Oficialus aprašymas

Nuo 1895 m prestižinis kulinarijos institutas Le Cordon Bleu pripažinta visame pasaulyje inovacijų specialistų kompetencijos dėl pasaulio turizmo mokymą.

Nuo tada, LE Cordon Bleu sėkmingai vystėsi turizmo pramonės ir svetingumą, kad šiandien, po 115 metų, mūsų prekinis ženklas įsitvirtino pasaulyje kaip inovacijų ir kompetencijos simboliu.

Ne svetimas, kas mūsų markės reiškia, nes mūsų veiklos pradžios iki šiol mums buvo skirta gerinti ir plėtoti savo infrastruktūrą ir paslaugų kokybę, mes suteikiame vieninteliu tikslu parodyti, Peru ir visame pasaulyje, kad mūsų absolventai , darbuotojai ir studentai yra realus parodymai kompetencijos ir inovacijų jų profesinės veiklos; LE Cordon Bleu, nes PERU žinote, kad iki mūsų, kad mūsų įmonės misija vizija ir tikrovė:

Vaizdas

Būti pirmaujanti organizacija Lotynų Amerikoje žmogaus talento formavimosi tvaraus vystymosi turizmo pramonės.

misija

Būdamas labai konkurencinga pasaulio kelionių pramonės žmonėms, daugiausia dėmesio skiriant svetingumo, maisto, gėrimų ir maisto mokslo, taikant metodus ir pažangiausias technologijas orientuotą kompetencijos ir tvarų vystymąsi.

Institucinės vertybės

Kompetencija: Didesnis mūsų klientų lūkesčius kokybės, mandagumo ir paslaugas.

INOVACIJOS taikyti mūsų kūrybiškumą didinti prekių ir paslaugų, teikiamų klientams vertę.

EFEKTYVUMAS: Įvykdyti savo užduotis ir įsipareigojimus dešinėje kokybę ir geriausią laiką.

ATSAKOMYBĖS APRIBOJIMAS: Gebėjimas patenkinti mūsų įsipareigojimus ir priimti pasekmes.

DISCIPLINA: Susipažinkite su mūsų veiklą nustatyta tvarką ir taisykles.

Programos mokomos:
Ispanų
Šiuo metu nėra jokių programų, rodomų

Prašome patikslinti paiešką pirmiau, patikrinkite mūsų populiariausių kategorijos žemiau arba atlikti paiešką pagal raktažodžius.


... or simply by choosing your degree: