Willem de Kooning Academy

Įvadas

Oficialus aprašymas

Šiuolaikinis ir pažangiausius švietimą

Graduate Management Admission Test arba Willem de Kooning akademija siūlo šiuolaikinius ir pažangiausius meno kursus, kurie papildo keičiasi, tarptautinę praktiką. Išorinis pasaulis nebėra ieško autonominės menininko arba grafikos dizaineris, o žmonėms, kurie turi talentų ir gebėjimų ir kas minia nesureikšminti savo pirmines drausmės sienų. Tai yra "kuriantys pionieriai". Greitis ir sudėtingumo technologinius pokyčius stipriai įtakoti šiuolaikinį ir būsimą profesinę praktiką. Mūsų studentai dirbs tiek vietos ir tarptautiniu lygiu su profesionalais iš įvairių disciplinų atvirų ir virtualių nustatymus.

Asmeninis tobulėjimas

Mes sukurti aplinka, kurioje galite vystyti ir plėsti savo interesų. Jūs galite pasirinkti skirtingus darbo būdus, apie užduoties tipą, kuris tinka jūsų mokymosi stilių ir kaip plėtoti savo talentą. Visa mokymosi procesas gali būti skirtingos kiekvienam atskiram studentui, bet laipsnių, kad jums uždirbti yra lygios. Jūs dalyvaus teorijos pamokas, kurios atitinka jūsų lygis tuo metu ir Jums bus dalis pasirenkamasis programą. Svarbu, kad jūs ne tik pasirinkti konkretų studijų programą - tarkim Design - ir pagrindinė - tarkim Reklama - bet profesionalus vaidmuo ir profesiniame kontekste su atitinkamo stažuotės ir nepilnamečio programą.

Jūs taip pat galite įvesti pagyrimu programą ir / arba baigti savo baigimo specializaciją pasirinkę mainų programą baigęs akademiją ar universitetą užsienyje. Tai suteikia jums galimybę prisitaikyti Akademijos mokymo programą savo pageidavimus ir į savo talento vystymuisi.

Tyrimas karjeros instruktavimas

Nors ne WdKA studentas, studijų karjeros treneris stebės savo pažangą ir padėti jums padaryti jūsų asmeninius studijų pasirinkimą. Jūsų studijų karjeros treneris padės jums pasiruošti savo gyvenimą, kaip specialistas. Kartu jūs nuspręsite savo pasirinkimą ir žinoma, kad jūsų tyrimai bus priimti.

Rotterdams Onderwijs Modelis (ROS)

Graduate Management Admission Test arba Willem de Kooning akademija yra vienas iš 14 institutų Roterdamo universiteto Taikomųjų mokslų ir darbų su Rotterdams Onderwijs modelio (ROM - Roterdamas švietimo modelio). Šis modelis atskiria paremtos žiniomis, praktika varoma ir studentų varoma švietimo veiklos CQ. siekiama ir tikslai.

Specialybių ir praktika

Ant jūsų pagrindinis, tarkim Reklamomis arba dailės, jūsų Tyrimas taip pat apima pasirenkamuosius nepilnamečius. Galite pasirinkti iš plataus asortimento šiuolaikinių dalykų ir problemas. Jis supažindins Jus su trimis baigimo profilius: Autonominis praktikos, socialinių praktikų ir verslo praktika. Nepilnamečių pasirinkimas yra ribotas savo pirmuosius metus, bet, kaip jūs pažangą jie vaidina vis didesnį vaidmenį savo studijų programą.

Taigi, jums bus mokytis tiek savo tema ir per praktika. Dirbsite realiais užduotis ir gali įgyti praktinės patirties per stažuotės ir keistis.

Galų gale, jums bus surinkti savo platų paketą žinių, įgūdžių ir specialybių. Kai pereisite, jūs turėsite unikalią kūno profesinės praktikos, kuri leis jums išsiskirti darbo rinkoje, kūrybos sektoriuje arba meno pasaulyje.

PARAIŠKA IR ĮVYKDYMAS

Jei jus domina atsižvelgiant bakalaurą Dailės, dizaino, dailės ir dizaino mokytoja mokymo ar laisvalaikio vadyba At Willem de Kooning akademija, Užsiregistruoti internete iki 2018 m. Gegužės 1 d. Priėmimo procedūrai ir užsiregistruoti Studielink. Tiek ši paraiška, tiek Studielink registracija turi būti baigta vėliausiai iki gegužės 1 d. 2018 m. Ne ES studentams registracijos terminas yra 2018 m. Kovo 1 d.

Ar jums ...

  • talentingas vizualiųjų menų?
  • nepriklausomas ir atsakingas?
  • skirta ir motyvuoja?
  • verslumo?

Tada apsilankykite vienoje iš mūsų "Open Days" 2017 m. Lapkričio 11 d. Ir vasario 10 d. 2018 m. Ir atneškite savo portfelį! - ir kreiptis dėl priėmimo.

Portfelio kontrolinis sąrašas

10-15 darbų atranka, kuri prieš buvo pagal kūrybinio proceso

Pavyzdžiui: projektuoja, objektai, fotografijos, filmai, žaidimai, animacija, mados (priedas), baldai, modeliai, brėžiniai, plakatai, akcijos, paveikslai, tinkamos naudoti daiktai ir skulptūros. Galite skelbti ir pateikti visa tai tvarkingas tradicinis portfelio aplanko, bet jūs taip pat galite naudoti skirtingus metodus: 3D darbas gali būti pareikštas (kartono) box, skaitmeninis darbai gali būti pateikiami ant nešiojamojo ar tabletę.

Atkreipkite dėmesį: Be šių darbų, prašome mums parodyti kai kurių kitų dalykų, kuriuos kūrė. Padaryti atidžiai rinktis tarp šių dviejų. Tokiu būdu, mes galime įvertinti, kiek jūs turite jūsų pačių savybių ir savo darbą pažvelgti.

Dėl priėmimo dienos, ieškosime ir įvertinti: - Jūsų išraiškingas ir kūrybinius sugebėjimus; - Jūsų jausmas spalvos, formos ir medžiagos; - Originalumas ir išradingumas savo darbą.

Savo portfelį, eskizai ir kiti darbai, kad jums atnešti, reikia duoti mums šias įžvalgas. Taigi, prašome patikrinti, ar galite parodyti tiek visą savo pajėgumą ir potencialą, o taip pat asmeninį ir konkretų susižavėjimas jūsų pageidaujamą pagrindinis ir lengvatų (pavyzdžiui) medžiagų, metodus, temas ir idėjas.

Kaip

Eskizai, testai, pabandykite-outs ir eksperimentai Bring iškarpų sąsiuviniai, kolekcijos idėjomis, iškarpų, padėkliukai su parengtų ant nugaros išradimų, materialinių eksperimentų, prototipus, modelių, bandymų spaudinius ir pirmųjų versijų. Visa tai gali būti susiję su 10-15 minėtų darbų.

Norėtume, kad suprasti savo dizainą ir kurti procese. Norėtume pamatyti, kaip atėjote sukurti galutinę versiją arba dizainą per piešti, bando, bandymai ir eksperimentuoti pirmas. Norėtume pamatyti, kad jūs galėsite mesti iššūkį sau ir toliau tyrinėti savo pirmuosius idėjas. Svarbu, kad mums pamatyti: - galite kritiškai apmąstyti savo darbą ir mesti iššūkį sau; - Jūs matote ir stebėti pasaulį aplink jus ir reaguoti į viską, ką pastebėsite; - Ar ir kaip esate savarankiškai režisūra ir savarankiškai mokytis ir sugebėti priimti sprendimus; - Jei ir kokiu būdu jūs sukurti potencialą ir gali bendrauti per vaizdus.

Kodėl?

Prisijungę klausimynas apie savo ambicijas ir motyvacijos po savo prašymą, mes atsiųsime Jums prisijungimo kodą internete klausimyną. Norėtume daugiau sužinoti apie savo pasirinkimą didelių ir ką manote, kad galite tikėtis iš mūsų. Kas tave įkvepia? Ką norėtumėte sužinoti iš mūsų? Prašome atspausdinti savo klausimyną ir jį su jumis per priėmimo dieną. Aptarsime su Jumis asmeniškai į Jūsų klausimus ir siekius.

Vietos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis