Oficialus aprašymas

Aros privatus (reforma) Krikščionių institucija aukštojo mokslo, kuris ugdo mokinius su pašaukimu, suteikiant jiems galimybę patekti į mokymo profesijos būtiną kompetenciją. Švietimo dekoracijos Pietų Afrikoje yra dinamiškas su daugeliu iššūkių ir sunkaus trūkumo pedagogams. Todėl Aros siekiama išmokyti studentus padaryti edukacinėje dekoracijos skirtumą.

Aros "Campus yra Waverley, Pretoria. Į maždaug 800 studentų, kurie po savaitgalio užsiėmimus mėgautis unikalus studentų gyvenimą, kuris yra skirtingai nieko patirties bet kuriuo kitu miesteliu Pietų Afrikoje. Tai kur jūs susidraugauti, pažinti kolegas, ir atkakliai dirbti.

Aros akredituota Aukštojo mokslo kokybė komitetas (AMKT) Tarybos Aukštojo mokslo, Tai įstatymu akreditacijos įstaiga, kuri akredituoja visus aukštojo mokslo programas ir institucijas Pietų Afrikoje.

Programos mokomos:
  • Afrikansas

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Aros, A Higher Education Institution

Aros "švietimo studijų programos siekiama suteikti studentams su didele teorinis pagrindas, o derinant vertingos praktinės patirties su teorija. ... [+]

[afrikansas: Baccalaureusgraad į Grondslagfase Onderwys] (Gr 0-3) leidžia studentams suprasti švietimo principus (būtent iki šio etapo) ir taikyti šiuos principus faktiškai praktikoje. Aros "švietimo studijų programos siekiama suteikti studentams su didele teorinis pagrindas, o derinant vertingos praktinės patirties su teorija.

Įvairių specializacijų per mokymo programas sutelkti dėmesį į raštingumo, mokėjimo skaičiuoti ir gyvenimo įgūdžių.

Baigimo lygio kvalifikacijos yra Kalnų Karabachas 7 lygis (510 kreditų) ir leidžia absolventams mokyti privačių ir valstybinių mokyklų (SAQA kvalifikacijos nėra 86167).

[-]
Pietų Afrikos Respublika Pretoria
Vasaris 2020
Afrikansas
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba