Kwararafa University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kvararafa universitetas VukarisBuvo licencijuota kaip Vukaris jubiliejaus Nacionalinės universitetų komisijos 2005 m. Jis nusiėmė 2006 kovo 61 studentams pirmasis ir vienintelis bendruomenei priklausančių universitetas Nigerija, pirmasis universitetas Taraba valstybės ir antrą privataus universiteto Šiaurės Rytų geopolitinės zonoje Nigerijos.

studentai

Vizija

Norėdami tapti pirmos klasės įstaiga siekti žinių ir stipendiją per mokymo, mokslinių tyrimų ir bendruomenės paslaugų, orientuoti į moralinių bei etinių žinių ir verslumo įgūdžių studentams, kurie leis jiems būti produktyvus ir savimi pasitikintiems.

Misija

  • Norėdami pateikti palankią aplinką veiksmingų ir vyriškas vietinių žmogiškųjų ir materialinių išteklių plėtros tautos vystymuisi.
  • Norėdami parengti absolventus, kurie gerai suapvalinti savo disciplinų, taip pat alsuoja reikalinga verslumo įgūdžių prasmingai prisidėti prie sau plėtros, visų pirma ir visuomenės apskritai.
  • Norėdami pakeisti nedarbo ir karjeros stagnacija absolventų kūrybinių išradingumo per gerai supakuotų programų ir praktinį mokymą.
  • Teikti garso išsilavinimą nigeriečių nepriklausomai nuo religinių ryšių, giminių, seksas ir politinės pakraipos.
  • Norėdami sukurti puoselėjant ir palankią aplinką, kurioje meistriškumo siekimas, plėtra savidrausmės, kūrybinio mąstymo ir individualumą bus klestėti, o taip pat laikomi esminiais komponentais kooperatinės bendrovės.

universitetas Spalvos

Universitetas oficialus Spalvos yra žalia ir aukso. Žalioji Spalva atstovauja žemės ūkio, našumo, vaisingumą, augimą ir nuolatinę pažangą, o aukso spalva reiškia turtingą kultūrinį paveldą žmonių ir gausa gamtos išteklius.

Be logotipo, ietis galva "Atoshi" yra tradicinis ginklas iš Jukun žmonių (priimančiosios bendruomenės universiteto) ir jo santykiai su atversta knyga, taip pat į Logotipas simbolizuoja, kad žinios gautos iš universiteto atliks lemiamą vaidmenį valdymas krizių / rezoliucija, ir kovojant su nežinojimo, skurdo ir ligų.

Mūsų istorija

Kvararafa universitetas VukarisBuvo licencijuota kaip Vukaris jubiliejaus Nacionalinės universitetų komisijos 2005 m. Jis nusiėmė 2006 kovo 61 studentams pirmasis ir vienintelis bendruomenei priklausančių universitetas Nigerija, pirmasis universitetas Taraba valstybės ir antrą privataus universiteto Šiaurės Rytų geopolitinės zonoje Nigerijos.

Įsikūręs Vukaris senovės miesto, kuris buvo tam tikrą laiką iš istoriškai garsios Kvararafa konfederacija būstinėje, universitetas oficialiai pakeitė savo vardą iš Vukaris jubiliejaus iki Kvararafa į Febuary 2012 atspindėti kultūrinius ir istorinius šaknis sąjungininkai kuris tuo zenitas jos pratęstas iki šiuolaikinių Nigeris, Plateau, Kogi, Nasarava ir Benue valstybių ir FCT šiaurės centrinėje geopolitiniame zonoje įgaliojimai, Edo ir Kryžiaus upė Pietų-Pietų zonoje, Kogis Kaduna, Kano ir Katsina teigia šiaurės vakarų zonoje ir Bauchi Gombė ir Adamawa narės šiaurės rytų zonoje.

Kvararafa Universitetas turi nuoširdžius santykius su savo priimančiosios bendruomenės ir pritraukia studentus iš Taraba ir 22 kitų JAV valstijų federacija.

fakultetas

Mokslinių tyrimų dėmesys / Ryšiai

Universitetas šiuo metu besivystančių jungties programas su kitų įstaigų ir universitetų visame pasaulyje. Tyrimo tikslas yra tose srityse:

  • Taikos ir konfliktų sprendimo
  • Maisto mokslas ir technologijos
  • Matematika Švietimas
  • Paveldo Tyrimai ir ekologinio turizmo

Tyrimas dėmesys yra kilęs iš unikalaus vietą universitete Benue slėnyje su gausa floros ir faunos bei turtingų socialinių kultūrinių tradicijų srityje, kad galėtų būti akademinių interesų mokslininkų žmonių. Mūsų bendruomenė projektas Matematika Švietimas.

Mes tvirtai tikime, kad jei mes bendradarbiauti su mūsų bendruomene ir dislokuoti modernius metodus moko matematikos mums bus spragą matematikos mokslo ypač ir mokslinio švietimo apskritai.

Akademinės paramos paslaugos

Universiteto biblioteka

Universitetas biblioteka yra įžuvinti su gerai parinktais atitinkamų knygų, žurnalų, laikraščių ir žurnalų. Daugelis knygų vėliau įvairiuose kursuose mokoma universitete. Universiteto virtuali biblioteka turi 50 darbastalio sistemas su 20 colių monitorių visų tinklo ir prijungti prie interneto. E-biblioteka turi daugiau nei 2 mln elektronines knygas apie savo serverį.

Kompiuterių laboratorija

Savo pasiryžimą suderinti teoriją su praktika, Kvararafa universitetas turi du gerai įrengtas kompiuterių laboratorijas naudoti mokinių informatikos katedros universitete. Pagrindinis kompiuteris laboratorija turi 25 sistemų tinklą sujungtas su serveriu. Ji taip pat turi projektorių ir skaitmeninių balta lenta. Antroji laboratorija yra iš esmės aparatūros mokymus. GIS & Ekonometrija Laboraties Universitetas įrengė dvi laboratorijas geografinės informacijos sistemų ir ekonometrija. Abu Laboratorijos įrengta stalinius ir nešiojamuosius kompiuterius, multimedijos įrenginių ir pritaikytą programinę įrangą, kad darbuotojai ir studentai įsipareigoja pagrindinį ir aukštesnįjį GIS ir statistiniai tyrimai.

Klinika

Universitetas yra prisimindama sveikatos poreikius jos studentams ir darbuotojams ir šiuo tikslu. Universitetas suteikia sveikatos draudimą visiems savo studentams. Tai leidžia juos lankė, kai serga didžiuosiuose ligoninių Vukaris ir jų vietose gyventi per šventes.

Sportas

Universitetas aktyviai dalyvauja sporto ir suvaidino keletą rungtynių su kaimyninėmis aukštojo mokslo institucijų. Jis taip pat dalyvavo pastaruosius privatus universitetas žaidimų vykusių JABU. Universiteto sporto koordinatorius prižiūri šio vieneto reikalus.

Vietos

Wukari

Address
Kwararafa University, Wukari
P.M.B 1019
Wukari, Taraba State

Wukari, Taraba, Nigerija