Avans University of Applied Sciences

Įvadas

Oficialus aprašymas

131254_7696.jpg nuotrauka sutiko su Avans University of Applied Sciences

Studijos Avans University of Applied Sciences reiškia moderniausių žinių įgijimą. Bet tai dar ne viskas. Taip pat išmoksite pritaikyti šias žinias realiame versle ar profesionaliuose projektuose. Mūsų tyrimai yra puikiai pritaikyti organizacijų ir kompanijų, kurios veikia tarptautiniu mastu, reikalavimams. 2020 m. Universitetas šeštąjį kartą iš eilės vėl buvo pripažintas aukščiausio lygio Nyderlandų taikomųjų mokslų universitetu Nr. 1, kurį veda aukštojo mokslo vadovas „Keuzegids Hbo“! „Avans“ 9-erius metus buvo 3 geriausiųjų sąraše, o tai rodo, kad mes nustatėme juostą aukštai, kaip rodo mūsų pačių kokybės ženklas.


Jaustis kaip namie

Be to, mes užtikriname, kad kaip užsienio studentas jūs jaučiatės namuose Nyderlanduose. Vienas iš būdų tai padaryti - organizuoti kokybišką apgyvendinimą ir padėti jums gauti vizų dokumentus (Nyderlandų imigracijos ir natūralizacijos agentūra). Mes suteikiame Jums šiltą, rūpestingą ir asmenišką sveikinimą. Kai atvykstate, gausite išplėstinį "Avans" ir miesto pristatymą. Jūs susipažinsite su kitais užsienio studentais. Mes taip pat siūlome Jums kiekvieną galimybę prisijungti prie gyvybingo studentų gyvenimo.

Parama

"Avans" siūlo profesionalų studentų patarėjų komandą, kuri padės jums visus klausimus, susijusius su jūsų studijų ir studentų gyvenimu. Mes tai darome, nes esame įsitikinę, kad jūs galite atlikti tik akademiškai, jei jaučiatės patogiai jūsų aplinkoje.

Tu esi geromis rankomis

Dabartiniai ir buvę studentai Avans University of Applied Sciences laiko geriausiu tokio tipo universitetu Nyderlanduose. Mes be galo didžiuojamės šiuo laimėjimu ir padarysime viską, ką galime, kad tai išliktų ir toliau.

Vietos

's Hertogenbosch

Address
Avans University of Applied Sciences
's-Hertogenbosch Campus
Onderwijsboulevard 215

5223 DE 's Hertogenbosch, Šiaurės Brabantas, Olandija

Breda

Address
Avans University of Applied Sciences #2
Breda Campus
Hogeschoollaan 1


4818 CR Breda, Šiaurės Brabantas, Olandija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis