Cornerstone Institute

Įvadas

Oficialus aprašymas

Cornerstone Institute buvo įkurtas 1970 m. "Cape Flats", tuo metu, kai būsimieji juodieji teologai buvo atmesti iš universitetų dėl stipraus buvusio režimo įstatymų. Kaip Kape Evangelikų Biblijos institutas, ji teikė teologinį mokymą nekvalifikuotų pastorių "Cape Flats".

Institutas istoriškai pagrįstas labai etišku etosu, pabrėžiant lyderystės ir profesinio sąžiningumo santykius. Tai apima studentus iš visų visuomenės sluoksnių ir daugiausia dėmesio skiria lyderių ugdymui. "Cornerstone" yra ne pelno siekianti, visiškai akredituota privati ​​aukštojo mokslo įstaiga, siūlanti bakalauro studijų programas (pažymėjimus, trumpus kursus ir laipsnius) ir antrosios pakopos studijų programas (aukštesnius pažymėjimus ir pagyrimu) įvairiuose humanitarinio fakulteto disciplinose ir Verslumo ir ekonomikos fakultete Transformacija. Dauguma mūsų programų siūlomos internete ir miesteliuose, todėl studentams lengviau mokytis iš viso pasaulio.

Kodėl verta rinktis Cornerstone Institute ?

Cornerstone Institute mes Cornerstone Institute geriausius fakultetus, užtikriname, kad studentai, baigę mūsų mokyklą, galėtų daryti įtaką visose mūsų siūlomose studijų srityse; įskaitant psichologiją, etiką, filosofiją, religines studijas, verslą, švietimą, sociologiją ir bendruomenės plėtrą. Mes siekiame pasidalinti įtikinamą istoriją, paremtą švietimo filosofija, kur mes perduosime, perduosime ir įtvirtinsime pagrindines mūsų institucijos vertybes.


Kas išskiria mus nuo kitų, mes:

 • Turėkite parašo metodą, kuriame siūlome pagrindinį kursų pagrindą, vadinamąjį "kertinių akmenų branduolį". Tarp jų yra tarpkultūrinis bendravimas, ekonomika, lyderystės studijos, pasaulėžiūros, Pietų Afrikos istorija ir visuomenė bei etika.
 • Sukurtas "Ketverių metų sprendimas", pagal kurį studentams, kurie nepasiekė 12 klasės bakalauro pažymių, galės naudotis mūsų sertifikavimo programomis visose siūlomose disciplinose, kad juos įstumtų į studijų programą, po to būtų baigtos studijos, jei norima.
 • Sukurti prieigą prie universitetinio išsilavinimo rūpintojoje ir kompetentingoje bendruomenėje.
 • Teikti produktyvią ir skatinančią aplinką, kurioje mokymasis ir mokymas gali vykti, mūsų universitetuose ir per mūsų internetinę mokymosi aplinką.
 • Įsipareigoję plėtoti bendruomenę visomis jos formomis.
 • Turi etiškai pagrįstą etosą.
 • Sutelkite dėmesį į veiksmingą karjeros paruošimą ir Pathways .
 • Siūlome konkurso mokesčius ir finansinę paramą studentų kvalifikacijai.


Pasidalijamos bendrosios vertybės

Mes pripažįstame, kad vertybės yra ne tik tai, apie ką kalbame ir mokome, bet ir yra tapatybės formavimo pagrindas. "Cornerstone" yra įsipareigojusi kurti labai etišką ir principingą pasaulėžiūrą visuose mūsų studentuose. Mes skatiname integracijos, kompetencijos, vientisumo, vieningumo, pagarbos ir kūrybiškumo vertybes, siekdami sukurti dinamiškus etikos vadovus, pasirengusius veikti kaip atsakingi piliečiai pasaulinėje visuomenėje.

Pagrindinių mokymo centras, norėdamas išplėsti mūsų pasiūlymą ir suteikti pridėtinės vertės studentams visose gyvenimo srityse, buvo įtrauktas į Cornerstone Institute Verslumo ir ekonomikos transformacijos fakultetą. FPK siūlo vadovų ir valdymo mokymo programas įmonėms, vyriausybei ir bendruomenėms. Jie turi puikių rezultatų, pateikdami reaguojančias aukštos kokybės mokymo programas ir kursus visiems sektoriams tiek vietos, tiek tarptautiniu mastu. Visi mūsų kursai ir mokymo programos pritaikytos kliento poreikiams, laiko juostoms ir biudžetui.


Ateities kryptis

2015 m. Rugpjūčio mėn. " Cornerstone Institute įgijo labdaros akcininką, kuris matė "Cornerstone" potencialą spręsti švietimo problemas, su kuriomis susiduria Afrika, ypač Pietų Afrikoje ir visame pasaulyje. Į planavimą įtrauktas rimtas prieinamas aukštos kokybės ir veiksmingų suaugusiųjų (jaunų ir senų) mokymosi programų trūkumas. Cornerstone Institute skiriasi, suteikiant galimybę visiems Pietų afrikiečiams ir pasaulinės bendruomenės nariams įgyti perspektyvą, įgūdžius ir žinias, kurios gali patenkinti jų ir mūsų visuomenės poreikius kiekviename lygmenyje ir visose svarbiose srityse. Nors pripažįstant ir pripažindamas, kad Cornerstone Institute negali tarnauti viso švietimo ir mokymo, reikalingo visuomenės transformavimui, spektrą, mes iš tiesų galime suteikti kertinį akmenį ir pagrindą, kad būtų pašalinti mūsų bendrojo lavinimo mokyklos trūkumai. Mes siūlome nuoseklų ir strateginį programų rinkinį, kurio dėka mūsų studentai ras kelią asmeniniam meistriškumui, tobulėjimui ir vykdymui. Mūsų modelis, pagrįstas socialine prasme, etiškumu ir akademiniu vientisumu, pliuralizmu ir finansiniu tvarumu, yra svarbus ramstis, kad galėtume padaryti poveikį, kurį mes visi siekiame sukurti klestinčią, teisingą ir teisingą visuomenę.

" Cornerstone Institute valdyba ir valdymas puikiai planuoja savo ateitį. Šie planai bus pagrįsti tvirtais moksliniais tyrimais ir iš pradžių bus vykdomi per mokslinių tyrimų inkubatorių, kuris bus įsteigtas mūsų Verslininkystės ir ekonomikos transformacijos fakultete. Kai kurios sritys, kurias ketiname ištirti, yra šios:

 • Žalioji ekonomika;
 • Verslo tendencijos;
 • Taikomoji mokslinė darnus pasaulis;
 • Žiniasklaidos ir technologijų konvergencija; ir
 • Menai ir kultūra

Mūsų atliktų tyrimų rezultatai informuos naujas programas ir fakultetus, mokyklas ir departamentus Cornerstone Institute .

Vietos

Keiptaunas

Address
127 Cecil Road, Salt River
7925 Keiptaunas, Vakarų kyšulys, Pietų Afrikos Respublika

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis