Vatel Paraguay Ciudad del Este

Įvadas

Oficialus aprašymas

Prancūzų tarptautinė viešbučių mokymo mokykla

Vatelis atvyksta į Paragvajų 2011 m. Kaip vienintelė nacionalinė mokykla, siūlanti dvigubą laipsnį ir suteikianti savo studentams Prancūzijos valstybės pripažintą bakalauro diplomą. „Vatel“ mokyklų sėkmė visame pasaulyje yra susijusi su tuo, kad mes laikomės dvigubo ugdymo koncepcijos, kai 50% išmokstama klasėje, o likę 50% - stažuotėse ir stažuotėse geriausiuose mūsų šalies ir pasaulio viešbučiuose. Visada ištikimas filosofijai, kad „visos teorinės žinios turi būti patikrintos nedelsiant per praktiką“.

Asunsijone mes dirbsime su akinančia prielaida ir puikumu „Wyndham“ viešbučiuose.

Mūsų fakultetą sudaro pripažinti profesionalai, kurie ne tik perduoda teorines žinias, bet ir praktines žinias iš tiek metų profesinės patirties, kad tapo šios srities etalonais.

„Vatel“ dirbame ne tik su akademiniu ir profesiniu mokymu, bet ir su savo studentų pažintiniu tobulėjimu, supažindindami juos su tradicinių etinių vertybių - pagarbos, drausmės, pozityvaus ir iniciatyvaus požiūrio - svarba, žinant, kaip būti, ir asmeniniu pristatymu.

122463_54e5d044495baa14f6da8c7dda7930791c3bd8e2554c704c722f7fdc9748c75d_1280.jpg„StockSnap“ / „Pixabay“

Internacionalizacija yra pagrindinis Vatel formavimo taškas.

„Marco Polo“ programa „Geriausios naujovės akademinėje programoje“ suteikia galimybę „Vatel Paraguay“ studentams studijuoti savo praleistus metus kitame „Vatel“ institute pasaulyje.

Jie taip pat yra augančio tinklo dalis. Šiuo metu „Vatel“ turi 9000 studentų ir 35 000 abiturientų, susisiekusių su „VatelAlumni“ portalu.

Turėdamas labai konkurencingą ir dabartinį akademinį planą, „Vatel Paraguay“ siūlo dvigubą Paragvajaus / Prancūzijos diplomą, kuris garantuoja greitą profesinį įstojimą:

  • Tarptautinio viešbučių valdymo laipsnis - MEC Paragvajus
  • Tarptautinio viešbučių valdymo bakalauras - Prancūzija

Akademiniai mokesčiai

Norėdami gauti daugiau informacijos apie akademinius mokesčius, spustelėkite čia.

Vietos

Ciudad del Este

Address
Hotel Casino Acaray 11 de Septiembre y Luis María Argaña
7000 Ciudad del Este, Alto Paraná departamentas, Paragvajus