University of Groningen - Campus Fryslan

Įvadas

Oficialus aprašymas

Groningeno universitetas siūlo aukščiausios kokybės ir labai vertinamas švietimo programas bakalauro, magistro ir doktorantams iš viso pasaulio. Groningeno universiteto studentai prisideda prie novatoriškų ir visuomenėje tinkamų tyrimų. Mūsų moksleiviai jaučiasi saugūs ir gyvybingi Groningeno mieste.

„Campus Fryslân“ yra unikalus fakultetas, įsikūręs Leeuwardene. Unikalus, nes mūsų fakultete yra atstovaujama kelioms disciplinoms. Tai leidžia tarptautiniams studentams, doktorantams ir pasaulinės klasės tyrėjams spręsti mokslinius klausimus skirtingomis perspektyvomis. Kaip fakultetas, mes esame atsidavę ieškodami vietos sprendimų realaus pasaulio globaliems iššūkiams. Prisijunkite prie mūsų ir atraskite kitokį požiūrį!

Programos

Ieškote akademinės studijų galimybės geriausiame Nyderlandų universitete? Turint daugiau kaip 45 bakalauro studijų programas, iš kurių keletas turi keletą variantų (pėdsakų) ir daugiau kaip 160 magistrantūros programų, Groningeno universitetas yra vieta, kur turi būti. Ir ne tik tavo - studentai ir mokslininkai atvyksta į Groningeno universitetą iš viso pasaulio.

Kodėl verta rinktis Groningeną?

Mes "Top 100" universitetas

Groningeno universitetas teikia aukščiausios kokybės švietimo programas. Mes siūlome įvairias įdomias, labai vertinamas studijų programas, kurios gerai vertinamos tarptautiniu mastu. Kaip mūsų studentas, gausite aukštos kokybės priežiūrą ir galėsite pasirinkti daugybę programų. Kaip išskirtinai motyvuotas ir talentingas studentas, galite prisijungti prie mūsų apdovanojimų koledžo už papildomą iššūkį.

Mūsų novatoriški tyrimai

Groningenas yra vienas iš geriausių Europos mokslinių tyrimų universitetų. Universitetas atlieka svarbiausius ir socialiai svarbius tyrimus, kurdamas tiltus tarp disciplinų. Mūsų tyrinėjimai susitelkiami į tris pagrindines sritis: energiją, sveiką senėjimą ir tvarią visuomenę. Su šiomis temomis universitetas siekia užpildyti mokslo ir visuomenės atotrūkį. Kaip mūsų studentas, prisidėsite prie mūsų aukščiausio lygio mokslinių tyrimų.

Niekada neryškus momentas

Groningenas yra gyvas studentų miestas. Nyderlanduose jo gyventojų skaičius yra žemiausias; vienas iš keturių gyventojų yra studentas. Studentus galima pamatyti visur: studijuoja "Noorderplantsoen" parke, mėgaujasi naktiniu gyvenimu ir dirba įvairius neakivaizdinius darbus. Groningenas taip pat yra saugus ir žalias miestas, kuriame gyvena ramioje kraštovaizdyje, trumpuoju dviračiu. #NothingTopsGroningen

400 metų reputacija

Groningeno universitetas turi turtingą istoriją ir puikią reputaciją. Per 400 savo egzistavimo metų universitete studijavo ar dirbo daugybė labai talentingų įvairių disciplinų žmonių, įskaitant keturis Nobelio premijos laureatus, pirmąją Nyderlandų universiteto studentą, pirmąją lektorę, pirmąją olandų kosmonautą ir pirmasis Europos banko prezidentas.

Tai kultūros miestas

Groningene vyksta unikalūs festivaliai, tarp jų ir Noorderzon "Noorderplantsoen" parke ir "Eurosonic Noorderslag" muzikos festivalyje. Yra daug muziejų, tokių kaip Groningerio muziejus su puikiais šiuolaikinėmis parodomis. "Stadsschouwburg" (miesto teatras) yra 133 metų, o tai vienas iš seniausių ir geriausiai atrodančių teatrų Nyderlanduose. Daugybė teatrų, kino teatrų ir koncertų salių atitiktų visas skonį, ar norėtumėte žiūrėti ar nori prisijungti!

"Visą savo bakalauro laipsnį aš atradau kultūrines galimybes ir gyvybes, kurias gali pasiūlyti tik miestas su 25% studentų"

Jeremy Dillman, BSc. Psichologijos studentė

Kurkite savo talentus

Groningenas ir jo universitetas siūlo tobulėjimo ir talentų galimybes. Būdami mūsų studentai, galėsite visiškai išsiugdyti savo sugebėjimus ir prisidėti prie mokslinių tyrimų ir visuomenės. Jūsų profesoriai ir mokytojai padės jums kiekviename žingsnyje. Taip pat galite apsilankyti mūsų Karjeros centre, kad gautumėte patarimų. Groningenas yra vieta, kur reikia būti baigus studijas; galite įsidarbinti universitete arba vienoje iš daugelio talentų miesto įmonių!

Apkeliauti pasaulį

Groningeno universitetas turi stiprių tarptautinių ryšių, o tai reiškia, kad galite lengvai praleisti dalį savo studijų užsienyje. Universitetas taip pat siūlo keletą unikalių tarptautinių magistrantūros studijų programų, bendradarbiaujančių su kitais stambiais Europos universitetais. Groningenas yra vos kelias valandas toje pačioje Europos dalyje, kur yra Paryžius, Londonas ir Kopenhaga. Pasidalykite savo keliones su mumis: #MyUGStory.

Padarykite draugus iš viso pasaulio

Mūsų universitetas yra žinomas dėl savo didelės tarptautinės bendruomenės. Kasmet iš daugiau nei 120 šalių Groningene mokosi daugiau nei 4000 tarptautinių studentų. Daugiau nei 180 mūsų laipsnių mokoma anglų kalba. Groningeno gyvenimas be olandų kalbėjimo nėra problema; galėsite užsisakyti maisto, pirkti drabužius ir net sportuoti anglų kalba. Mūsų "Erasmus" studentų tinklas (ESN) yra didžiausi Europoje ESN skyriai, kurie padeda visiems tarptautiniams studentams Groningene. ESN organizuoja apie 150 veiklos per metus, pavyzdžiui, įvadinės savaitės ir dviračių pamokos!

Išbandykite naujus sporto šakos

Mūsų universiteto sporto centras ACLO yra didžiausias universiteto sporto centras Nyderlanduose. Nesvarbu, ar norite išbandyti komandą, eikite į retkarčiais klasę "Zumba" ar išbandykite roko laipėjimą, ACLO yra vieta, kur turi būti. "ACLO" siūlo daugiau kaip 85 skirtingus sporto šakos ir palaiko 49 sporto klubus. Be mūsų sporto įrenginių, Universitetas siūlo specialius susitarimus, pagal kuriuos geriausi sportininkai galėtų pritaikyti savo studijų programą į savo sportinę programą.

#thecityisourcampus

Groningenas yra gyvas ir jaunas miestas su daugybe lankytinų vietų. "Vismarkt" miesto centre galite gauti šviežių produktų, mėsos ir sūrio tris dienas per savaitę. Eikite į "Kijk in 't Jatstraat" šalia mūsų Harmonijos pastato sveikiam pietui su kitais moksleiviais. Kaip pirkti? Apsilankykite Zwanestraat: geriausia parduotuvių gatvė Nyderlanduose. Arba susitikite su draugais viename iš Groningeno daugybinių barų. Groningeno miestas yra jūsų kampelis!

Vietos

Leeuwardenas

Address
Wirdumerdijk,43
8911 CE Leeuwardenas, Fryzija, Olandija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis