Vrije Universiteit Amsterdam

Įvadas

Oficialus aprašymas

Vrije Universiteit Amsterdam

Vrije Universiteit Amsterdam yra tarptautiniu mastu žinomas mokslinių tyrimų universitetas, įkurtas 1880 m. Universitetas siūlo daugiau kaip 150 anglų kalbos bakalauro, magistro ir doktorantūros studijų programas, kuriose mokosi 23 000 studentų iš viso pasaulio. 130 tautybių studentai ir darbuotojai sudaro dinamišką tarptautinę akademinę bendruomenę.

Universitetas yra gyvybingame Amsterdamo mieste, viename iš labiausiai daugiakultūrių pasaulio miestų, kuriame didžiausia studentų koncentracija yra Nyderlanduose ir kurioje anglų kalba yra antroji kalba. Universitetą supa vienas iš dinamiškiausių ir sparčiai augančių verslo rajonų Nyderlanduose, kuriuose veikia daugiau kaip 700 kompanijų.

Su daugiau nei 24 000 studentų, iš kurių 3300 yra tarptautiniai, universitetas atlieka pažangiausius visuomenės ir mokslo svarbos problemų tyrimus. Universitetas išskiria mokslinius tyrimus ir švietimą per keturias tarpdisciplinines temas: "Žmogaus sveikata ir gyvosios gamtos mokslai", "Mokslas tvarumui", "Susijęs pasaulis" ir "Visuomenės valdymas". Kaip studentas tai padės jums pažvelgti už mokslo disciplinų ribas ir ieškoti apčiuopiamų sprendimų geresniam pasauliui. Be to, " Vrije Universiteit Amsterdam įvairovę, kultūrą, įsitikinimą, tautybę ar ankstesnį išsilavinimą, kaip novatoriškumo ir pažangos šaltinį, taigi ir kaip ypatingą jėgą.

Švietimo kokybė

Vrije Universiteit Amsterdam (VU) turi didžiulę reputaciją už aukštą savo mokymo kokybę. Jūs dirbate palyginti mažose grupėse, kuriose daug dėmesio skiriama sąveika ir asmeniniam požiūriui. Mokymas yra gerai organizuotas. Tai atsispindi, pavyzdžiui, aiškioje studijų programų struktūroje.

Linksmas Amsterdamas

Universitetas yra gyvybingame Amsterdamo mieste, viename iš labiausiai daugiakultūrių pasaulio miestų, kuriame didžiausia studentų koncentracija yra Nyderlanduose ir kurioje anglų kalba yra antroji kalba. Kaip VU Amsterdam studentas, galite pasinaudoti visais kapitalo teikiamais pranašumais. Vos per penkiolika minučių esate gyvybingame Amsterdamo centre, kur yra daug parduotuvių, pramogų vietų, parkų ir šaligatvių kavinių. Amsterdamas yra saugus ir plačiai kalbama apie anglų kalbą.

Asmeninė priežiūra

VU Amsterdam daug dėmesio skiria asmeninių tyrimų rekomendacijoms. Tiesiogiai, kai pradėsite studijuoti, būsite pristatytas programos studijų patarėjui. Šis asmuo jums pasiūlys patarimų apie visas problemas, kurios gali kilti studijuojant, ir atsakyti į klausimus apie darbo rinką.

Unikalus tapatumas

VU Amsterdam buvo pirmasis Nyderlandų universitetas, kurį įsteigė privatus asmuo, be jokio įsikišimo iš bažnyčios ar valstybės. Šis paveldas vis dar labai priklauso nuo to, kas mes esame: VU reiškia "Vrije Universiteit", kuris iš tikrųjų reiškia "laisvąjį universitetą". Nuo pat pradžių universitetas nustatė savo tyrimų sritis, sukūrė savo studijų programas ir praktikavo savo didaktinius metodus.

Lengvai prieinamas

Vrije Universiteit Amsterdam yra lengvai pasiekiamas viešuoju transportu. Schiphol oro uostas yra vos už 8 minučių kelio traukiniu. Amsterdamo Zuid stotis yra pėsčiomis nuo Amsterdamo universiteto universiteto. Greitai tramvajumi nuvažiuosite iki Amsterdamo centrinės stoties ar Amsterdamo Sloterdijk stoties, o kelionės trukmė - tik šešiolika minučių. VU Amsterdam taip pat lengva pasiekti automobiliu, netoli Amsterdamo orbitinės greitkelio.

Universiteto miestelis

Beveik visi mūsų studentai, darbuotojai ir programos įsikūrę universiteto mieste: vienas pastatų kompleksas Amsterdamo verslo rajone. Todėl, studijuodami, labai lengva susipažinti su kitomis disciplinomis.

Akreditacija

Vrije Universiteit Amsterdam visiškai pripažįsta Olandijos švietimo ministerija kaip mokslinių tyrimų universitetas. Visi VU universiteto Amsterdamo diplominiai laipsniai yra akredituojami arba yra akredituojami NVAO, Nyderlandų ir Flandrijos akreditavimo organizacijoje. Šis organas buvo įsteigtas pagal tarptautinę sutartį ir garantuoja aukštojo mokslo kokybę Nyderlanduose ir flamandų kalbos Belgijoje per akreditavimą studijų programas.

Programų tipai

VU Amsterdam siūlo keturias programas:

  • Bakalauro studijų programos (vedančios BA / LLB / BSc)
  • Magistro studijų programos (vedančios MA / LLM / MSc / MPhil)
  • Doktorantūros / doktorantūros programos (vedančios doktorantūros / daktaro laipsnį)
  • Ne studijų programos (studijų užsienyje

Stipendijos

Naudodamiesi savo stipendijomis, VU stipendijų programa (VUFP), mes siūlome labai motyvuotus studentus su puikiais studijų rezultatais, unikaliomis galimybėmis siekti magistro laipsnio ir universiteto teikiamos finansinės paramos. VUFP stipendija yra atleidimas nuo mokesčio už mokslą. Olandijos stipendijų programa (HSP) skirta ne Europos ekonominės erdvės (EEE) studentams, norintiems sekti magistro programą Nyderlanduose. VU Amsterdam apima įvairovę, kaip praturtėjimą mūsų mokymui, moksliniams tyrimams ir mūsų indėliui į visuomenę. Ši stipendija skirta specialiems studentams, kurie prisideda prie mūsų universiteto įvairovės. Kaip tarptautinis studentas, planuojantis studijuoti VU Amsterdam , galite kreiptis dėl įvairių stipendijų ir stipendijų. Išsami informacija apie stipendijas ir terminus galima rasti WWW.VU.NL/SCHOLARSHIPS ARBA WWW.GRANTFINDER.NL.

VU stipendijų programa

VU stipendijų programa (VUFP) suteikia talentingiems būsimiems studentams unikalią galimybę studijuoti VU universiteto magistrantūros studijų programose.

Organizacija

VU Amsterdam yra tradicinis Olandijos universitetas, kuriai vadovauja Vykdomoji valdyba (trys nariai) ir 10 fakultetų, tiesiogiai dalyvaujantys Vykdomojoje valdyboje. Kiekvienas fakultetas teikia vieną ar daugiau bakalauro ir magistro studijų programų ir atlieka mokslinius tyrimus. Visi jie organizuojami skirtingai, tačiau dauguma jų turi valdybą, centrinį personalą ir keletą departamentų bei aukštesniųjų mokyklų. Universitete taip pat yra keletas paslaugų departamentų, iš kurių vienas yra Tarptautinis biuras, ir yra daug tarpdalykinių mokslinių tyrimų institutų.

Privati ​​ar vieša?

VU Amsterdam yra vienas iš 14 valstybinių universitetų, kuriuos pripažįsta Nyderlandų švietimo ministerija, todėl yra iš dalies finansuojamas iš valstybės biudžeto. Pagal Nyderlandų sistemą vyriausybė subsidijuoja pripažintus universitetus, remdamasi jų studentų skaičiumi, taip pat nustato mokesčius už studijas, kurias šiems universitetams leidžiama mokėti, ribas ir gaires. Tai užtikrins visų gerbiamų arba neturtingų Nyderlandų piliečių prieigą prie kokybiško aukštojo mokslo. VU Amsterdam sveikina pareiškėjus iš visų profesijų.

VU tarptautinės biuro paslaugos

  • Viza / leidimas gyventi

Sužinokite, ar jums reikalinga viza / leidimas gyventi ir kaip tai bus išdėstyta.

  • Apgyvendinimas

Informacija apie apgyvendinimą VU Amsterdam .

  • Registracija savivaldybėje

Kai atvykstate į Nyderlandus, turite užsiregistruoti savivaldybėje. Sužinokite, ko jums reikia padaryti.

  • Įvadinė veikla

Po atvykimo į VU Amsterdam vyks daug įžanginių renginių.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Bakalauro studijos » Matyti Health Magistras » Matyti Health Bakalauras » Matyti Vienerių metų MBA studijos » Matyti Humanitarinių mokslų magistras » Matyti Tiksliųjų mokslų magistras » Matyti Law LLM » Matyti Magistro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Bachelor in Cultural Anthropology and Development Sociology

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2019 Olandija Amsterdam

[+]

Kalba: Anglų

Trumpai tariant programa

Tarptautinė klasė

Studijuojame "Vrije Universiteit Amsterdam"

Laisvojo universiteto Amsterdamas yra tarptautiniu mastu pripažintas mokslinių tyrimų universitetų įkurta 1880 m.

Universitetas yra įsikūręs judriame Amsterdamo, vienas iš labiausiai daugiakultūrėje pasaulio miestų, su didžiausia koncentracija studentams Nyderlanduose ir, kur anglų kalba yra antroji kalba, kuria kalba. Universitetą supa vienas iš dinamiškiausių ir sparčiai augančių verslo rajonų Nyderlanduose, kuriuose veikia daugiau kaip 700 kompanijų. ... [-]


Bachelor in Philosophy, Politics and Economics (PPE)

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2019 Olandija Amsterdam

[+]

TPB Amsterdamas yra pirmasis universitetas žemyninėje Europoje pasiūlyti visapusišką AAP programa tokio dydžio bent bakalauro lygio. Jums bus naudinga iš mūsų asmeninio atmosferą ir sąveikos su mūsų specialistų ir novatoriškų mokytojų, iš kurių daugelis turi patirties paskaitas įvairių sričių AAP programas visame pasaulyje. Mes siūlome sudėtinga programa su lengva prieiga prie universitetų įrenginių, tačiau išlieka artimas gyvą širdį Amsterdamo.

Jūsų perspektyvos

A filosofija, politika ir ekonomikos laipsnis gali atverti daug durų už jus. Nesvarbu, ar jūs nuspręsite toliau mokytis arba perkelti tiesiai į karjerą verslo ar politikos pasaulio, arba kažką visiškai skirtingi, AAP bus išmokyti jus, kaip lyderis su tarpdisciplininio žinių ir įgūdžių, reikalingų spręsti iškylančias problemas 21-ojo amžiaus , ... [-]


Bachelor in Psychology

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2019 Olandija Amsterdam

[+]

Antraisiais metais, dėmesys yra pagilinti žinias, įgytas per pirmuosius metus. Pavyzdžiui, tai bus įvadas į neuropsichologiją. Neuropsichologijoje tyrinėjate smegenų pažeidimo poveikį žmonių elgesiui (pvz., Agnosijai, afazijai, demencijai).

[-]

Bakalauras Filosofijos

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2019 Olandija Amsterdam

VU Filosofijos bakalauras siūlo pilną trejų metų filosofijos programą. Programa apima filosofijos istorijos, teorinės filosofijos, etikos ir politinės filosofijos sritis. [+]

KODĖL studijuoti filosofiją? VU Filosofijos bakalauras siūlo pilną trejų metų filosofijos programą. Programa apima filosofijos istorijos, teorinės filosofijos, etikos ir politinės filosofijos sritis. Tai apima kursus, tokius kaip etika, epistemologija, senovės filosofija, viduramžių filosofija, šiuolaikinė ir šiuolaikinė filosofija, mokslo filosofija, logika, proto filosofija, arabų filosofija, politinė filosofija, kultūros filosofija ir filosofinės klasikos tekstiniai kursai. Studentai įvertino bakalauro laipsnį kaip TOP programą. PROGRAMOS STRUKTŪRA Programa apima dvidešimt filosofijos kursų (120 EC); Nepilnametis iš penkių kursų (30 EB) kitoje studijų srityje arba buvimas užsienyje; Ir specializacijos programa (30 EC), pagal studento pasirinkimą, kuri yra susijusi su konkrečiu profiliu. Profiliai apima: 1) filosofijos pagrindus; 2) filosofija, sveikata ir mokslai; 3) Filosofija ir ekonomika. Bakalauro baigiamasis darbas yra profilio programos dalis. Tavo ateities karjera Dauguma mūsų studentų tęsia studijas vienu iš mūsų tarpdisciplininių dvejų metų filosofijos magistro programų arba filosofijos mokslo magistro. Čia galite rasti informacijos apie mūsų filosofijos magistro laipsnį. SPECIFINIAI PRIĖMIMO REIKALAVIMAI Išsamią informaciją apie filosofijos bakalauro studijų priėmimo reikalavimus galite gauti per tarptautinius biurus. [-]

Bakalauras laisvųjų menų ir mokslų (Amsterdamo universiteto koledžo)

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2019 Olandija Amsterdam

Kaip Amsterdame University College (AUC) studentas, jūs išmoksite analizuoti sudėtingas problemas iš skirtingų perspektyvų, pasinaudojant įvairių akademinių sričių žinių ... [+]

Laisvųjų menų ir mokslų: Analizuoti sudėtingų klausimų

Kaip Amsterdame University College (AUC) studentas, jūs išmoksite analizuoti sudėtingas problemas iš skirtingų perspektyvų, pasinaudojant įvairių akademinių sričių žinių. Diskusijos pradėti nuo "didžiųjų klausimų" mokslo ir visuomenės bei sukelti nuodugniai studijuoti platų akademinių disciplinų. Mokymo programa yra šeši tarpdisciplinines temas: energetikos, klimato ir tvarumą; Gyvenimas, evoliucija ir Visata; Sveikata ir gerovė; Informacija, komunikacija, pažinimas; Socialinių sistemų; Miestai ir ir kultūrų. Šios temos bus suteikti jums su kieto orientacijos, kaip jums nuspręsti dėl savo didelių mokslų, socialinių ir humanitarinių mokslų srityje. ... [-]


Bakalauro informatikos

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2019 Olandija Amsterdam

Technologijos VU Amsterdamo yra visa informacija apie mūsų sąveikos su informacija. Ši informacija gali svyruoti nuo ... [+]

Kompiuterių Mokslas: Informacija Sąveika

Technologijos yra visa informacija apie mūsų sąveikos su informacija. Ši informacija gali svyruoti nuo geležinkelio tvarkaraščius asmens sveikatos priežiūros duomenis arba įdomių naujų virtualių žaidimų. Kompiuterinės technologijos mums suteikė naujų galimybių turtus, bet deja, ji taip pat sukūrė rimtą pavojų. Bakalauro Computer Science VU Amsterdamo dėmesys skiriamas abiem aspektais, su tinklų ir saugumo kaip dviejų pagrindinių pranešimus programą.

Atvirumas ir skaidrumas, kad mes vertiname Nyderlanduose atsispindi mūsų švietimo sistemą. Gausite aktyviai ir sudėtingas išsilavinimą, ir mūsų dėstytojų durys visada atviros bet kokių klausimų galite turėti. Mūsų dėstytojai kombaino mokant su aukščiausio lygio mokslinius tyrimus. Jie taip pat išlaikyti tvirtus ryšius su įvairių įmonių šioje srityje, ir projektai jums dirbti per savo programos dažnai organizuojami bendradarbiaujant su tokiomis kompanijomis.... [-]


Bakalauro literatūroje ir visuomenėje: Anglų

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2019 Olandija Amsterdam

Šios programos VU Amsterdamo dėmesys skiriamas tarp literatūros ir visuomenės, ir literatūros bei vizualinės kultūros sąveiką ... [+]

Sąveika tarp literatūros ir visuomenės

Mūsų programos dėmesys skiriamas tarp literatūros ir visuomenės, ir literatūros bei vizualinės kultūros sąveiką. Jūs skaityti kanoninių britų darbus, o taip pat ištirti šiuolaikinių romanų iš skirtingų angliškai kalbančiose šalyse. Mūsų kursuose jūs analizuoti šiuos tekstus iš dviejų pažangiausius perspektyvų: Lietuvių literatūros kintančiame pasaulyje, anglų literatūrą vizualinės kultūros.

Kaip literatūros reaguoti į pagrindinius pokyčius visuomenėje? Pagalvokite apie išpuolius prieš Twin Towers ir romano labai stiprus ir neįtikėtinai arti. Mūsų kursuose jūs atrasite, kaip literatūra, taip pat gali sukelti socialinius pokyčius. Garsus pavyzdys yra Dėdės Tomo trobelė, kuris suvaidino svarbų vaidmenį vergovės panaikinimo. Literatūra turi galią keisti skaitytojų būdų pažvelgti į pasaulį. Romanas 1984 iškėlė susirūpinimą vyriausybės priežiūrą jos piliečiams. Kitaip tariant, literatūros yra ne pastatomas pašalinti iš visuomenės, bet ne jos pačiame centre. Studijavimas anglų literatūrą, todėl taip pat reiškia studijuoja pagrindinius socialinę raidą įvairiose angliškai kalbančiose šalyse. ... [-]


Bakalauro matematikos

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2019 Olandija Amsterdam

Ši programa yra unikali Nyderlanduose dėl stiprios koreliacijos tarp teorinės ir taikomosios matematikos. Išsami pagrindinės matematikos žinios reikalingos ir naujoms matematinėms teorijoms, kurias mes kurstome, ir jų pažangiam pritaikymui. [+]

KODĖL MATEMATIKA? Ši programa yra unikali Nyderlanduose dėl stiprios koreliacijos tarp teorinės ir taikomosios matematikos. Išsami pagrindinės matematikos žinios reikalingos ir naujoms matematinėms teorijoms, kurias mes kurstome, ir jų pažangiam pritaikymui. Atitinkamai mes suteikiame jums labai tvirtą teorinės matematikos pagrindą. Be to, jūs pamatysite, kad tai praktiškai taikomi įvairiais būdais. VU Amsterdamas taip pat siūlo kelią biomedicinos matematikos srityje. Šiame lange jūs paimsite dalykus matematikos, taip pat biologijos, biomedicinos ir kitų gyvosios gamtos mokslų srityje. PROGRAMOS STRUKTŪRA Matematikos programoje sužinosite apie visas svarbias matematikos parapius, tokius kaip analizė, algebra, geometrija ir tikimybių teorija. Jūs praktikuojate abstraktų mąstymą, taip pat sužinokite, kaip praktinėse situacijose taikyti pagrindinę matematiką, pavyzdžiui, modeliavimo, programavimo ir statistikos dalykuose. Prieš pradėdami studijuoti 2 metų nuo pirmųjų metų, jūs nuspręsite, ar norite sekti bendrojo trasos ar biomedicinos takelio. Antrojoje bakalauro studijų pusėje jūs pasirinksite specializaciją. Jūs taip pat galite pasirinkti semestrą užimti nepilną kitą studijų sritį. Tavo ateities karjera Matematikai yra nedarbo lygis: jie dirba technologijų įmonėse, bankuose, ministerijose, ligoninėse, konsultacijose, informacinėse technologijose, moksliniuose tyrimuose ir švietime. Jūsų žinios apie fundamentalią ir taikomąją matematiką kaip VU matematiką jums tinka daugybei darbo vietų. Biomedicinos matematikos takelis taps ypač patrauklus kaip farmacijos kompanijų darbuotojas. SPECIFINIAI PRIĖMIMO REIKALAVIMAI Norint gauti kandidatūrą, kandidatai turi turėti lygiavertę Nyderlandų ikimokyklinio ugdymo diplomo (VWO) kvalifikaciją. Be to, kandidatai turi atitikti anglų kalbos mokėjimo reikalavimus ir konkrečius matematikos reikalavimus, kad jie būtų įtraukti į programą. Jūsų išankstinės žinios matematikos srityje turi būti prilygintos Nyderlandų VWO-Math B arba IB Mathematics aukštojo lygio. [-]

Bakalauro teisė visuomenėje

Su bendrabučiu September 2019 Olandija Amsterdam

Vrije Universiteit Amsterdam " Vrije Universiteit Amsterdam visuomenės bakalauro įstatymas yra unikalus - jūs negalėsite rasti tokio įstatymo kitur. Vietoj tradicinio viešojo, privataus ir baudžiamojo teismingumo principo ši programa prasideda tikromis visuomenės problemomis ir nagrinėjama, kaip galima taikyti skirtingas teisines perspektyvas. [+]

Apie

Kaip teisė gali padėti darniai ateityje? Ir kaip kartais įstatymas tam prieštarauja? Ar terorizmas yra tarptautinės baudžiamosios teisės ar tarptautinės saugumo teisės dalykas? Ir kokia yra moralinė atsakomybė advokatui šiais atvejais?

Vrije Universiteit Amsterdam " Vrije Universiteit Amsterdam visuomenės bakalauro įstatymas yra unikalus - jūs negalėsite rasti tokio įstatymo kitur. Vietoj tradicinio viešojo, privataus ir baudžiamojo teismingumo principo ši programa prasideda tikromis visuomenės problemomis ir nagrinėjama, kaip galima taikyti skirtingas teisines perspektyvas. Naudodamiesi daugiadisciplininiu požiūriu, turinčiu stiprią socialinių mokslų sudedamąją dalį ir daugiakultūrę akcentą, dirbate grupėmis, kad atliktumėte empirinius tyrimus realių situacijų klausimais. Ir jūs būsite pasirengę dirbti tarptautinėje aplinkoje - pagalvokite apie NVO, ministerijas ir dideles advokatų kontoras.... [-]


Bakalauro verslo analitikos

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2019 Olandija Amsterdam

Verslo Analytics "VU Amsterdamo yra mokslas, susijęs su tobulinti verslo procesus per didelę duomenų naudojimo ... [+]

Verslo Analytics ": unikalios disciplinų

Verslo Analytics "yra mokslas, susijęs su tobulinti verslo procesus per plataus naudojimo duomenų ir metodų Matematikos ir kompiuterių mokslo sankirtos. Duomenų suma, versle yra sprogstamasis, o verslo procesai ir įmonės strategijos tampa vis sudėtingesnė. Tai veda į didžiulę paklausą varo duomenų ir matematiškai pagrįstas sprendimų.

Verslo Analytics disciplinų programos, kur jūs išmoksite suprasti procesus ir paversti didelius duomenis į faktinius sprendimus. Programa siūlo unikalų matematikos, informatikos ir verslo administravimo mokslo krypčių derinį. Be savo akademinės plėtros, jūs taip pat vystosi praktinių įgūdžių. Jūsų profesinė karjera prasideda čia, gyvą miestą Amsterdamo. ... [-]


Dirbtinio intelekto bakalauro laipsnis

Su bendrabučiu September 2019 Olandija Amsterdam

VU Amsterdam Dirbtinio intelekto" bakalauro programa turi du kūrinius: "Intelligent Systems" ir "Socially Aware Computing". Jūs nusprendžiate, kokia parinktis jums labiausiai tinka. Pirmieji metai abiejuose kūriniuose yra vienodi, antraisiais metais jų programos sudaro 40%. Tai reiškia, kad galite perjungti labai lengvai! [+]

Apie

Dirbtinis intelektas (AI) dabar yra visur, o jo svarba tik augs. Žiniasklaida yra pilna: AlphaGo, robotai, be mašinistų ir tt Mes visi naudojame AI technologijas kiekvieną dieną. "Google" paieška, "Netflix" ir "Amazon" rekomendacijos, kalbos pripažinimas su "Siri", mašinų vertimai, šlamšto filtrai; visi jie yra mūsų kasdienio gyvenimo dalis. Mokslas ir sveikatos priežiūra taip pat bus neįsivaizduojami be dirbtinio intelekto. Vaizdo atpažinimo, diagnostikos palaikymo įrankiai, nuspėjamieji modeliai ir kitos intelekto sukurtos naujovės yra ypač svarbios visose visuomenės srityse. Kaip akademinė disciplina, dirbtinis intelektas palaiko ateitį ir gali suformuoti savo būsimą karjerą. Studijuojant AI " Vrije Universiteit Amsterdam yra jūsų kelias į sėkmę.VU Amsterdam Dirbtinio intelekto" bakalauro programa turi du kūrinius: "Intelligent Systems" ir "Socially Aware Computing". Jūs nusprendžiate, kokia parinktis jums labiausiai tinka. Pirmieji metai abiejuose kūriniuose yra vienodi, antraisiais metais jų programos sudaro 40%. Tai reiškia, kad galite perjungti labai lengvai!... [-]


Ekonometrijos ir operacijų tyrimų bakalauro laipsnis

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2019 Olandija Amsterdam

Specializacija "Ekonometrija ir duomenų mokslai" padės jums sukurti integruotą perspektyvą į statistinių duomenų analizę ir ekonometrinį modeliavimą, siekiant remti politiką ir sprendimų priėmimą ekonomikos, finansų ir rinkodaros srityse. [+]

MATEMATIKA, STATISTIKA, EKONOMIKA IR KOMPIUTERINĖS MOKSLAI yra vienintelė programa!

Ar turite analitinį protą? Ar manote, kad tai yra įdomus iššūkis matematikos ir statistikos abstrakcijos išversti į realių problemų sprendimus? Ar turite praktinį pobūdį ir ar norėtumėte jį panaudoti sprendžiant didžiulius visuomenės klausimus? Jei taip, ekonometrijos ir operacijų tyrimo bakalauro programa gali būti tinkama jums. Programa padeda spręsti problemas naudojant įžvalgas iš:

matematikastatistikaekonomikakompiuterių mokslas

Per programą gausite išsamių teorinių žinių apie ekonometrą ir operacijų tyrimus, taip pat kurkite praktinius įgūdžius. Išmoksite kiekybiškai suformuluoti ir analizuoti ekonominės praktikos klausimus, kurdami modelius, kurie gali būti naudojami duomenų interpretavimui, ypač "dideliems duomenims". Jūs taip pat išmokysite kurti programinę įrangą, kad galėtumėte rasti efektyviausią šios problemos sprendimą. Pavyzdžiui, galite sukurti modelį, kuris:... [-]


Informatikos bakalauro laipsnis

Su bendrabučiu September 2019 Olandija Amsterdam

Visi yra prisijungę. Todėl organizacijoms suteikiama daugiau galimybių kurti ir naudoti duomenis, o tai yra būtent tai, ko jūs mokysite daryti Informacinių mokslų (anksčiau pavadintą "Informacijos, multimedijos ir valdymo") programą VU Amsterdam . Pavyzdžiui, tai galėtų būti paieškos sistemos ar muziejaus svetainės, kurioje galima numatyti, kas yra lankytojas, kūrimas ir įgyvendinimas. Kaip informacinių mokslų studentas, jūs išmoksite naujas programas ir rinkas bei kurkite naujoviškus ir patogius sprendimus. [+]

Apie

Visi yra prisijungę. Todėl organizacijoms suteikiama daugiau galimybių kurti ir naudoti duomenis, o tai yra būtent tai, ko jūs mokysite daryti Informacinių mokslų (anksčiau pavadintą "Informacijos, multimedijos ir valdymo") programą VU Amsterdam . Pavyzdžiui, tai galėtų būti paieškos sistemos ar muziejaus svetainės, kurioje galima numatyti, kas yra lankytojas, kūrimas ir įgyvendinimas. Kaip informacinių mokslų studentas, jūs išmoksite naujas programas ir rinkas bei kurkite naujoviškus ir patogius sprendimus. Bus labai daug kontaktų su savo dėstytojais ir bendraamžiais, nes dirbate kartu su įvairiomis praktinėmis užduotimis. Visi dėstytojai turi didelę darbo patirtį viešajame ir komerciniame sektoriuose tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu lygiu. Informaciniai mokslai yra dinamiška programa, orientuota į naujausius įvykius. Jūs išmoksite tiek bendravimo įgūdžius, tiek techninius įgūdžius, o ypač trečiaisiais metais, atliksite praktinį požiūrį, atlikdami rimtą atstovaujančios organizacijos užduotį.... [-]


Istorijos bakalauras: istorija ir tarptautinės studijos

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2019 Olandija Amsterdam

Programa "Istorija: Istorija ir tarptautinės studijos" suteikia unikalią galimybę studentams, norintiems suvokti, kaip žmonės tarpusavyje sujungė istoriją nuo seno iki dabarties. Jūs ištirti socialinius, politinius, ekonominius ir kultūrinius ryšius iš tarptautinės ir pasaulinės perspektyvos. [+]

KODĖL ISTORIJA IR TARPTAUTINIAI TYRIMAI? Programa "Istorija: Istorija ir tarptautinės studijos" suteikia unikalią galimybę studentams, norintiems suvokti, kaip žmonės tarpusavyje sujungė istoriją nuo seno iki dabarties. Jūs ištirti socialinius, politinius, ekonominius ir kultūrinius ryšius iš tarptautinės ir pasaulinės perspektyvos. Jūsų mokytojai yra ekspertai įvairiose geografinėse srityse ir siūlo intensyvias gaires savo studijoje. PROGRAMOS STRUKTŪRA Istorija ir tarptautinės studijos yra trejų metų BA programa. 1-uoju metais studentai seka kursus apie Europos, Azijos, Amerikos ir Afrikos įvykius per visą istoriją. Jūs būsite pristatytas pasaulio istorijos disciplinai, plėtosite savo mokslinių tyrimų įgūdžius ir išmokysite apsvarstyti tokius dalykus kaip demokratija ir autoritarizmas, pasaulinė nelygybė ir klimato kaita. Nuo pirmųjų metų mes taip pat rengiame savo įgūdžius akademiniame angliškai. 2 m. Studentai vykdo privalomus istorijos ir teorijos kursus, tarptautinius santykius, pasaulinę politinę ekonomiką ir istorinę metodiką. Studentams taip pat siūloma įvairiausių dalykų, susijusių su konkrečios srities ar problemos istorija. Galiausiai studentai pasirenka du modernios kalbos vienetus. Trečiaisiais metais galite studijuoti semestrą užsienyje, atlikti stažuotę ar baigti nepilnametį. Antrojo semestro metu jūs sekite tarptautinių santykių kursus, rinkitės ir rašykite savo baigiamasis darbas. SPECIFINIAI PRIĖMIMO REIKALAVIMAI Kad jie būtų priimtini, kandidatai privalo turėti Nyderlandų ikimokyklinį diplomą (VWO) arba lygiavertį ikimokyklinio ugdymo diplomą (pvz., "German Abitur" arba IB diplomą). Prieš nurodytą terminą iki gegužės 1 d. Pateikite kuo daugiau reikalingų dokumentų. [-]

Komunikacijos ir informacijos mokslų bakalauras (cis): kalba ir žiniasklaida

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2019 Olandija Amsterdam

Vienas pagrindinių komunikacijos specialistų kompetencijų šiomis dienomis yra suprasti ir sėkmingai panaudoti ryšį tarp žiniasklaidos naudojimo ir bendravimo procesų. NVS specializacija "Kalba ir žiniasklaida" - tai programa, kuri suteikia studentams supratimą apie veiksnius, kurie profesiniame kontekste daro įtaką žiniasklaidos, bendravimo procesų ir kalbos sąveikai. [+]

KODĖL KALBA IR ŽINIASKLAIDA? Vienas pagrindinių komunikacijos specialistų kompetencijų šiomis dienomis yra suprasti ir sėkmingai panaudoti ryšį tarp žiniasklaidos naudojimo ir bendravimo procesų. NVS specializacija "Kalba ir žiniasklaida" - tai programa, kuri suteikia studentams supratimą apie veiksnius, kurie profesiniame kontekste daro įtaką žiniasklaidos, bendravimo procesų ir kalbos sąveikai. Naujų reiškinių, naudojamų žiniasklaidos priemonėse ir tarptautinėje bendravimo srityje, tyrimas suteikia programai pažangiausius bruožus, palyginti su visuotinai priimtomis teorijomis ir metodikomis. PROGRAMOS STRUKTŪRA NVS specializacijos kalba ir žiniasklaida jūs išmokysite suprasti, kaip ir kodėl organizacijos taiko naujus (ir senus) žiniasklaidos verslus tarp įmonių ir verslo bei vartotojų sąveiką. Programa suteikia jums gilų supratimą apie tai, kaip naujos žiniasklaidos priemonės (pvz., Žiniatinklio priežiūra "Twitter", "Skype" ar "Facetime" susitikimai, pokalbiai apie "WhatsApp") įtakoja, formuoja arba netgi apibrėžia pranešimų, kuriais keičiamasi, turinį ir kalbines ar vizualias charakteristikas. . Jis taip pat suteikia jums įgūdžių analizuoti žiniasklaidos dizainą ir ištirti jo efektyvumą. Kadangi naujosios ir senosios žiniasklaidos priemonės yra naudojamos vis globalizuotame pasaulyje, o komunikacija vis labiau yra tarptautinė, programa taip pat daugiausia dėmesio skiriama anglų kalbos kaip lingua franca vaidmeniui tarptautiniuose bendravimuose ir suteikia jums vertingos informacijos apie tarpkultūrinio dialogo galimybes ir iššūkius. Komunikacija. Tavo ateities karjera Jūs galite patarti įmonėms apie jų komunikacijos strategijas ir įvertinti reklamos agentūrų teikiamus produktus. Kitos karjeros galimybės yra tokios darbo vietos kaip interneto redaktorius, interneto paslaugų valdytojas ir nuotaikų analitikas bei naujos ir socialinės žiniasklaidos sukurtos užduotys. Tradicinėse srityse reikia verslo rašytojų, redaktorių, rinkos tyrimų ir copywriterių. SPECIFINIAI PRIĖMIMO REIKALAVIMAI Kad būtų priimtini, kandidatai privalo turėti Nyderlandų ikimokyklinio... [-]

Komunikacijos ir informatikos bakalauras (cis): kalbų mokymasis ir kalbų mokymasis

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2019 Olandija Amsterdam

Ši programa sulygina tai, ką kalbininkai žino apie kalbų mokymąsi ir kokius kalbos mokytojus įgyja kasdieniame gyvenime. [+]

KODĖL MOKYMO KALBŲ MOKYMASIS IR KALBĖJIMAS? Ši programa sulygina tai, ką kalbininkai žino apie kalbų mokymąsi ir kokius kalbos mokytojus įgyja kasdieniame gyvenime. Mes siekiame paaiškinti, kodėl tam tikrų kalbų aspektų yra labai sunku mokytis, o kiti nėra, ir kaip tai skiriasi skirtingų besimokančiųjų grupėms (pvz., Vaikams, turintiems disleksiją, ir vaikus su klausos sutrikimu ar bendravimo negalia). Tada mes naudojame šią informaciją, norėdami kritiškai analizuoti mokymo ir vertinimo medžiagą bei kurti ir ištirti naujus metodus bei kalbų intervencijas. PROGRAMOS STRUKTŪRA Pagal CIS specializacijos kalbų mokymą ir kalbos mokymą jūs išmokysite suprasti ir spręsti realių problemų, susijusių su kalbos ir išsilavinimo problemomis, pvz., Kaip vertinti kalbos mokėjimą, kaip atpažinti tipiškus ir netipinius vieno kalbos ir dvikalbio kalbos vystymosi modelius bei kaip mokyti Anglų arba olandų kaip antrosios kalbos. Programa suteikia studentams plačią teorinę bazę, atspindinčią dabartinę technikos padėtį kalbos struktūroje, kaip kalbos sąveika su pažinimu, kokie veiksniai skatina vaikų ir suaugusiųjų kalbų įgijimą, ir kaip kalbos mokymas gali įtakoti gimtąją ir užsienio kalbą. Kalbos mokymasis. Ši programa gali būti derinama su keliais nepilnamečiais, pvz., Užsienio kalbos (pvz., Ispanų, portugalų, marokiečių, rumunų, arabų, prancūzų, vokiečių), smegenų ir proto, Europos istorija ir kultūra bei skaitmeniniai humanitariniai mokslai). Tavo ateities karjera Studentai, turintys mokslo laipsnį NVS: kalbos mokymasis ir kalbos mokymas paprastai yra susiję su kalbos mokymosi metodų ir mokytojų rengimo programų rengimu, kalbos mokėjimo įvertinimų rengimu ir kalbos mokymu besimokančiųjų su specialiaisiais poreikiais grupėms. Jie taip pat gali teikti konsultavimo paslaugas kalbos įmonėms, vyriausybėms ar ne pelno organizacijoms. SPECIFINIAI PRIĖMIMO REIKALAVIMAI Kad jie... [-]

Komunikacijos mokslo bakalauro laipsnis

Su bendrabučiu September 2019 Olandija Amsterdam

Kaip žurnalistai tvarko netikrą naujieną? Kodėl žiniatinklio priežiūra tokia svarbi įmonėms? Ar socialinė žiniasklaida yra rimta priklausomybė, ir ar mūsų seneliai kalbės su robotais daugumai jų geriatrinės priežiūros? Su "Communication Science", esančioje VU Amsterdam , gausite naujausių žinių apie aktualias ir esamas komunikacijos problemas. Išmoksite rinkti ir ištirti naują informaciją bei rasti kūrybiškų sprendimų, kaip išspręsti šias problemas. [+]

KODĖL STUDIJŲ KOMUNIKACIJOS MOKSLAS?

Kaip žurnalistai tvarko netikrą naujieną? Kodėl žiniatinklio priežiūra tokia svarbi įmonėms? Ar socialinė žiniasklaida yra rimta priklausomybė, ir ar mūsų seneliai kalbės su robotais daugumai jų geriatrinės priežiūros? Su "Communication Science", esančioje VU Amsterdam , gausite naujausių žinių apie aktualias ir esamas komunikacijos problemas. Išmoksite rinkti ir ištirti naują informaciją bei rasti kūrybiškų sprendimų, kaip išspręsti šias problemas. Organizacijoms reikia komunikacijos ekspertų, kurie žino, kaip elgtis su skaitmenine visuomene.

PROGRAMOS STRUKTŪRA

Ši trejų metų tarptautinė bakalauro programa "Komunikacijos mokslas" prasideda nuo įvado į pagrindines komunikacijos mokslo koncepcijas, po to nedelsiant pradedama taikyti akademinę teoriją, mokslinių tyrimų įgūdžius ir metodus praktikoje. Jūs vykdysite nuoseklią komunikacijos mokslo, tyrimų metodų ir akademinių įgūdžių, kurie yra tematiškai susiję, kursų programą. Naujai įgytos žinios ir gebėjimai naudojami tokiuose projektuose kaip "Gyvenimas tinkle", "Bendravimas, pasitikėjimas ir krizė", "Keičiantys protus" ir "Nauja žiniasklaida ir visuomenė". Trečias ir paskutinieji metai prasideda su nepilnamečiu VU Amsterdam universiteto ar užsienio studentų ar stažuotės metu, o jūs baigiate programą su disertacija, pagrįsta savo pačių tyrimais.... [-]


Politikos mokslų bakalauro laipsnis: pasaulinė politika

Su bendrabučiu September 2019 Olandija Amsterdam

Pasaulinė politika sparčiai keičiasi, nes globalizacija skatina valstybes ir žmones tarpusavyje susijusias, bet taip pat sukuria naujus skirtumus. "Trumpas" išleidžia "Ameriką pirmiausia", atsisakydamas sutarčių ir grasindamas prekybos karus, o Kinija ir toliau auga. Europa, susidurianti su savo populiaristinės politikos banga, stengiasi iš naujo apibrėžti savo poziciją šioje naujoje pasaulio sutrikimų srityje. Su pasauline politika jūs išmoksite šiuos iššūkius ir problemas, analizuosite pagrindines galios pasikeitimus ir aptarsite galimus sprendimus. [+]

KODĖL POLITINĖS MOKSLŲ MOKYMAS: GLOBAL POLITIKA?

Pasaulinė politika sparčiai keičiasi, nes globalizacija skatina valstybes ir žmones tarpusavyje susijusias, bet taip pat sukuria naujus skirtumus. "Trumpas" išleidžia "Ameriką pirmiausia", atsisakydamas sutarčių ir grasindamas prekybos karus, o Kinija ir toliau auga. Europa, susidurianti su savo populiaristinės politikos banga, stengiasi iš naujo apibrėžti savo poziciją šioje naujoje pasaulio sutrikimų srityje. Su pasauline politika jūs išmoksite šiuos iššūkius ir problemas, analizuosite pagrindines galios pasikeitimus ir aptarsite galimus sprendimus.

PROGRAMOS STRUKTŪRA

Jūs mokysite politiką iš pasaulinės ir lyginamosios perspektyvos, analizuosite valstybių, organizacijų ir žmonių galios ir įtakos tarpusavyje susijusią nacionalinės, Europos ir tarptautinės politikos bei valdymo lygį. Jūs analizuojate šiuos procesus ir studijų politikos rezultatus naudodami kokybinius ir kiekybinius tyrimo metodus. Interaktyviosiose paskaitose aptarti ir aptarti aktualias problemas ir sužinoti apie pagrindines temas ir metodus politiniame moksle ir pasaulinėje politikoje per tokius kursus kaip valstybė, galia ir konfliktai; Politinės minties istorija; Tarptautiniai santykiai; Europos Sąjungos politika; ir pasaulinė politinė ekonomika. Jūs taip pat dalyvausite aktyvių mokymosi ir jūsų akademinių įgūdžių ugdymo grupėms. Programa taip pat apima Jungtinių Tautų modelį. Be to, jūs sekti keletą tarpdisciplininių modulių globalizacijos, įvairovės ar tinklų. Savo baigiamąjį darbą baigsite baigę bakalauro studijas.... [-]


Tarptautinio verslo administravimo bakalauro laipsnis

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2019 Olandija Amsterdam

"IBA" programa VU Amsterdame suteiks jums reikalingų teorinių žinių norint laimėti rinką ir pristatys jus praktikai disciplinų: strategija, rinkodara, finansai, apskaita, organizavimas, žmogiškųjų išteklių valdymas, logistika ir technologijos. [+]

KŪRĖTI INTEGRUOTĄ PERSPEKTYVĄ

Mes priimame tikrai integruotą požiūrį į šiandienos pasaulinę rinką. IBA apjungia išsamų visų esminių verslo sričių tyrimą iš tikrųjų tarptautiniu mastu, kuriame daug dėmesio skiriama žmonėms. Jūs išmokysite suprasti ir valdyti tarpkultūrinius iššūkius pasaulio verslo scenoje. Kartu su išsamiu profesinės teorijos ir praktikos supratimu sukursite stiprių akademinių ir mokslinių tyrimų įgūdžių, taip pat asmeninių savybių, kurių reikalauja šiuolaikinis pilietis.

IBA yra trejų metų programa, mokoma tik anglų kalba. Įstoję į užsienį, jūs prisijungsite į daugiakultūrę studentų, dėstytojų ir mokslininkų bendruomenę, įtrauktą iš kiekvieno žemyno. Mokydamiesi spręsti tarptautinius verslo ir socialinius uždavinius, jūs įgyti griežtą pagrindą verslo teorijoje ir praktinėse dalykose, kurios yra verslo administravimo pagrindas, įskaitant strategiją, rinkodarą, finansų, apskaitos, organizacijos, žmogiškuosius išteklius, logistiką ir technologijas. Jūs taip pat išmoksite savo socialinius ir kiekybinius gebėjimus, kurie yra svarbi asmeninių įgūdžių dalis, reikalinga šiuolaikinės verslo aplinkos sėkmei.... [-]


Kontaktai

VU University Amsterdam

Adresas Main building Vrije Universiteit Amsterdam De Boelelaan 1105
1081 HV Amsterdam, North Holland, Olandija
Interneto svetainė http://www.vu.nl/en/programmes/index.asp
Telefonas +31 20 598 9898