Keiser University Latin American Campus

Įvadas

Oficialus aprašymas

Keizerio universitetas

Keiserio universitetas, įsteigtas 1977 m., Yra antra pagal dydį nepriklausomas privati ​​ne pelno siekianti universitetas Floridoje, kuriame dirba daugiau nei 20 000 studentų, kurie dirba doktorantūroje, magistro laipsniuose, bakalaurų ir asocijuotų laipsnių daugiau kaip 90 karjeros srityse.

Universitetą sudaro 18 Floridos universiteto vietų, Tarptautinis skyrius, Magistro mokykla, Golfo ir sporto vadybos koledžas, internetinis skyrius, neoficialus studentų kampelis Šanchajuje, Kinijoje, Lotynų Amerikos universiteto ir kalbos institutas Nikaragvoje.

Lotynų Amerikos universitetas

Keizerio universitetas - Lotynų Amerikos universitetas yra aukštojo mokslo įstaiga, suteikianti JAV diplomus Nikaragvoje ir didžiojoje regiono dalyje. Gyvenamasis universitetas, esantis San Marcos, Nikaragva, dirba pagal amerikiečių akademinį kalendorių ir siūlo daugumą instrukcijų anglų kalba tiek tradiciniuose, tiek internetiniuose pristatymo formatuose.

Mūsų intymūs miestelio studentai iš viso pasaulio klestėjo su pasaulinės klasės profesoriais mažose klasėse taikioje, vaizdingoje ir istorinėje aplinkoje. Mes turime kvalifikuotą fakultetą su Ph.D. ir magistro laipsnius iš prestižinių universitetų JAV ir Europoje.

Mes dirbame kartu su savimi kiekviename žingsnyje, nuo paraiškos iki finansavimo ir net prašymo išduoti vizą.

Viskas, ką jums reikia padaryti, yra mokytis ir pasiekti. Planuokite savo ateitį šiandien ir paimkite KU iššūkį!

Kanclerio laiškas

Gerbiami draugai, kolegos ir gerbiami lankytojai!

"Keiser" šeimos, patikėtinių tarybos, mūsų dėstytojų, personalo ir studentų vardu: sveikiname Keiser'o universiteto šventę beveik 40 metų kompetencijos ugdymo srityje! Kai mūsų šeima pradėjo savo pirmąją mokyklą Ft. Lauderdale 1977 m. Su vienu moksleiviu ir keliomis klasėmis aš niekada negalėjau įsivaizduoti tuo metu, kad po 40 metų mes turėsime studentus visoje Floridos valstijoje, bendradarbiaudami su universitetų sistemomis Kinijoje ir Moldovoje kartu su universitetu Nikaragvoje tarnauti tarptautiniams studentams, beveik 3800 darbuotojų ir maždaug 20 000 studentų su asocijuotomis, bakalauro, magistrantūros ir doktorantūros studijomis keliose karjeros srityse.

Ir vis dėlto būtent tai mes padarėme.

Šis dramatiškas augimas yra tiesiogiai susijęs su mūsų pradiniu mūsų filosofijos įsipareigojimu, kad pirmieji studentai. Paprasčiausiai pasakyta, kad jie yra mūsų esama priežastis. Mūsų misija ir jos dešimtmečių įsipareigojimas jai yra atskaitingos mūsų studentams, siūlant novatorišką, įrodytą mokymosi metodą, turintį mažos klasės dydį, labai individualų mokymą, praktinį praktinį mokymą ir lanksčią tvarkaraštį, skirtą mūsų studentams. Ir aš labai didžiuojuosi, kad šis modelis leidžia pasiekti aukštą išsilavinimo ir darbo vietų skaičių studentų studijų srityje. Be to, mes visada mokėmės vadovavimo svarbos ir tarnavimo bendruomenėms, kuriose mes gyvename ir dirba. Šis įsipareigojimas apima daugiau nei klasėje, nes mūsų studentai, dėstytojai ir darbuotojai nuolat siekia savanorių savo laiką ir išteklius labdaros organizacijoms. Mes žinome, kad tai svarbu mūsų studentams, nes mūsų absolventai įprastai mums sako, kad šis švietimo aspektas ne tik naudingas jų karjerai, bet ir praturtina jų gyvenimą bei šeimas.

Aš asmeniškai kviečiu apsilankyti vienoje ar daugiau mūsų Keiser universiteto kampelių. Užtikrinu jus, kad turėsite rūpestingą ir draugiška aplinką, kuri, mūsų manymu, skatina sėkmingą mokymąsi. Ši aplinka, mūsų "pirmųjų studentų" kultūra ir mūsų įsipareigojimas kokybei yra mūsų sėkmės receptas, todėl tai, kas padeda mūsų absolventams patekti į darbo jėgą su aukštu asmeniniu ir profesiniu pasitikėjimu.

Pagarbiai,

Arthur Keizer, Ph.D.

Kancleris

Keizerio universitetas

Vietos

San Marcos

Address
Gasolinera UNO 2c. al Sur
San Marcos, Carazo

San Marcos, „Carazo“ skyrius, Nikaragva

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis