Tio University of Applied Sciences

Įvadas

Oficialus aprašymas

Ar norėtumėte sužinoti daugiau apie jus dominančią programą? Tai yra kitos mūsų atvirų durų dienos internete:

 • Svetingumas ir turizmas - lapkričio 19 d
 • Verslo administravimo magistras - gruodžio 10 d

Daugiau informacijos rasite adresu href = "https://www.tio.nl/en/open-days/

Viešbutis, renginiai, turizmas ir verslas

Sveiki atvykę į Tio University of Applied Sciences . „Tio“ siūlo jums asmeninį, pagreitintą ir puikų išsilavinimą ir jau daugelį metų yra žinomas vardas kaip pripažinta švietimo įstaiga. „Tio“ bakalauro programos metų metus buvo tarp geriausių Nyderlanduose ir įvairiuose reitinguose užima pirmą vietą. Kuri programa jums labiausiai tinka?

28814_Tio-location_Amsterdam.jpg

Atraskite Tio ir jo puikius studijų kursus

Susipažinkite su unikalia „Tio“ koncepcija, „Tio“ studentais, dėstytojais ir puikiais studijų kursais

Sveiki atvykę į Tio, taikomųjų mokslų universitetą, kuriame galėsite jaustis kaip namie. „Tio“ siūlo puikią atmosferą, galimybę paspartinti studijas ir unikalią „Tio“ koncepciją. Studentai mėgsta Tio nedidelį ir asmeninį švietimą.

Tio University of Applied Sciences siūlo bakalauro laipsnius šiose srityse:

 • Viešbučio valdytojas
 • Renginio vadyba
 • Turizmas
 • Verslas

Tio University of Applied Sciences siūlo verslo administravimo magistrą (MBA):

 • Tarptautinis valdymas
 • Svetingumas
 • Komercinis valdymas

Tio pirmauja

„Tio“ reiškia intensyvų, nedidelio masto ir aukštos kokybės švietimą ir daugelį metų turi puikią reputaciją kaip žinomas švietimo institutas.

Geriausios studijų programos Nyderlanduose

Visi „Tio“ bakalauro ir profesinio mokymo kursai buvo išrinkti geriausiu jų atitinkamose srityse pagal Aukštojo mokslo vadovą ir Profesinio mokymo vadovą (Keuzegids Hbo en Mbo). „Pirmiausia yra privati Tio University of Applied Sciences , turintis penkių miestų vietas. Studentai labai teigiamai vertina šią mokyklą “, - sako aukštojo mokslo vadovas.

Tio siūlo šiuos bakalauro laipsnius:

 • Geriausia svetingumo mokykla
 • Geriausias verslo laipsnis
 • Geriausias turizmo laipsnis

Konsultavimo numeris 1

Tai, kad „Tio“ savo studentams siūlo puikias konsultacijas, akivaizdu iš to, kad Tio metų metus užėmė pirmą vietą reitingų sąraše, kad palengvintų studijas su negalia. Visose kategorijose „Tio“ balai viršija Olandijos vidurkį ir jis taip pat pasiekia aukščiausią bendrą rezultatą. Be to, „Tio“ studentams, norintiems įveikti daugiau nei pakankamai iššūkių, siūlo specialią pagyrimų programą.

Kodėl studentai renkasi „Tio“

Ar norėtumėte sužinoti, kodėl studentai pasirinko „Tio“? Sužinokite daugiau apie tai, ką reiškia „Tio“ ir kodėl studentai mėgsta Tio University of Applied Sciences ir įvairius studijų kursus.

 1. Smulkus ir asmeninis
 2. Daug patarimų
 3. Skatinti meistriškumą
 4. Spartesnis mokymasis
 5. Motyvuoti studentai
 6. Tarptautinės galimybės
 7. Privatus švietimas visiems
 8. Tio veda kelią
 9. Pramonės dėstytojai
 10. Nacionalinė organizacija

Negalite atvykti į vieną iš mūsų atvirų durų dienų Tio miesteliuose? Jokiu problemu! Mes siūlome jums galimybę apsilankyti atvirų durų dieną iš savo tingios kėdės. Tiesiog atsisėskite ir atsipalaiduokite, mes jums viską papasakosime apie io ir jo galimybes!

Čia galite rasti įrašytus interneto atvirų durų dienas čia .

Kodėl verta rinktis privačią studijų programą „Tio“?

Ar jus domina, kokie priedai nustato „Tio“ studijų kursą nuo kitų studijų programų? Žemiau galite perskaityti, kodėl studentai pasirenka nedidelio masto, asmeninį ir aukštos kokybės Tio išsilavinimą, ir kaip jūs taip pat galite pasinaudoti mūsų unikaliu požiūriu.

Tio University of Applied Sciences siūlo galimybę paspartinti studijas malonioje ir saugioje aplinkoje. Jus supa motyvuoti studentai ir dėstytojai, turintys didelę praktinę patirtį atitinkamoje srityje.

Tio University of Applied Sciences siūlo tiek bakalauro, tiek profesinio mokymo kursus. Tai reiškia, kad jūs išmoksite studijuoti mažose grupėse - vidutiniškai apie 11 moksleivių per paskaitą - ir gausite daug asmeninio dėmesio ir patarimų. Priešingai nei subsidijuojamas švietimas, Tio suteikia studentams galimybę baigti studijas per trumpesnį laiką. Čia pateikiamas įvairių privataus švietimo privalumų, palyginti su vyriausybės subsidijuojamais, apžvalga:

Smulkus ir asmeninis švietimas

Dėstytojai moko mažas grupes ir pažįsta savo mokinius pagal pavadinimą. Tai leidžia asmeninius nurodymus.

Plati priežiūra

Dėstytojai skatina jus parodyti geriausius save. Jūs gaunate optimalią priežiūrą ir nurodymus, kaip įvaldyti teoriją ir praktiką.

Spartesnis mokymasis

Tio siūlo pagreitintą mokymą: bakalauro laipsnį vos per trejus ar ketverius metus ir profesinio mokymo kursus per vienerius ar dvejus metus. Taigi jūs turite savo laipsnį greičiau, o tai leidžia greičiau pradėti karjerą arba tęsti magistro studijas.

Pramonės dėstytojai

Dėstytojai naudojasi savo patirtimi pramonėje, kad sukurtų ryšius tarp teorinių žinių, kurias įsigijote, ir praktinių pritaikymų.

Kompetencija

Kiekvienas „Tio“ studijų kursas yra įvertintas aukščiausio lygio vadovu. „Tio“ siūlo, pavyzdžiui, geriausią viešbučių mokyklinį laipsnį, geriausius stiuardesės, turizmo ir verslo laipsnius bei geriausią komercinės ekonomikos studijų kursą! Tio nori skatinti savo studentus siekti tobulumo. Be to, „Tio“ turi pagyrimų programą talentingiems studentams, norintiems tobulėti.

28816_Tio-Utrecht.jpg

Pasirenkant aukštąjį profesinį išsilavinimą arba mokslinių tyrimų universitetą?

Ar dar nenusprendėte tarp bakalauro laipsnio taikomųjų mokslų universitete arba vieno iš mokslinių tyrimų universiteto? Toliau paaiškinsime įvairius skirtumus tarp bakalauro ir universitetinio laipsnio. Tavo pasirinkimas.

Bakalauro laipsnis Universitetinis laipsnis
Mokymasis pagal profesiją Mokymasis atlikti tyrimus
Aiškios karjeros perspektyvos Neaiškios karjeros perspektyvos
Daugybė kontaktinių valandų Mažiau kontaktinių valandų ir savarankiškesnių studijų
Daugiausia praktinių ir orientuotų į praktinius veiksmus Daugiausia teorinė
Žinių pritaikymas praktikoje Naujų žinių atradimas ir dalijimasis jomis
Įgūdžiai ir požiūris į poziciją / profesiją Tyrimo ir mokslo įgūdžiai
Daugybė skirtingų dalykų Mažiau temų, išsamesnis požiūris
Kurso turinys pasiskirstė Kurso turinys dažnai būna koncentruotas, didelis tempas
Asmeniniai patarimai Mažiau asmeniškai, viską išsiaiškinkite patys
Mokykis kaip grupės dalis Dėmesys savarankiškam mokymuisi
Paskaitos (mažosiose) klasėse Paskaitos didelėse paskaitų salėse
Keli stažuotės ir baigiamasis darbas Neprivaloma stažuotė / baigiamasis darbas
Studentai yra apmokomi užimti poziciją / profesiją Studentai mokomi kompetencijos srities

Kokybės pasirinkimas

Studijų kurso pasirinkimas yra svarbus jūsų ateičiai. Kaip galite priimti šį sprendimą? Yra įrankių, kad išsiaiškintumėte, ar jūs, pavyzdžiui, žiūrite į aukštos kokybės bakalauro laipsnį. Studiekeuze123 yra svetainė, kurioje galite palyginti studijų kursus ir pamatyti, kaip dabartiniai studentai vertina savo atitinkamus studijų kursus. Aukštojo mokslo vadovas kasmet skelbia geriausius Nyderlandų studijų kursus. Abu įrankiai gali padėti jums priimti teisingą sprendimą dėl savo ateities.

28813_Tio-Keukenhof.jpg

Studijų pasirinkimo patikrinimas

Jei norite būti tikri, kad pasirinksite teisingą pasirinkimą, Tio studijų pasirinkimo patikrinimas tinka jums. Norėdami sužinoti, ar studijų kursas Jums tinka, galite užsiregistruoti neprivalomam studijų pasirinkimo patikrinimui iš „Tio“. Šis studijų pasirinkimo patikrinimas gali apimti, pvz., Lankymąsi atvirą dieną arba bandomąją studijų dieną, žymėjimą kartu su Tio studentu vieną dieną, asmeninį susitikimą ar finansinę konsultaciją. Kai būsite priimtas „Tio“, jums gali būti pasiūlytas neprivalomas susitikimas su savo būsimu studijų treneriu, kad aptartumėte savo studijų pasirinkimą.

Jei jūsų ankstesnis mokymas nėra pakankamai susietas su studijų kursu, kurį norite užsiregistruoti, bus suplanuotas įsiurbimo pokalbis ir vertinimas. Remiantis šio pokalbio rezultatais ir įvertinimu, galų gale gali būti priimtas į studijų kursą.

Net po gegužės 1 d

Tio studijų pasirinkimo patikrinimas galimas net po gegužės 1 d. Atostogų laikotarpiu ir vasaros mėnesiais „Tio“ dirba kiekvieną darbo dieną. Jūs esate kviečiami sustoti ir patirti Tio sau.

Vietos

Amsterdamas

Address
Tio Amsterdam
Tempelhofstraat 5

1043 EA Amsterdamas, Šiaurės Olandija, Olandija

Utrechtas

Address
Tio Utrecht
Oudenoord 2

3513 ER Utrechtas, Utrechtas, Olandija

Roterdamas

Address
Tio Rotterdam
Weena 457

3013 AL Roterdamas, Pietų Olandija, Olandija

Eindhovenas

Address
Tio Eindhoven
Begijnenhof 8-12

5611 EL Eindhovenas, Šiaurės Brabantas, Olandija

Hengelo

Address
Tio Hengelo
Julianalaan 9

7553 AB Hengelo, Overeiselis, Olandija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis