Oficialus aprašymas

Keizerio universitetas

Keiserio universitetas, įsteigtas 1977 m., Yra antra pagal dydį nepriklausomas privati ​​ne pelno siekianti universitetas Floridoje, kuriame dirba daugiau nei 20 000 studentų, kurie dirba doktorantūroje, magistro laipsniuose, bakalaurų ir asocijuotų laipsnių daugiau kaip 90 karjeros srityse.

Universitetą sudaro 18 Floridos universiteto vietų, Tarptautinis skyrius, Magistro mokykla, Golfo ir sporto vadybos koledžas, internetinis skyrius, neoficialus studentų kampelis Šanchajuje, Kinijoje, Lotynų Amerikos universiteto ir kalbos institutas Nikaragvoje.

Lotynų Amerikos universitetas

Keizerio universitetas - Lotynų Amerikos universitetas yra aukštojo mokslo įstaiga, suteikianti JAV diplomus Nikaragvoje ir didžiojoje regiono dalyje. Gyvenamasis universitetas, esantis San Marcos, Nikaragva, dirba pagal amerikiečių akademinį kalendorių ir siūlo daugumą instrukcijų anglų kalba tiek tradiciniuose, tiek internetiniuose pristatymo formatuose.

Mūsų intymūs miestelio studentai iš viso pasaulio klestėjo su pasaulinės klasės profesoriais mažose klasėse taikioje, vaizdingoje ir istorinėje aplinkoje. Mes turime kvalifikuotą fakultetą su Ph.D. ir magistro laipsnius iš prestižinių universitetų JAV ir Europoje.

Mes dirbame kartu su savimi kiekviename žingsnyje, nuo paraiškos iki finansavimo ir net prašymo išduoti vizą.

Viskas, ką jums reikia padaryti, yra mokytis ir pasiekti. Planuokite savo ateitį šiandien ir paimkite KU iššūkį!

Kanclerio laiškas

Gerbiami draugai, kolegos ir gerbiami lankytojai!

"Keiser" šeimos, patikėtinių tarybos, mūsų dėstytojų, personalo ir studentų vardu: sveikiname Keiser'o universiteto šventę beveik 40 metų kompetencijos ugdymo srityje! Kai mūsų šeima pradėjo savo pirmąją mokyklą Ft. Lauderdale 1977 m. Su vienu moksleiviu ir keliomis klasėmis aš niekada negalėjau įsivaizduoti tuo metu, kad po 40 metų mes turėsime studentus visoje Floridos valstijoje, bendradarbiaudami su universitetų sistemomis Kinijoje ir Moldovoje kartu su universitetu Nikaragvoje tarnauti tarptautiniams studentams, beveik 3800 darbuotojų ir maždaug 20 000 studentų su asocijuotomis, bakalauro, magistrantūros ir doktorantūros studijomis keliose karjeros srityse.

Ir vis dėlto būtent tai mes padarėme.

Šis dramatiškas augimas yra tiesiogiai susijęs su mūsų pradiniu mūsų filosofijos įsipareigojimu, kad pirmieji studentai. Paprasčiausiai pasakyta, kad jie yra mūsų esama priežastis. Mūsų misija ir jos dešimtmečių įsipareigojimas jai yra atskaitingos mūsų studentams, siūlant novatorišką, įrodytą mokymosi metodą, turintį mažos klasės dydį, labai individualų mokymą, praktinį praktinį mokymą ir lanksčią tvarkaraštį, skirtą mūsų studentams. Ir aš labai didžiuojuosi, kad šis modelis leidžia pasiekti aukštą išsilavinimo ir darbo vietų skaičių studentų studijų srityje. Be to, mes visada mokėmės vadovavimo svarbos ir tarnavimo bendruomenėms, kuriose mes gyvename ir dirba. Šis įsipareigojimas apima daugiau nei klasėje, nes mūsų studentai, dėstytojai ir darbuotojai nuolat siekia savanorių savo laiką ir išteklius labdaros organizacijoms. Mes žinome, kad tai svarbu mūsų studentams, nes mūsų absolventai įprastai mums sako, kad šis švietimo aspektas ne tik naudingas jų karjerai, bet ir praturtina jų gyvenimą bei šeimas.

Aš asmeniškai kviečiu apsilankyti vienoje ar daugiau mūsų Keiser universiteto kampelių. Užtikrinu jus, kad turėsite rūpestingą ir draugiška aplinką, kuri, mūsų manymu, skatina sėkmingą mokymąsi. Ši aplinka, mūsų "pirmųjų studentų" kultūra ir mūsų įsipareigojimas kokybei yra mūsų sėkmės receptas, todėl tai, kas padeda mūsų absolventams patekti į darbo jėgą su aukštu asmeniniu ir profesiniu pasitikėjimu.

Pagarbiai,

Arthur Keizer, Ph.D.

Kancleris

Keizerio universitetas

Programos mokomos:
  • Anglų
  • Ispanų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BA

Keiser University Latin American Campus

Politikos mokslų majoras nagrinėja vyriausybės politiką, procesus, politinę teoriją ir tarptautinius santykius. Tai yra plati programa, kuri supažindins studentus su bend ... [+]

Politikos mokslų dailės bakalauro laipsnis

Politikos mokslų majoras nagrinėja vyriausybės politiką, procesus, politinę teoriją ir tarptautinius santykius. Tai yra plati programa, kuri supažindins studentus su bendruoju politologijos srities tyrimu ir tinkama tiems studentams, kurie nori išnagrinėti viešosios politikos, užsienio reikalų, teisės, vyriausybės ir kampanijos procesų temas.

Programos tikslai Plėtoti supratimą apie skirtingų vyriausybės ir ekonomikos sistemų skirtumus. Plėtoti supratimą apie sistemą, reikalingą politiniams mokslams studijuoti politiniais, ekonominiais, socialiniais, istoriniais, teisiniais ir filosofiniais pagrindais. Gaukite supratimą apie stresorius, su kuriais susiduria gyventojai, gamtiniai ištekliai ir aplinkosaugos klausimai, į politines sistemas. Gaukite politinių teorijų, reikalingų analizuoti politiką ir politinius veiksmus, supratimą. Kurkite rašymo, mokslinių tyrimų ir analizės įgūdžius. Įgūdžiai jums bus sukurti Analizuoti ir suvokti įvairius vyriausybės, tarptautinių santykių, teisės, istorijos ir politikos aspektus. Kritinio mąstymo įgūdžių pavyzdžiai. Puikūs rašymo ir žodiniai bendravimo įgūdžiai. Gebėjimas gerai dirbti grupėmis ir vertinti įvairius požiūrius. Gebėjimas prisitaikyti prie įvairių kultūrų ir aplinkos. Gebėjimas spręsti problemas. Dirbame gerai esant spaudimui. ... [-]
Nikaragva San Marcos
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Keiser University Latin American Campus

Menų bakalauro psichologijos laipsnis siūlo įvairias mokymo programas, kurios suteikia plačią išsilavinimą daugybėje žmonių elgesio, psichinių procesų, komunikacijos, tyr ... [+]

Psichologijos menų bakalauro laipsnis

Menų bakalauro psichologijos laipsnis siūlo įvairias mokymo programas, kurios suteikia plačią išsilavinimą daugybėje žmonių elgesio, psichinių procesų, komunikacijos, tyrimo ir rašymo aspektų.

Kursai apima teismo ekspertizę, sportą ir teigiamą psichologiją, taip pat tradicinius kursus, reikalingus studentams pasirengti magistrantūros studijoms. Studentų mokymosi tikslai apima mokslinio metodo taikymą, neurologijos santykį su elgesiu, etinių ir humaniškų gydymo procedūrų taikymą mokslinių tyrimų projektuose.

Programos tikslai Paaiškinkite neurologijos principus, nes jie susiję su elgesiu. Nustatykite, kas yra etinių ir humaniškų gydymo procedūrų taikymas, nes jie susiję su žmogaus elgesiu. Plėtoti mokslinių tyrimų įgūdžius psichologijos srityje. Kurti APA formato ir rašymo psichologijos srityje supratimą. Sukurti supratimą apie tai, kaip šioje srityje naudojami statistiniai duomenys ir mokslinis metodas. Įgūdžiai jums bus sukurti Patirtis žmogaus elgesiu ir asmeniškai ir profesionaliai. Turėdami teigiamą įtaką ir ugdydami žmones savo darbe ir gyvenime. Būti pasikeitimo ir savęs motyvacijos skatinimu kitose. Meistras abstraktus samprotavimus, lankstumą, kūrybiškumą, teisingumą ir logišką problemų sprendimą. Turint atvirą požiūrį į kritiškai mąstančių žmonių elgesį. ... [-]
Nikaragva San Marcos
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Keiser University Latin American Campus

Keizės universiteto verslo administravimo bakalauro laipsnis rengia studentus šiuolaikinio verslo pasaulyje. Studentams siūloma gerai suplanuota verslo mokykla, turinti v ... [+]

Bachelor of Arts in Business Administration

Keizės universiteto verslo administravimo bakalauro laipsnis rengia studentus šiuolaikinio verslo pasaulyje. Studentams siūloma gerai suplanuota verslo mokykla, turinti valdymo, rinkodaros, finansų, apskaitos, statistikos ir teisės kursus.

Programos tikslai Padėti studentams įgyti daugiau įgūdžių analizei, sprendimų priėmimui ir valdymui. Plėtoti studentų gebėjimus suprasti verslo sąvokas, terminus ir teorijas. Plėtoti studentų supratimą apie tarptautinį verslą ir globalizacijos poveikį. Paruoškite mokinius už darbą vadybos, rinkodaros, žmogiškųjų išteklių, tarptautinio verslo ir finansų srityse. Koncentracijos valdymas Tarptautinis verslas Rinkodara finansai žmogiškųjų išteklių Įgūdžiai jums bus sukurti Būdamas veiksmingas problemų sprendimo ir analitinių įgūdžių ugdymas. Turint pasaulinę verslo orientaciją. Strateginis mąstymas ir planavimo gebėjimai. Prisitaikys prie pokyčių globalizuotame pasaulyje. Asmenų pavertimas komandomis. Greita sprendimų priėmimo aplinka. ... [-]
Nikaragva San Marcos
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

BSc

Keiser University Latin American Campus

Vadybos informacinės sistemos yra kompiuterių naudojimo versle tyrimas. Studentai studijuoja tiek verslo, tiek informacines technologijas ir mokosi spręsti verslo problem ... [+]

bakalauro mokslo valdymo informacinių sistemų

Vadybos informacinės sistemos yra kompiuterių naudojimo versle tyrimas. Studentai studijuoja tiek verslo, tiek informacines technologijas ir mokosi spręsti verslo problemas naudojant programinę įrangą, operacines sistemas, tinklus, programavimą ir duomenų bazių valdymą. Studentai mokosi naudotis technologijomis kaip pagrindiniu verslo varomąja jėga valdyti įmonių informacinių technologijų išteklius. Programos taikymo ir valdymo komponentų metu studentai dirba grupėmis su bendruomenės organizacijomis ir mokosi kurti realią projekto patirtį.

Programos tikslai Plėtoti studentų kompetenciją žodžiu ir raštu. Padėti studentams suprasti ir analizuoti verslo problemas; rengdami juos naudoti tinkamas priemones ir rekomenduoti tinkamus verslo sprendimus. Padėti studentams įgyti kompetenciją naudotis kompiuterinėmis kalbomis, duomenų bazėmis ir kitomis informacinių technologijų programomis. Paruoškite mokinius pritaikyti ir panaudoti kompiuterizuotus tyrimus. Įgūdžiai jums bus sukurti Būti pagrindiniu verslo sėkmės veiksniu šiuolaikinėje besikeičiančioje ekonominėje aplinkoje. Ekspertizė, naudojant technologijas verslo sprendimų kūrimui. Informacinių sistemų taikymo, naudojimo ir valdymo įgūdžiai, siekiant teikti veiksmingas informacijos paslaugas ir paramą. Kritinė verslo procesų analizė ir gebėjimas vertinti informacijos reikalavimus. Kompetencija teikiant paramą naujausiomis telekomunikacijų technologijomis. ... [-]
Nikaragva San Marcos
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Keiser University Latin American Campus

Keizės universiteto mokslų bakalauras programinės įrangos inžinerijos srityje rengia studentus žinias ir praktinius įgūdžius šioje profesijoje. Programinės įrangos inžine ... [+]

Mokslo Bakalauro Software Engineering

Keizės universiteto mokslų bakalauras programinės įrangos inžinerijos srityje rengia studentus žinias ir praktinius įgūdžius šioje profesijoje. Programinės įrangos inžinerija susijusi su programinės įrangos sprendimų (programinės įrangos kūrimo gyvavimo ciklo) konceptualizavimu, projektavimu, įgyvendinimu, diegimu ir priežiūra. Programos tikslas yra suteikti teorinius programinės įrangos kūrimo pagrindus kartu su pramone reikalingų praktinių aspektų ir kompetencijų vertinimu ir supratimu. Programa yra skirta skatinti inovacijas per programinės įrangos inžinerijos, kaip verslo problemų sprendimo disciplinos, lankstumą.... [-]

Nikaragva San Marcos
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Keiser University Latin American Campus

Keiserio universiteto bakalauro laipsnis tarpdisciplininių studijų srityje suteikia išsamią mokymo programą, leidžiančią plačiai taikyti kelias disciplinas. Šis pagrindin ... [+]

Bakalauro laipsnis tarpdisciplininėse studijose

Keiserio universiteto bakalauro laipsnis tarpdisciplininių studijų srityje suteikia išsamią mokymo programą, leidžiančią plačiai taikyti kelias disciplinas. Šis pagrindinis dalykas yra praktinė alternatyva bakalaureato laipsnį iešantiems studentams, kurių poreikius negali patenkinti atskiros didelės įmonės. Studentai gali kurti studijų programą, atitinkančią jų asmeninius akademinius tikslus, ir skatina jų profesinį augimą ir plėtrą, derinant dvi ar daugiau disciplinų į nuoseklią programą. Šis laipsnis apjungs bendrojo lavinimo kursus su tarpdisciplinine koncentracija, pasirenkamuosius dalykus ir kursą be akmenų.... [-]

Nikaragva San Marcos
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba