Kings Bible Business College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie mus

„Kings Bible and Business College“ (KBBC), kaip pavadinimas, yra maža švietimo įstaiga, kurios tikslas - teikti krikščionišką teologiją, taip pat šiuolaikinį verslo švietimą per mokymą ir mokslinius tyrimus. KBBC strateginis tikslas yra ugdyti ir aprūpinti savo mokinius giliai žiniomis apie krikščioniškąją teologiją. Be to, ji vienodai moko šiuolaikines verslo teorijas ir jų praktinį taikymą, kurie yra svarbūs sprendžiant didžiules verslo problemas ir taip pat įveikti verslo iššūkius, su kuriais susiduria įmonės kasdien.

Kodėl KBBC?

Švietimas bet kokia forma (formaliu ar neformaliu), kurį jis suteikia, yra raktas į žmogaus vystymąsi. Vadinasi, švietimas yra būtinybė bendram žmonių vystymuisi. Biblija aiškiai nurodo Hosea 4: 6, kad mano tauta žūsta dėl žinių stokos. Kitaip tariant, be žinių, žmogaus vystymasis yra ribotas. Tačiau daugelio žmonių svajonės, norinčios ir siekiančios įgyti žinių savęs vystymuisi, daugeliu atvejų nebuvo aktualizuotos dėl to, kad formalios švietimo išlaidos yra didžiulės. Siekiant palengvinti didžiules finansines problemas, kurios tampa albatrosu studentams baigus atitinkamas akademines programas, KBBC pasirinko akademines programas per nuotolinį mokymąsi, mokymąsi internetu ir klasėje. Tokiu būdu KBBC naudoja ir tradicinius, ir netradicinius žinių perdavimo metodus, daugiausia remdamas ir remdamas kompiuterių technologijas.

KBBC laikosi nuomonės, kad šių skirtingų mokinių ugdymo metodų derinimas užtikrina lankstumą ir sumažina spaudimą, kurį daugelis studentų susiduria vykdydami pasirinktą studijų sritį. Be to, patirtis parodė, kad daugelis žmonių nori dirbti visą darbo dieną ir vykdyti ne visą darbo dieną akademines programas, o tai yra pirmenybė teikiama KBBC. Todėl „KBBC“ mes esame pasiryžę mokytis lanksčiai ir dinamiškai. KBBC pritraukia studentus iš visų pasaulio šalių ir tautų iš visų gyvenimo sričių. Mūsų personalą ir dėstytojus moko kai kurios prestižinės seminarijos ir teologijos kolegijos JAV. Be kokybės teologijos ugdymo, KBBC fakulteto nariai įgijo, didelė dauguma jų įgijo praktinių patyrimų, kaip pastoriai ir bažnyčios vadovai jų varduose.

Verslo katedros fakultetą sudaro aukštos kokybės laipsnių dėstytojai, gauti iš kai kurių prestižinių Europos universitetų ir vienodai įgijo keletą šių universitetų mokymosi įgūdžių ir patirties.

114542_photo-1543269865-cbf427effbad.jpgBrooke Cagle / Unsplash

Narystė ir priklausomybė

KBBC yra Tarptautinių krikščionių mokyklų asociacijos (ACSI) ir Europos nuotolinio ir e. Mokymosi tinklo (EDEN), pasaulinės evangelikų seminaro (WWES) Nova Scotia Kanada ir Britų vadybos akademijos (BAM) narė, narė. .

„Kings Bible and Business College“ (KBBC), kaip pavadinimo vardas, yra švietimo įstaiga, kurios tikslas - teikti krikščionišką teologiją ir šiuolaikinį verslo švietimą per mokymą ir mokslinius tyrimus. KBBC strateginis tikslas yra ugdyti ir aprūpinti savo mokinius giliai žiniomis apie krikščioniškąją teologiją. Be to, ji vienodai moko šiuolaikines verslo teorijas ir jų praktinį taikymą, kurie yra svarbūs sprendžiant didžiules verslo problemas ir taip pat įveikti verslo iššūkius, su kuriais susiduria įmonės kasdien.

KBBC vizijos pareiškimas

Teikti aukštos kokybės krikščionišką teologijos išsilavinimą, prieinamą visiems amžiaus žmonėms, norintiems giliai ir intymiai pažinti krikščioniškąją teologiją.

Pagal teologiją KBBC turi šias pagrindines vertybes:

 1. Mokyti ir aprūpinti krikščionis vadovauti savo atitinkamose bažnyčiose su patikimomis teologinėmis žiniomis ir Biblijos interpretacijomis.
 2. Imtis krikščionių įgyti gebėjimų bažnyčios administravimo srityje
 3. Suteikti visoms bažnyčios lyderiams ir krikščionims galimybę įgyti įgytų žinių apie evangelizacijos variklius.
 4. Verslo srityje „KBBC“ turi mokyti ir rengti verslo lyderius, kurie būtų tinkami nustatyti verslo galimybes išnaudoti, taip pat kontroliuoti iššūkius, kurie gali kilti nenuspėjamoje verslo aplinkoje.

Kalbant apie verslo švietimą, KBBC atkreipia dėmesį į šias pagrindines vertybes:

 1. KBBC siekia kuo labiau padidinti individualių verslo įgūdžių ir sumanumo vystymąsi per mažus klasių dydžius, kurie skatina turtingus ir intymius fakulteto ir studentų santykius
 2. KBBC vertina ir puoselėja holistinį požiūrį į mokymąsi, kur energingai tęsiama tiek teorija, tiek praktika ir tokiu būdu skatinama veikla ir stipendija, kurios yra svarbios priemonės efektyviai kurti ir pozicionuoti rytojaus verslo lyderius verslo aplinkoje.
 3. Prieinamo ir įperkamo verslo švietimo teikimas visoms tautoms, kultūroms, amžiams, lytims, taip pat su įvairiais socialiniais ir ekonominiais pagrindais. Pagarba, tolerancija ir priimtinumas visiems ir pagrindinės vertybės, skatinančios mokymąsi.

KBBC misijos pareiškimas

KBBC yra vietinė aukštojo mokslo įstaiga, turinti pasaulinį dėmesį, užtikrinantis aukštos kokybės mokymosi veiklą, kuri galiausiai formuoja ir paruošia besimokančius asmenis ateities lyderystei pasirinktoje akademinės veiklos srityje. Atraskite ir tobulinkite savo talentus ir įgūdžius per švietimą ir aptarnavimą žmonijai.

Verslo fakultetas

Lankstumo diegimas KBBC švietimo programose skatina akademinį gausumą ir taip pat skatina intelektualų plačiąja prasme, kuri galiausiai suteikia asmeniui pakankamai žinių. KBBC sertifikato programas galima atlikti per trumpą 2 savaičių ir 6 mėnesių laikotarpį, priklausomai nuo kurso pobūdžio ir turinio. Diplomo programos paprastai trunka nuo 9 mėnesių iki 1 metų (apie 2 semestrus). Bakalauro studijų programos baigiamos iki 3 metų. Retais atvejais studentai gali baigti savo programas per 4 metus.

KBBC siūlo šias verslo programas

 • Sertifikatas „Social Media“
 • Diplomo rinkodara
 • BS valdymas
 • BS verslo administravimas
 • BS apskaita
 • BS Finance
 • BA tarptautiniai santykiai
 • BA žiniasklaida

ACCA sąskaitų profesionali kvalifikacija

Siūlome ACCA apskaitos kursus. ACCA apskaitos kvalifikacijos gavimas leidžia jums tapti pasauliniu buhalteriu. Šiuo metu ACCA turi 503 000 studentų 179 pasaulio šalyse. Kitaip tariant, ACCA yra plačiausiai pripažinta ir patikima profesionali apskaitos programa pasaulyje.

Pradinė kvalifikacija, skirta vykdyti ACCA apskaitos kursus;

 1. Asmenys, neturintys patirties ir būtinos kvalifikacijos, gali prasidėti nuo pamatų kursų (išsamiau paaiškinama, kai susisiekiate su mūsų administracija)
 2. Tie, kurie turi 3 GCE ir 2 A lygius 5 atskiruose dalykuose, įskaitant matematiką ir anglų kalbą arba jų ekvivalentą. Be to, reikia atlikti 3 metų darbo patirtį, kad būtų užbaigti 13 egzaminų (jei nenumatyta jokių išimčių), kurie gali trukti iki 3 ar 4 metų.

Privalumai:

 1. Tapkite ACCA studento nariu
 2. Lankstumas studijuojant programą
 3. Kvalifikacija pripažįstama visame pasaulyje
 4. ACCA UK visada pasirengusi teikti paramą, jei reikia
 5. Tik už registruotus egzaminus

Norėdami gauti daugiau informacijos apie ACCA apskaitos kvalifikaciją, kreipkitės į KBBC.

PASIŪLYMAS ŠIUČIAU:

https://www.kbbcnetherlands.org/programmes-of-study-faculty-of-theology/admission/

Vietos

Haga

Address
Erasmusweg 8C, 2532 CP
Haga, Pietų Olandija, Olandija

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: