Oficialus aprašymas

Šiuolaikinis ir pažangiausius švietimą

Graduate Management Admission Test arba Willem de Kooning akademija siūlo šiuolaikinius ir pažangiausius meno kursus, kurie papildo keičiasi, tarptautinę praktiką. Išorinis pasaulis nebėra ieško autonominės menininko arba grafikos dizaineris, o žmonėms, kurie turi talentų ir gebėjimų ir kas minia nesureikšminti savo pirmines drausmės sienų. Tai yra "kuriantys pionieriai". Greitis ir sudėtingumo technologinius pokyčius stipriai įtakoti šiuolaikinį ir būsimą profesinę praktiką. Mūsų studentai dirbs tiek vietos ir tarptautiniu lygiu su profesionalais iš įvairių disciplinų atvirų ir virtualių nustatymus.

Asmeninis tobulėjimas

Mes sukurti aplinka, kurioje galite vystyti ir plėsti savo interesų. Jūs galite pasirinkti skirtingus darbo būdus, apie užduoties tipą, kuris tinka jūsų mokymosi stilių ir kaip plėtoti savo talentą. Visa mokymosi procesas gali būti skirtingos kiekvienam atskiram studentui, bet laipsnių, kad jums uždirbti yra lygios. Jūs dalyvaus teorijos pamokas, kurios atitinka jūsų lygis tuo metu ir Jums bus dalis pasirenkamasis programą. Svarbu, kad jūs ne tik pasirinkti konkretų studijų programą - tarkim Design - ir pagrindinė - tarkim Reklama - bet profesionalus vaidmuo ir profesiniame kontekste su atitinkamo stažuotės ir nepilnamečio programą.

Jūs taip pat galite įvesti pagyrimu programą ir / arba baigti savo baigimo specializaciją pasirinkę mainų programą baigęs akademiją ar universitetą užsienyje. Tai suteikia jums galimybę prisitaikyti Akademijos mokymo programą savo pageidavimus ir į savo talento vystymuisi.

Tyrimas karjeros instruktavimas

Nors ne WdKA studentas, studijų karjeros treneris stebės savo pažangą ir padėti jums padaryti jūsų asmeninius studijų pasirinkimą. Jūsų studijų karjeros treneris padės jums pasiruošti savo gyvenimą, kaip specialistas. Kartu jūs nuspręsite savo pasirinkimą ir žinoma, kad jūsų tyrimai bus priimti.

Rotterdams Onderwijs Modelis (ROS)

Graduate Management Admission Test arba Willem de Kooning akademija yra vienas iš 14 institutų Roterdamo universiteto Taikomųjų mokslų ir darbų su Rotterdams Onderwijs modelio (ROM - Roterdamas švietimo modelio). Šis modelis atskiria paremtos žiniomis, praktika varoma ir studentų varoma švietimo veiklos CQ. siekiama ir tikslai.

Specialybių ir praktika

Ant jūsų pagrindinis, tarkim Reklamomis arba dailės, jūsų Tyrimas taip pat apima pasirenkamuosius nepilnamečius. Galite pasirinkti iš plataus asortimento šiuolaikinių dalykų ir problemas. Jis supažindins Jus su trimis baigimo profilius: Autonominis praktikos, socialinių praktikų ir verslo praktika. Nepilnamečių pasirinkimas yra ribotas savo pirmuosius metus, bet, kaip jūs pažangą jie vaidina vis didesnį vaidmenį savo studijų programą.

Taigi, jums bus mokytis tiek savo tema ir per praktika. Dirbsite realiais užduotis ir gali įgyti praktinės patirties per stažuotės ir keistis.

Galų gale, jums bus surinkti savo platų paketą žinių, įgūdžių ir specialybių. Kai pereisite, jūs turėsite unikalią kūno profesinės praktikos, kuri leis jums išsiskirti darbo rinkoje, kūrybos sektoriuje arba meno pasaulyje.

PARAIŠKA IR ĮVYKDYMAS

Jei jus domina atsižvelgiant bakalaurą Dailės, dizaino, dailės ir dizaino mokytoja mokymo ar laisvalaikio vadyba At Willem de Kooning akademija, Užsiregistruoti internete iki 2018 m. Gegužės 1 d. Priėmimo procedūrai ir užsiregistruoti Studielink. Tiek ši paraiška, tiek Studielink registracija turi būti baigta vėliausiai iki gegužės 1 d. 2018 m. Ne ES studentams registracijos terminas yra 2018 m. Kovo 1 d.

Ar jums ...

  • talentingas vizualiųjų menų?
  • nepriklausomas ir atsakingas?
  • skirta ir motyvuoja?
  • verslumo?

Tada apsilankykite vienoje iš mūsų "Open Days" 2017 m. Lapkričio 11 d. Ir vasario 10 d. 2018 m. Ir atneškite savo portfelį! - ir kreiptis dėl priėmimo.

Portfelio kontrolinis sąrašas

10-15 darbų atranka, kuri prieš buvo pagal kūrybinio proceso

Pavyzdžiui: projektuoja, objektai, fotografijos, filmai, žaidimai, animacija, mados (priedas), baldai, modeliai, brėžiniai, plakatai, akcijos, paveikslai, tinkamos naudoti daiktai ir skulptūros. Galite skelbti ir pateikti visa tai tvarkingas tradicinis portfelio aplanko, bet jūs taip pat galite naudoti skirtingus metodus: 3D darbas gali būti pareikštas (kartono) box, skaitmeninis darbai gali būti pateikiami ant nešiojamojo ar tabletę.

Atkreipkite dėmesį: Be šių darbų, prašome mums parodyti kai kurių kitų dalykų, kuriuos kūrė. Padaryti atidžiai rinktis tarp šių dviejų. Tokiu būdu, mes galime įvertinti, kiek jūs turite jūsų pačių savybių ir savo darbą pažvelgti.

Dėl priėmimo dienos, ieškosime ir įvertinti: - Jūsų išraiškingas ir kūrybinius sugebėjimus; - Jūsų jausmas spalvos, formos ir medžiagos; - Originalumas ir išradingumas savo darbą.

Savo portfelį, eskizai ir kiti darbai, kad jums atnešti, reikia duoti mums šias įžvalgas. Taigi, prašome patikrinti, ar galite parodyti tiek visą savo pajėgumą ir potencialą, o taip pat asmeninį ir konkretų susižavėjimas jūsų pageidaujamą pagrindinis ir lengvatų (pavyzdžiui) medžiagų, metodus, temas ir idėjas.

Kaip

Eskizai, testai, pabandykite-outs ir eksperimentai Bring iškarpų sąsiuviniai, kolekcijos idėjomis, iškarpų, padėkliukai su parengtų ant nugaros išradimų, materialinių eksperimentų, prototipus, modelių, bandymų spaudinius ir pirmųjų versijų. Visa tai gali būti susiję su 10-15 minėtų darbų.

Norėtume, kad suprasti savo dizainą ir kurti procese. Norėtume pamatyti, kaip atėjote sukurti galutinę versiją arba dizainą per piešti, bando, bandymai ir eksperimentuoti pirmas. Norėtume pamatyti, kad jūs galėsite mesti iššūkį sau ir toliau tyrinėti savo pirmuosius idėjas. Svarbu, kad mums pamatyti: - galite kritiškai apmąstyti savo darbą ir mesti iššūkį sau; - Jūs matote ir stebėti pasaulį aplink jus ir reaguoti į viską, ką pastebėsite; - Ar ir kaip esate savarankiškai režisūra ir savarankiškai mokytis ir sugebėti priimti sprendimus; - Jei ir kokiu būdu jūs sukurti potencialą ir gali bendrauti per vaizdus.

Kodėl?

Prisijungę klausimynas apie savo ambicijas ir motyvacijos po savo prašymą, mes atsiųsime Jums prisijungimo kodą internete klausimyną. Norėtume daugiau sužinoti apie savo pasirinkimą didelių ir ką manote, kad galite tikėtis iš mūsų. Kas tave įkvepia? Ką norėtumėte sužinoti iš mūsų? Prašome atspausdinti savo klausimyną ir jį su jumis per priėmimo dieną. Aptarsime su Jumis asmeniškai į Jūsų klausimus ir siekius.

Programos mokomos:
  • Anglų
  • Olandų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Willem de Kooning Academy

Terminas "animacija" yra kilęs iš lotyniško žodžio "Anima", kuris reiškia "sielą". Taigi, "animacija" pažodžiui reiškia "kurstyti, atgaivinti". Laisvai išverstas, animaci ... [+]

Mūsų departamentas ANIMACIJA dėmesys intensyviai taikymas ir koncepcijos plėtrą, be to su studento meistriškumo ir įgūdžių plėtrą.

Animacijos susiduriama filmuose, televizijos serialų, žaidimų, papildytosios realybės, virtualios realybės, interaktyvias taikomąsias programas / apps, reklamos, modeliavimas ir informacinių filmų. Taip pat yra įvairių formatų, nuo tradicinio 2D animacija ir 3D kompiuterinius metodus, animacinių ir skaitmeninio išjungimo animacija. Animacijos sujungia technologiją su pasakojimais. Animacijos tapo įmanoma technologinės pažangos per 19 ir pradžioje 20 amžių, kai iliuzionistų tapo kino kūrėjus. Meno forma ir toliau formuoja technologinę pažangą. Animacijos taip pat turi didelę įtaką būdų, kuriais visuomenė funkcionuoti ir bendrauti. Animatoriams, kas žino šių evoliucinių pokyčių taip pat žino, profesijos ateitį ir galbūt dar svarbiau, yra suderinta su atitinkamomis visuomenės raidą.... [-]

Olandija Rotterdam
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Willem de Kooning Academy

Grafikos dizaineriai nori bendrauti. Jie nori suteikti formą informacijos žodžių ir vaizdų, ir papasakoti istoriją į konkrečią auditoriją per įvairias žiniasklaidos priem ... [+]

Kaip grafikos dizaineris, jums prijungti savo susižavėjimą ir pastabas tiems iš jūsų klientais, kitų dizainerių ir visuomenei.

Grafinis dizainas šviečia naujos kartos dizainerių, kurie verčiasi, kritiškas, smalsūs ir galintys susiję su visuomenei ir klientams iš meno ir nepriklausomas padėtį. Mokome aparatai, kuris - tyrinėti atsakomybę ir galią grafinio dizaino - Ar galėtų susiję su socialiniais, kultūriniais, politiniais, komercinių ir technologinių problemų šiuolaikinėje visuomenėje.

Grafikos dizaineriai nori bendrauti. Sukonkretinti informaciją žodžių ir vaizdų, ir papasakoti istoriją konkrečią auditoriją per įvairias žiniasklaidos. Sukurk tapatybę ir bendrauti su vartotojais. Kaip grafikos dizaineris, jums prijungti savo susižavėjimą ir pastabas tiems iš jūsų klientais, kitų dizainerių ir visuomenei. Jūs norite turėti buvimą visur, kur bendravimas yra reikalinga.... [-]

Olandija Rotterdam
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Willem de Kooning Academy

Audiovizualinės žiniasklaidos vaidina svarbų vaidmenį informacijos teikimo, švietimo ir pramogų. Mūsų skyriaus jūs išmoksite kurti vaizdus ir garsą. Sužinosite apie garso ... [+]

Veiklos ir meno matmenys eiti koja kojon

Garso ir vaizdo žiniasklaida vaidina pagrindinį vaidmenį teikiant informaciją, švietimo ir pramogų. Pagrindinis Garso dizainas moko jus sukurti naudojant vaizdą ir garsą. Jums bus mokytis garso ir fotoaparato technologijas, programinės įrangos technologijas, gamybos metodus ir koncepcijos plėtrą.

Mūsų dėstytojai visi turi tvirtą teorinį ir profesinį išsilavinimą: Jie mokslininkai, scenarijų redaktoriai, garso ir vaizdo dizaineriai, judesio grafikos dizaineriai, interaktyvūs dizaineriai, Vizualiniai menininkai, redaktoriai, ir kamera ar garso technikai.

Studentas tikimasi turėti bazinį lygį išankstinio žinias garso ir vaizdo dizaino ir dirbant su vaizdų srityje, taip pat yra pasakojimas interesus. Studentai turėtų ištirti ir rizikuoti, priimti (ir net apkabinti) gedimą. Jums bus mokytis reflektuoti savo darbą, ir kad savo kolegoms. ... [-]

Olandija Rotterdam
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Willem de Kooning Academy

Jūs plėtoti savo meninius talentus per kelių fasetuotų mokymą visose profesijos aspektus: taikyti meninius tyrimus, konceptualus, techninių įgūdžių, bendravimo ir pateiki ... [+]

Meno teorija, mokslinių tyrimų ir eksperimentavimo visi vaidina svarbų vaidmenį per savo studijų programos

Menas egzistuoja per kryžmines nuorodas tinkle: menininkas apmąstė pasaulyje apskritai. Per dailės studijų programą, jums bus mokytis apibrėžti ir naujo, kas yra menas - arba gali būti - atsižvelgiant į visuomenėje. Jums bus plėtoti savo meninius talentus per universalus mokymo visose profesijos aspektus: taikyti meninius tyrimus, koncepcijos vystymo, "priėmimo įgūdžius, komunikacijos ir prezentacijos savo darbą, taip pat verslumo įgūdžius specialiai susijusią su meno srities , Tokiu būdu jūs tapsite kurti pionierius, dirba savo savarankiškai nukreiptas vaizdo mokslinių tyrimų projektus.... [-]

Olandija Rotterdam
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Willem de Kooning Academy

Miestai, pastatai, interjerai. Jie turi dideles įtakas, kaip mes patiriame mūsų pasaulį. Be erdvinės konstrukcijos, mes pažvelgti į miesto aplinkos ir vidaus ir lauko erd ... [+]

Erdvinis dizainas yra disciplina, kad kūrybiškai derina kultūrinę ir meninę sąmoningumą, socialinę užduotį, ekonominę atsakomybę ir techninės įžvalgos.

Miestai, pastatai, interjerai: visi jie turi didžiulę įtaką, kaip mes patiriame pasaulį. Erdvinės konstrukcijos, mes manome, miesto aplinką, taip pat vidaus ir lauko erdvėse dėl mažų ir didelių. Tai disciplina, kad kūrybiškai derina kultūrinę ir meninę sąmoningumą, socialinę užduotį, ekonominę atsakomybę ir techninės įžvalgos.

Jūs išmoksite susidoroti su sudėtingomis užduotimis ir situacijų, su kuriomis susiduria šiuolaikinėje visuomenėje. Jūs išmoksite sukurti asmeninę viziją ir konkrečiai įgyvendinti šią viziją per projektavimo praktikoje. Mokymo metodas akcentuoja projektus, spręsti šiuolaikinio temas, kaip antai tvarumą, tapatybę ir pastatų repurposing. Projektai ir ankstesniais metais įtraukė "akimirksniu muziejų", pavyzdinę parduotuvę naujam produktui, ilgą Stay Hotel pramoniniame rajone Roterdamo, daugiakultūrėje teatro Roterdame anketa Zuidwijk rajono bažnyčią ir kūrybiškai panaudoti tuščius erdves miesto centras Roterdamo.... [-]

Olandija Rotterdam
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Willem de Kooning Academy

Jums bus sukurti į vaizdo specialistas, kuris - savo asmens ir apklausti būdu - naudoja fotografija kaip priemonė pavaizduoti pasaulį taip, kad yra minties išprovokuoti i ... [+]

Jums bus plėtoti kaip vaizdo specialistas, kuris naudoja fotografijos ir kitų žiniasklaidos siekiant vizualiai išreikšti savo viziją tikrove susimąstyti ir asmeninių būdais.

Studijavimas fotografija reiškia kurti naujų būdų mąstyti ir matyti. Jūs susiję su pasaulyje per (fotografijos) vaizdus, ​​o kaip profesionalus fotografas jums reikia žinoti, kaip elgtis su šia galinga terpė. Kokia jūsų asmeninė vizija atsižvelgiant į fotografijos kaip vidutinės trukmės ir meno forma?

Jums bus plėtoti kaip vaizdo specialistas, kuris, savo asmens ir apklausti būdu, naudoja fotografiją kaip vaizduodami pasaulį susimąstyti ir vizualiai sudėtingas būdų įrankis. Jūs susiję su pasaulyje per vaizdus, ​​taikant savo žinias apie fotografijos terpėje savybių. Fotografijos vaizdai turi savo skiriamąjį požymį, teikti konkrečias galimybes, ir užima ypatingą poziciją šiuolaikinio vizualinės kultūros. Kaip fotografas, jūs taip pat turi žinių apie kalbos ir bendrųjų prasmių vaizdų, kuriuos galite taikyti savo tikslais.... [-]

Olandija Rotterdam
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Willem de Kooning Academy

Product Design yra apie nuolat tiria ryšį tarp produktų ir jų naudotojų santykius. Yra visų produktų rūšių, ir jie yra visur, nuo grynai funkcinis tiems, kurie padaryti p ... [+]

Plačiai taikyti naujus metodus ir platinti dabar teikia didelių naujų galimybių šiandienos produkto dizainerių.

Prekės dizainas yra apie nuolat nagrinėja ryšį tarp vartotojo ir produkto santykius. Yra visų produktų rūšių, ir jie yra visur; nuo grynai funkcinis tiems, kurie padaryti pareiškimą ar papasakoti istoriją. Plačiai taikyti naujus metodus ir platinti dabar teikia didelių naujų galimybių šiandienos produkto dizainerių.

Product Design yra apie nuolat tiria ryšį tarp produktų ir jų naudotojų santykius. Yra visų produktų rūšių, ir jie yra visur, nuo grynai funkcinis tiems, kurie padaryti pareiškimą. Pagal savo esme, produkto dizainas yra visa informacija apie apklausą ir iš naujo tai, kas jau egzistuoja. Tai kodėl produkto dizaineriai kurti prasmę ir galvoti apie išvaizdą.... [-]

Olandija Rotterdam
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Willem de Kooning Academy

Gyvenimo būdas užima svarbią vietą komercinėje rinkoje mados ir interjero, bet rinka yra kur kas įvairesnis. Menas ir kultūra, mityba ir sveikata, žiniasklaidoje ir polit ... [+]

Gyvenimo transformacija dizainas

Mes dabar pozicijoje į tolesnes transformacijas, kad bus labai įtakos mūsų gyvenimus asmeniniu, socialiniu ir ekonominiu lygmeniu laikotarpį.

Kaip yra gyvenimo būdas įtakojo dinamišką pobūdį šiandienos visuomenėse? Kas yra inovacijos poveikį mūsų kasdieniniam gyvenimui? Mes galime pakeisti gyvenimo būdą yra toks būdas, kad jie galėtų geriau įveikti ateities iššūkius?

Gyvenimo Dizaino studentai turėtų būti novatoriška, svajotojas ir ryžtingas.

Studentai susipažįsta su metodų, pavyzdžiui, ateities mąstymo, projektavimo mąstymo ir pasakojimo, ir išmokti taikyti šiuos metodus į savo tyrimus. Jums bus sukurti esminius įgūdžius, pavyzdžiui, konceptualaus mąstymo ir gebėjimo formuluoti ir plėtoti viziją, ir sužinoti, kaip taikyti šiuos įgūdžius projektavimo procesą.... [-]

Olandija Rotterdam
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Willem de Kooning Academy

Be jų dizaino, mados dizaineriai dirbti iš kūrybiškai ir kritiškai vizijos naujausius pokyčius mados ir visuomenėje. Mada yra apie vizualinės komunikacijos: kaip jums ben ... [+]

Turas Mada Dizainas skyrius Jūs išmoksite, kaip pritaikyti savo žinias ir meistriškumą, kad galėtumėte prognozuoti mados tendencijas ir stumti ribas.

Mados dizaineriai dirba nuo kūrybiškai ir kritiškai vizijos šiuolaikinių pokyčių mados ir visuomenės požiūriu. Kaip mados dizaino studentas, jūs išmoksite apibrėžti ir atrasti tendencijas ir reaguoti į vartotojų rinkos poreikius. Jums bus darbo per projekto pagrindu mokymo programos faktinėmis straipsnių drabužių, kolekcijas ir iš visų pusių pristatymai.

Mados dizaineriai dirba nuo kūrybiškai ir kritiškai vizijos šiuolaikinių pokyčių mados ir visuomenės požiūriu. Mada taip pat apie vizualinės komunikacijos: kaip jums bendrauti savo dizainus per įvairias žiniasklaidos?... [-]

Olandija Rotterdam
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Willem de Kooning Academy

Jums bus sukurti į dizaineris, kuri specializuojasi kuriant taikomųjų vaizdus ir vizualizacijomis. Iliustracija tampa vis labiau matoma mūsų stipriai vizualiai orientuota ... [+]

Mes tikime, kad apimant įvairovę, mes esame tokioje padėtyje, siekiant sukurti lanksčią aplinką, kurioje mokiniai gali atrasti savo kryptį.

Studentai iliustracijoje departamento prie Willem de Kooning akademijos (WdKA) išmokti dirbti ir mokytis kartu kaip bendruomenė. Per šią bendruomenę, departamentas aktyviai skatina įvairių mokymosi galimybių tapo įmanoma įnašais asmenims įvairių sluoksnių ir įvairių požiūrių į iliustracijoje.

Mes siekiame, kad būtų išvengta varžančios studentų per konkrečių šakų iliustracija. Mes tikime, kad apimant įvairovę, mes esame tokioje padėtyje, siekiant sukurti lanksčią aplinką, kurioje mokiniai gali atrasti savo kryptį. Neviršydamas departamento dėmesys skiriamas trijų konkrečių sričių Darbas: pasakojimo, informatyvus, ir autorinio iliustracijoje. ... [-]

Olandija Rotterdam
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Willem de Kooning Academy

Willem de Kooning akademija yra vienintelė meno akademija Nyderlanduose kad turi didelį reklamoje. WdKA bus išmokyti jus būti Desmitcīņnieks su stipriu konceptualaus Tvis ... [+]

Willem de Kooning akademija yra vienintelė meno akademija Nyderlanduose, kuri siūlo didelį reklamoje.

Fancy reklamoje ir kūrybinio mąstymo karjeros? Pasirinkite Willem de Kooning akademijoje Roterdame! Mūsų studentai, dėstytojai ir absolventai reguliariai nukentėjo dėmesio centre laimėjo tarptautinius apdovanojimus ir nominacijas. Jūs išmoksite tapti visų pusių reklama ar konceptualiu kūrybingas, tarp tarpdisciplininių skelbimų ir klientų ramstis. Jūs turite stiprią viziją, aistra ir potraukis, ir visada ant rutulio su naujienas, menas, ženklų ir tendencijas. Jūs turite bendravimo ir žiniasklaidos strategijas nuojauta ir žinias apie kūrybinių techninių galimybių.... [-]

Olandija Rotterdam
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

How would you describe 'the vibe' at school?

What was the admission process like?

Willem de Kooning Academy; it's yours!