Vrije Universiteit Amsterdam

Įvadas

Oficialus aprašymas

Laisvojo universiteto Amsterdamas

Laisvojo universiteto Amsterdamas yra tarptautiniu mastu pripažintas mokslinių tyrimų universitetų įkurta 1880 m. Universitetas siūlo daugiau nei 120 anglų mokoma programas bakalauro, magistro ir doktorantūros lygmeniu. Studentai ir darbuotojai 78 tautybių sukurti dinamišką tarptautinę akademinę bendruomenę. Su daugiau nei 23.000 studentų, iš kurių 3000 yra tarptautinė, universitetas atlieka pažangiausius mokslinius tyrimus problemų visuomenės ir mokslo svarbą. Universitetas išsiskiria į mokslinius tyrimus ir švietimą per keturis tarpdisciplininių temų: žmogaus sveikatos ir gyvybės mokslų, mokslo for Sustainability, susijusiame pasaulyje ir valdymas visuomenei.

Švietimo kokybė

Laisvojo universiteto Amsterdamas (VU) turi sterlingų reputaciją bauda kokybės savo mokymą. Jūs dirbate gana mažas grupes, kuriose didelis dėmesys skiriamas bendravimo ir asmeninio požiūrio. Mokymo yra gerai organizuota. Tai atsispindi, pavyzdžiui, skaidriame struktūros tyrimo programas.

Gyva Amsterdamas

Universitetas yra įsikūręs judriame Amsterdamo, vienas iš labiausiai daugiakultūrėje pasaulio miestų, su didžiausia koncentracija studentams Nyderlanduose ir, kur anglų kalba yra antroji kalba, kuria kalba. Kaip VU Amsterdamo studentas, jūs stovite pasinaudoti visomis siūlomomis kapitalo privalumų. Vos per penkiolika minučių esate gyvas centre Amsterdame, kur yra daug parduotuvių, vietos pramogų, parkai ir dangos kavinėse. Amsterdamas yra saugus ir anglų plačiai kalbama.

Asmeninė priežiūra

TPB Amsterdamas skiria daug dėmesio asmens studijų patarimų. Teisė į jūsų kurso tyrimo pradžioje, Jums bus pristatytas į jūsų programos studijų patarėjas. Šis asmuo siūlys jums patarimų apie visas problemas, kad jums gali tekti su savo studijų kursą, ir atsakyti į klausimus apie darbo rinką.

Unikalus tapatybę

TPB Amsterdamas buvo pirmasis universitetas Nyderlanduose įsteigtas privatus asmuo, be kišimosi iš bažnyčios ar valstybės. Tai paveldas vis dar yra labai daug priklauso, kas mes esame: VU stendai laisvojo universiteto, kuris verčia pažodžiui kaip "Laisvajame universitete". Nuo pat pradžių, universitetas nustatė savo mokslinių tyrimų sritis, sukūrė savo studijų programas ir praktikuojama savo didaktinius metodus.

Lengvai pasiekiama

Laisvojo universiteto Amsterdamas yra lengvai pasiekiamas tiek visuomeniniu transportu. Schiphol oro uostas yra tik aštuoni minučių traukiniu. Amsterdamas Zuid stotis yra kelios minutės pėsčiomis nuo VU University Amsterdam. Taip pat yra greitas tramvajų prijungimas prie Amsterdamo centrinės stoties ar Amsterdamo Sloterdijk stotis, su kelionės laiko vos šešiolika minučių. TPB Amsterdamas yra taip pat lengva pasiekti automobiliu, yra įsikūręs netoli Amsterdamo kosminė greitkelio.

University Campus

Beveik visi mūsų studentai, darbuotojai ir programos yra miesteliu: vieną pastatų kompleksą verslo rajone Amsterdamo. Todėl, atsižvelgiant į savo studijas, žinoma, tai labai lengva, kad susipažintumėte su kitomis disciplinomis.

Akreditavimas

Nyderlandų švietimo ministerijos laisvojo universiteto Amsterdamas visiškai pripažįstamas kaip mokslinių tyrimų universitete. Visos studijų programos VU University Amsterdam yra arba akredituota arba būti akredituotos NVAO, akreditavimo organizacijos Nyderlanduose ir Flandrijoje procesą. Ši institucija buvo įsteigta tarptautine sutartimi ir garantuoja aukštojo mokslo kokybę, Nyderlanduose ir Flandrijos kalbančioje Belgijos dalyje per studijų programų akreditavimo.

Programų tipai

TPB Amsterdamas siūlo keturių rūšių programas:

  • Bakalauro studijų programos (dėl BA / LAB / BSC)
  • Magistro studijų programos (dėl MA / LLM / MSc / Magistro laipsnis)
  • Doktorantūros / Daktaro programos (todėl doktorantūros / Daktaro)
  • Ne studijų programos (studijų užsienyje & Exchange / vasaros mokykla)

Stipendijos

Iš stipendijų programų skaičius egzistuoja tarptautinės magistrantūros studentams.

VU stipendijų programa

TPB stipendijų programa (VUFP) siūlo talentingiems būsimiems studentams unikalią galimybę užsiimti į magistrantūros programų VU University atrankos laipsnį.

Organizacijų mokslai (angl. Organization)

TPB Amsterdamas yra tradicinis olandų universitetinį pirmininkauja vykdomasis valdybos (trys nariai), ir turi 10 fakultetų tiesiogiai Vykdomajai valdybai. Kiekvienas fakultetas teikia vieną ar daugiau bakalauro laipsnį ir magistro laipsnį programos ir vykdo mokslinius tyrimus. Jie visi yra organizuojamas skirtingai, tačiau dauguma turėti valdybą, centrinę darbuotojų ir keli skyriai ir Aukštųjų mokyklų. Universitetas taip pat yra paslaugų padalinių, iš kurių Tarptautinis biuras yra vienas numerį ir ten tarpdisciplininių mokslinių tyrimų institutų skaičių.

Privačiam ar viešajam?

TPB Amsterdamas yra vienas iš 14 valstybinių universitetų, kurie yra pripažįstami Nyderlandų švietimo ministerijos ir todėl iš dalies vyriausybės finansuojama. Pagal olandų sistemą, vyriausybė subsidijuoja pripažinta universitetus pagal jų studentų skaičių pagrindu, taip pat nustato ribas ir gaires mokesčius už mokslą, kad šie universitetai yra leista imti. Tai užtikrina galimybes gauti kokybišką aukštąjį išsilavinimą visiems Nyderlandų piliečių, turtingas ar vargšas. TPB Amsterdamas sveikina pareiškėjams iš visų sluoksnių.

VU Tarptautinių Biuro paslaugos

  • Visa / leidimas gyventi

Sužinokite, jei jums reikia vizos / leidimo gyventi ir kaip tai bus įrengtas.

  • Būstas

Informacija apie apgyvendinimo VU Amsterdamo.

  • Registracija į savivaldybės

Kai atvyko į Nyderlandus turite užsiregistruoti su savivaldybe. Sužinokite, ką jums reikia padaryti.

  • Įvadas veikla

Po atvykimo, daug įvadiniai renginiai vyks VU Amsterdamo.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Bakalauro studijos » Matyti Magistras » Matyti Bakalauras » Matyti Vienerių metų MBA studijos » Matyti Humanitarinių mokslų magistras » Matyti Tiksliųjų mokslų magistras » Matyti LLM » Matyti Magistro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Bachelor in Cultural Anthropology and Development Sociology

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2018 Olandija Amsterdamas

[+]

Kalba: Anglų

Trumpai tariant programa

Tarptautinė klasė

Studijuojame "Vrije Universiteit Amsterdam"

Laisvojo universiteto Amsterdamas yra tarptautiniu mastu pripažintas mokslinių tyrimų universitetų įkurta 1880 m.

Universitetas yra įsikūręs judriame Amsterdamo, vienas iš labiausiai daugiakultūrėje pasaulio miestų, su didžiausia koncentracija studentams Nyderlanduose ir, kur anglų kalba yra antroji kalba, kuria kalba. Universitetą supa vienas iš dinamiškiausių ir sparčiai augančių verslo rajonų Nyderlanduose, kuriuose veikia daugiau kaip 700 kompanijų. ... [-]


Bachelor in Philosophy, Politics and Economics (PPE)

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2018 Olandija Amsterdamas

[+]

TPB Amsterdamas yra pirmasis universitetas žemyninėje Europoje pasiūlyti visapusišką AAP programa tokio dydžio bent bakalauro lygio. Jums bus naudinga iš mūsų asmeninio atmosferą ir sąveikos su mūsų specialistų ir novatoriškų mokytojų, iš kurių daugelis turi patirties paskaitas įvairių sričių AAP programas visame pasaulyje. Mes siūlome sudėtinga programa su lengva prieiga prie universitetų įrenginių, tačiau išlieka artimas gyvą širdį Amsterdamo.

Jūsų perspektyvos

A filosofija, politika ir ekonomikos laipsnis gali atverti daug durų už jus. Nesvarbu, ar jūs nuspręsite toliau mokytis arba perkelti tiesiai į karjerą verslo ar politikos pasaulio, arba kažką visiškai skirtingi, AAP bus išmokyti jus, kaip lyderis su tarpdisciplininio žinių ir įgūdžių, reikalingų spręsti iškylančias problemas 21-ojo amžiaus , ... [-]


Bachelor in Psychology

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2018 Olandija Amsterdamas

[+]

Antraisiais metais, dėmesys yra pagilinti žinias, įgytas per pirmuosius metus. Pavyzdžiui, tai bus įvadas į neuropsichologiją. Neuropsichologijoje tyrinėjate smegenų pažeidimo poveikį žmonių elgesiui (pvz., Agnosijai, afazijai, demencijai).

[-]

Bakalauras Filosofijos

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2018 Olandija Amsterdamas

VU Filosofijos bakalauras siūlo pilną trejų metų filosofijos programą. Programa apima filosofijos istorijos, teorinės filosofijos, etikos ir politinės filosofijos sritis. [+]

KODĖL studijuoti filosofiją? VU Filosofijos bakalauras siūlo pilną trejų metų filosofijos programą. Programa apima filosofijos istorijos, teorinės filosofijos, etikos ir politinės filosofijos sritis. Tai apima kursus, tokius kaip etika, epistemologija, senovės filosofija, viduramžių filosofija, šiuolaikinė ir šiuolaikinė filosofija, mokslo filosofija, logika, proto filosofija, arabų filosofija, politinė filosofija, kultūros filosofija ir filosofinės klasikos tekstiniai kursai. Studentai įvertino bakalauro laipsnį kaip TOP programą. PROGRAMOS STRUKTŪRA Programa apima dvidešimt filosofijos kursų (120 EC); Nepilnametis iš penkių kursų (30 EB) kitoje studijų srityje arba buvimas užsienyje; Ir specializacijos programa (30 EC), pagal studento pasirinkimą, kuri yra susijusi su konkrečiu profiliu. Profiliai apima: 1) filosofijos pagrindus; 2) filosofija, sveikata ir mokslai; 3) Filosofija ir ekonomika. Bakalauro baigiamasis darbas yra profilio programos dalis. Tavo ateities karjera Dauguma mūsų studentų tęsia studijas vienu iš mūsų tarpdisciplininių dvejų metų filosofijos magistro programų arba filosofijos mokslo magistro. Čia galite rasti informacijos apie mūsų filosofijos magistro laipsnį. SPECIFINIAI PRIĖMIMO REIKALAVIMAI Išsamią informaciją apie filosofijos bakalauro studijų priėmimo reikalavimus galite gauti per tarptautinius biurus. [-]

Bakalauras Laisvųjų Menų Ir Mokslų (Amsterdamo Universiteto Koledžo)

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2018 Olandija Amsterdamas

Kaip Amsterdame University College (AUC) studentas, jūs išmoksite analizuoti sudėtingas problemas iš skirtingų perspektyvų, pasinaudojant įvairių akademinių sričių žinių ... [+]

Laisvųjų menų ir mokslų: Analizuoti sudėtingų klausimų

Kaip Amsterdame University College (AUC) studentas, jūs išmoksite analizuoti sudėtingas problemas iš skirtingų perspektyvų, pasinaudojant įvairių akademinių sričių žinių. Diskusijos pradėti nuo "didžiųjų klausimų" mokslo ir visuomenės bei sukelti nuodugniai studijuoti platų akademinių disciplinų. Mokymo programa yra šeši tarpdisciplinines temas: energetikos, klimato ir tvarumą; Gyvenimas, evoliucija ir Visata; Sveikata ir gerovė; Informacija, komunikacija, pažinimas; Socialinių sistemų; Miestai ir ir kultūrų. Šios temos bus suteikti jums su kieto orientacijos, kaip jums nuspręsti dėl savo didelių mokslų, socialinių ir humanitarinių mokslų srityje. ... [-]


Bakalauro Informatikos

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2018 Olandija Amsterdamas

Technologijos VU Amsterdamo yra visa informacija apie mūsų sąveikos su informacija. Ši informacija gali svyruoti nuo ... [+]

Kompiuterių Mokslas: Informacija Sąveika

Technologijos yra visa informacija apie mūsų sąveikos su informacija. Ši informacija gali svyruoti nuo geležinkelio tvarkaraščius asmens sveikatos priežiūros duomenis arba įdomių naujų virtualių žaidimų. Kompiuterinės technologijos mums suteikė naujų galimybių turtus, bet deja, ji taip pat sukūrė rimtą pavojų. Bakalauro Computer Science VU Amsterdamo dėmesys skiriamas abiem aspektais, su tinklų ir saugumo kaip dviejų pagrindinių pranešimus programą.

Atvirumas ir skaidrumas, kad mes vertiname Nyderlanduose atsispindi mūsų švietimo sistemą. Gausite aktyviai ir sudėtingas išsilavinimą, ir mūsų dėstytojų durys visada atviros bet kokių klausimų galite turėti. Mūsų dėstytojai kombaino mokant su aukščiausio lygio mokslinius tyrimus. Jie taip pat išlaikyti tvirtus ryšius su įvairių įmonių šioje srityje, ir projektai jums dirbti per savo programos dažnai organizuojami bendradarbiaujant su tokiomis kompanijomis.... [-]


Bakalauro Literatūroje Ir Visuomenėje: Anglų

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2018 Olandija Amsterdamas

Šios programos VU Amsterdamo dėmesys skiriamas tarp literatūros ir visuomenės, ir literatūros bei vizualinės kultūros sąveiką ... [+]

Sąveika tarp literatūros ir visuomenės

Mūsų programos dėmesys skiriamas tarp literatūros ir visuomenės, ir literatūros bei vizualinės kultūros sąveiką. Jūs skaityti kanoninių britų darbus, o taip pat ištirti šiuolaikinių romanų iš skirtingų angliškai kalbančiose šalyse. Mūsų kursuose jūs analizuoti šiuos tekstus iš dviejų pažangiausius perspektyvų: Lietuvių literatūros kintančiame pasaulyje, anglų literatūrą vizualinės kultūros.

Kaip literatūros reaguoti į pagrindinius pokyčius visuomenėje? Pagalvokite apie išpuolius prieš Twin Towers ir romano labai stiprus ir neįtikėtinai arti. Mūsų kursuose jūs atrasite, kaip literatūra, taip pat gali sukelti socialinius pokyčius. Garsus pavyzdys yra Dėdės Tomo trobelė, kuris suvaidino svarbų vaidmenį vergovės panaikinimo. Literatūra turi galią keisti skaitytojų būdų pažvelgti į pasaulį. Romanas 1984 iškėlė susirūpinimą vyriausybės priežiūrą jos piliečiams. Kitaip tariant, literatūros yra ne pastatomas pašalinti iš visuomenės, bet ne jos pačiame centre. Studijavimas anglų literatūrą, todėl taip pat reiškia studijuoja pagrindinius socialinę raidą įvairiose angliškai kalbančiose šalyse. ... [-]


Bakalauro Matematikos

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2018 Olandija Amsterdamas

Ši programa yra unikali Nyderlanduose dėl stiprios koreliacijos tarp teorinės ir taikomosios matematikos. Išsami pagrindinės matematikos žinios reikalingos ir naujoms matematinėms teorijoms, kurias mes kurstome, ir jų pažangiam pritaikymui. [+]

KODĖL MATEMATIKA? Ši programa yra unikali Nyderlanduose dėl stiprios koreliacijos tarp teorinės ir taikomosios matematikos. Išsami pagrindinės matematikos žinios reikalingos ir naujoms matematinėms teorijoms, kurias mes kurstome, ir jų pažangiam pritaikymui. Atitinkamai mes suteikiame jums labai tvirtą teorinės matematikos pagrindą. Be to, jūs pamatysite, kad tai praktiškai taikomi įvairiais būdais. VU Amsterdamas taip pat siūlo kelią biomedicinos matematikos srityje. Šiame lange jūs paimsite dalykus matematikos, taip pat biologijos, biomedicinos ir kitų gyvosios gamtos mokslų srityje. PROGRAMOS STRUKTŪRA Matematikos programoje sužinosite apie visas svarbias matematikos parapius, tokius kaip analizė, algebra, geometrija ir tikimybių teorija. Jūs praktikuojate abstraktų mąstymą, taip pat sužinokite, kaip praktinėse situacijose taikyti pagrindinę matematiką, pavyzdžiui, modeliavimo, programavimo ir statistikos dalykuose. Prieš pradėdami studijuoti 2 metų nuo pirmųjų metų, jūs nuspręsite, ar norite sekti bendrojo trasos ar biomedicinos takelio. Antrojoje bakalauro studijų pusėje jūs pasirinksite specializaciją. Jūs taip pat galite pasirinkti semestrą užimti nepilną kitą studijų sritį. Tavo ateities karjera Matematikai yra nedarbo lygis: jie dirba technologijų įmonėse, bankuose, ministerijose, ligoninėse, konsultacijose, informacinėse technologijose, moksliniuose tyrimuose ir švietime. Jūsų žinios apie fundamentalią ir taikomąją matematiką kaip VU matematiką jums tinka daugybei darbo vietų. Biomedicinos matematikos takelis taps ypač patrauklus kaip farmacijos kompanijų darbuotojas. SPECIFINIAI PRIĖMIMO REIKALAVIMAI Norint gauti kandidatūrą, kandidatai turi turėti lygiavertę Nyderlandų ikimokyklinio ugdymo diplomo (VWO) kvalifikaciją. Be to, kandidatai turi atitikti anglų kalbos mokėjimo reikalavimus ir konkrečius matematikos reikalavimus, kad jie būtų įtraukti į programą. Jūsų išankstinės žinios matematikos srityje turi būti prilygintos Nyderlandų VWO-Math B arba IB Mathematics aukštojo lygio. [-]

Bakalauro Verslo Analitikos

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2018 Olandija Amsterdamas

Verslo Analytics "VU Amsterdamo yra mokslas, susijęs su tobulinti verslo procesus per didelę duomenų naudojimo ... [+]

Verslo Analytics ": unikalios disciplinų

Verslo Analytics "yra mokslas, susijęs su tobulinti verslo procesus per plataus naudojimo duomenų ir metodų Matematikos ir kompiuterių mokslo sankirtos. Duomenų suma, versle yra sprogstamasis, o verslo procesai ir įmonės strategijos tampa vis sudėtingesnė. Tai veda į didžiulę paklausą varo duomenų ir matematiškai pagrįstas sprendimų.

Verslo Analytics disciplinų programos, kur jūs išmoksite suprasti procesus ir paversti didelius duomenis į faktinius sprendimus. Programa siūlo unikalų matematikos, informatikos ir verslo administravimo mokslo krypčių derinį. Be savo akademinės plėtros, jūs taip pat vystosi praktinių įgūdžių. Jūsų profesinė karjera prasideda čia, gyvą miestą Amsterdamo. ... [-]


Ekonometrijos Ir Operacijų Tyrimų Bakalauro Laipsnis

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2018 Olandija Amsterdamas

Specializacija "Ekonometrija ir duomenų mokslai" padės jums sukurti integruotą perspektyvą į statistinių duomenų analizę ir ekonometrinį modeliavimą, siekiant remti politiką ir sprendimų priėmimą ekonomikos, finansų ir rinkodaros srityse. [+]

MATEMATIKA, STATISTIKA, EKONOMIKA IR KOMPIUTERINĖS MOKSLAI yra vienintelė programa!

Ar turite analitinį protą? Ar manote, kad tai yra įdomus iššūkis matematikos ir statistikos abstrakcijos išversti į realių problemų sprendimus? Ar turite praktinį pobūdį ir ar norėtumėte jį panaudoti sprendžiant didžiulius visuomenės klausimus? Jei taip, ekonometrijos ir operacijų tyrimo bakalauro programa gali būti tinkama jums. Programa padeda spręsti problemas naudojant įžvalgas iš:

matematikastatistikaekonomikakompiuterių mokslas

Per programą gausite išsamių teorinių žinių apie ekonometrą ir operacijų tyrimus, taip pat kurkite praktinius įgūdžius. Išmoksite kiekybiškai suformuluoti ir analizuoti ekonominės praktikos klausimus, kurdami modelius, kurie gali būti naudojami duomenų interpretavimui, ypač "dideliems duomenims". Jūs taip pat išmokysite kurti programinę įrangą, kad galėtumėte rasti efektyviausią šios problemos sprendimą. Pavyzdžiui, galite sukurti modelį, kuris:... [-]


Istorijos Bakalauras: Istorija Ir Tarptautinės Studijos

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2018 Olandija Amsterdamas

Programa "Istorija: Istorija ir tarptautinės studijos" suteikia unikalią galimybę studentams, norintiems suvokti, kaip žmonės tarpusavyje sujungė istoriją nuo seno iki dabarties. Jūs ištirti socialinius, politinius, ekonominius ir kultūrinius ryšius iš tarptautinės ir pasaulinės perspektyvos. [+]

KODĖL ISTORIJA IR TARPTAUTINIAI TYRIMAI? Programa "Istorija: Istorija ir tarptautinės studijos" suteikia unikalią galimybę studentams, norintiems suvokti, kaip žmonės tarpusavyje sujungė istoriją nuo seno iki dabarties. Jūs ištirti socialinius, politinius, ekonominius ir kultūrinius ryšius iš tarptautinės ir pasaulinės perspektyvos. Jūsų mokytojai yra ekspertai įvairiose geografinėse srityse ir siūlo intensyvias gaires savo studijoje. PROGRAMOS STRUKTŪRA Istorija ir tarptautinės studijos yra trejų metų BA programa. 1-uoju metais studentai seka kursus apie Europos, Azijos, Amerikos ir Afrikos įvykius per visą istoriją. Jūs būsite pristatytas pasaulio istorijos disciplinai, plėtosite savo mokslinių tyrimų įgūdžius ir išmokysite apsvarstyti tokius dalykus kaip demokratija ir autoritarizmas, pasaulinė nelygybė ir klimato kaita. Nuo pirmųjų metų mes taip pat rengiame savo įgūdžius akademiniame angliškai. 2 m. Studentai vykdo privalomus istorijos ir teorijos kursus, tarptautinius santykius, pasaulinę politinę ekonomiką ir istorinę metodiką. Studentams taip pat siūloma įvairiausių dalykų, susijusių su konkrečios srities ar problemos istorija. Galiausiai studentai pasirenka du modernios kalbos vienetus. Trečiaisiais metais galite studijuoti semestrą užsienyje, atlikti stažuotę ar baigti nepilnametį. Antrojo semestro metu jūs sekite tarptautinių santykių kursus, rinkitės ir rašykite savo baigiamasis darbas. SPECIFINIAI PRIĖMIMO REIKALAVIMAI Kad jie būtų priimtini, kandidatai privalo turėti Nyderlandų ikimokyklinį diplomą (VWO) arba lygiavertį ikimokyklinio ugdymo diplomą (pvz., "German Abitur" arba IB diplomą). Prieš nurodytą terminą iki gegužės 1 d. Pateikite kuo daugiau reikalingų dokumentų. [-]

Komunikacijos Ir Informacijos Mokslų Bakalauras (cis): Kalba Ir žiniasklaida

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2018 Olandija Amsterdamas

Vienas pagrindinių komunikacijos specialistų kompetencijų šiomis dienomis yra suprasti ir sėkmingai panaudoti ryšį tarp žiniasklaidos naudojimo ir bendravimo procesų. NVS specializacija "Kalba ir žiniasklaida" - tai programa, kuri suteikia studentams supratimą apie veiksnius, kurie profesiniame kontekste daro įtaką žiniasklaidos, bendravimo procesų ir kalbos sąveikai. [+]

KODĖL KALBA IR ŽINIASKLAIDA? Vienas pagrindinių komunikacijos specialistų kompetencijų šiomis dienomis yra suprasti ir sėkmingai panaudoti ryšį tarp žiniasklaidos naudojimo ir bendravimo procesų. NVS specializacija "Kalba ir žiniasklaida" - tai programa, kuri suteikia studentams supratimą apie veiksnius, kurie profesiniame kontekste daro įtaką žiniasklaidos, bendravimo procesų ir kalbos sąveikai. Naujų reiškinių, naudojamų žiniasklaidos priemonėse ir tarptautinėje bendravimo srityje, tyrimas suteikia programai pažangiausius bruožus, palyginti su visuotinai priimtomis teorijomis ir metodikomis. PROGRAMOS STRUKTŪRA NVS specializacijos kalba ir žiniasklaida jūs išmokysite suprasti, kaip ir kodėl organizacijos taiko naujus (ir senus) žiniasklaidos verslus tarp įmonių ir verslo bei vartotojų sąveiką. Programa suteikia jums gilų supratimą apie tai, kaip naujos žiniasklaidos priemonės (pvz., Žiniatinklio priežiūra "Twitter", "Skype" ar "Facetime" susitikimai, pokalbiai apie "WhatsApp") įtakoja, formuoja arba netgi apibrėžia pranešimų, kuriais keičiamasi, turinį ir kalbines ar vizualias charakteristikas. . Jis taip pat suteikia jums įgūdžių analizuoti žiniasklaidos dizainą ir ištirti jo efektyvumą. Kadangi naujosios ir senosios žiniasklaidos priemonės yra naudojamos vis globalizuotame pasaulyje, o komunikacija vis labiau yra tarptautinė, programa taip pat daugiausia dėmesio skiriama anglų kalbos kaip lingua franca vaidmeniui tarptautiniuose bendravimuose ir suteikia jums vertingos informacijos apie tarpkultūrinio dialogo galimybes ir iššūkius. Komunikacija. Tavo ateities karjera Jūs galite patarti įmonėms apie jų komunikacijos strategijas ir įvertinti reklamos agentūrų teikiamus produktus. Kitos karjeros galimybės yra tokios darbo vietos kaip interneto redaktorius, interneto paslaugų valdytojas ir nuotaikų analitikas bei naujos ir socialinės žiniasklaidos sukurtos užduotys. Tradicinėse srityse reikia verslo rašytojų, redaktorių, rinkos tyrimų ir copywriterių. SPECIFINIAI PRIĖMIMO REIKALAVIMAI Kad būtų priimtini, kandidatai privalo turėti Nyderlandų ikimokyklinio... [-]

Komunikacijos Ir Informatikos Bakalauras (cis): Kalbų Mokymasis Ir Kalbų Mokymasis

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2018 Olandija Amsterdamas

Ši programa sulygina tai, ką kalbininkai žino apie kalbų mokymąsi ir kokius kalbos mokytojus įgyja kasdieniame gyvenime. [+]

KODĖL MOKYMO KALBŲ MOKYMASIS IR KALBĖJIMAS? Ši programa sulygina tai, ką kalbininkai žino apie kalbų mokymąsi ir kokius kalbos mokytojus įgyja kasdieniame gyvenime. Mes siekiame paaiškinti, kodėl tam tikrų kalbų aspektų yra labai sunku mokytis, o kiti nėra, ir kaip tai skiriasi skirtingų besimokančiųjų grupėms (pvz., Vaikams, turintiems disleksiją, ir vaikus su klausos sutrikimu ar bendravimo negalia). Tada mes naudojame šią informaciją, norėdami kritiškai analizuoti mokymo ir vertinimo medžiagą bei kurti ir ištirti naujus metodus bei kalbų intervencijas. PROGRAMOS STRUKTŪRA Pagal CIS specializacijos kalbų mokymą ir kalbos mokymą jūs išmokysite suprasti ir spręsti realių problemų, susijusių su kalbos ir išsilavinimo problemomis, pvz., Kaip vertinti kalbos mokėjimą, kaip atpažinti tipiškus ir netipinius vieno kalbos ir dvikalbio kalbos vystymosi modelius bei kaip mokyti Anglų arba olandų kaip antrosios kalbos. Programa suteikia studentams plačią teorinę bazę, atspindinčią dabartinę technikos padėtį kalbos struktūroje, kaip kalbos sąveika su pažinimu, kokie veiksniai skatina vaikų ir suaugusiųjų kalbų įgijimą, ir kaip kalbos mokymas gali įtakoti gimtąją ir užsienio kalbą. Kalbos mokymasis. Ši programa gali būti derinama su keliais nepilnamečiais, pvz., Užsienio kalbos (pvz., Ispanų, portugalų, marokiečių, rumunų, arabų, prancūzų, vokiečių), smegenų ir proto, Europos istorija ir kultūra bei skaitmeniniai humanitariniai mokslai). Tavo ateities karjera Studentai, turintys mokslo laipsnį NVS: kalbos mokymasis ir kalbos mokymas paprastai yra susiję su kalbos mokymosi metodų ir mokytojų rengimo programų rengimu, kalbos mokėjimo įvertinimų rengimu ir kalbos mokymu besimokančiųjų su specialiaisiais poreikiais grupėms. Jie taip pat gali teikti konsultavimo paslaugas kalbos įmonėms, vyriausybėms ar ne pelno organizacijoms. SPECIFINIAI PRIĖMIMO REIKALAVIMAI Kad jie... [-]

Tarptautinio Verslo Administravimo Bakalauro Laipsnis

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2018 Olandija Amsterdamas

"IBA" programa VU Amsterdame suteiks jums reikalingų teorinių žinių norint laimėti rinką ir pristatys jus praktikai disciplinų: strategija, rinkodara, finansai, apskaita, organizavimas, žmogiškųjų išteklių valdymas, logistika ir technologijos. [+]

KŪRĖTI INTEGRUOTĄ PERSPEKTYVĄ

Mes priimame tikrai integruotą požiūrį į šiandienos pasaulinę rinką. IBA apjungia išsamų visų esminių verslo sričių tyrimą iš tikrųjų tarptautiniu mastu, kuriame daug dėmesio skiriama žmonėms. Jūs išmokysite suprasti ir valdyti tarpkultūrinius iššūkius pasaulio verslo scenoje. Kartu su išsamiu profesinės teorijos ir praktikos supratimu sukursite stiprių akademinių ir mokslinių tyrimų įgūdžių, taip pat asmeninių savybių, kurių reikalauja šiuolaikinis pilietis.

IBA yra trejų metų programa, mokoma tik anglų kalba. Įstoję į užsienį, jūs prisijungsite į daugiakultūrę studentų, dėstytojų ir mokslininkų bendruomenę, įtrauktą iš kiekvieno žemyno. Mokydamiesi spręsti tarptautinius verslo ir socialinius uždavinius, jūs įgyti griežtą pagrindą verslo teorijoje ir praktinėse dalykose, kurios yra verslo administravimo pagrindas, įskaitant strategiją, rinkodarą, finansų, apskaitos, organizacijos, žmogiškuosius išteklius, logistiką ir technologijas. Jūs taip pat išmoksite savo socialinius ir kiekybinius gebėjimus, kurie yra svarbi asmeninių įgūdžių dalis, reikalinga šiuolaikinės verslo aplinkos sėkmei.... [-]


Vaizdo įrašai

Why study at VU

VU University Amsterdam International Master Programs

Kontaktai

VU University Amsterdam

Adresas Main building Vrije Universiteit Amsterdam De Boelelaan 1105
1081 HV Amsterdamas, Olandija
Interneto svetainė http://www.vu.nl/en/programmes/index.asp
Telefonas +31 20 598 9898