Windesheim University of Applied Sciences

Įvadas

Oficialus aprašymas

Geriausiai įvertinti taikomosios mokslų universitetas
"Windesheim" yra vienas iš didžiausių Nyderlandų taikomųjų mokslų universitetų, turinčių daug aukščiausiųjų bakalauro programų. "Windesheim" yra vienas iš didžiausių taikomųjų mokslų universitetų Nyderlanduose, kuriame yra daugiau kaip 25 000 dieninių ir neakivaizdinių studijų studentų.
"Windesheim" yra dinamiška bendruomenė, kuri suartina žmones keistis žiniomis ir patirtimi. Mes siekiame šviesti studentus, kurie yra kvalifikuoti specialistai, pasirengę patekti į tarptautinę darbo rinką. Tuo tikslu mes nuolat investuojame į švietimo naujoves ir studentų tobulėjimą.


"Windesheim" studentų skaičius auga ir studentams, ekspertams ir darbdaviams labai vertina tai. Du pagrindiniai nepriklausomi metiniai tyrimai apie Olandijos aukštojo mokslo sektorių, "Elsevier" ir "Aukštojo mokslo atrankos vadovas" jau trejus metus iš eilės užima pirmąją vietą. Vienas iš mūsų sėkmės veiksnių yra mūsų asmeninis požiūris: studentai dirba mažose grupėse ir kiekvieną talentą. Dėstytojai yra ne tik mokytojai, bet ir treneriai. Jie užginčija studentus atspindėti, kritiškai mąstyti ir gauti geriausius iš save. Mes orientuojamės į individualų išsilavinimą, atitinkantį mūsų studentų, darbo rinkos ir visuomenės poreikius. Mūsų požiūrio pamatiniai akmenys apima mokymąsi apie kompetenciją ir kiekvieno studento asmeninio tobulėjimo planą.

"Windesheim" inovacinis ir verslumo požiūris ir mūsų glaudus bendradarbiavimas su įmonėmis ir institucijomis leidžia mums pritaikyti žinias. Praktinės patirties įgijimas stažuotėmis yra neatskiriama mūsų studijų programų dalis.

Studentų patalpos
"Windesheim" yra energinga mokymosi bendruomenė. Visame Zwolle miestelyje, kuriame dauguma tarptautinių studentų gyvens, yra privatumo studijų ir grupinio darbo sritys. Mūsų studentams siūlome naujausias priemones, įskaitant studentų konsultavimą, žiniasklaidos centrą, intranetą, supakuotą su naujienomis ir informacija, virtualią mokymosi aplinką, kompiuterių kambarius, garso ir vaizdo centrą nešiojamųjų kompiuterių skolinimui ir AV įrangai, kopijavimo parduotuvė ir parduotuvė, kurioje parduodami raštinės reikmenys, saldumynai ir dovanos. Mūsų studentus įspūdžia mūsų puikūs sporto kompleksai miesteliuose: sporto salėse, treniruoklių salėse, karate ir džiudo dojo, patalpose esančiose futbolo salėse, šildomame baseine ir laipiojimo sienose. Mūsų miesteliuose restoranuose siūlome šviežią maistą ir gėrimus. Be to, turime sporto kavinę ir savo "Grand Café", siūlančią labai vertinamą "Starbucks" kava. "Olandų kalbos" kursas yra skirtas visiems tarptautiniams studentams, kad jie galėtų sužinoti apie olandų kalbą ir įprastus įpročius. O tiems, kurie tikrai nori važiuoti dviračiu į Nyderlandų patirtį, taip pat turime dviračių remonto dirbtuvių miesteliu.


Apgyvendinimas
"Windesheim" teikia būstą tarptautiniams studentams studentų rezidencijose, esančiose netoli universiteto, ir miesto centre, kur studentai gali gyventi ir mokytis kartu. Mes dirbame bendradarbiaudami su nepriklausoma būsto asociacija, kuri specializuojasi studentų būsto, kuri leidžia patogius kambarius už prieinamą kainą.


Apie Zwolle

"Windesheim" yra įsikūrusi Zwolle, gyvybingame ir pasiturinčiame vidutinio dydžio mieste, kuris yra tik per valandą kelio automobiliu nuo Amsterdamo, Utrechto ir Groningeno, su įmanomomis pragyvenimo išlaidomis. Vienoje iš keturių Taikomųjų mokslų universitetų studijuoja Zvellyje apie 30.000 studentų. Be gražaus istorinio centro, mieste yra daug parkų (tikrai gražus piknikams!), Taip pat atmosferos kavinės ir valgymo vietos. "Zwolle" taip pat yra puiki vieta apsipirkti, su visais dideliais parduotuvių tinklais ir daugybe nepriklausomų parduotuvių. Tai taip pat saugus miestas: kai tik jūs išmokysite važiuoti dviračiu, lengva apsispręsti. Studentų gyvenimas Zwolle yra orientuotas į miesto centrą, kuris yra supakuotas su patraukliomis kavinėmis ir restoranais. "Zwolle" taip pat turi daugybę kultūrinių renginių, įskaitant muzikos ir kultūros festivalius, teatro laidas, filmus ir muziejus. "Zwolle" taip pat garsėja savo kasmetiniu "Liberation" festivaliu (laisva prieiga), ritmu

Stipendijos
Deja, Windesheim nesuteikia stipendijų.

Vietos

Zwolle

Address
Windesheim University of Applied Sciences
Campus 2

8017 CA Zwolle, Overeiselis, Olandija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis