HAN University of Applied Sciences

Įvadas

Oficialus aprašymas

HAN siekia būti viena iš geriausių universitetų Taikomieji mokslai Į Nyderlandai. Su miesteliai ir Arnhem ir Nijmegenas, Į rytus Nyderlandai, HAN turi daugiau nei 30.000 studentų.

Domenai HAN taikomųjų mokslų universitetas siūlo beveik kiekvieną profesinio rengimo kursu rūšį, susijusią su šiomis sritimis: švietimo, socialinių mokslų, prekybos, ryšių, verslo administravimo, teisės, ekonomikos, inžinerijos, užstatyta aplinka, taikomųjų mokslų, IT ir ryšių, sveikatos priežiūros, slaugos, Ir sportas ir mankšta. Studentai gali pasirinkti iš viso 65 bakalaurai ir valiutų kursai ir 21 magistrinės.

Žinomas institutai HAN turi keturis fakultetus, kurie dar skirstomi į daug institutų. Du iš šių institutų įmušęs HAN žemėlapyje tarptautiniu mastu: Arnhem Business School ir HAN Automobiliai institutas. Šie institutai parodyti mokymo programos, kuri sujungia praktikos orientuota komponentus su taikomaisiais moksliniais tyrimais, funkcija, kuri yra įtraukta į visų dėstomų kursų metu stiprumą HAN taikomųjų mokslų universitetas.

KOKYBĖ HAN siūlo aukštos kokybės švietimo ir aplinką, kurioje mokosi yra įkvepiantis, novatoriškų ir tarptautiniu mastu.

Vietos

Nijmegenas

Address
International Office: Nijmegen campus
Kapittelweg 33 (B 0.02)

6525 EN Nijmegenas, Gelderlandas, Olandija

Arnhemas

International Office: Arnhem campus

Address
International Office: Arnhem campus
Ruitenberglaan 31 (E1.01)

6826 CC Arnhemas, Gelderlandas, Olandija
Interneto svetainė

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis