King's College of the Netherlands

Įvadas

Oficialus aprašymas

Karaliaus Nyderlandų Karališkoji kolegija (KCN) reiškia nedidelę mokymo įstaigą, kurios tikslas - mokymo ir tyrimų dėka teikti krikščioniškąją teologiją ir šiuolaikinį verslo išsilavinimą. Strateginis KCN tikslas yra šviesti ir suteikti savo studentams gilių krikščioniškosios teologijos žinių. Be to, tai vienodai moko šiuolaikinių verslo teorijų ir jų praktinio taikymo, kurie yra svarbūs sprendžiant didžiąsias verslo problemas ir įveikiant kasdienius verslo iššūkius, su kuriais susiduria verslas.

Kodėl KCN?

Kad ir kokia forma (formalioji ar savaiminė) būtų suteiktas išsilavinimas, yra žmogaus vystymosi raktas. Taigi švietimas yra bendro žmonių vystymosi būtinybė. Biblijoje Hosea 4: 6 aiškiai pasakyta, kad mano žmonės žūsta dėl žinių stokos. Kitaip tariant, neturėdamas žinių, žmogaus raida yra suvaržyta. Tačiau daugelio žmonių, norinčių ir siekiančių įgyti žinių savarankiškam tobulėjimui, svajonės daugeliu atvejų nebuvo įgyvendintos dėl didelių išlaidų, kurias patiria formalusis švietimas. KCN, norėdamas padėti išspręsti milžiniškas finansines problemas, kurios studentams tampa nesąžiningais pasibaigus jų akademinėms programoms, pasirinko siūlyti akademines programas per nuotolinį mokymąsi, mokymąsi internetu ir klasėje. Taigi KCN naudoja ir įprastus, ir netradicinius žinių perdavimo būdus, daugiausia naudodamas kompiuterinę technologiją.

KCN laikosi nuomonės, kad derinant šiuos skirtingus studentų ugdymo metodus, užtikrinamas lankstumas ir sumažinamas spaudimas, su kuriuo susiduria daugelis studentų siekdami pasirinktos studijų srities. Be to, patirtis parodė, kad daugelis žmonių renkasi darbą visą darbo dieną ir vykdo neakivaizdines akademines programas, o tai yra KCN prioritetas. Todėl KCN esame įsipareigoję mokytis lanksčioje ir dinamiškoje aplinkoje. KCN pritraukia studentus iš visų pasaulio šalių ir tautas iš visų gyvenimo sričių. Mūsų darbuotojai ir dėstytojai yra apmokyti prestižinių seminarijų ir teologinių kolegijų JAV. Be kokybiško teologinio išsilavinimo, kurį įgijo KCN fakulteto nariai, nemaža jų dalis yra įgiję praktinės patirties kaip pastoriai ir bažnyčios vadovai savo konfesijose.

Verslo katedros fakultetą sudaro aukštos kokybės laipsnių dėstytojai, gauti iš kai kurių prestižinių Europos universitetų ir vienodai įgijo keletą šių universitetų mokymosi įgūdžių ir patirties.

114542_photo-1543269865-cbf427effbad.jpgBrooke Cagle / Unsplash

Narystė ir priklausomybė

KCN yra Tarptautinių krikščioniškų mokyklų asociacijos (ACSI) ir Europos nuotolinio ir e. Mokymosi tinklo (EDEN) narė, Visuotinės evangelikų seminarijos (WWES) filialas Nova Scotia Canada, taip pat Britanijos vadybos akademijos (BAM) narė. .

Nyderlandų karaliaus koledžas (KCN) reiškia švietimo įstaigą, kurios tikslas - mokymo ir tyrimų dėka teikti krikščioniškąją teologiją ir šiuolaikinį verslo išsilavinimą. Strateginis KCN tikslas yra šviesti ir suteikti savo studentams gilių krikščioniškosios teologijos žinių. Be to, tai vienodai moko šiuolaikinių verslo teorijų ir jų praktinio taikymo, kurie yra svarbūs sprendžiant didžiąsias verslo problemas ir įveikiant kasdienius verslo iššūkius, su kuriais susiduria verslas.

KCN vizijos pareiškimas

Teikti aukštos kokybės krikščionišką teologijos išsilavinimą, prieinamą visiems amžiaus žmonėms, norintiems giliai ir intymiai pažinti krikščioniškąją teologiją.

Pagal teologiją, KCN turi šias pagrindines vertybes:

 1. Mokyti ir aprūpinti krikščionis vadovauti savo atitinkamose bažnyčiose su patikimomis teologinėmis žiniomis ir Biblijos interpretacijomis.
 2. Imtis krikščionių įgyti gebėjimų bažnyčios administravimo srityje
 3. Suteikti visoms bažnyčios lyderiams ir krikščionims galimybę įgyti įgytų žinių apie evangelizacijos variklius.
 4. Verslo srityje KCN turi mokyti ir paruošti verslo vadovus, kurie sugebėtų nustatyti verslo galimybes išnaudoti ir kontroliuoti iššūkius, kylančius nenuspėjamoje verslo aplinkoje.

Verslo švietimo srityje KCN pabrėžia šias pagrindines vertybes:

 1. KCN siekia maksimaliai išplėsti individualių verslo įgūdžių ir nuovoką per mažas klases, kurios skatina turtingus ir intymius dėstytojų ir studentų santykius
 2. KCN vertina ir puoselėja holistinį požiūrį į mokymąsi, kai ryžtingai vykdoma tiek teorija, tiek praktika, tokiu būdu skatinant aktyvumą ir stipendijas, kurios yra pagrindinės priemonės veiksmingai plėtoti ir išdėstyti rytojaus verslo lyderius verslo aplinkoje.
 3. Teikia prieinamą ir prieinamą verslo išsilavinimą visoms tautoms, kultūroms, amžiams, lytims, taip pat įvairioms socialinėms ir ekonominėms aplinkybėms. Pagarba, tolerancija ir visų priėmimas yra pagrindinės vertybės, skatinančios mokymąsi.

KCN misijos pareiškimas

KCN yra vietinė aukštojo mokslo įstaiga, orientuota į globalumą ir užtikrinanti aukštos kokybės mokymosi veiklą, kuri galiausiai suformuoja ir paruošia besimokančiuosius būsimam vadovavimui jų pasirinktoje akademinių tikslų srityje. Atraskite ir ugdykite savo talentus ir įgūdžius per išsilavinimą ir tarnaudami žmonijai.

Verslo fakultetas

KCN švietimo programų lankstumas įgalina akademinį gilumą ir taip pat padidina intelekto plotmę, kuri galiausiai suteikia asmeniui tinkamų žinių. KCN pažymėjimo programos gali būti vykdomos per trumpą laikotarpį nuo 2 savaičių iki 6 mėnesių, atsižvelgiant į kurso pobūdį ir turinį. Diplomų programos paprastai trunka nuo 9 mėnesių iki 1 metų (apie 2 semestrus). Bakalauro studijų programos trunka iki 3 metų. Retais atvejais studentai galėjo baigti savo programas per 4 metus.

KCN versle siūlo šias programas

 • Sertifikatas „Social Media“
 • Diplomo rinkodara
 • BS valdymas
 • BS verslo administravimas
 • BS apskaita
 • BS Finance
 • BA tarptautiniai santykiai
 • BA žiniasklaida

ACCA sąskaitų profesionali kvalifikacija

Mes siūlome ACCA buhalterijos kursus. ACCA apskaitos kvalifikacijos įgijimas padaro jus pasauliniu buhalteriu. Šiuo metu ACCA mokosi 503 000 studentų 179 pasaulio šalyse. Kitaip tariant, ACCA yra plačiausiai pripažinta ir patikimiausia profesionalios buhalterijos programa pasaulyje.

Pradinė kvalifikacija, skirta vykdyti ACCA apskaitos kursus;

 1. Asmenys, neturintys patirties ir būtinos kvalifikacijos, gali prasidėti nuo pamatų kursų (išsamiau paaiškinama, kai susisiekiate su mūsų administracija)
 2. Tie, kurie turi 3 GCE ir 2 A lygius 5 atskiruose dalykuose, įskaitant matematiką ir anglų kalbą arba jų atitikmenis. Be to, norint atlikti 13 egzaminų (jei nėra suteikta išimčių), kuriuos atlikti gali prireikti 3 ar 4 metų, reikia 3 metų darbo patirties.

Privalumai:

 1. Tapkite ACCA studento nariu
 2. Lankstumas studijuojant programą
 3. Kvalifikacija pripažįstama visame pasaulyje
 4. ACCA UK visada pasirengusi teikti paramą, jei reikia
 5. Tik už registruotus egzaminus

Norėdami gauti daugiau informacijos apie ACCA apskaitos kvalifikaciją, susisiekite su KCN.

Spustelėkite čia, kad pritaikytumėte:

https://www.kbbcnetherlands.org/programmes-of-study-faculty-of-theology/admission/

Vietos

Haga

Address
Erasmusweg 8C, 2532 CP
Haga, Pietų Olandija, Olandija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: