Oficialus aprašymas

Apie IMM Graduate School of Marketing

Rinkodara yra labai svarbi bet kokio verslo sėkmės, ar didelis ar mažas, ir IMM GSM vaidina svarbų vaidmenį skatinant rinkodaros svarba ne tik kaip karjerą, bet taip pat, kaip orientuotis verslą.

Misija

Iš IMM Graduate School of Marketing (IMM GSM) misija yra nuolat dovanoti atitinkamas ir kokybės rinkodaros įgūdžius, žinias ir kompetencijas savo besimokantiesiems, taip sukuriant profesionaliai kvalifikuotų ir gerai įrengtas rinkodaros, kurie yra visiškai kvalifikuoti ir galėtų veiksmingai praktika verslo aplinka. Tokiu būdu, IMM GSM absolventai prisidės prie bendro vystymosi garso ir pasaulyje pripažinta ekonomiką.

Vizija

IMM GSM siekia būti nuotolinio mokymosi teikėjas pasirinkimo ir kompetencijos centras prekybos ir rinkodaros susijusių disciplinų Pietų Afrikoje. Mūsų siekiams tapti jutiklinis taškas rinkodaros žinių ir informacijos, IMM GSM toliau teiks visas suinteresuotąsias šalis su aukščiausios ir profesionalų klientų aptarnavimą ir dalyko aukščiausios akademinės sąžiningumo.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BBA

IMM Graduate School of Marketing

Marketingo valdymas BBA apima privalomų modulių ir pasirenkamųjų modulių ... [+]

Marketingo valdymas BBA apima privalomų modulių ir pasirenkamųjų modulių. Šis laipsnis susideda iš 20 modulių ir išdėstomas taip:

1 metai MAR101 - Rinkodara 1 (20 kreditų) BC101 - Verslo komunikacijos 1 (20 kreditai) BL101 - Verslo teisė 1 (20 kreditai) BM101 - Verslo vadyba 1 (20 kreditai) BS101 - Verslo statistika 1 (20 kreditai) ECO101 - Ekonomika 1 (20 kreditai) FM101 - Finansų valdymas 1 (20 kreditai) 2 metai MAR202 - Rinkodara 2 (20 kreditų) BM202 - Verslo vadyba 2 (20 kreditai) ECO201 - Ekonomika 2 (20 kreditai) FM202 - Finansų valdymas 2 (20 kreditai) MC201 - Rinkodara Ryšių 2 (20 kreditai) Pasirenkamieji (20 kreditų) 3 Metai MAR303 - Rinkodara 3 (20 kreditų) BM303 - Verslo vadyba 3 (20 kreditai) FM303 - Finansų valdymas 3 (20 kreditai) IAM301 - Tarptautinės ir Afrika Rinkodaros 3 (20 kreditų) MRT301 - Marketingo tyrimai: teorija 3 (20 kreditai) MRP302 - Marketingo tyrimai: 3 projektas (20 kreditų) Pasirenkamieji (20 kreditų) Pasirenkamieji moduliai ... [-]
Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
3 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Bakalauras

IMM Graduate School of Marketing

Į BPhil pagyrimu Marketingo valdymas bus siūlomi 8 lygio NQF (HEQF suderinta) ir bus ... [+]

Į BPhil pagyrimu Marketingo valdymas bus siūloma į NKS 8 lygio (HEQF suderinta) ir sudarys 140 kreditų.

Priėmimo kriterijai Tinka Aukštasis ant NQF 7 lygį su rinkodaros vadybos 3 kaip pagrindinis modulis. CV ir motyvacinį laišką, yra privalomi. Bet koks kitas lygiavertis kvalifikaciją.

Pareiškėjai privalo baigti Magistrantas prašymas dėl priėmimo forma už BPhil pagyrimu Marketing Management, kuri kartu su patvirtintomis kopijomis švietimo pažymėjimus, identiteto / pasų dokumentus, motyvaciniu laišku ir CV, turi būti grąžinami registruotu paštu: Dekanas: Doktorantas Tyrimai IMM GSM PO Box 91.820 Oklandas parkas 2006 m negrąžinamas užstatas turi lydėti paraiškos formą.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IMM Graduate School of Marketing

Rinkodaros ir vadybos mokslo BCom buvo patvirtintas Tarybos Aukštojo mokslo (CHE) ir bus siūloma IMM GSM viršijant ... [+]

Marketingo ir vadybos mokslo BCom buvo patvirtintas Tarybos Aukštojo mokslo (CHE) ir bus siūloma IMM GSM viršijant esamą auką BBA Marketingo valdymas. Pietų Afrikos Kvalifikacijos tarnyba ID numeris yra 90.737.

Marketingo ir vadybos mokslo BCom sujungia rinkodaros funkciją susijusių pagalbinių funkcijų, pavyzdžiui, platinimo, logistikos ir projektų valdymo su daug dėmesio skiriant verslo tyrimus. Ši kvalifikacija yra siekiama įgyvendinti valdymo vaidmenį pramonėje, todėl turi stiprią verslo dėmesys. Marketingo ir vadybos mokslo BCom bus suteikti studentams su specializuotų prekybos ir vadybos žinių, taip pat įgūdžius taikyti šias žinias siekiant tęsti savo karjerą per akademines studijas.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba