Oficialus aprašymas

ISAE UNIVERSITETAS Jis atidarė kaip SUPERIOR INSTITUTAS VERSLO ADMINISTRAVIMAS 1985 metais, pirmasis po žiniasklaidos subjektas privataus švietimo, patvirtinta Švietimo Panamos ministerijos, kokia stovi kaip trečiojo lygio aukštąjį išsilavinimą. Jos steigėjai buvo dr Plutarco Arrocha ir dr Xiomara de Arrocha.

Per aštuonerius veiklos metus ir aukštojo instituto verslo administravimo jie baigė technikų, daugiau nei 600 Panamanians įvairių akademinių sąlygų verslo sektoriaus.

No.272 1994 1994 kuriant Universitetas gali dekretu 27 d pasiekiamas ir paragino ISAE UNIVERSITETAS, keičiant akronimas prasmę Aukštojo mokslo institucijoje VARTOJIMO.

mokykla

misija

  • Traukinio specialistai, konkurencinga vientisumą aukštos moralines vertybes, kritiškai, sociokultūrinė ir pasaulio vizija, stiprinant jų kompetencijas ir žinias per mokslinių tyrimų, socialinės aprėpties ir nepriklausomos tyrimo proceso įsigijimą, semipresencial, remiant technologinių priemonių.
  • Pabrėžti teorinių ir praktinių gyvenimą, kai dalyvis ir tarpininkas atlieka pagrindinį vaidmenį mokymo procese procesą - Mokymasis.

vaizdas

Suteikti prieigą prie aukštojo mokslo ir teikia daug galimybių galimybių gyventojams, jų darbo sąlygų, asmeninių, socialinių, atstumtas ar kitokio pobūdžio negali būti mokoma per studijų formų, kurios reikalauja fizinio, kasdien arba pagalbos dažnio klasės.

Mes sutelkiame dėmesį į būdamas Frontline institucija, tarptautiniu mastu pripažinta ir nuolatinis novatoriškas, siekiant prisidėti prie socialinių pokyčių, reikalingų sukurti gerovės, teisingumo ir taikos kultūra klimatą. Įstaiga, kuri išvien savo specialistų atlikti užduotis su dideliu atsakomybės jausmą, tiek viešojo ir privataus sektorių, su sėkmingo vaidmens socialinėje ir darbo aplinką, siekiant tiekti kvalifikuotas žmogiškuosius išteklius, kad šalis reikalauja jo plėtrai per kvalifikuotų specialistų, laisvai technologijų ir modernių ir efektyvių priemonių, tinkamą į globalizuotame pasaulyje sudėtingumo mokymą; Todėl vis sunkiau, reiklus ir konkurencingas darbo rinkoje.

Mūsų vertybės

  • Socialinis įsipareigojimas: Mūsų organizacija yra tvirtai įsipareigojusi į visuomenę už galimybę, kad buvo suteikta mokyti savo narius į pažinti ir žinoti - how.
  • Nuoširdus bendravimas ATVIRAS: Vienas iš svarbiausių standartų paslaugų, mes siūlome, pateikimo, nes ji reikalauja visą informaciją visiems iš mūsų vartotojams yra prieinamas.
  • Vientisumas: Tai suteikia mums moralinę jėgą visuomenę pristatyti save kaip patikimą alternatyva pasiekti akademines ir karjeros tikslų.
  • Orientavimasis į rezultatus: "Kokybė yra nekontroliuojami, tai įvyksta" yra viena iš pagrindinių vertybių mūsų universitete darbą ir mūsų organizacija veikia kasdien į siekiant ją .
  • TEAMWORK: Mūsų projektai garantuoja sėkmę, nes jie sukūrė su paramos iš Europos visai organizacijai, kuri leido sukurti šią vertę, kaip mistinio kasdieniniame darbe.
  • Pasitenkinimas Mūsų vartotojai: Visi mūsų kasdieniai pastangos kuria siekiama šią vertę, kurią mes, kaip priemonę pasiekti mūsų organizacinę augimą "patenkintas klientas yra geriausia reklama"
  • ATSAKOMYBĖ: Kaip į profesinio mokymo organizacija turi šiame nustatant standartą, kuris reguliuoja mūsų besivystančiose programas, išleistų vertybinių popierių ir tt Ir taip būna prieš visuomenę, kaip patikimą instituciją.
  • PROFESIONALUMAS etikos SENSE: Projekto tikslai griežtomis etikos ir profesinės prasme vertes neatsiejama teisė žmogiškųjų išteklių.
Programos mokomos:
Ispanų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

ISAE Universidad

Žinokite Žinokite naudojimas efektyviai, priemones ir technologijas priimti protingus sprendimus, problemas ir situacijas, reikalaujančias konkrečių sprendimų organizacij ... [+]

duomenys Modalumas: Mišrus - vienas dalykas per mėnesį grafikas klasė: nuo pirmadienio iki penktadienio 18:00 iki 10:00 val arba šeštadieniais / sekmadieniais nuo 8.00 iki 4:00 val Pavadinimas: Laipsnis Verslo vadybos Magistras profilis

žinau, žinau

Naudojama veiksmingai, priemones ir technologijas priimti protingus sprendimus, problemas ir situacijas, reikalaujančias konkrečių sprendimų organizacijoje. Žino ir supranta visas pagrindines problemas priimant sprendimus, taip pat istorijos ir vadybos pagrindai. Planuoti šių idėjų taikymą kasdieniame darbe. Analizuoja paruošimo ir projektų vertinimo procesą. Plėtoja ir taiko matematinį, statistiniai, išspręsti problemą rizikos modelių gydymą. Identifikuoja galimybes apsaugos rizika ... [-]
Panama Panama City
March 2020
Ištęstinės
40 mėnesių
Internetinės ir su apgyvendinimu studijos
Skaityti daugiau lietuvių kalba
ISAE Universidad

Mokslo Bakalauro Švietimo yra tarpdisciplininis mokymas, kuris sujungia mokslinius žinių sričių, humanistinės ir technologijų srityje. ... [+]

lenktynės apžvalga

Mokslo Bakalauro Švietimo yra tarpdisciplininis mokymas, kuris sujungia mokslinius žinių sričių, humanistinės ir technologijų srityje.

Šiose lenktynėse tarpdisciplininis dėmesys dėmesys skiriamas epistemologinių ir priemones, kurios palengvintų tyrimą absolventas sprendžiami įvairūs mokymo situacijoms, taip pat problemų sprendimo. Be to, žinios apie ugdymo realybėje yra numatyta, kad žinių perdavimas kyla per profesinę praktiką bei praktinio pritaikymo įvairių dalykų.

duomenys Modalumas: Mišrus - vienas dalykas per mėnesį grafikas klasė: nuo pirmadienio iki penktadienio 18:00 iki 10:00 val arba šeštadieniais / sekmadieniais nuo 8:00 iki 4:00 val Pavadinimas: Mokslo Bakalauro švietimo Magistras profilis ... [-]
Panama Panama City
March 2020
Ištęstinės
44 mėnesių
Internetinės ir su apgyvendinimu studijos
Skaityti daugiau lietuvių kalba
ISAE Universidad

Šio rasės vizija yra orientuota "skatinant švietimo naujoves, naudojant aukštos Civic-socialines vertybes mokytojų studentų ir švietimo administratorių santykius" ... [+]

lenktynės apžvalga

Šio rasės vizija tai siekiama "skatinti švietimo naujoves, naudojant aukštos Civic-socialines vertybes mokytojų studentų ir švietimo administratorių santykius" Atsižvelgiant į Elementary Švietimo bakalauro misiją iš ISAE universiteto teigia, kad " humanistinio ugdymo bei moksliniai ir technologiniai pedagogai, kurie prisideda prie Panamos mokslo modernizavimo, užtikrinant konkurencingumą, kritiškumą ir meistriškumą profesinės veiklos ".

duomenys Modalumas: Mišrus - vienas dalykas per mėnesį Klasė Tvarkaraštis: nuo pirmadienio iki penktadienio 18:00 iki 10:00 val arba Šeštadienis: nuo 8.00 iki 4:00 val Pavadinimas: Laipsnis pradinio ugdymo Magistras profilis ... [-]
Panama Panama City
March 2020
Ištęstinės
44 mėnesių
Internetinės ir su apgyvendinimu studijos
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Location address
Vía Ricardo J. Alfaro
Panama City, Panama, PA
Social Media