Fontys University of Applied Sciences

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kas mes esame

"Fontys" teikia švietimo ir mokslinių tyrimų paslaugas. Kaip plati universitetas, mes esame didžiausias viešųjų žinių institutas pietų Nyderlanduose. "Fontys" nori tapti inovacijų varikliu susiejant savo švietimą ir mokslinius tyrimus su inovacijų procesais regionuose ir už jų ribų. "Fontys" turi didelį poveikį dėl savo švietimo ir mokslinių tyrimų beveik visuose visuomenės sektoriuose. Dėl mūsų atstovavimo pagrindinėse pozicijose beveik visuose sektoriuose, visi, kurie gyvena ir dirba pietų Nyderlanduose, tiesiogiai ar netiesiogiai susiduria su Fontys. Mes mokome didelių talentingų jaunų suaugusiųjų grupių daugelyje profesijų. Baigę mokymus, mes susitinkame su jais kaip su kolegomis, internatūros treneriais, partneriais bendradarbiaujant ir (arba) moksliniais tyrimais, arba su specialistais, kurie nori praturtinti ar gilinti savo žinias. Mūsų organizacija yra gerai tvarkoma. Studentai ir darbuotojai yra patenkinti ir atneša mums septynias neigiamas ir septynias pliusas. "Fontys" yra finansiškai sveikas ir mūsų švietimo kokybė yra geros būklės. Pagrindinės savybės, kurias mes reikalaujame patys, tvariai pritvirtinami prie kontrolės ir pridedamų vertinimo ciklų. Mes laikome save regionų ir profesinių sričių žinių ir inovacijų partneriu.

Švietimo vizija

Technologiniai, visuomeniniai ir ekonominiai pokyčiai įtakoja ir keičia aplink mus esantį pasaulį dabar ir ateityje. Fontys atlieka svarbų indėlį į šiuos būtinus pokyčius, patenkindamas daugiau nei studentų ir ateities pasaulio poreikius. Mūsų reikšmė taip pat priklauso nuo to, kaip keičiasi visuomenė - regioninė, nacionalinė ir tarptautinė. Mūsų pridėtinė vertė yra mūsų aktyvus vaidmuo - bendrai kuriant ir kuriant tvarią ir sąžiningą visuomenę.

Mes suteikiame šią pridėtinę vertę, susiejant talentų vystymąsi su socialinių sektorių ir darbo sričių pokyčiais. Mūsų funkcija kaip atvirų žinių institutas yra forma, susiejant švietimą ir mokslinius tyrimus su esamomis visuomenės problemomis. Taip mes prisidedame prie naujovių darbo, profesinio konteksto ir socialinių sektorių srityje. Mes kartu su socialiniais partneriais formuojame regionines, nacionalines ir tarptautines darbotvarkes. Mes esame aktyvūs ir orientuoti į ateitį, kad galėtume šiandien ir ateityje turėti reikiamą poveikį visuomenei.

Mes suteikiame šią pridėtinę vertę investuojant į talentus. Dėl mūsų talentas yra asmeninis natūralus gebėjimas ar charakteristika, leidžianti jums prisidėti prie visuomenės. Talentas leidžia žmonėms naudotis savo stipriosiomis dalimis. Fontys yra tiems, kurie nori atrasti ir tobulinti savo talentus aukštesniuoju profesiniu lygmeniu ir kiekvienam, norinčiam tęsti profesinį tobulėjimą. Mes siūlome erdvę visiems kultūriniams ir socialiniams poreikiams.

Mūsų ambicija

Užduotys, kurią mes suteikiame, ir pažadas, kad tai susiję su studentais, profesine sritis ir visuomene, yra dviejų elementų pagrindas:

  1. Mes siūlome studentams galimybę susipažinti su savo talentais ir išsiugdyti juos į pradinius specialistus, kurie prisiima socialinę atsakomybę, prisideda prie naujovių savo profesinėje srityje ir toliau tobulina savo veiklą.
  2. Mes dirbame su naujovėmis profesinėje srityje temoms, kurios yra svarbios regionams. Čia mes bendradarbiaujame su vyriausybe, institutais ir įmonėmis, remiančiomis inovacijų tyrimus ir plėtrą regione, ir investuoja į ekosistemą, kurioje studentai ir darbuotojai gali (tęsis) profesionaliai dirbti.

"Fontys" turi aiškią socialinę paskirtį: siūlydama įkvepiančią, sudėtingą ir kokybišką aukštąjį profesinį išsilavinimą bei praktinių, reikšmingų visuomenei tyrimų atlikimą. Švietimas ir moksliniai tyrimai yra tinkami dabartiniams ir būsimiems klausimams bei studentų, profesinės srities ir (regioninės) visuomenės poreikiams. Mes norime formuoti, nustatyti prioritetus, tyrinėti ir, jei įmanoma, spręsti ateities klausimus kartu su mūsų partneriais.

Mūsų misija

Svarbiausia yra kokybė

"Fontys" siekia būti švietimo institucija, kuri yra "įkvepiantis augimas per paramą"

Pagrindinis tikslas yra skatinti visos organizacijos mentalitetą, dėl kurio nuolatinis dėmesys bus skiriamas kokybės gerinimui švietimo, turinio ir procesų požiūriu. "Fontys" dėmesys skiriamas Nyderlandų vyriausybės finansuojamiems bakalauro ir magistro studijų programoms. Švietimas yra gerai organizuotas ir teikiamas profesinio mokymo sistemose. "Fontys" stengiasi siekti aukšto lygio, tvirtai įsitvirtinti visuomenėje, tuo pačiu siekdama pirmaujančios pozicijos kaip žinių institucija tiek nacionaliniu, tiek jos regiono aplinkoje.

Kokybė yra pagrindinis "Fontys" vizijos bruožas. "Fontys" stengiasi pasiekti kokybišką kokybę, kuri atitiktų kokią nors aukštojo mokslo įstaigą Europos kontekste.

Valdymas

Fontys University of Applied Sciences , kaip socialinė institucija, siekia atvirai ir skaidriai atsižvelgti į savo veiklą savo artimiausioje aplinkoje. "Fontys" siekia vertinti pagal savo veiklos rezultatus ir atvirai bendrauti su suinteresuotosiomis šalimis. Fontys Valdytojų taryba ir Vykdomoji valdyba buvo įsteigtos pagal Taikomųjų mokslų universitetų valdymo sritį reglamentuojančius principus. Valdytojų taryba užtikrina, kad Vykdomoji valdyba laikytųsi šių principų.

Be vertikalios atskaitomybės įvairioms institucijoms, įskaitant Nyderlandų švietimo, kultūros ministeriją

Dalyvavimas

Kiekvienas Fontys institutas turi "Instituutsmedezeggenschapsraad" arba "IMR" (instituto dalyvavimo taryba arba "IPC"). Diskusijų partneris IPC nariams yra jų instituto direktorius. "Centrale Medezeggenschapsraad" arba "CMR" (Centrinė dalyvavimo taryba arba "CPC") yra Vykdomosios valdybos ir "Diensten Medezeggenschapsraad" arba "DMR" (Paslaugų departamento dalyvavimo tarybos arba "SDPC") diskusijų partneris. yra Paslaugų departamento direktorių diskusijų partneris.

Atstovavimas

Kiekvienas Fontys institutas turi "Instituutsmedezeggenschapsraad" arba "IMR" (instituto dalyvavimo taryba arba "IPC"). Diskusijų partneris IPC nariams yra jų instituto direktorius. "Centrale Medezeggenschapsraad" arba "CMR" (Centrinė dalyvavimo taryba arba "CPC") yra Vykdomosios valdybos diskusijų partneris, o "Diensten Medezeggenschapsraad" arba "DMR" (Paslaugų dalyvavimo taryba arba "SPC") yra paramos tarnybų direktorių diskusijų partneris.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
  • Olandų

Matyti Verslo administravimo bakalauro studijos » Matyti Humanitarinių mokslų bakalauro studijos » Matyti Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos » Matyti Bakalauro studijos » Matyti BScs » Matyti Humanitarinių mokslų magistras » Matyti Tiksliųjų mokslų magistras » Matyti Magistro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BA

Cirko Ir Spektaklio Meno Akademija (ACaPA)

Su bendrabučiu Dieninės 48 mėnesių September 2019 Olandija Tilburg

"Fontys" menų ir meno mokyklos Fontys akademija cirko ir spektaklio menui (ACaPA) siūlo ketverių metų dieninių studijų programą, kurios novatoriškos, išskirtinės meninės formos. [+]

Cirko ir spektaklio meno akademija (ACaPA)

"Fontys" menų ir meno mokyklos Fontys akademija cirko ir spektaklio menui (ACaPA) siūlo ketverių metų dieninių studijų programą, kurios novatoriškos, išskirtinės meninės formos. Remiantis tarptautiniu orientuoto tyrimo rezultatu, tarptautiniu mastu pripažintas akademinis bakalauro diplomas, suteikiantis profesinį išsilavinimą, kaip Cirko atlikėjas, turi labai kvalifikuotą komandą ir akivaizdų klaidingą nuomonę. Mes taip pat siūlome išskirtines mokymo priemones.

Šiuolaikinis cirkas

Kadangi daugiau nei du dešimtmečius cirkas atgaivina kaip autentiškas menas, kuris įkvėpimas iš kitų atlikėjų ir dailės. Tuo pačiu metu, cirkas praturtina šias meno formas ir skatina scenos meno kūrinį, kuris šiuolaikiškai kerta. Terminas "šiuolaikinis cirkas" apima ne tik vadinamąjį "Naująjį cirką" (dažnai prilyginamą cirko teatrui), bet ir visus dabartinius cirko meno tipus.... [-]


Komunikacijos Bakalauro Laipsnis - Tarptautinis Komunikacijos Valdymas

Su bendrabučiu Dieninės 48 mėnesių September 2019 Olandija Eindhoven

Šios ketverių metų bakalauro programos programa yra įvairi. Keičiant žiniasklaidą ir naujas visuomenės tendencijas, ji taip pat nuolat vystosi. Copywriting, Storytelling, kurti (kūrybinę) strategiją ar organizuoti renginius. Kartu su savo mokytojais, bendraamžiais ir išorės kompanijų vadovais jūs sužinojote, kokie yra jūsų talentai. [+]

Programa

Šios ketverių metų bakalauro programos programa yra diversas. Keičiant žiniasklaidą ir naujas visuomenės tendencijas, taip pat nuolat vystosi. Copywriting, Storytelling, kurti (kūrybinę) strategiją ar organizuoti renginius. Kartu su savo mokytojais, bendraamžiais ir išorės kompanijų vadovais jūs atrasite, kokie yra jūsų talentai.

kurso aprašymas

Kartu su savo mokytojais, bendraamžiais ir išorinių kompanijų vadovais jūs atrasite tai, ko jums reikia žinoti ir kaip galėsite giliai suvokti, kokie yra jūsų talentai. Jūs pradedate kurti savo gyvenimo aprašymą su atitinkama patirtimi nuo pat pirmos jūsų studentų karjeros akimirkos su mumis. Mes siūlome ne tik teorines žinias, bet ir praktinius įgūdžius, kad būtume sėkmingi.... [-]


Tarptautinio Gyvenimo Stiliaus Studijų Bakalauro Laipsnis

Su bendrabučiu Dieninės 48 mėnesių September 2019 Olandija Tilburg

Ši tarptautinė ketverių metų bakalauro programa susideda iš išsamaus, dviejų su puse metų įkūrimo etapo, per kurį mokiniai mokosi apie gyvenimo sritis (sveikata, maistas, žmonių judėjimas, laisvalaikis, išvaizda, darbas ir gyvenimas). Kiekvienas komponentas apima praktinę užduotis, susijusias su jo veiklos sritimi; arba tendencijos ataskaita, arba įmonės, veikiančios šioje konkrečioje srityje, samprata. [+]

Programa

Ši tarptautinė ketverių metų bakalauro programa susideda iš išsamaus, dviejų su puse metų įkūrimo etapo, per kurį mokiniai mokosi apie gyvenimo sritis (sveikata, maistas, žmonių judėjimas, laisvalaikis, išvaizda, darbas ir gyvenimas). Kiekvienas komponentas apima praktinę užduotis, susijusias su jo veiklos sritimi; arba tendencijos ataskaita, arba įmonės, veikiančios šioje konkrečioje srityje, samprata.

Nuo pirmos dienos studentams priskiriamos užduotys, susijusios su gyvenimo būdo pramonės įmonėmis. Jas moko ir rengia profesionalūs dėstytojai, kurie daugiausiai dirba pačiame sektoriuje. Pirmieji studentai yra Tilburgo mieste.

Nuo antrųjų metų mes taip pat kviečiame studentus mokytis mūsų partnerių miestuose (ir universitetuose) Niujorke, Seule, Londone ir Keiptaune, kad galėtų tęsti studijas. Be to, jie susipažįsta su keturiomis pagrindinėmis veiklos sritimis: tendencijos tyrimais, koncepcijų kūrimu, koncepcijų realizavimu ir konsultacijomis, kaip įgyvendinti koncepcijas.... [-]


BBA

Rinkodaros Vadybos Bakalauras - Skaitmeninės Verslo Koncepcijos

Su bendrabučiu Dieninės 48 mėnesių September 2019 Olandija Tilburg

Mūsų BBA Marketing Management - Digital Business Concepts (DBC) skiriasi nuo kitų marketingo vadybos programų keliose vietose. [+]

Programa

Mūsų BBA Marketing Management - Digital Business Concepts (DBC) skiriasi nuo kitų marketingo vadybos programų keliais aspektais:

Mūsų studentai yra gerai pasirengę dirbti su skaitmeninėmis naujovėmis tiek praktiškai, tiek konsultaciniu lygmeniu. Mūsų absolventai gali patarti pradedantiesiems ir didelėms korporacijoms savo internetinėse strategijose. Kaip DBC studentas, galite tikėtis išplėsti patirtį įvairiose disciplinose. Mūsų kursai apima įvairias temas, tokias kaip kūrybiškumas, verslumas ir dizainas, ir apima keletą techninių dalykų, tokių kaip interneto kūrimas, duomenų analizė ir ekonomika. Kai tik įgyjama šių sričių pagrindų, studentai gali specializuotis pasirinktoje temoje, kurioje jie nori tobulėti.Kiekvienas studijų laikotarpis yra orientuotas į tam tikrą temą, kurioje studentai dirba realių klientų ir įmonių projektuose. Pavyzdžiui, šios temos apima tokias disciplinas kaip rinkos tyrimai, kūrybiškumas ir verslumas. DBC studentai gali tikėtis dirbti įvairiais įkvepiančiais projektais. Šie praktiniai uždaviniai suteikia studentams įrankius, įžvalgas ir praktinę patirtį, kad būtų galima valdyti įvairius profesionalius procesus. Kiekvienai projekto grupei priskiriamas personalinis treneris, kuris stebi studentų plėtrą ir skatina kritinį apmąstymą apie mokymosi procesą.Studijų savaitė suskirstyta į keturias temas; Asmenybė, skaitmeninė, projektinė ir komercinė ekonomika. Kiekvienoje studijų dieną kiekvienoje iš keturių temų pateikiami teminiai kursai. Studentams suteikiamos naujausios žinios. Pramonėje, kuriai būdinga greita technologinė plėtra, naujausias turinys leidžia studentams įgyti pagrindinių įgūdžių, reikalingų tapti skaitmeninės rinkodaros ekspertu.kurso aprašymas... [-]

BSc

Bakalauras Mechatronikos

Su bendrabučiu Dieninės 48 mėnesių September 2019 Olandija Eindhoven

Mechatronika - tai elektrotechnikos, mašinų inžinerijos ir kompiuterių mokslo derinys. Šioje programoje esate mąstytojas ir atlikėjas. Sužinokite, kaip padaryti įrenginius saugesnius ir lengviau naudoti. Ir, žinoma: jūs juos suprojektuosite! [+]

Mechatronika

Mechatronika - tai elektrotechnikos, mašinų inžinerijos ir kompiuterių mokslo derinys. Šioje programoje esate mąstytojas ir atlikėjas. Sužinokite, kaip padaryti įrenginius saugesnius ir lengviau naudoti. Ir, žinoma: jūs juos suprojektuosite! Pagalvokite apie automatizuotą automobilių plovyklą, gamybos robotą arba sveikatos priežiūros įstaigą, kad būtų pakeista vežimėlis ar robotas.

Mechatronika tapo nepakeičiama darbo sritis. Mes mokome jus teoriją ir praktines žinias ir išmokysime būti sistemingų projektavimo metodų specialistu, įskaitant robotų produktų ir mašinų kontrolę.

Bakalauro programos "Mechatronika" veda bakalauro (bakalauro) bakalauro laipsnį.... [-]


Bakalauro Laipsnį Elektrotechnikos Srityje

Su bendrabučiu Dieninės 48 mėnesių September 2019 Olandija Eindhoven

Kaip studentas, esate apmokyti tapti elektroniniu inžinieriumi gaminio projekte. Projektavimas turi iš esmės daugiadalykį pobūdį ir reikalauja technologinių žinių, bet ir projekto valdymo įgūdžių. Bakalauro programos EEE siūlo integruotą šių įgūdžių požiūrį remiantis projekto mokymu (EXPO * ir IPD *) bei dalykiniais kursais. [+]

Trumpa programa

Elektra

Programos turinys

Pirmasis ir antrasis EEE bakalauro studijų programos metai Jums siūlo platų dalykų, priklausančių plačiai Elektros sričiai

Ko tikėtis iš mūsų

Elektra

Ką mes tikimės iš tavęs

Kaip būsimasis elektronikos inžinierius galėsite dirbti komandose. Kitaip tariant: jūs esate realus komandos žaidėjas. Be to, jūs turite suprasti, kaip naudotis aukštųjų technologijų žiniomis realiuoju laiku. Štai kodėl teorijos klases visada palaiko praktiniai uždaviniai. Kaip studentas, jūs taip pat ieškote papildomų žinių ir įgūdžių, kad patobulintumėte savo vystymąsi. Tam reikia aukšto atsakomybės jausmo, aukšto lygio analitinio mąstymo ir vadovavimo savybių. Savaime suprantama, kad jūsų bendravimo įgūdžiai ir anglų kalbos lygis yra labai geri. Vidurinėje mokykloje jūsų matematikos ir fizikos lygiai turi būti labai geri. Studijų metu jums reikia praleisti maždaug 40-45 valandas per savaitę.... [-]


IKT Bakalauro Laipsnis: Informacija

Su bendrabučiu Dieninės 48 mėnesių September 2019 Olandija Eindhoven

IKT Fontys Eindhoveno miestelis siūlo 3 bakalauro studijų programas: IKT [+]

Studijų struktūra ir mokymo programa

Visos programos yra 4 metų anglų kalbos bakalauro studijų programos, kurias siūlo Fontys Campus Eindhovenas. Sužinojusi apie žinias ir įgūdžius, galite dirbti aukšto lygio inžinieriais visame IRT sektoriuje. Per pirmąjį semestrą sutelksite dėmesį į pagrindinius su IRT susijusius dalykus; nuo antrojo semestro, jūs daugiausia dėmesio skirsite daugiau dalykų, susijusių su IRT

Antrus metus jūs praleiskite 3 dienas klasių pasirinktoje jūsų studijų programoje ir 2 dienas per 1 ar 2 pasirinktas specializacijas. Pagalvokite apie specializacijas, tokias kaip: "Cyber ​​Security", "Game Design"

Trečiaisiais metais atliksite pirmąją stažuotę šešis mėnesius. Paskutinis ketvirtųjų metų semestras bus jūsų baigimo semestras kompanijoje. Visos klasės siūlomos anglų kalba. Studijų programoje "IKT Campus Eindhoven" yra apie 600 tarptautinių studentų.... [-]


Logistikos Inžinerijos Bakalauro Laipsnis

Su bendrabučiu Dieninės 48 mėnesių September 2019 Olandija Venlo

Logistikos studijoje specializuojasi logistikoje ir ekonomikoje (L [+]

Logistikos inžinerijos įvadas

Jūs perkate mėsainį, tuos naujus džinsus, automobilį; visiems produktams yra svarbūs logistiniai procesai. Šių procesų sudėtingumas ir gamybos, sandėliavimo bei paskirstymo santykiai reikalauja pažangių tinklų kūrimo.

Kaip logistika

Kai kurios temos, kurias sužinosite šioje studijų programoje:

"Smart" sandėliavimas - aukšta klientų aptarnavimo garantija.Pažangūs gamybos procesai lemia sąnaudų taupymą.Taikomosios informacinės sistemos (WMS)Operacijų tyrimasGreitas transportas (pristatymas tą pačią dieną) per orą, geležinkelį, kelius ar laivą užtikrina, kad jūsų produktai pristatyti pagal pareikalavimą.IT skyriaus logistinių poreikių nustatymas... [-]

Mechanikos Inžinerijos Bakalauro Laipsnis

Su bendrabučiu Dieninės 48 mėnesių September 2019 Olandija Eindhoven

Nuo naftos platformų iki plastikų pramonės, nuo pitonų pramogų parkuose iki prietaisų ir mašinų, visur susitiksite su inžinieriais mechanikų. [+]

Mechaninė inžinerija

Nuo naftos platformų iki plastikų pramonės, nuo pitonų pramogų parkuose iki prietaisų ir mašinų, visur susitiksite su inžinieriais mechanikų.

Jis yra visuotinis, turintis techninį pagrindą. Dizaineris, kuris taip pat žino, kaip procesai veikia. Inžinieriai mechanikai daugiausia dėmesio skiria įrangos, įrengimų ir mašinų projektavimui, gamybai ir pateikimui į rinką. Jie daro "geresnius" dalykus. Ar norite, kad, pavyzdžiui, mašina būtų efektyvesnė? Arba užtikrinkite, kad gamybos procese būtų mažiau atliekų? Su mechanine inžinerija jūs ketinate tai padaryti!

Bakalauro studijų programa "Mechaninė inžinerija" suteikia bakalauro laipsnį.... [-]


Pramonės Inžinerijos Bakalauro Laipsnis

Su bendrabučiu Dieninės 48 mėnesių September 2019 Olandija Eindhoven

"Brainport" Eindhoveno regionas yra puiki aplinka studijoms pramoninės inžinerijos srityje [+]

Trumpa programa

Norite tapti techninės kompanijos vadovu? Bakalauro pramonės inžinerija

Programos turinys

IEM bakalauro studijų programa apima visus technologinių kompanijų valdymo aspektus nuosekliai. Jūs gausite praktinės patirties, vykdydami realius projektus įmonėse. Konkrečiai švietimas orientuojasi į problemų sprendimą gamybos, logistikos ir pirkimo srityse, pavyzdžiui, mažinant išlaidas, gerinant kokybę, greičiau pristatant prekes ir didinant patikimumą.

Ko tikėtis iš mūsų

Mūsų studentai yra mokomi tapti viso aplink verslo inžinerijos specialistais. Fondys universitete įgytomis žiniomis ir įgūdžiais studentai gali rasti vadovų ar konsultantų darbą didelėse ir vidutinėse gamybos įmonėse, tačiau mūsų absolventai taip pat gali būti paslaugų sektoriuje arba dirbti vietos valdžios institucijose. Arba yra galimybė atlikti magistro arba MBA, o kai kurie studentai gali imtis žingsnių, kad pradėtumėte savo verslą. Pasibaigus studijoms jūs esate pasirengę verslui!... [-]


Programinės įrangos Inžinerijos Ir Verslo Informatikos Bakalauro Laipsnis

Su bendrabučiu Dieninės 48 mėnesių September 2019 Olandija Venlo

Per bendrą propedeidinį etapą sukursite plačias pagrindines žinias apie IT. Tada priimsite sprendimą. [+]

Trumpa programa

Mes gyvename "susietame pasaulyje". Žmonės yra prijungiami socialinės žiniasklaidos priemonėmis, o įrenginiai yra sujungti vienas su kitu (daiktų internetas). Mūsų gyvenimas tampa labiau priklausomas nuo kompiuterių. Mes nežinome, kiek įrenginių naudojame. Pagalvokite apie programas mobiliuosiuose įrenginiuose, žiniatinklio programose, (rimtuose) žaidimuose ir automobiliuose; visi produktų, paremtų programine įranga, pavyzdžiai. Norint tobulinti šias sistemas reikalingi protingi žmonės. Žmonės su techniniais įgūdžiais, kurie supranta šių programų taikymo sritį ir potencialą.

Programos turinys

Per bendrą propedeidinį etapą sukursite plačias pagrindines žinias apie IT. Tada priimsite sprendimą:... [-]


Programinės įrangos Inžinerijos Ir Verslo Informatikos Bakalauro Laipsnis

Su bendrabučiu Dieninės 48 mėnesių September 2019 Olandija Venlo

Per bendrą propedeidinį etapą sukursite plačias pagrindines žinias apie IT. Tada priimsite sprendimą. [+]

Trumpai apie programą

Mes gyvename "susietame pasaulyje". Žmonės yra prijungiami socialinės žiniasklaidos priemonėmis, o įrenginiai yra sujungti vienas su kitu (daiktų internetas). Mūsų gyvenimas tampa labiau priklausomas nuo kompiuterių. Mes nežinome, kiek įrenginių naudojame. Pagalvokite apie programas mobiliuosiuose įrenginiuose, žiniatinklio programose, (rimtuose) žaidimuose ir automobiliuose; visi produktų, paremtų programine įranga, pavyzdžiai. Norint tobulinti šias sistemas reikalingi protingi žmonės. Žmonės su techniniais įgūdžiais, kurie supranta šių programų taikymo sritį ir galimybes

Programos turinys

Per bendrą propedeidinį etapą sukursite plačias pagrindines žinias apie IT. Tada priimsite sprendimą:... [-]


Bakalauras

Bachelor In International Fresh Business Management

Su bendrabučiu Dieninės 48 mėnesių September 2019 Olandija Venlo

Šiuolaikiniuose prekybos centruose rasti šviežių produktų laikoma visiškai normalia. Bet kaip jie patenka į vartotojų pirkinių krepšius? Kaip jie gaminami, supakuojami, parduodami, gabenami ir parduodami? Kas plėtoja naujas maisto koncepcijas? Ir labai svarbu, kaip garantuojama, kad viskas yra geros būklės, sveika ir "naudinga už pinigus"? [+]

Kas yra "Fresh Business"?

Šiuolaikiniuose prekybos centruose rasti šviežių produktų laikoma visiškai normalia. Bet kaip jie patenka į vartotojų pirkinių krepšius? Kaip jie gaminami, supakuojami, parduodami, gabenami ir parduodami? Kas plėtoja naujas maisto koncepcijas? Ir labai svarbu, kaip garantuojama, kad viskas yra geros būklės, sveika ir "naudinga už pinigus"? Visi šie klausimai ir daugelis kitų turi atsakyti naujojo verslo profesionalai.

Pasaulio tarptautinės šviežios verslas apima visą pirminę šviežių produktų gamybą visose mąstančiose srityse: nuo mėsos per pieną, gėles, augalus, grybus ir riešutus iki visų rūšių vaisių ir daržovių. Be gamybos, taip pat pirmieji pirminių produktų perdirbimo etapai yra mūsų šviežio verslo pasaulio dalis. Tačiau nepamirškite viso aplinkinių tiekėjų, konsultantų ir logistikos paslaugų teikėjų, kurie yra neatskiriama šios dinaminės verslo srities dalis. Taip, jis susijęs su produktais ir paslaugomis, tačiau iš esmės jis visada susijęs su žmonėmis. Žmonės, kurie tai vertina kaip iššūkį, kad atitiktų tikruosius vartotojų poreikius visame pasaulyje: sveiką ir saugų maistą ir gražią bei asmeninę dekoruotą "gyvenamąją erdvę".... [-]


Logistikos Vadybos Bakalauras

Su bendrabučiu Dieninės 48 mėnesių September 2019 Olandija Venlo

Po vienerių metų pagrindinių logistikos studijų galite specializuotis logistikos vadyboje (ekonomikoje) (LM) arba logistikos inžinerijoje (LE). Su LM jūs pasirenkate logistikos vadybinę pusę. [+]

Trumpa programa

Džinsai, mobilieji telefonai, automobiliai, bakalėjos prekės; už kiekvieno produkto yra sudėtinga tiekimo grandinė. "Smart" sandėliavimas - aukšta klientų aptarnavimo garantija. Pažangūs gamybos procesai lemia sąnaudų taupymą. Greitas transportas oru, geležinkeliu, keliais ar laivyba užtikrina, kad jūsų produktai atitiks poreikį. "Smart logistics" - tai Venlo logistikos taško Nr. 1 regionas Europoje. Logistika, kaip aukščiausio lygio Europos sektorius, užtikrina nuolat augančią aukštos kvalifikacijos darbuotojų paklausą.

Programos koncepcija

Po 1,5 metų pagrindinių logistikos studijų galite specializuotis logistikoje ir ekonomikoje (L

Ko tikėtis iš mūsų... [-]

Muzikos Bakalauro Laipsnis: Muzikos Ir Scenos Menų Akademija

Su bendrabučiu Dieninės 48 mėnesių September 2019 Olandija Tilburg

Muzikos ir scenos menų akademija (AMPA) yra ambicinga, novatoriškesnė konservatorijos programa, kuri pabrėžia kokybišką spektaklį, kamerinę muziką ir kūrybiškumą. Akademija suteikia studentams aukštą kompetencijos lygį, kartu sujungdama muziką su kitomis meno formomis, tokiomis kaip šokis, teatras ir vaizduojamasis menas. [+]

Trumpa programa

Muzikos ir scenos menų akademija (AMPA) yra ambicinga, novatoriškesnė konservatorijos programa, kuri pabrėžia kokybišką spektaklį, kamerinę muziką ir kūrybiškumą. Akademija pritraukia studentus į aukšto lygio kompetenciją, jungdama muziką su kitomis meno formomis, tokiomis kaip šokis, teatras ir vaizduojamasis menas. Mūsų pagrindinės programos komponentai yra meno kompetencija, tarptautinė aplinka, intensyvus darbas su ansambliais gyvenimo vietoje ir tarpdisciplininės galimybės. Mes mokome studentus tapti jų srities lyderiais ir vaidinti svarbų vaidmenį kuriant naujas vizijos apie muzikos profesiją.

Turinys

"Fontys AMPA" yra "Fontys" vaizduojamosios meno ir scenos menų mokyklos (FHK) dalis, turinti 15 meno programų (bakalauro ir magistro) po vienu stogu. AMPA siūlo 4 metų muzikos bakalauro programą. Tai tarptautiniu mastu orientuotas tyrimas, kurio metu mokiniai mokosi aukščiausio lygio savo meno galimybių. Šiuo tikslu mes atidarome duris mūsų gražaus FHK pastato; mes intensyviai bendradarbiaujame su FHK muzikos, ansamblių ir kitų meno programų ekspertais. AMPA remia Nyderlandų ir tarptautinių ansamblių, gyvenančių rezidencijoje, platforma... [-]


Tarptautinio Marketingo Bakalauro Laipsnis

Su bendrabučiu Dieninės 48 mėnesių February 2019 Olandija Venlo

Tarptautinis marketingas yra plati 4 metų bakalauro programa. Ji rengia jus reaguoti į klientų poreikius tarptautinėje aplinkoje, siūlant tokius dalykus kaip rinkos tyrimai, rinkodaros teisė, vartotojų elgesys ir el. Rinkodara. [+]

Kurso aprašymas

Tarptautinis marketingas yra plati 4 metų bakalauro programa. Ji rengia jus reaguoti į klientų poreikius tarptautinėje aplinkoje, siūlant tokius dalykus kaip rinkos tyrimai, rinkodaros teisė, vartotojų elgesys ir el. Rinkodara. Jūs taip pat susirinksite savo įmonę projekte, pavadintame "Mini". Šiame projekte jūs dirbate įvairiose pareigose tikroje įmonėje. Geras pardavėjas yra puikus tinklų kūrėjas. Štai kodėl jūs atliksite daug grupinių užduočių per kursą. Galų gale, tai yra apie jūsų ypatybes, todėl jums bus išbandyti atskirai egzaminuose. Kaip tarptautinio marketingo studentas, pamažu transformuosime rinkodaros specialistą, turinčią patirties dirbant tarptautinėje aplinkoje. Studijų programa apima dvi stažuotes, kurias galite atlikti Nyderlanduose ar užsienyje. Jūs gausite daugiau tarptautinės patirties mūsų universiteto mieste, kur susitiksite daug studentų iš daugiau nei 50 šalių!... [-]


Tarptautinio Verslo Bakalauro Laipsnis

Su bendrabučiu Dieninės 48 mėnesių September 2019 Olandija Eindhoven Venlo + 1 daugiau

IB yra plati verslo studijų programa, apimanti visus įmonės padalinius: nuo bendro valdymo iki žmogiškųjų išteklių, rinkodaros ir finansų. [+]

Programa praleidžiama

Didėjančios pasaulinės konkurencijos sąlygomis daugelis kompanijų veikia visame pasaulyje arba ketina imtis verslo tarptautiniu mastu. Bet kaip jūs nuspręsite, kuriose rinkose veikti? Kaip jūs finansuojate tokias įmones? Kaip jūs samdo tinkamus tarptautiniu mastu kvalifikuotus darbuotojus? Kaip jūs pagaminsite savo produktą ar paslaugą iš minios? Tai yra keletas klausimų, su kuriais susiduria tarptautinių kompanijų vadovai ir dėl kurių jūs būsite pasirengę Tarptautinio verslo (arba IB) metu. Tyrimai "Tarptautinis verslas" siūlomi Venlo miestelyje arba Eindhoveno miestelyje.

Programos turinys

IB yra plati verslo studijų programa, apimanti visus įmonės padalinius: nuo bendro valdymo iki žmogiškųjų išteklių, rinkodaros ir finansų. Programa siekiama parengti jus vadovaujančią poziciją tarptautinėje verslo aplinkoje. Projektų pavyzdžiai, su kuriais dirbate, yra; raštu verslo planą, skirtą bendrovei, valdyti užsienio bendrovės įsigijimą arba patarti organizacijoms dėl to, ar pasilikti ar išeiti iš rinkos. Po studijų galėsite arba vadovauti bendrovei, valdyti vieną iš daugelio jos padalinių arba įsteigti savo įmonę.... [-]


Tarptautinių Finansų Bakalauro Laipsnis

Su bendrabučiu Dieninės 48 mėnesių September 2019 Olandija Venlo

Tarptautiniai finansai [+]

Ką išmokau tarptautiniuose finansuose

Tarptautiniai finansai

Programoje sužinosite, kaip atsakyti į šiuos klausimus:

Kaip valdyti įmonę?Kur galėčiau gauti didelį pelną?Kaip galiu kontroliuoti išlaidas?Kaip elgtis tarptautiniame kontekste?Kokią įtaką daro tarptautinė mokesčių teisė ir pasaulinė finansų ir prekybos rinka?Jūsų ateities karjeros tikslas

Tarptautiniai finansai Kad galėtų išmokti ir patirti šias kompetencijas realybe ir kuo praktiškiau, kiekvienas semestras apims konkrečią jūsų vėlesnės profesijos bruožą. Per vieną semestrą sužinoję vieną ar kelias tipines profesines užduotis, kurias galėsite kreiptis savo būsimam darbui. Per pirmuosius metus dirbate kaip valdytojo asistentas ir atsakingas patarėjas. Pagrindinio studijų etapo metu šios pozicijos priklausys veiklos sričiai ir apima tokias pozicijas kaip išlaidos ir apskaitos vadovas bei mokesčių ir deramo patikrinimo vadovas. Po šio etapo sužinosite, kaip tapti konsultantu ar analitiku, atsakingu už rizikos valdymą, vidinę komunikaciją ir valdymą. Venlo kursų kertiniai akmenys yra internacionalizacija, tvarumas ir įmonių atsakomybė globalizacijos procese. Siūlome visapusiškus bakalauro laipsnius, taip pat apima bendravimo, socialines ir tarpkultūrines kompetencijas, informacines technologijas ir profesinę orientaciją visuose kursuose.... [-]


Šokio Bakalauras: Šokių Akademija

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2019 Olandija Tilburg

"Fontys" šokių akademija leidžia jauniems šokių menininkams ir kūrėjams rasti savo balsą ir savo naują kraštovaizdį, į kurį gali judėti. [+]

Programos turinys

"Fontys" šokių akademija leidžia jauniems šokių menininkams ir kūrėjams rasti savo balsą ir savo naują kraštovaizdį, į kurį gali judėti. Siekdami reaguoti į nuolat besikeičiančius šios visapusiškai sudėtingos darbo srities poreikius, mes žinome, kad turime šokti su skirtingomis žodžiais ir skirtingomis kalbomis skirtingose ​​vietose, kuriose skirtingi kūrybingi vienetai skirtingoms pasakoms skelbia auditoriją, kuri yra malonu klausytis.

Trumpa programa

"Fontys" šokių akademija siūlo ketverių metų dieninių studijų programą, kuri jauniems šokių menininkams ir kūrėjams suteikia galimybę kurti savo parašą ir kurti savo atlikėjų darbus. Mūsų trys pagrindiniai profiliai: šokių meno kontekstas, šiuolaikinis miestas ir choreografijos bakalauras leidžia mokiniams ištirti šiuolaikinio šokio praktiką ir techniką, siekiant bendradarbiauti su įvairiomis meno formomis, kad būtų galima atlikti novatoriškus, sudėtingus ir įdomius atlikimo darbus.... [-]