Oficialus aprašymas

WHITECLIFFE apžvalga

Whitecliffe kolegijos menų ir dizaino yra ryškus 1982 aukštojo mokslo institucijas apdovanojimai įkurta Auckland, Naujoji Zelandija

Tarptautiniu mastu pripažintus profesinius kursus, studijų kursus, Master Dailės, foto žiniasklaida, mados dizainas, grafinis dizainas, menas menijimeonteu, meno terapija Ji yra aktyvus.

Whitecliffe siūlo modernius, tarptautiniu atitinkamus kursus per dabartinių menininkų, dizainerių, švietimo specialistams, ir mokslininkai. Studentai plėtos kūrybinius ir kritinis mąstymas, mokslinių tyrimų, bendravimo, pristatymo įgūdžius ir išmokti per šiuolaikinio meno parodoje dizaino, stažuotes, tarptautinių lektorių, pramonės ekspertų pasaulyje. Profesionalus procesas nuo Whitecliffe jokios vertės už kiekvieną iš savo kūrybiškumą ir prisiimamos rizikos skatinami antrosios pakopos universitetines studijas.

Whitecliffe absolventai yra aiškus ir turi aukšto lygio kūrybinio mąstymo ir platus, pramonės standartas technologijas. Jie įsipareigojo stiprios ir labai vaizdinis šiuolaikinėje kultūroje ir kūrybinis sektorius formuoja kūrybinių idėjų, kūrė.

švietimo tikslai

Whitecliffe yra vienas iš geriausių absolventų ir globos kūrybingų žmonių meno dizaino mokyklų, kurios veikia savarankiškai.

Whitecliffe formuoja kultūrinį akiratį per mokymosi ir praktikos visoje meno ir suteikia gyvenimą keičiančių mokymosi patirtį per Art Design švietimo, mokslinių tyrimų ir mokymosi.

Whitecliffe studentai per kokybei, inovacijoms, įvairovę, kartu su bendruomene per kūrybinį procesą. Whitecliffe absolventai turi estetinę nuovoką, patirties ir pasitikėjimo, bendradarbiavimo, patirties.

Pagrindiniai turtas Whitecliffe buvo sukurtas per darbuotojai, studentai ir absolventai darbą. Be Whitecliffe idėjos ir išraiškos mano įvairiose srityse. Per įvairių laikmenų, procesų, metodikų ir tt Manau, kad absolventai yra lyderiai, turi būti nuodugniai mąstymo ir praktikos kiekvienoje srityje. Per griežta kritika ir intelektinės diskusijos ir tarpusavio pagarbos įgis įgūdžių, reikalingų kartu su bendruomene.

programa

Fondas bakalauro laipsnį: NZQF 4 lygis

Menas ir dizainas Professional kursai
Digital Media & Dizaino profesionalūs kursai
18 savaičių kursas kasmet prasideda vasario liepą
portfelio nereikalingas
IELTS 5.5 arba naujesnė

Laipsnis: bakalauras Dailės NZQF Lygis 7

dailės
Grafinis dizainas
Nuotrauka žiniasklaida
Mada Dizainas
kiekvienais metais pradedant nuo vasario
reikia Darbai
IELTS 6.0 arba naujesnė

Kandidatas: NZQF lygis 8, 9 lygis

Magistro laipsnį dailės
Dailės magistro fondas programa
Magistro laipsnį menų vadybos
Meistras dailės terapijos fondo laipsnis
Magistro laipsnį dailės terapijos
Ekologiškos mados kapitonai
Visi magistro kursų baigimo, mokiniai gali lankyti užsiėmimus, o darbo mažiau
IELTS 6.5 arba naujesnė

Kodėl Whitecliffe?

1.Whitecliffe šviečia mokyklos dailės ir dizaino apdovanojimų įvairiuose nacionaliniuose ir tarptautiniuose konkursuose studentų, absolventų, dėstytojų. Pagrindiniai turinys apima apdovanojimą

 • Eden Menai Meno mokyklos viršų apdovanojimas 2011 konkurencijos pirmaisiais metais, įskaitant vieną apdovanotas iki šiol prasidėjo.
 • Australasian absolventas metus - mados dizaino
 • Australasian absolventas metus - Vizualinės komunikacijos
 • ID Kylančios dizaineris
 • Geriausi apdovanojimai
 • AgIdeas

2.Whitecliffe bakalauro, iš anksto bakalauro programa susideda iš studentą orientuotas, remiantis atpažinti ir puoselėti individualybę ir aistra kiekvieno studento. studentai Naujoji žiniasklaida, moderni koncepcijaPatirtis ir Tradicines medžiagas, įgūdžiai, požiūriaiŽinios pastato. 3.Whitecliffe bakalauro kursai yra dėstomi meno dizainas. Nesvarbu, ar pasirinksite visus svarbius studentams Piešimo, tapybos, dizaino technologijosJi turi. 4.Whitecliffe yra Verslo, rinkodaros, etikaVienas naudinga technika įvairiose srityse remiantis ir suteikia visapusišką profesionalią patirtį būsimai karjerai studentų sektoriuje. 5. Studentai trečius metus Parodos, tarptautiniai svečių kolonėlės, pramonės ekspertai, konferencijos, stažuotės privalomiPatirtis su šiuolaikinio meno ir dizaino pasaulio. 6. Remiantis Chunghak remti bakalauro Kūrybinis technologijų mokslinių tyrimųIš vaizduojamojo meno ir technologijų sintezė reikalauja viešųjų ir profesinių sektorių. 7.Mažos klasės praktikaNorėdami studentų ir dėstytojų bus bendrauti individualiai su kiekvieną dieną. Nuo antrosios klasės mokiniai įleidžiami miesteliu per savaitę Whitecliffe teikė asmens darbo vietos ar studiją.

8.Problemų sprendimo įgūdžiai ir Creative atsakymaiPatartina sutelkti dėmesį. Taip pat plėtoti individualų kūrybiškumą ir kritinį mąstymą, mokslo, komunikacijos ir pristatymo įgūdžius per praturtėjimo.

 1. Kūrybiškumas reikalauja organinis derinys vaizduotės, koncentraciją ir lankstumą. Daugelis absolventų dailės Kūrybinis mąstymas ir gamintojaiJi gavo pripažinimą kaip sėkmingą, kaip įmanoma derinant įgytus įgūdžius įvairiose srityse, Art & Design, žinoma. 10.Vidutinis procentinis užbaigimo ir baigimo procesas WhitecliffeNaujoji Zelandija yra viena iš didžiausių dailės ir dizaino kursai 80%A.

Bakalauro apžvalga

dailės

Whitecliffe Dailės absolventai yra stipriai rodo išreikšti savo idėjas ir patrauklus. Platus supratimas plataus lauko meno ir ribojasi aikštėje ir prisitaikyti prie nuolat kritiką ir galvoti greitai prisijungia prie šiuolaikinės kultūros priešakyje.

FINE ART didžiųjų galite įdėti šiuolaikinio meno praktika, šiuolaikinę teoriją, sutelkiant dėmesį į vizualinės kalbos. Skatinti plėtrą, pasitelkiant meninę praktiką prasmingai ir kūrybiškai žiniasklaidos atitinkamose srityse remti ir ugdyti reikiamus įgūdžius, metodus ir teorija kūrybiškumas studentų, taikomas įgūdžius ir teorijos.

studentai Tapyba, piešimas, grafikos, fotografijos, vaizdo, skaitmeninės žiniasklaidos, tradicinių / šiuolaikinės medžiagos, technologijos, požiūrių ir išjuokėIštirti. Per metinių seminarų ir specialių paskaitų Videofilmų gamyba, 3D meno instaliacija Mokymai meną. Whitecliffe studentai bus pateikti asmeninę studija erdvę.

Grafinis dizainas

Whitecliffe grafinio dizaino absolventai turi suvokti šiuolaikinį / tradicinį Grafinis dizainas ir kaip manote nuolat. Sistemingai tyrinėti dizaino projektą per savo platų įgūdžių ir gauti aukštą pripažinimą pramonės pristatydama platų regėjimo rezultatus.

studentai Mokslinių tyrimų, problemų sprendimas, ir vizualiniai ryšiaiJei dalyvauja tradicinėse / Digital Media tirti. Pramonės standartinės programinės įrangos Iliustracijos, fotografijos, grafikosSužinokite subalansuoti. Šis procesas Leidybos dizaino, judesio grafika, verslo ryšių, web dizainas, pakuotės dizainas, reklama, meno kryptimi, prekinio ženklo tapatumas, projektavimo teorija, stažuotes, parodos, gyvų trumpikėsJame yra. Per minėtą procesą remti pagrindinius meno kryptimi, prekinio ženklo tapatumas, grafinis dizainas, dizaino teorija. Studentai nori ateitį remiantis projektavimo srityje daugiau nei vienerius metus, galutinis metų darbo nuo savo projekto. Studentai plėtoti techninę kompetenciją plėsti verslo ryšius per stažuotes, parodose, gyvų trumpikės. Visi fakulteto nariai aktyviai tyrimų ir dizaino dabartinis dizaineris.

Nuotrauka žiniasklaida

Whitecliffe Foto MEDIA absolventai yra kūrybingi, ir patyrė ryškų vaizdo virimo aparatas. Jie aiškiai suprasti pramonės standartus ir veiksmingai bendrauti viziją ir pasitikėjimą šiuolaikinės aplinką.

Šis kursas suteikia studentams pagrindinių įgūdžių, būdus, metodus, iš kūrybiškumo, taikomus įgūdžius ir teorijos. Remiantis daugelio kūrybinio objektyvo žiniasklaidos patirties iš svarbiausių meninės praktikos.

Analoginis / skaitmeninis technologija ir skaitmeninis eigos, spalvų valdymas ir pažangios apšvietimo technologijaIntensyvi tyrimas. Didelio formato nuotraukos pagrįstas apšvietimo technologijos, foto (video) Garso DarbasTokie kaip sutelkiant dėmesį į kompetencijos sričių. Pagrindinės žiniasklaidos nuotraukos Studentai Ekspertai objektyvas / kamera / garso technika ir pažangiosios vaizdavimo įrenginiaiGalite naudoti. Studentai mokosi strategiją per specialios profesinės fotospauda iš ilgalaikio projekto pateikimo paveiksliukų knygelėSukurti

Mada Dizainas

Whitecliffe mados dizaino absolventų yra pramonės standartas metodai turi aukštą kūrybinio mąstymo ir drąsus pabandyti. Asmens vizija ir novatoriškas karjera būtų gerbiamos pramonės specialistų.

Mados dizaino didžiųjų sukelia mąstymą ir kūrybinę plėtrą dizaino estetika, remiantis taikomų įgūdžių, praktinių įgūdžių pirmą klasę. Studentai mokysis projektuoti mokslinių tyrimų ir koncepcija vystymosi įgūdžių, kad išreikšti savo tapatybę, toks modernus ir originalaus dizaino nuoseklumą.

Aukšto lygio pramonės standartus būdas išmokti pagrindus, modelis priėmimo, drabužių gamyba užbaigti ekspertų lygio darbą.

Mados dizaino kursai Dizainas tyrimai, koncepcijos vystymas, pramonės lygio modelis altoriaus, drabužių gamyba, technologijos, mados, audinių apdorojimas, siuvimas, ekologiškas tyrimai, natūralus dažymasJame pagrindinis dėmesys skiriamas. Ji apima mados istoriją, teoriją, iliustracijos, specializuojasi į mokslinius tyrimus. Whitecliffe yra viena iš pirmaujančių pasaulio mados tendencija prognozavimas svetainė, WGSN Parama prieigos. Studentai problema šiuolaikinė visuomenė per pramonės praktiką ar kurti savo Pratybų ekologiškas, natūralus dažymas Jums bus suteikta galimybė atkreipti dėmesį į tokius. studentai Naujoji Zelandija mados savaitė, Vietos dizainerė, stažuotės su užsienio pirkėjais.

gavo Tarptautinė studentų prašymai

Tarptautiniai studentai Minimalus amžius yra 18 metai. Tik studentai iki 19 metų amžiaus, reikės įrodyti, kad esate globėjas Oklandas gyventojas per pirmuosius metus.

Kiekvienas patvirtinamieji dokumentai yra apdorojami atskirai pagal Whitecliffe. Išnagrinėjusi tris svarbius dalys Priėmimo komitetas dėl priėmimo į kiekvienoje iš įvairių privalumų studentas. Nustatyta, kad studentas gali sėkmingai užbaigti laipsnį priėmimo.

kaip

Daugiau informacijos galima rasti paskutiniame puslapyje mokyklos vadove.

1. Ataskaita kortelė: Aukštos mokyklą ar universitetą rūšių

Studentai iš užsienyje vadovus davė visi turi baigti vidurinės mokyklos kursus šalyje.

2. Darbai

Darbas turėtų sudaro 20 į pagrindas 12 gali parodyti platų galimybių. Portfelis gali būti konfigūruojamas, kad dirbti toje srityje, kuri yra atstovas studentas.

Studentai (užsienyje), gali priimti portfelį skaitmeniniu formatu.

3. Interviu

Visi pareiškėjai turi būti pasirengę natūraliai pasitarkite su savo portfelio interviu darbų ir idėjų. Gyvenu užsienyje studentai gali būti apklausiamas Skype ar telefonu.

4. Priėmimo Užsiprenumeruokite mūsų informacinį biuletenį

Fondas laipsnis ir bakalauro laipsnį pareiškėjai turi užpildyti Priėmimo raidės daugiau nei 250 žodžių.

geras pasirinkimas

Studentai, kurie kada nors mokėsi kolegijoje kursus ar darbo susijusią paramą gali būti pasirinktas kaip geriausias modelis. Prašome kreiptis į detaliojo 2 straipsnių skyriuje.

Pagalba terminasArkliai yra Spalio mėn. Ji gali remti net po termino.

Po paramos terminas procesą

Po termino atlikti žemiau esantį Priėmimo procedūrą.

Studentai gali prašyti interviu ir pagalbą, jei jūs gyvenate užsienyje jis bus pakeistas telefonu arba "Skype". Jei Excel paraiškos lygį, jis gali būti atleistas nuo interviu.

Priėmimo studentams, kurie bus išsiuntė priėmimo, registracijos sutartį, mokslą sąskaitas laišką.

Priėmimo susitarime (susitarta priėmimo) ir mokslą vekseliai turi būti pateikta prie Whitecliffe nebūtinai įspėjimo dienos. Tada (per 2 savaites po jų priėmimo patvirtinimo) sumokėti visą studijų (viešų Naujosios Zelandijos biuras) bus transliuojamos į mokslą mokėjimo patvirtinimą.

Studijų pažymėjimas yra dokumentas reikalauja Imigracijos Naujosios Zelandijos studento vizą.

studentai už mokslą

 • Fondas bakalauro laipsnį 2017 NZ $ 12,000 (18 savaites)
 • Bakalauro 2017 NZ $ 27,000 (1 metai)
 • Kandidatas 2017 NZ $ 27,000 (1 metai)
Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Whitecliffe College of Arts & Design

Whitecliffe Nuotraukų Media absolventai yra aiškiai reiškiantys mintis, techniškai kvalifikuotų ir kūrybingų vaizdo kūrėjai. Jie turi gerą supratimą apie pramonės standar ... [+]

Bakalauras Foto MEDIA

Whitecliffe Nuotraukų Media absolventai yra aiškiai reiškiantys mintis, techniškai kvalifikuotų ir kūrybingų vaizdo kūrėjai. Jie turi gerą supratimą apie pramonės standartus ir tvirtą tikėjimą savo gebėjimą veiksmingai bendrauti šiuolaikinėje aplinkoje.

Fotografija ir kitas objektyvas pagrindu žiniasklaida yra neatskiriama daugelio geriausių šiuolaikinių menininkų praktikas tiek nacionaliniu, tiek ir tarptautiniu mastu. Nuotraukų Žiniasklaida pagrindinis ne Whitecliffe kolegijos dėmesys skiriamas tiek techniniai ir konceptualūs gyvenimą, siekiant, kad studentai gali visapusiškai dalyvauti su šį iššūkį terpėje. Programa yra įsipareigojusi iš tiek analoginius, tiek ir skaitmeninius žiniasklaidos supratimo, taip pat kaip su fotografijos meno istorijos ir šiuolaikinio kritinio mąstymo užduoties.... [-]

Naujoji Zelandija Auckland
Kovas 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Whitecliffe College of Arts & Design

Whitecliffe Dailės absolventų sukurti patrauklias ir galingą vizualinį išraiškas savo idėjas. Suprasti ir veikti pagal besiplečiančio srityje vizualinio meno, jie mokosi ... [+]

Bakalauras Dailės

Whitecliffe Dailės absolventų sukurti patrauklias ir galingą vizualinį išraiškas savo idėjas. Suprasti ir veikti pagal besiplečiančio srityje vizualinio meno, jie mokosi greitai prisitaikyti, kritiškai mąstyti ir imtis iniciatyvos formuojant šiuolaikinę kultūrą.

Tvarios meno praktikos raida per kūrybinio žiniasklaidos įvairovė yra dailės studijoms Whitecliffe kertinis akmuo. Studentai ištirti tradicines ir šiuolaikines medžiagas, technologijas ir metodus, atsižvelgiant į savo projektus. Kiekvieno studento supratimą apie teorinius ir vaizdo klausimais parengė ir ginčijo siekiant padėti jiems padėkite savo darbą, susijusį su atitinkamos nacionalinės ir tarptautinės meno.... [-]

Naujoji Zelandija Auckland
Kovas 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Whitecliffe College of Arts & Design

Whitecliffe Grafinis dizainas absolventai galvojate praktikus su tiek šiuolaikinės praktikos ir tradicinių mitologijose nuo grafinio dizaino srityje supratimą. ... [+]

Bakalauras Dailės grafinis dizainas

Whitecliffe Grafinis dizainas absolventai galvojate praktikus su tiek šiuolaikinės praktikos ir tradicinių mitologijose nuo grafinio dizaino srityje supratimą. Jų plačios techninių įgūdžių reiškia, kad jie yra gerai įrengtas ištirti ir artikuliuoti įvairiausių vaizdinių rezultatų dėl dizaino projektai, todėl juos labai ieškoma po pramonėje.

Whitecliffe programa rengia studentus gyvenimą trunkančio karjeros grafinis dizainas, pramonei, kuri siūlo platų kūrybinės ir komercinės possibilities.Your mėgstamo žurnalo, gražių knygos, funkcinių žemėlapius ir ženklų sistemų, kino kreditų, naujausias kompanijos ženklų ir pakuočių - visur jums įjungti, pamatysite dizaineriu darbus. Mūsų studentai tyrinėti, kaip bendrauti vizualinius pranešimus į pasaulį - naudoti savo konceptualūs ir vizualūs įgūdžius informuoti, įtikinti ir šviesti. Whitecliffe studentai taip pat baigė su platų techninių įgūdžių, kad jie yra gerai pasirengę ištirti ir artikuliuoti įvairiausių vaizdinių rezultatų dėl dizaino projektai, todėl juos labai ieškoma po pramonėje.... [-]

Naujoji Zelandija Auckland
Kovas 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Whitecliffe College of Arts & Design

Whitecliffe mados dizaino absolventų mąstyti kūrybiškai, rizikuoti, ir turi aukšto lygio pramonės standartus techninių įgūdžių. Jie išradėjai, kurių asmeninę viziją, kuri ... [+]

Bakalauras Dailės mados dizaino

Whitecliffe mados dizaino absolventų mąstyti kūrybiškai, rizikuoti, ir turi aukšto lygio pramonės standartus techninių įgūdžių. Jie išradėjai, kurių asmeninę viziją, kurie stato karjerą kaip labai gerbiamas specialistai per mados industrijoje.

Mada Dizainas yra įtakingas ir kūrybingi vidutinio siūlo dinamišką priemones saviraiškos. Mada yra greitai reaguoti į pasaulinius socialinius, ekonominius ir kultūrinius renginius ir atstovauja šiuolaikiniai rūpesčius ir dizaineris dėvėtojui, taip pat teikiant dialogą tarp praeities ir dabarties.

Whitecliffe mados dizaino pagrindinis skatina studentus iššūkį tradicinių ribas mados ir puoselėti savo kūrybiškumą kuriant aukšto lygio eksperimentų ir techninių įgūdžių.... [-]

Naujoji Zelandija Auckland
Kovas 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba