Breda University of Applied Sciences

Įvadas

Oficialus aprašymas

2018 m . Rugsėjo 1 d. Mūsų vardas buvo pakeistas į Breda University of Applied Sciences . Šiais akademiniais metais mes taip pat gyvenome gražiame sąraše ir visiškai atnaujintame vienuolyne, esančiame Mgr. Hopmansstraat Bredoje, kuri yra mūsų naujosios universiteto dalis.

Breda University of Applied Sciences yra vidutinio dydžio vyriausybės finansuojamas aukštojo mokslo institutas. Mūsų institute studijuoja daugiau kaip 7000 olandų ir tarptautinių studentų iš 100 šalių. Mes siūlome bakalauro ir magistro programą profesionaliame („hbo“) ir akademiniame („wo“) lygmenyje žaidimų, žiniasklaidos, viešbučių, įrenginių, logistikos, pastatytos aplinkos, turizmo ir laisvalaikio srityse.

Organizacija

Breda University of Applied Sciences yra glaudžiai susijęs su profesine sritimi, daugiausia dėmesio skiriant verslui ir verslui. Šiame procese ieškome naujovių, laikomės tarptautinės perspektyvos ir priimame socialiai atsakingus ir tvarius sprendimus.

Įkvepianti aplinka

Mūsų strategijoje, be kitų dalykų, aprašoma, kaip ketiname skirti daugiau dėmesio tarptautiniam švietimui, skirtingų disciplinų sinergijai ir bendradarbiavimui su pramonės partneriais. Studentai skatinami puoselėti savo talentus, taip pat ugdyti savo išradingumą ir išradingumą.

Viešbučio, įstaigos ir turizmo studijų programos persikėlė į buvusį vienuolyną 2018-2019 mokslo metų pradžioje. Naujasis universitetas palaipsniui tampa įkvepiančia susitikimo vieta žmonėms, turintiems įvairių sričių ir įvairių kultūrų.

Šioje įkvepiančioje aplinkoje rengiame savo studentus tarptautinei karjerai. Dauguma mūsų studijų programų yra mokomi anglų kalba, tačiau Olandijos mokomos programos taip pat daug dėmesio skiria tarptautiniam verslui ir bendradarbiavimui.

Pusę amžiaus patirties

BUAS, anksčiau NHTV, yra didžiausia ir pirmaujanti švietimo įstaiga, teikianti turizmo, laisvalaikio ir svetingumo studijų programas. Su daugiau nei pusę amžiaus praktikos pagrindu vykdomo aukštojo mokslo ir tarptautinio bendradarbiavimo patirtimi, mūsų bakalauro studijų programos jau daugelį metų užregistravo aukštus „Keuzegids HBO“ reitingus.

Kokybės sandarikliai

  • Elsevierio geriausias specialistų taikomųjų mokslų universitetas 2018
  • „Elsevier“ geriausias specialistų taikomųjų mokslų universitetas 2017-2018 m

Mokslo turizmo bakalauro laipsnis

Keuzegids Universiteiten Populiariausi 2019 m

Žaidimai

  • „Keuzegids Hbo“ populiariausia programa 2019 m
  • Keuzegids Hbo Nr.1 savo kategorijoje 2019
Priemonė

Keuzegids Hbo Nr. 1 savo kategorijoje 2019

„Keuzegids Hbo“ geriausiai įvertinta 2019 m. Programa

Viešbutis

„Keuzegids Hbo“ populiariausia programa 2019 m

Žiniasklaida

Keuzegids Hbo Nr.1 savo kategorijoje 2019

Logistika

„Keuzegids Hbo Logistics Management“: Nr. 1 savo kategorijoje 2019 m

Keuzegidų Hbo logistikos inžinerija: viršutinė 3 kategorija 2018 m

Pastatyta aplinka

Keuzegids Hbo Top 3 savo kategorijoje 2019

Vietos

Breda

Address
Monseigneur Hopmansstraat,1
4817 JT Breda, Šiaurės Brabantas, Olandija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis