Radboud University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Radboud universitete Nyderlanduose galite gauti aukštos kokybės ir tarptautiniu mastu akredituotą magistro laipsnį. Vadovaujantys dėstytojai ir puikūs dėstytojai siūlo jums tai, ko reikia, palaikydami naujovišką aplinką.

Platus anglų kalbos magistro programų spektras
Mes siūlome 12 anglų kalbos bakalauro programų ir 35 anglų kalbos magistro programos su daugybe specializacijų, kurios suteiks jums reikalingų įgūdžių ir įžvalgų į mokslinius tyrimus ir praktiką jūsų pačių temoje. Bakalauro programos trunka trejus metus, o magistrantūros studijos baigia vieną ar dvejus metus. Visos mūsų programos yra dieninės ir atviros tiek tarptautiniams, tiek olandams.

Prestižinis universitetas
Kai nuspręsite atvykti į " Radboud , studentai supras, kad studijuosite viename iš geriausių tradicinių universitetų Nyderlanduose, o daugelis mūsų programų yra pripažintos geriausiomis programomis ar geriausiomis savo sritimis. Mes esame namuose daugeliui tarptautiniu mastu pripažintų mokslinių tyrimų institutų, o 2010 m. Nobelio premija fizikoje buvo apdovanota profesoriumi ir doktorantu, prijungtu prie Radboud universiteto. Įsiregistravimas tikrai puikiame institute užtikrins, kad bus siūlomos aukštos kokybės, moksliškai pagrįstos programos.

Radboud University
Įkurtas 1923 m. Ir įsikūręs seniausiame Nyderlandų miestelyje, Radboud universitetas turi septynis fakultetus ir perima daugiau nei 20 000 studentų. Mūsų asmeninis mokymosi stilius - suteikiant daugybę galimybių glaudžiai bendradarbiauti su instruktoriais ir kitais studentais mažuose seminaruose - užtikrina, kad universitetas netaptų vien tik "laipsnių gamykla".

Nijmegenas, studentų draugiškas miestas
Nijmegenas yra tikras universitetinis miestas su daugybe restoranų ir kavinių. Kultūros centras LUX - didžiausias meno kino teatras Nyderlanduose - taip pat siūlo teatrą, muziką, debatus ir daugialypės terpės pramogas. Miestas yra seniausias miestas Nyderlanduose, prasidedantis romėnų laikais. Šiandien ji turi apie 165 000 gyventojų, iš kurių 30 000 yra studentai.

Studentai vertina daugybę galimybių, kurias miestas siūlo atsipalaidavimui ir pramogoms. Nijmegenas siūlo daug kultūrinių renginių iš daugybės muziejų, galerijų, teatro, koncertų salės ir kino teatrų renginiams, tokiems kaip tarptautinės keturios dienos marches, tarptautinis vasaros festivalis, Limburgo viduramžių festivalis, Samba ir Salsa festivalis, Rockin Park festivalis. Tai saugi ir draugiška vieta gyventi ir studijuoti.

Parama teikiant apgyvendinimo ir vizos prašymus
Tarptautiniai studentai gali tikėtis gauti šiltą priėmimą. Radboud universitetas teikia paraiškas dėl būsto ir prašymų išduoti vizą tarptautiniams studentams, kurie kreipiasi prieš paraiškos pateikimo terminą.

Pigūs ten gyventi?
Tikisi praleisti mažiausiai 730 eurų per mėnesį pragyvenimo išlaidoms. Apstatytos apgyvendinimo išlaidos nuo 360 iki 450 eurų, įskaitant dujas, elektrą ir internetą. Apskaičiuokite 350 eurų už maistą, drabužius, asmeninę priežiūrą ir keliones bei 20 eurų už savo sąskaitą už telefoną. Knygos ir fotokopijos kainuoja nuo 200 iki 300 eurų per semestrą.

Mokestis už mokslą priklauso nuo jūsų tautybės ir pasirinktos programos: 2 060 EUR per metus EEE studentams, nuo 7273 EUR iki 9 795 EUR per metus ne EEE bakalauro studentams ir nuo 9 879 EUR iki 10 856 EUR per metus ne EEE Magistro studentai. Studentams iš ne EEE šalių galima gauti stipendijas.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Humanitarinių mokslų bakalauro studijos » Matyti Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos » Matyti Bakalauro studijos » Matyti Health MSc » Matyti Humanitarinių mokslų magistras » Matyti Tiksliųjų mokslų magistras » Matyti Law LLM » Matyti Magistro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BA

Anglų kalbos ir kultūros menų bakalauro laipsnis

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2019 Olandija Nijmegen

Anglų kalbos ir kultūros dainos leidžia jums studijuoti visus angliškos kalbos aspektus, kaip jie vystėsi per amžius. Tuo pačiu metu jūs įsimenate Didžiosios Britanijos kultūrą ir literatūrą. Jūs mokosi aukštosios ir populiariosios kultūros klasikų - Šekspyro, Stevensono, Downtono abatijos, Little Britanijos ir daug daugiau. [+]

Anglų (britų ar amerikiečių anglų) yra tarptautinė mokslo, diplomatijos ir verslo kalba. Be to, anglų literatūra užima svarbią vietą pasaulio literatūroje. Jei studijuos anglų kalbos ir kultūros studijas " Radboud University , jūs pasinerti į itin įvairiapusę studijų sritį, kuri jums atveria visą pasaulį.

Amerikos studijos yra viena iš dviejų taktų bakalauro anglų kalbos ir kultūros programoje. Amerikos Amerikos studijos suteikia jums galimybę pasinerti į JAV kultūrą, literatūrą, istoriją, politiką ir žiniasklaidą. Kaip mes suprantame "Ameriką", kai joje yra tiek daug skirtingų tautų, istorijų ir kultūrų? Kaip tokia šalis gali išrinkti pirmąjį B. Obamą, tada Trumpą? Ir kodėl ir kokiais būdais Amerika yra pasaulinė jėga? Ši programa leidžia jums sužinoti apie vieną iš dabartinių įtakingiausių pasaulio šalių: idėjas ir vertybes, kuriomis jis vadovaujasi, istoriją ir politiką, formuojančią ją, bei vietos ir pasaulio kultūros, kurioms ji yra formuojama. Nors jūs mokate tai, jums bus sunkiai dirbti, kad išmoktų kalbėti ir rašyti amerikietiškus anglų kalbos žinias profesionaliai sklandžiai.... [-]


Filosofijos, politikos ir visuomenės bakalauro studijų programa

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2019 Olandija Nijmegen

PPS yra unikali tema orientuota filosofijos programa. Jūs išmoksite filosofinius pagrindus pasauliniams klausimams, kurie lems 21-ojo amžiaus eigą. Mokymo programa yra organizuojama tokiomis temomis kaip ekologinė krizė, mokslo pažanga, technologijų pažanga, tapatybės politika ar pasaulinė politinė aplinka. [+]

Filosofija, politika ir visuomenė yra unikali tema orientuota filosofijos programa, kurioje jūs išmoksite filosofinius pasaulinius klausimus, kurie lems XXI amžiaus eigą. Mokymo programa yra organizuojama tokiomis temomis kaip ekologinė krizė, mokslo pažanga, technologinė pažanga, identiteto politika, pasaulinis politinis kraštovaizdis ir kiekviena tema. Išnagrinėsime pagrindinių istorinių filosofinių tekstų, šiuolaikinių mąstytojų ir empirinių atvejų derinį. Ši programa nagrinėja XXI a. Apibrėžtus klausimus iš daugybės teorinių perspektyvų, be siaurųjų tradicinių PPE programų ("Filosofija, politika ir ekonomika") programų. Jūsų pirmieji metai susideda iš sistemingų įvadinių kursų, o antrąjį ir trečiąjį metus jūs pritaikysite savo mokymo planą į pasaulines problemas, kurioms labiausiai domitės. PPS programa bendradarbiauja su kitais fakultetais, įskaitant teisę, valdymą, Socialinių mokslų ir Mokslo fakultetas užtikrina, kad į savo mokymo programas galite įtraukti skirtingų fakultetų kursus. Ši programa taip pat suteikia galimybę tris ar šešis mėnesius mokytis užsienyje, jūsų pasirinktoje šalyje ir universitete arba dalyvauti "Europos kraštų" nepilnamečiui, kuris su politikos sritimi susijusiais kursais sujungia Kairas, Romos, Atėnus , Sankt Peterburge ir Rabate.... [-]


BSc

Bachelor of Science in Biology

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2019 Olandija Nijmegen

Su šia bakalauro programa sužinosite viską apie mikrobiologiją, evoliuciją ir molekulinę biologiją. Laboratorijoje ir šiltnamyje jūs tyrinėjate požeminį augalų gyvenimą. Jūs tirsite smegenų veiklą MRD skaitytuvais. Naudodami mikroskopus, pažvelgsite į gyvenimą ląstelių lygiu. Ar norite suprasti gyvenimą aplink jus? Atraskite Biologijos ir medicinos biologiją Nijmegenoje! [+]

Ką gumbagumbiai turi bendro su nauju osteoporozės medicina? Viskas! Kaip biologas ar medicinos biologas, pabandysite išspręsti problemas genetikos, ląstelių biologijos, neurologijos ir pažinimo, aplinkos ir klimato srityse. Su šia bakalauro programa sužinosite viską apie mikrobiologiją, evoliuciją ir molekulinę biologiją. Laboratorijoje ir šiltnamyje jūs tyrinėjate požeminį augalų gyvenimą. Jūs tirsite smegenų veiklą MRD skaitytuvais. Naudodami mikroskopus, pažvelgsite į gyvenimą ląstelių lygiu. Ar norite suprasti gyvenimą aplink jus? Atraskite Biologijos ir medicinos biologiją Nijmegene!

Kokia yra ši programa?

Biologijos ir medicinos biologijos bakalauro laipsnyje jūs būsite ekspertas biologijos srityje plačiąja prasme. Galite atpažinti šias temas iš vidurinės mokyklos. Šios žinios gilesnės šioje programoje. Studentai seka paskaitas ir atlieka mokslinius tyrimus apie augalus, gyvūnus, mikroorganizmus, ekosistemas, biochemiją ir genetiką. Jūs atrasite ryšį tarp biologijos ir kitų mokslo sričių, pavyzdžiui, matematikos, chemijos ir fizikos. Galiausiai jūs sužinosite, kaip pritaikyti savo žinias, pavyzdžiui, tvaraus žemės ūkio, taršos valdymo ir paveldimų ligų ar smegenų sutrikimų gydymo.... [-]


Kompiuterijos mokslo bakalauro laipsnis

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2019 Olandija Nijmegen

Programos metu jūs išmoksite kompiuterių, programavimo ir sprendimo metodų (algoritmų) principus. Jūs susipažinsite su teorijomis, metodais ir įrankiais, leidžiančiais IT, specialistams sukurti patikimą ir tinkamą programinę įrangą ir analizuoti, kaip žmonės sąveikauja su kompiuteriais ir programine įranga. Jūs išmokysite naudoti įvairias perspektyvas ir dirbti kartu su skirtingomis disciplinomis, kurias jums reikės dirbti vėliau. Galite pasirinkti išplėsti ir išplėsti savo žinias, specializuojasi "Cyber Security" arba "Software and Data Science". [+]

Visur, kur jūs atrodote, matote kompiuterių mokslo programas. Jie daro didelį poveikį visuomenei. "Smart" programinė įranga gerina krūties vėžio diagnozės tikslumą, o sistemos gali paskirstyti pabėgėlius tolygiai tarp apskričių. Ar manote, kad kompiuterių mokslininkai visą savo laiką praleidžia už kompiuterio? Pagalvok dar kartą! Šioje srityje dirbate kartu su matematikais, gydytojais ir dirbtinio intelekto ekspertais. Kartu bandysite išspręsti savo vartotojams optimaliai. Ar norite sužinoti, koks yra tiksliųjų skaičiavimo mokslo dalykas ir ar tai yra programa jums? Skaitykite daugiau apie skaičiavimo mokslą čia!

Kokia yra ši programa?

Programos metu jūs išmoksite kompiuterių, programavimo ir sprendimo metodų (algoritmų) principus. Jūs susipažinsite su teorijomis, metodais ir įrankiais, leidžiančiais IT, specialistams sukurti patikimą ir tinkamą programinę įrangą ir analizuoti, kaip žmonės sąveikauja su kompiuteriais ir programine įranga. Jūs išmokysite naudoti įvairias perspektyvas ir dirbti kartu su skirtingomis disciplinomis, kurias jums reikės dirbti vėliau. Galite pasirinkti išplėsti ir išplėsti savo žinias, specializuojasi "Cyber Security" arba "Software and Data Science".... [-]


Bakalauras

Bakalauro programa "Dirbtinis intelektas"

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2019 Olandija Nijmegen

Dirbtinio intelekto bakalaurų programoje Nijmegenyje jūs mokate išmaniųjų kompiuterių ir robotai. Tam reikia žinoti, kaip veikia žmogaus smegenys; Kompiuteriniai modeliai gali savo ruožtu padėti smegenų tyrimams. [+]

Bakalauro programa "Dirbtinis intelektas" - kažkas jums?

Norėdami ateiti ir studijuoti bakalauro meno dirbtinio intelekto, turite būti suinteresuotos žmonių ir kompiuterių sąveika. Žinios apie žmogaus smegenis yra naudingos tokiems dalykams, kaip sukurti išmaniuosius kompiuterius ir robotai. Pvz., Mokymasis apie tai, kaip žmonės atpažįsta veidus, gali padėti sukurti skaitmeninio paso nuskaitymo ir atpažinimo įrankį. Ir tas pats veikia atvirkščiai: imituojant smegenų procesus naudojant kompiuterinius modelius, jūs išmokite geriau suprasti smegenis, pavyzdžiui, reikalavimai paso nuotraukoms yra labai griežti; tu neturėtum juoktis, ausys turi būti matomos; jūs turite nuimti akinius ir jūs turite atrodyti tiesiai fotoaparate. Tai būtina, nes tai, ką matote iš vieno žvilgsnio - asmens ir nuotraukų atitikimas, yra sudėtingas kompiuterio, kuris nuskaito pasą, galvosūkis.... [-]


Bakalauro programa "Molekulinės gyvybės mokslų"

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2019 Olandija Nijmegen

Anglų kalbos bakalauro programa "Molekulinės gyvybės mokslai" Radboud University veikia chemijos, biologijos ir medicinos sąsajoje, matematika ir fizika yra pagalbiniai dalykai. [+]

Radboud University - akivaizdus pasirinkimas

Kadangi tai apima darbą chemijos, biologijos ir medicinos sąsajoje su matematika ir fizika kaip pagalbiniai dalykai, Radboud University Molekulinės gyvybės mokslų bakalauro programa suteikia plačią disciplinos vaizdą. Tu mokosi atpažinti ryšius, o tai savo ruožtu suteikia jums plačią perspektyvą, reikalingą norint kurti novatoriškus sprendimus, kuriuos visuomenė turi.

Molekuliniai gyvosios gamtos mokslai yra įdomi sritis, kurioje nuolat atliekami nauji atradimai. Radboud University yra šių pokyčių priešakyje. Pavyzdžiui, " Radboud mokslininkai kuria savireguliavimo medžiagas, kurios nuolat prisitaiko prie savo aplinkos, kaip natūraliai atsiranda žmogaus kūne. Baigę mokyklą, netrukus būsite šio avangardo dalis, kuri galės gerokai prisidėti prie geresnės sveikatos priežiūros terapijos ir aplinkosaugos sprendimų.... [-]


Bakalauro programa chemijoje

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2019 Olandija Nijmegen

Nijmegeno chemijos bakalauro programoje jūs mokate dirbti su molekulėmis, kad suteiktumėte jiems tinkamas savybes - mobiliojo telefono ekranuose, skausmo malšintuvams, galvos skausmams ar dažymui jūsų kambariui dekoruoti. Tai tikrai praktiška programa, kur galite atrasti ir pritaikyti įvairias programas. [+]

Bakalauro programa chemijoje: kažkas jums?

Radboud University chemijos studijavimas apima ne tik teoriją. Jei jus domina molekulių savybės ir kaip jie reaguoja tarpusavyje, chemija yra jūsų programa. Jūs išmokysite suprasti ar tobulinti esamus procesus ir prognozuoti reakcijas. Ginkluotosiomis šiomis žiniomis galite kurti naujas medžiagas ar medžiagas arba ieškoti įvairių problemų sprendimų.

Chemikai įprastu būdu prisideda prie tvaraus pasaulio, ieškodami būdų, kaip energiją gauti iš saulės spindulių ar judėjimo, arba kurti naujus vaistus. Chemija taip pat yra labai svarbi kosmetikos ir maisto pramonėje.

" Radboud University Nijmegenyje gausite tvirtą, plačią mokslinę pagrindą. Jūs darote daug praktikų, kur galite pritaikyti teoriją, kurią išmokote praktikoje, ir kur dirbate glaudžiai bendradarbiaudami su kitais moksleiviais. Be to, jūs gausite puikią priežiūrą: visi pirmojo kurso studentai turi dėstytoją ir studento patarėją, kurį galite eiti su visais savo klausimais.... [-]


Bakalauro programa meno ir kultūros studijose

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2019 Olandija Nijmegen

Ar jūs aistringas apie kultūrą? Ar jums patinka sėdi pirmoji eilė - ar tai muzikos festivaliuose, Šekspyro tragedijose, meno namų filmuose, televizijos serialuose, pažangiausiose parodose ar poezijoje? Ar esate suinteresuotas kurti naujus įgūdžius analizuoti ir aprašyti savo patirtį iš įvairių teorinių perspektyvų? Ar esate pasirengęs prisijungti prie socialinių ir politinių diskusijų apie menus? Tada bakalauro programa "Meno ir kultūros studijos" Radboud University Nijmegenas jums tinka. [+]

Menų ir kultūros studijų bakalauro programa orientuota į įvairių formų meną: vaizduojamąjį meną, literatūrą, muziką, teatrą, filmus ir skaitmenines žiniasklaidos priemones. Šis požiūris yra tarpdisciplininis ir daugialypės terpės: jūs ne tik analizuosite šias meno formas ir patys, bet ir išmokysite juos palyginti ir kontrastuoti. Jūs esate kviečiami ištirti meną ir kultūrą iš daugelio teorinių, istorinių, politinių ir socialinių perspektyvų, įtraukiant Europos, Šiaurės Amerikos ir pasaulinius požiūrius į kultūros vertę.

Menų ir kultūros studijos moko jus:

suprasti skirtumus tarp meno formų ir tarp šiuolaikinių ir istorinių meno vertinimų;paaiškinti, kaip menas ir kultūra yra socialiniai, politiniai ir ideologiniai;taikyti teorines sąvokas meno kūriniams ar kultūriniams reiškiniams išnagrinėti;suformuluoti aiškią ir gerai pagrįstą meno ir (populiarios) kultūros viziją;rašykite akademiškai pagrįstas esė, kurios prisideda prie dabartinių meno ir kultūros diskusijų.... [-]

Bakalauro programa tarptautinio verslo komunikacijoje

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų April 2019 Olandija Nijmegen

Bakalauro programa "Tarptautinio verslo komunikacija" yra sudėtinga anglų kalbos programa, kurioje kartu su užsienio kalbų (anglų, prancūzų, vokiečių ar ispanų) kalbų mokymosi procesais (tarptautinėse) organizacijose studijuoti. [+]

Bakalauro tarptautinės verslo komunikacijos programa, dalis bakalauro komunikacijos ir informatikos studijų, yra sudėtinga anglų kalbos mokomoji programa, kurioje kartu su užsienio kalbų studijomis (anglų, prancūzų, Vokiečių arba ispanų).

" Radboud University BA IBC programa siūlo komunikacijos studijas ir verslo orientuotus užsienio kalbos kursus. Programai būdingas didelis dėmesys tarpkultūriniam ir daugiakalbiškam bendravimui. Kursuose jūs gausite įžvalgų (tarpkultūrinį) bendravimą, rinkodaros komunikaciją ir valdymą, kad pasirengtumėte (bendravimo) karjerai tarptautiniame verslo pasaulyje.

Mūsų užsienio kalbos programa

"Nijmegen" bakalauras tarptautiniame verslo komunikate suteikia unikalią ir jaudinančią galimybę mokytis bendravimo ir organizavimo kartu su užsienio kalba. Mūsų praktinėse užsienio kalbos kursuose jūs išplėtysite savo verslo bendravimo kompetenciją vienoje iš keturių užsienio kalbų ir gausite išsamų supratimą apie šalių, kuriose kalbama, kultūrą.... [-]


Bakalauro programa verslo administravimo srityje

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2019 Olandija Nijmegen

Akademinio bakalauro programa, orientuota į pasaulio rinkose veikiančių įmonių ir organizacijų valdymą bei kultūros ir komunikacijos poveikį. [+]

Verslo administravimo bakalaurų programa: verslas iš socialinės perspektyvosPer trejų metų bakalauro studijų programą "Verslo administravimas" jūs išmoksite visus tarptautinio verslo aspektus iš socialinės perspektyvos. Skirtingai nuo kitų verslo programų, kurios yra finansiškai ar techniškai orientuotos, Nijmegeno programoje daugiausia dėmesio skiriama bendradarbiavimui tarp žmonių, susijusių su organizacijomis ir su išoriniu pasauliu. Po pirmųjų bendrųjų metų, suteikiant jums išsamią įžvelgimą į šią sritį ir tyrimo metodiką, antrus metus galėsite pasirinkti iš trijų takelių. Jūs turėsite specializuotis verslo administravimo, verslo ekonomikos ar tarptautinės verslo administravimo. Visuose kūriniuose yra glaudžių ryšių su įmonėmis ir specialistais, siekiant užtikrinti ryšį su verslo praktika. Mokymasis užsienyje yra skatinamas ir net privalomas tarptautinės verslo administravimo srityje.Dėmesys socialiniams procesams... [-]

Bakalauro psichologijos programa

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2019 Olandija Nijmegen

Psichologijos bakalauras traukia jus imtis įvairių požiūrių į žmogaus elgesį, emocijas ir mintis. Jūs sužinosite neurobiologinę, klinikinę, vystymosi ir sociokultūrinę psichologiją skatinančioje ir konkurencinėje aplinkoje. [+]

Bakalauro psichologijos programa

Žmogaus elgesys yra įkvėpimo ir nepatogumo šaltinis. Kodėl mes, žmonės, darome tai, ką darome? Kas sukelia mūsų mintis ir jausmus? Ar mūsų elgesį sukelia mūsų asmenybė, socialinė aplinka ar genų, hormonų ir neuronų įtaka?

Jei jus domina šie klausimai, jūs mokate psichologiją Nijmegenas. Tai reiškia, kad jei neatsiversta idėja persvarstyti savo požiūrį į žmones, pasaulį ir save!

Kaip psichologas, esate įsipareigojęs gyvenimo kokybei, individams, grupėms, taigi ir visuomenei. Psichologija - tai analizuoti žmonių elgesį, mintis ir emocijas. Nijmegenas išmokys tai padaryti neurobiologinėmis, vystymosi, klinikinėmis, socialinėmis ir kultūrinėmis psichologinėmis perspektyvomis.... [-]


Bakalauro studijų programa "Ekonomika ir verslo ekonomika"

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2019 Olandija Nijmegen

Bakalauro laipsnis

[+]

Trejų metų bakalaurų ekonomikos ir verslo ekonomikos programoje studijuojate ne tik skaičių ir santykius, apibūdinančius įmonių ir pasaulio rinkų finansinę padėtį, bet ir mokysite analizuoti įmones ir rinkas, kad nustatytumėte, kaip skaičiai ir koeficientai. Tai leis jums kurti įžvalgas padėčiai gerinti ir patarti politikos formuotojams, kaip toliau plėtoti organizaciją ar rinką.

Plati sritis: psichologijos, sociologijos ir verslo įžvalgos

Jūs išnagrinėsite ekonominius klausimus, nuo mikro-makroekonomikos. Jūs išmokysite analizuoti, paaiškinti ir išspręsti šias problemas. Šiame kontekste jūs pasinaudosite (tarptautinėmis) ekonominėmis teorijomis. Bus tiriama tarptautinių organizacijų politika ir daugiašalių įmonių vykdoma veikla bus analizuojama nacionalinėmis ir tarptautinėmis organizacinėmis taisyklėmis, palūkanų normomis ir konkurencija. Siekiant palengvinti analitinius gebėjimus, jums bus mokomi psichologijos, sociologijos ir verslo sričių elementai.... [-]


Lyginamosios Europos istorijos bakalauro studijų programa

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2019 Olandija Nijmegen

Lyginamoji Europos istorija yra tarpdisciplininė bakalauro programa, kuri moko Europos istoriją palyginamuoju ir problemišku požiūriu. Programa orientuota į daugybę esminių socialinių, ekonominių, demografinių, politinių ir kultūrinių temų, kurios šiandien aktualios visuomenėms. [+]

Ar jus domina Europos praeitis ir ateitis? Ar norite tapti kritiniu piliečiu nacionaliniu ir tarptautiniu lygiu? Ar jums patinka sekti naujienas ir nori aktyviai dalyvauti pagrindinėse žiniasklaidoje aptariamose diskusijose? Ar dažnai domitės mechanizmais, kurie skatina visuomenės problemas visame pasaulyje ir nori įgyti analitinių įgūdžių, kad juos ištirtų ir suprastų? Ar norėtumėte mokytis tarptautinėje aplinkoje su studentais ir darbuotojais iš įvairių pasaulio šalių? Tada " Radboud University lyginamoji Europos istorija yra tinkamas pasirinkimas.

Istorijos palyginimas iš pasaulinės perspektyvos

Lyginamoji Europos istorija yra tarpdisciplininė bakalauro programa, kuri moko Europos istoriją palyginamuoju ir problemišku požiūriu. Programa orientuota į daugybę esminių socialinių, ekonominių, demografinių, politinių ir kultūrinių temų, kurios šiandien aktualios visuomenėms. Temų pavyzdžiai galėtų būti mažumų migracija, įtraukimas ir persekiojimas, religinis fundamentalizmas, kultūriniai asignavimai, nesėkmingi ar sėkmingi valstybės kūrimo atvejai ir visuomenės reakcija į dideles krizes, tokias kaip ligų kontrolė. Nuolatinis lyginamasis šios programos metodas suteikia puikią galimybę studijuoti istorinius procesus tiek Europoje, tiek už jos ribų, atskleidžiančius unikalius istorinius pokyčius, taip pat bendrus žmogaus elgesio ir problemų sprendimo būdus.... [-]


Vaizdo įrašai

Facts and Figures Radboud University

Kontaktai
Vietos adresas
Comeniuslaan 4
Nijmegen, Gelderland, 6525 HP NL