Oficialus aprašymas

Studijuoti Avanso taikomųjų mokslų universitete reiškia įgyti moderniausių žinių. Bet tai dar ne viskas. Taip pat išmoksite pritaikyti šias žinias realiame versle ar profesionaliuose projektuose. Mūsų tyrimai yra puikiai pritaikyti organizacijų ir kompanijų, kurios veikia tarptautiniu mastu, reikalavimams. 2018 m. Universitetas vėl penktą kartą iš eilės buvo pripažintas geriausiu aukštojo mokslo taikomųjų mokslų universitetu Nyderlanduose Nr. 1 tarp geriausių aukštojo mokslo gidų „Keuzegids Hbo“! „Avans“ 8 metus buvo 3 geriausiųjų sąraše, o tai rodo, kad mes nustatėme juostą aukštai, kaip rodo mūsų pačių kokybės ženklas.


Jaustis kaip namie

Be to, mes užtikriname, kad kaip užsienio studentas jūs jaučiatės namuose Nyderlanduose. Vienas iš būdų tai padaryti - organizuoti kokybišką apgyvendinimą ir padėti jums gauti vizų dokumentus (Nyderlandų imigracijos ir natūralizacijos agentūra). Mes suteikiame Jums šiltą, rūpestingą ir asmenišką sveikinimą. Kai atvykstate, gausite išplėstinį "Avans" ir miesto pristatymą. Jūs susipažinsite su kitais užsienio studentais. Mes taip pat siūlome Jums kiekvieną galimybę prisijungti prie gyvybingo studentų gyvenimo.

Parama

"Avans" siūlo profesionalų studentų patarėjų komandą, kuri padės jums visus klausimus, susijusius su jūsų studijų ir studentų gyvenimu. Mes tai darome, nes esame įsitikinę, kad jūs galite atlikti tik akademiškai, jei jaučiatės patogiai jūsų aplinkoje.

Tu esi geromis rankomis

Dabartiniai ir buvę studentai mano, kad Avanso taikomųjų mokslų universitetas yra geriausias tokio pobūdžio universitetas Nyderlanduose. Mes labai didžiuojamės šiuo pasiekimu ir darysime viską, ką galime, kad užtikrintume, jog tai ir toliau.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Avans University of Applied Sciences - Undergraduate programs

Finansai ... [+]

Finansų bakalauras

Finansai

Jūsų darbdavys gamina dviračius ir nori įkurti gamyklą Taivane. Tai jūsų užduotis apskaičiuoti būsimas pajamų srautas, gamybos sąnaudas ir grynąją dabartinę projekto vertę.

Arba jūsų įmonė nori perimti vieną iš konkurentų, o jūsų užduotis yra ištirti balansą, kad būtų nustatyta šios įmonės vertė.

Kaip tarptautinis kontrolierius, jūs žinote viską apie planavimą ir pinigų srautų stebėjimą tarptautinėje darbo aplinkoje.

Tu

Esate ambicingas studentas, turintis gerus analitinius ir skaitinius įgūdžius. Norite pradėti karjerą tarptautinėje finansinėje aplinkoje, Nyderlanduose ar už jų ribų. Jums patinka dirbti su skirtingų tautybių atstovais, laisvai kalbėti ir rašyti verslo anglų kalbą.... [-]

Olandija Breda
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Avans University of Applied Sciences - Undergraduate programs

Tu galvoji didelis, didesnis, didžiausias. Pramonės inžinerijoje ... [+]

Pramonės inžinerijos ir vadybos bakalauras

Tu galvoji didelis, didesnis, didžiausias. Pramonės inžinerijoje

Kiekvieną dieną šimtai žmonių skraido lėktuvuose. Jūs esate atsakingi už tai, kad šie lėktuvai būtų geros būklės. Jūs valdote didelių laivų techninę priežiūrą, tvarios energijos generavimą ar mašinų gamyklose. Ne tik technikos įmonėms, bet ir priežiūros sektoriui bei vyriausybei. Jūs pats neatliekate priežiūros, tačiau įsitikinkite, kad ji bus atlikta. Ir įtikinkite vadovybę, kad tai būtina.

Tu

Jūs turite nuojautą dėl technologijos. Jums patinka dirbti su žmonėmis iš viso pasaulio. Jūs greitai pamatysite, kaip veikia mašinos ar procesai. Jūs suprantate, kokius veiksmus turite atlikti. Taip pat labai norisi pažvelgti už sienų. Esate įsitikinęs, turite pasitikėjimą savimi ir įtikinamų galių. Ir jūs atsakote į savo užduotis atsakingai.... [-]

Olandija Breda
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Avans University of Applied Sciences - Undergraduate programs

Jūs žvelgiate už sienų ir domisi ekonomika, rinkodara ir verslu. Tarptautinio verslo studijų programa pasiruošusi vadovauti tarptautinei organizacijai ... [+]

Tarptautinio verslo bakalauro laipsnis

Jūs žiūrite už sienų ir domitės ekonomika, rinkodara ir verslu. Tarptautinio verslo studijų programa paruoš jus vadovo vaidmeniui tarptautinėje organizacijoje.

Didelė tarptautinė bendrovė nori įsitraukti į naują Brazilijos rinką. Jūs pateikiate valdymo patarimus dėl rinkodaros. Arba mobiliojo telefono gamintojas nori perkelti dalį savo produkcijos į Rytų Europą. Jūs ištirti galimybes ir parašyti verslo planą.

Kaip tarptautinis verslo vadybininkas, galite patarti įvairiais verslo klausimais. Kaip komunikacija, rinkodara, prekyba, pardavimas ar finansavimas. Jūs spręsite tarptautines verslo problemas iš įvairių perspektyvų ir išsprendžiate juos.... [-]

Olandija Breda
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Avans University of Applied Sciences - Undergraduate programs

Tarptautinis verslas paruošia jus karjerai globalioje aplinkoje. Jūs tapsite verslo, veikiančio tarpkultūrinėse vietose, ekspertu. ... [+]

Tarptautinio verslo bakalauro laipsnis

Tarptautinis verslas paruošia jus karjerai globalioje aplinkoje. Jūs tapsite verslo, veikiančio tarpkultūrinėse vietose, ekspertu.

Olandijos įmonė gamina grūdus alergiškiems žmonėms ir eksportuoja savo produktus į skirtingas Europos šalis. Deja, jos rinkos dalis Rytų Europoje neauga, kaip planuota. Kaip tarptautinės rinkos tyrimų pareigūnas analizuojate dabartinę rinką, grūdų pramonę ir ekonominę aplinką, kad nustatytumėte veiksnius, kurie gali apriboti jūsų įmonės augimą.

Tu

Kaip iniciatyvus žmogus, jums patinka nustatyti savo mokymosi tikslus. Jūs esate atviras, nepriklausomas ir nuotaikingas, pasaulinis pilietis, norintis atrasti kitus darbo, gyvenimo ir verslo būdus. Jūsų darbas daro įtaką, gerbiant žmones ir planetą. Žvilgsnis ir kūrybiškumas, esate gimęs komunikatorius ir kalbos entuziastas. Jūs susiduriate su iššūkiais ir mėgaukitės darbu kaip komanda.... [-]

Olandija 's Hertogenbosch
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Avans University of Applied Sciences - Undergraduate programs

Planetai reikia problemų sprendimo būdų. Aplinkosaugos mokslo, skirto tvariai energijai ir technologijoms (ESSET) programa pavers jus ambicingais aplinkos srities special ... [+]

Tvarios energijos ir technologijos aplinkos mokslų bakalauras

Planetai reikia problemų sprendimo būdų. Aplinkosaugos mokslo, skirto tvariai energijai ir technologijoms, programa (ESSET) pavers jus ambicinga aplinkosaugos specialiste, turinčia bakalauro laipsnį.

Savivaldybė nori, kad iki 2040 m. Būtų išvengta anglies neutralumo. Kaip konsultantų komandos dalis jūs rasite būdų, kaip sumažinti energijos suvartojimą ir įdiegti tvarius energijos šaltinius. Jūs tiriate saulės kolektorių išeigą ir kuriate strategijas, kaip pakartotinai panaudoti CO2 siekiant efektyviai auginti maisto augalus. Jūsų sprendimai yra finansiškai perspektyvūs ir priimami tiek pramonės, tiek visuomenės, atsižvelgiant į būsimus pokyčius, metodus ir politiką. ESSET buvo išrinktas geriausiu aplinkos mokslų bakalauro laipsniu pagal „Keuzegids hbo 2019“ ir „Elsevier“ geriausias studijas 2018.... [-]

Olandija Breda
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Location address
Avans University of Applied Sciences
Tilburg Campus
Professor Cobbenhagenlaan 13

Tilburg, North Brabant, 5037 DA NL
Location address
Avans University of Applied Sciences
's-Hertogenbosch Campus
Onderwijsboulevard 215 

's Hertogenbosch, North Brabant, 5223 DE NL
Social Media
Location address
Avans University of Applied Sciences #2
Breda Campus
Hogeschoollaan 1

Breda, North Brabant, 4818 CR NL
Social Media