Oficialus aprašymas

2018 m . Rugsėjo 1 d. Mūsų vardas buvo pakeistas į Breda University of Applied Sciences . Šiais akademiniais metais mes taip pat gyvenome gražiame sąraše ir visiškai atnaujintame vienuolyne, esančiame Mgr. Hopmansstraat Bredoje, kuri yra mūsų naujosios universiteto dalis.

Breda University of Applied Sciences yra vidutinio dydžio vyriausybės finansuojamas aukštojo mokslo institutas. Mūsų institute studijuoja daugiau kaip 7000 olandų ir tarptautinių studentų iš 100 šalių. Mes siūlome bakalauro ir magistro programą profesionaliame („hbo“) ir akademiniame („wo“) lygmenyje žaidimų, žiniasklaidos, viešbučių, įrenginių, logistikos, pastatytos aplinkos, turizmo ir laisvalaikio srityse.

Organizacija

Breda University of Applied Sciences yra glaudžiai susijęs su profesine sritimi, daugiausia dėmesio skiriant verslui ir verslui. Šiame procese ieškome naujovių, laikomės tarptautinės perspektyvos ir priimame socialiai atsakingus ir tvarius sprendimus.

Įkvepianti aplinka

Mūsų strategijoje, be kitų dalykų, aprašoma, kaip ketiname skirti daugiau dėmesio tarptautiniam švietimui, skirtingų disciplinų sinergijai ir bendradarbiavimui su pramonės partneriais. Studentai skatinami puoselėti savo talentus, taip pat ugdyti savo išradingumą ir išradingumą.

Viešbučio, įstaigos ir turizmo studijų programos persikėlė į buvusį vienuolyną 2018-2019 mokslo metų pradžioje. Naujasis universitetas palaipsniui tampa įkvepiančia susitikimo vieta žmonėms, turintiems įvairių sričių ir įvairių kultūrų.

Šioje įkvepiančioje aplinkoje rengiame savo studentus tarptautinei karjerai. Dauguma mūsų studijų programų yra mokomi anglų kalba, tačiau Olandijos mokomos programos taip pat daug dėmesio skiria tarptautiniam verslui ir bendradarbiavimui.

Pusę amžiaus patirties

BUAS, anksčiau NHTV, yra didžiausia ir pirmaujanti švietimo įstaiga, teikianti turizmo, laisvalaikio ir svetingumo studijų programas. Su daugiau nei pusę amžiaus praktikos pagrindu vykdomo aukštojo mokslo ir tarptautinio bendradarbiavimo patirtimi, mūsų bakalauro studijų programos jau daugelį metų užregistravo aukštus „Keuzegids HBO“ reitingus.

Kokybės sandarikliai

  • Elsevierio geriausias specialistų taikomųjų mokslų universitetas 2018
  • „Elsevier“ geriausias specialistų taikomųjų mokslų universitetas 2017-2018 m

Mokslo turizmo bakalauro laipsnis

Keuzegids Universiteiten Populiariausi 2019 m

Žaidimai

  • „Keuzegids Hbo“ populiariausia programa 2019 m
  • Keuzegids Hbo Nr.1 savo kategorijoje 2019
Priemonė

Keuzegids Hbo Nr. 1 savo kategorijoje 2019

„Keuzegids Hbo“ geriausiai įvertinta 2019 m. Programa

Viešbutis

„Keuzegids Hbo“ populiariausia programa 2019 m

Žiniasklaida

Keuzegids Hbo Nr.1 savo kategorijoje 2019

Logistika

„Keuzegids Hbo Logistics Management“: Nr. 1 savo kategorijoje 2019 m

Keuzegidų Hbo logistikos inžinerija: viršutinė 3 kategorija 2018 m

Pastatyta aplinka

Keuzegids Hbo Top 3 savo kategorijoje 2019

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BA

Breda University of Applied Sciences

Ar kada nors susimąstėte, kaip veikia nuostabios žiniasklaidos koncepcijos? Ar domitės naujausia žiniasklaidos tendencija? Ar smalsu kurti žiniasklaidos produktus? Breda ... [+]

Ar kada nors susimąstėte, kaip veikia nuostabios žiniasklaidos koncepcijos? Ar domitės naujausia žiniasklaidos tendencija? Ar smalsu kurti žiniasklaidos produktus? Breda University of Applied Sciences galite atrasti žiniasklaidos pasaulį.

Ar norite sužinoti viską apie žiniasklaidos, pvz., Televizijos, radijo, renginių, lauko reklamos, internetinės rinkodaros ir duomenų bazės rinkodaros, naudojimą, struktūrą ir taikymą? Ateikite ir mokykitės tarptautinės žiniasklaidos ir pramogų vadybos, o jūs išmoksite kurti į rinką orientuotas koncepcijas, programas ir produkciją, naudodami žiniasklaidos technologijas ir informacines bei ryšių technologijas (IRT).

Tyrimo apžvalgaPraktika, susijusi su pramone... [-]
Olandija Breda
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Breda University of Applied Sciences

Ar norėtumėte sužinoti, kaip turizmas gali prisidėti prie tvarios paskirties vietos plėtros? Įdomu, kaip galite padidinti lankytojų patirtį atrakcionų parke? Tada turizmo ... [+]

Ar norėtumėte sužinoti, kaip turizmas gali prisidėti prie tvarios paskirties vietos plėtros? Įdomu, kaip galite padidinti lankytojų patirtį atrakcionų parke? Tada turizmo vadyba gali būti jums !

Turizmo ir poilsio įmonės susiduria su iššūkiu išlaikyti savo pozicijas sparčiai besivystančiame e. Verslo pasaulyje. Tai reikalauja tradicinių kompanijų kurti naujus produktus ir alternatyvius klientų požiūrius. Štai ką jūs išmoksite savo studijų programos „Turizmo vadyba“ metu Breda University of Applied Sciences .

Tyrimo apžvalga

Turizmo vadybos programa moko jus tapti profesionaliu turizmo ir poilsio pramonės vadovu. Programos metu dirbsite su praktikos problemomis, susijusiomis su pagrindiniais kursais, pvz., Internetiniu ir neprisijungus rinkodara, e. Verslu, finansų valdymu ir vartotojų elgesiu. Studijų programoje teorija ir praktika yra kruopščiai integruoti. Jūs dirbsite projektų grupėse kartu su kolegomis. Be to, kursai, įgūdžių ugdymo programos, svečių paskaitos, įmonių vizitai, studijų kelionės ir darbo vietos padės jums tobulinti kvalifikaciją, reikalingą kaip kvalifikuotas specialistas.... [-]

Olandija Breda
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Breda University of Applied Sciences

Ši anglų kalbos mokytojo profesinio bakalauro programa parengia karjerą tarptautinėje laisvalaikio pramonėje. Per 3 ar 4 metus išmoksite sukurti įsimintiną ir prasmingą p ... [+]

Ši anglų kalbos profesinė bakalauro programa rengia jus už karjerą tarptautinėje laisvalaikio industrijoje. Per 3 ar 4 metus jūs tapsite profesionalu šioje kūrybingoje ir dinamiškoje industrijoje. Šioje studijų programoje jūs sužinojote, kaip sukurti įsimintiną ir prasmingą patirtį, kuri prisideda prie gražesnio pasaulio.

Studijų programa

Laisvalaikis

Laisvalaikis

1 metai

Laisvalaikis

2 metai

Laisvalaikis yra labai platus terminas. Antrus metus turite galimybę susikoncentruoti į:

Renginio vadybaLankytinos vietosSocialinės inovacijosLaisvalaikis

3 metai

Daugumą trečiųjų metų užima darbo vieta. Savo darbo vietą galite atlikti ir įmonei, pageidautina užsienyje. Šiais metais jūs taip pat turėsite galimybę sekti pusmetį mainų programą viename iš mūsų partnerių universitetų, po kurio eina arba prieš tai eina trumpesnė darbo vieta.... [-]

Olandija Breda
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

BBA

Breda University of Applied Sciences

Ar esate tikras žmogus ir vadovavimo įgūdžiai? Ar norėtumėte sukurti aplinką, kuri būtų gera klientams ir darbuotojams? Priemonės valdymas gali būti jums! ... [+]

Ar esate tikras žmogus ir vadovavimo įgūdžiai? Ar norėtumėte sukurti aplinką, kuri būtų gera klientams ir darbuotojams? Priemonės valdymas gali būti jums!

Didelę mūsų gyvenimo dalį praleidžiame viešose vietose. Pagalvokite apie prekybos centrus, mokyklas ir įmones, už kurias dirbame. Įrenginių valdytojas užtikrina, kad šių patalpų įrenginiai atitiktų visus reikalavimus, kad klientai jaustųsi patogūs ir darbuotojai būtų produktyvūs. Būdami vadovo, esate įkvepiantis lyderis ir strateginis partneris.

Tyrimo apžvalga

Per ketverius metus jūs sužinosite, kaip plėtoti visapusišką infrastruktūros valdytoją. Kur rasite savo svajonių darbą? Pagalvokite apie didelius, mąstykite bet kur, nes mūsų studentai dirba visame pasaulyje. Bet pirmas dalykas. Jums reikia plėtoti, kad galėtumėte pasiekti. Mes padėsime jums sužinoti, ką reikia žinoti, tobulinti savo įgūdžius ir pasiūlyti mokymą darbo vietoje. Su mūsų programa mes suteiksime jums viską, ko reikia norint gauti būsimą darbą!... [-]

Olandija Breda
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Breda University of Applied Sciences

Ar matote, kad „iPad“ laiko jį į parduotuvių lentyną? Ar užkertate kelią ligoninėms, turinčioms ilgus laukimo sąrašus? Ar esate atsakingas už lankytojų srautus oro uoste? ... [+]

Ar matote, kad „iPad“ laiko jį į parduotuvių lentyną? Ar užkertate kelią ligoninėms, turinčioms ilgus laukimo sąrašus? Ar esate atsakingas už lankytojų srautus oro uoste? Viskas yra įmanoma!

Logistika yra susijusi su prekių, informacijos ir žmonių srautų organizavimu ir planavimu laiku ir mažiausiomis sąnaudomis, atsižvelgiant į tvarumo klausimus. Logistikos valdymo programa orientuota į ekonominius ir finansinius logistikos aspektus.

Tyrimo apžvalga

Be specialių žinių įgijimo, programos metu jūs sukursite įvairias kompetencijas, kurių jums reikės vėliau, kad galėtumėte gerai atlikti savo darbą. Jūs tai padarysite, be kita ko, dirbdami su projekto pagrindu „pramonės realaus gyvenimo užduotimis“. Kartu su projektais vadovausitės paskaita, paskaitos ir seminarai, kursai, mokymo ir instruktavimo sesijos. Jūs taip pat atliksite keletą darbo vietų ir dalyvausite ekskursijose ir kelionėse. Visa studijų programa yra labai praktiška. Bendras paketas yra optimaliai susietas su profesijos reikalavimais ir galimybe tęsti studijas.... [-]

Olandija Breda
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Breda University of Applied Sciences

Ar galite paversti viešbutį nepamirštama patirtimi? Ar derinate puikų aptarnavimą, tvarumą ir pelno didinimą? Jei norite ką nors pakeisti, ši programa skirta jums! ... [+]

Ar galite paversti viešbutį nepamirštama patirtimi? Ar derinate puikų aptarnavimą, tvarumą ir pelno didinimą? Jei norite ką nors pakeisti, ši programa skirta jums!

Svetingoje svečiams svarbu sukurti patirties. Kaip atsakote į visuomenės individualizavimą ir kaip jūs susiduriate su vis kritiškesniu klientu? Jūs sužinosite mūsų viešbučio valdymo programoje. Baigę studijas, jūs būsite pasiruošę eiti papildomos mylios su savo profesionalumu, kūrybiškumu ir naujoviškomis idėjomis.

Tyrimo apžvalga

Per ketverius metus išmoksite, kaip vystytis visame „Hotel Manager“. Kur rasite savo svajonių darbą? Pagalvokite apie didelius, mąstykite bet kur, nes mūsų studentai dirba visame pasaulyje. Bet pirmas dalykas. Jums reikia plėtoti, kad galėtumėte pasiekti. Mes padėsime jums sužinoti, ką reikia žinoti, tobulinti savo įgūdžius ir pasiūlyti mokymą darbo vietoje. Su mūsų programa mes suteiksime jums viską, ko reikia norint gauti būsimą darbą!... [-]

Olandija Breda
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

BSc

Breda University of Applied Sciences

Ar jūsų svajonė dirbti žaidimų pramonėje? Mūsų žaidimų programoje, kuri yra viena geriausių pasaulyje, sužinosite, kaip padaryti įdomius, patrauklius ir, svarbiausia, žai ... [+]

Ar jūsų svajonė dirbti žaidimų pramonėje? Mūsų žaidimų programoje, kuri yra viena geriausių pasaulyje, sužinosite, kaip padaryti įdomius, patrauklius ir, svarbiausia, žaidimus.

Nesvarbu, ar norite būti geriausiu žaidimų programuotoju, apdovanojimu pelnėjančiu kūrėju, ar „Triple-A“ laimėtoju, jūsų kelias į sėkmę prasideda Tarptautinėje žaidimų architektūroje ir dizaine Bredoje.

Tyrimo apžvalga

Šioje programoje jūs mokysite kūrybinius, technologinius ir komercinius įgūdžius. Žaidimų karjerai reikalauja, kad jūs turėtumėte plačias žinias apie žaidimo kūrimą ir gilius įgūdžius pasirinktoje kompetencijos srityje, pvz., 3D vaizduojamąjį meną, aukštos klasės vaizdo žaidimų kūrimą, animaciją, garsą, žaidimą, lygio projektavimą, gamybą ar programavimą.... [-]

Olandija Breda
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Breda University of Applied Sciences

Mokslo laisvalaikio studijų bakalauras yra anglų kalba mokoma akademinė programa. Per trejus metus jūs tapsite ekspertu, kuris suras ir supras atsakymus į sudėtingus lais ... [+]

Kaip galime prognozuoti, kaip žmonės praleidžia laisvalaikį? Kaip tradicinės laisvalaikio kompanijos gali efektyviau naudotis socialinės žiniasklaidos priemonėmis prisijungdami prie savo klientų? Kokie nauji verslo modeliai ir strategijos reikalingi vis sudėtingesniame ir dinamiškesniame laisvalaikio sektoriuje? Po baigimo galėsite atsakyti į visus šiuos klausimus ir dar daugiau.

Tyrimo apžvalga

Mokslo laisvalaikio studijų akademinis bakalauras yra „į žinias orientuotas“. Savo studijų metu, analizuodami akademines žinias, sukuriate keletą akademinių ir valdymo kompetencijų. Norėdami tai padaryti, dažnai dirbate savarankiškai ir kartais mažose grupėse bylų ir užduočių atveju. Laisvalaikio srityje įvairūs požiūriai, kuriuos siūlo, pavyzdžiui, psichologija, sociologija ir antropologija, siūlo tik dalinius paaiškinimus, ką žmonės nori ir gali padaryti savo laisvalaikiu. Tai reiškia, kad jei norite suprasti laisvalaikį, jums reikės prisitaikyti prie naujų ir netikėtų situacijų, naudojant naujus būdus, naujas idėjas, teorijas ir metodus, arba kuriant naujas naujas idėjas, kurios vėliau gali būti vertinamos ir tiriamos. Taip mes stumiamės ribas ir labai prisidedame prie esamų žinių šioje pramonės šakoje.... [-]

Olandija Breda
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Breda University of Applied Sciences

Ar norite sužinoti, kaip galite išsaugoti savo šalį ir miestus ateityje? Norite išsiaiškinti problemas nepalankioje padėtyje esančiuose rajonuose? Ar norėtumėte sukurti i ... [+]

Ar norite sužinoti, kaip galite išsaugoti savo šalį ir miestus ateityje? Norite išsiaiškinti problemas nepalankioje padėtyje esančiuose rajonuose? Ar norėtumėte sukurti idealią ateities gyvenamąją erdvę? Pastatyta aplinka yra programa jums.

Tarptautinė erdvinė plėtra

Mūsų globalizuotame ir urbanizuojančiame pasaulyje vis didesnė reikšmė teikiama miestams, pastatytiems žmonių gerovei, patrauklia gyvenimo ir darbo aplinka, eismo prieinamumu, eismo saugumu ir tvarumu. Studijų programoje „Tarptautinė erdvinė plėtra“, „Built Environment“ diferenciacijos sritis, išnagrinėsite erdvinį vystymąsi iš integruotos perspektyvos, pagrįstą miestų planavimu, miestų planavimu ir mobilumu - ieškodami skirtingų šalių sienų.... [-]

Olandija Breda
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Breda University of Applied Sciences

Ar esate atsakingas už efektyviausią sandėlio tiekimą? Ar norite organizuoti grandinę nuo žaliavų iki galutinio produkto efektyvaus ir efektyvaus? Ar norite būti atsaking ... [+]

Ar esate atsakingas už efektyviausią sandėlio tiekimą? Ar norite organizuoti grandinę nuo žaliavų iki galutinio produkto efektyvaus ir efektyvaus? Ar norite būti atsakingas už logistikos procesus uosto teritorijoje?

Logistika susijusi su prekių, informacijos ir žmonių srauto organizavimu ir planavimu kuo greičiau už mažiausias sąnaudas, o tvarumas taip pat atlieka svarbų vaidmenį. Studijų programoje „Logistikos inžinerija“ akcentuojamas logistikos techninis ir IT orientuotas aspektas.

Tyrimo apžvalga

Be specialių žinių įgijimo, programos metu jūs sukursite įvairias kompetencijas, kurių jums reikės vėliau, kad galėtumėte gerai atlikti savo darbą. Jūs tai padarysite, be kita ko, dirbdami su projekto pagrindu „pramonės realaus gyvenimo užduotimis“. Kartu su projektais vadovausitės paskaita, paskaitos ir seminarai, kursai, mokymo ir instruktavimo sesijos. Jūs taip pat atliksite keletą darbo vietų ir dalyvausite ekskursijose ir kelionėse. Visa studijų programa yra labai praktiška. Bendras paketas yra optimaliai susietas su profesijos reikalavimais ir galimybe tęsti studijas.... [-]

Olandija Breda
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Breda University of Applied Sciences

Bendrai su Wageningeno universitetu siūlome akademinę bakalauro studijų programą, kurioje tirsite turizmo raidą ir jos poveikį visuomenei, aplinkai ir ekonomikai. Mokslo ... [+]

Bendrai su Wageningeno universitetu siūlome akademinę bakalauro studijų programą, kurioje tirsite turizmo raidą ir jos poveikį visuomenei, aplinkai ir ekonomikai. Mokslo turizmo bakalauras yra vienintelė akademinė programa turizmo srityje Nyderlanduose.

Šioje akademinėje bakalauro programoje sujungsite ekonominius, socialinius ir aplinkos mokslus. Jūs ištirsite teorijas ir koncepcijas, gausite intensyvų mokymą apie tyrimo metodus ir sužinosite, kaip juos kritiškai vertinti. Jūs taip pat gausite praktinės patirties.

Tyrimo apžvalga

Mokslo turizmo bakalauras yra trejų metų jungtinė studijų programa, kurią teikia tiek Breda University of Applied Sciences tiek Vageningeno universiteto darbuotojai. 1 ir 2 metai vyksta Bredoje. Per pirmuosius metus tyrinėjate sudėtingą ir įvairiapusį turizmo reiškinį iš skirtingų aspektų. Antraisiais metais gilinate savo žinias apie tvaraus turizmo plėtrą. Šiais metais yra tarptautinis lauko projektas Pietryčių Azijoje. Trečiaisiais metais vyksta Vageningene, kurį sudaro jūsų pačių pasirinktas nepilnametis ir baigiamasis bakalauro darbas.... [-]

Olandija Breda
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Video on new strategy, name and logo (English subtitles)

Location address
Monseigneur Hopmansstraat,1
Breda, North Brabant, 4817 JT NL
Social Media