kelius apskaitos, ekonomikos, investicijų bankininkystės, vertybinių popierių maklerio paslaugos, finansinio planavimo, ir daug daugiau.

Jūs galite baigti konsultacijas įmonėms, kaip padidinti savo pelną ir sumažinti poveikį finansinės rizikos; arba padėti privatiems klientams augti savo investicinius portfelius. Arba galite tapti politikos patarėjas, padedantis vyriausybės departamentų priimti geresnius sprendimus dėl ekonomikos, darbo, būsto ar viešuoju transportu.... [-]


Bakalauro įstatymų

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų March 2019 Naujoji Zelandija Hamilton

Studijuoti į vieną iš 200 geriausių teisės mokyklų pasaulyje. Pažvelkite giliau išsiaiškinti, kodėl įstatymai yra pagaminti, kurie juos padarė, kaip jie veikia ir kaip juos pakeisti. [+]

Bakalauras Įstatymų

Studijuoti į vieną iš 200 geriausių teisės mokyklų pasaulyje. Pažvelkite giliau išsiaiškinti, kodėl įstatymai yra pagaminti, kurie juos padarė, kaip jie veikia ir kaip juos pakeisti.

Kodėl studijuoti Waikato LLB?

Vertinamas teisininkų ir teisėjų

Advokatai ir teisėjai bus įtraukti į mokymo ir įvertinti savo teisės užduotis ir suteiks jums vertingų atsiliepimų. Tai sąlyčio su profesija Rūšiuoti būsime jums gera, vietoj kai ateini prašyti visą darbo laiką.

Praktinė patirtis

Tuo Waikato, gausite praktikuoti įgūdžius, jums reikia sėkmingai profesija - ar tai interviu klientui, todėl bylą teisme, derybose išspręsti klientui, arba parengti reikiamą sutartį tobula susijungimą.... [-]


Humanitarinių mokslų

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų March 2019 Naujoji Zelandija Hamilton

Jei žavi istorija ir kūrybinę veiklą žmonijos ir kaip tai formuoja visuomenes ir mūsų ateitį - tada Dailės bakalauro iš Waikato yra skirtas Jums. Dailės bakalauras gal priimtas per menų ir socialinių mokslų fakulteto ar maorių ir čiabuvių studijų fakulteto. [+]

Humanitarinių mokslų

Jei žavi istorija ir kūrybinę veiklą žmonijos ir kaip tai formuoja visuomenes ir mūsų ateitį - tada Dailės bakalauro iš Waikato yra skirtas Jums. Dailės bakalauras gal priimtas per menų ir socialinių mokslų fakulteto ar maorių ir čiabuvių studijų fakulteto.

Su menų (BA) bakalauro iš Waikato jūs gaunate tarptautiniu mastu pripažįstamą laipsnį, todėl įvairių karjeros galimybių. Mūsų absolventai yra paklausa jų lanksčių įgūdžių, praktinės perspektyvos ir gylio suvokimo jie pareikšti savo vaidmenis.

Waikato "BA plėtoja konkrečių sektorių analizės gebėjimus ir patirtį mokslinių tyrimų srityje, gerai ištobulino raštu ir žodžiu bendravimo įgūdžiai, o plati perspektyva pasaulio ir įvairių kultūrų.... [-]


Muzikos bakalauras

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų March 2019 Naujoji Zelandija Hamilton

Pagaląsti savo muzikinį talentą su mūsų tarptautiniu mastu pripažintų muzikantų ir dėstytojų rekomendacijas, kai jūs studijuoti muzikos bakalauro ne Waikato. Su daugybe galimybių viešo atlikimo ir prieigos prie pasaulinio lygio atlikėjų menas vietą, jums bus mokytis vieni geriausių. [+]

Muzikos bakalauras

Pagaląsti savo muzikinį talentą su mūsų tarptautiniu mastu pripažintų muzikantų ir dėstytojų rekomendacijas, kai jūs studijuoti muzikos bakalauro ne Waikato. Su daugybe galimybių viešo atlikimo ir prieigos prie pasaulinio lygio atlikėjų menas vietą, jums bus mokytis vieni geriausių.

Muzikos bakalauras (BMus) yra specialistas laipsnis, kad tiks jums, jei turite muzikos įgūdžius ir ambicijas ar tiesiog vien meilę muzikai. Pasirinkite akademinės ar spektaklį pagal programą ir sužinoti įvairių stilių ir metodus, kad kurti savo įgūdžių bazę muzikos srityse, kurios jus domina.

Derinant teoriją su praktine mokslą, jūs turėsite prieigą prie mūsų specialistas mokymo priemonių, įskaitant pripažinto Dr John Gallagher koncertas kameroje Gallagher akademijos scenos menų.... [-]


Turizmo bakalauras

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų March 2019 Naujoji Zelandija Hamilton Tauranga + 1 daugiau

Turizmo bakalauro (BTour) specializuojasi turizmo ir visuomenės srityse, taip pat suprasite sudėtingus turizmo, visuomenės ir aplinkos ryšius. Studijų sritis yra bendra studijų sritis, apimanti daugybę susijusių dalykų. [+]

Turizmas yra greičiausiai auganti Naujosios Zelandijos pramonė, ir jai reikia žmonių, turinčių reikiamą įgūdžių derinį - vadybinį, aplinkosauginį ir kultūrinį - tobulinti geriausią kryptį. "Waikato" turizmo bakalauras aprūpina įvairiais įgūdžiais ir žiniomis, reikalingais karjerai šioje įdomioje pramonėje.

Turizmo bakalauro (BTour) specializuojasi turizmo ir visuomenės srityse, taip pat suprasite sudėtingus turizmo, visuomenės ir aplinkos ryšius. Studijų sritis yra bendra studijų sritis, apimanti daugybę susijusių dalykų.

Karjeros galimybės Nuotykių turizmo vadybininkas Ekoturizmo kūrėjas Viešbutis, Lodge ir Resort Manager Lauko laisvalaikio renginių vadybininkas Regioninis ar nacionalinis turizmo planuotojas Turizmo ir kelionių rašytojas Turizmas konsultantas Turizmo verslininkas Turizmo politikos analitikas Pagrindinis dalykas Geografija - majoras Vadybos ugdymas užsienyje - specializacija Praktinė patirtis ... [-]

žiniasklaidos ir kūrybinių technologijų bakalauras

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų March 2019 Naujoji Zelandija Hamilton Tauranga + 1 daugiau

Medijos ir kūrybinių technologijų bakalauras (BMCT) yra tarpdalykinis laipsnis, kuriame nagrinėjamas kūrybinių technologijų poveikis meno ir žiniasklaidos veiklai XXI amžiuje. Kalbant apie internetinį garso ir vaizdo įrašų, nešiojamųjų įrenginių, tinklų kūrimą ir užsakomąsias kultūras, šis laipsnis atkreipia dėmesį į tai, kaip šiandien transformavome šiuolaikinę kūrybinę aplinką, ir kaip tai žada naujoviškesnius būdus kurti ir dalytis turiniu ateityje. [+]

Renginiai vadybininkas Scenos menų teatro vadovas Gamybos dizaineris ar meno vadovas Garso technikas Žiniatinklio kūrėjas Rašytojas Pagrindinis dalykas Kūrybinė praktika - majoras Kūrybinės technologijos - majoras Kūrybinis rašymas - specializacija "Design Media" - "Major" "Màori Media" ir komunikacija "Major" [-]

Kontaktai
Vietos adresas
University of Waikato
Te Whare Wananga o Waikato
Gate 1 Knighton Road
Private Bag 3105

Hamilton, Waikato, 3240 NZ
Socialiniai tinklai
Vietos adresas
The University of Waikato, Tauranga
Maharaia Building
70 Windermere Drive, Poike
Tauranga 3143
Private Bag 12027

Tauranga, Bay Of Plenty, 3142 NZ
Socialiniai tinklai