Oficialus aprašymas

Prancūzų tarptautinių viešbučių mokymo mokykla

Vatelis atvyksta į Paragvajų 2011 m., Būdamas vienintelė mokykla visoje šalyje, suteikianti dvigubą laipsnį ir suteikianti savo studentams Prancūzijos valstybės pripažintą bakalauro laipsnį. „Vatel“ mokyklų sėkmė visame pasaulyje yra dėka to, kad mes išlaikome dvigubo ugdymo koncepciją, kai 50% išmokstama klasėse, o likę 50% - stažuotėse ir stažuotėse geriausiuose mūsų šalies ir pasaulio viešbučiuose. Visada būkite ištikimi filosofijai, kad „visos teorinės žinios turi būti nedelsiant patikrintos per praktiką“.

119048_foto-asu-1-6mc7xi.jpg

Asunsjone, dirbkime su akylesne prielaida ir Amerikos viešbučių tinklo „Wyndham“ spindesiu.

119049_foto-asu-2-3-x0oyde.jpg

Mūsų dėstytojai yra sudaryti iš pripažintų specialistų, kurie ne tik perduoda teorines žinias, bet ir praktines žinias iš tiek metų profesinės patirties, kad tapo šios srities etalonais.

„Vatel“ dirbame ne tik akademiniame ir profesiniame mokyme, bet ir ugdyme pažintinius gebėjimus, įvesdami jiems tradicinių etinių vertybių - pagarbos, drausmės, pozityvaus ir iniciatyvaus požiūrio - svarbą, žinome, kaip būti ir būti, pristatymą. asmeninis

Internacionalizacija yra pagrindinis Vatelio formavimo taškas.

„Marco Polo“ programa „Geriausios akademinės programos naujovės“ suteikia galimybę „ Vatel Paraguay studentams antrus metus studijuoti kitame „Vatel“ institute pasaulyje.

Jie taip pat yra tinklo dalis, kuris nesustoja augti, šiuo metu „Vatel“ tinkle yra 9000 studentų ir 35 000 absolventų, susisiekusių su „VatelAlumni“ portalo dėka.

Turėdamas labai konkurencingą ir dabartinį akademinį planą, „ Vatel Paraguay siūlo dvigubą Paragvajaus / Prancūzijos laipsnį, kuris garantuoja greitą profesinį įstojimą:

  • Aukštasis laipsnis tarptautiniame viešbučių administravime - MEC Paragvajus
  • Tarptautinio viešbučių valdymo bakalauro laipsnis - Prancūzija

Programos mokomos:
  • Spanish (Colombia)

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Vatel Paraguay

Tarptautinės viešbučių vadybos programos bakalauro laipsnis skirtas kandidatams, sėkmingai išlaikiusiems bakalaureato studijas, ir siekiama mokyti būsimus operacinio vald ... [+]

Studijuokite tarptautinį viešbučių vadybą

Tarptautinės viešbučių vadybos programos bakalauro laipsnis skirtas kandidatams, sėkmingai išlaikiusiems bakalaureato studijas, ir siekiama mokyti būsimus operacinio valdymo specialistus bet kuriame viešbučio skyriuje. Programos trukmė yra 3 metai ir ji derinama su 16 mėnesių stažuotėmis trijų – penkių žvaigždučių viešbučiuose Paragnajuje ir pasaulyje. Tokiu būdu jie įgyja patirties, susijusios su savo būsimos profesijos tikrove, ir įgyja komandinio darbo įgūdžių.

Priėmimo testai

Priėmimo testai yra specialiai sukurti norint įvertinti motyvacijos lygį, pašaukimą, taip pat profilį, reikalingą viešbučio valdymo programai. Į stojamųjų egzaminų turinį įeina rašytiniai anglų kalbos ir logikos testai bei asmeninis pokalbis. Testai nereikalauja jokio pasirengimo ir nėra palankūs jokiai konkrečiai švietimo sistemai.... [-]

Paragvajus Asuncion Ciudad del Este
Kovas 2020
Spanish (Colombia)
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba