Inscape Education Group

Įvadas

Oficialus aprašymas

Inscape tiki siūlo važiuoti vertės produktus, siekiant užtikrinti įvairiapusę augimą kūrybinio sektoriaus ir pramonės apskritai. Mes turime nustatytą institucinę kultūrą, kuri yra unikali Inscape ir jo studentai. Mūsų kultūra yra pastatyta ant vertybių sistema, kuri skatina kokybę, autentiškumą ir santykius. Mes siekiame, kad tai atspindi visų mūsų institucijos srityse.

Kaip organizacija, mes skatinti inclusivity ir prieigą prie aukštojo mokslo. Už kiekvieną dvidešimt studentų, kurie įrašyti su mumis, mes galime pasiūlyti dalinį arba visapusišką stipendijas padėti nusipelnę kandidatus, kurie kitaip nebūtų galimybės pradėti savo karjeros pasirinko.

Mes priimame unikalią studentą orientuotas mokymas ir mokymasis požiūriu, kuriuo siekiama visą gyvenimą. Mūsų dėstytojas studento santykis yra mažas, siekiant užtikrinti individualų dėmesį ne tik tiesiogiai akademinių poreikių mūsų studentams. Mes suprantame, mažos klasės kultūros dinamiką ir padidinti mokinio išėjimas šioje aplinkoje. Studentai, tačiau tikimasi, prisiimti atsakomybę už savo mokymąsi ir siekti galiausiai tapti nepriklausomi mokiniai.

Mes formuojami mokymo metodą, kuris yra įžemintas į darbą integruotas mokymosi programas (WIL) principais. Absolventai, palikti mums yra įsitikinę įvesti verslo pasaulį. Mes priimame verslo požiūrį į mūsų programą ir klasėse parengti absolventus tiek planuojamų galimybes ir iššūkius darbo pasaulyje.

Tęsinys mokymosi

Prieiga prie tolesnio mokymosi yra didelis mūsų prioritetų sąrašą, ir mes didžiuojamės, kad daugiau nei du trečdaliai mūsų studentams, kurie patenka į mūsų aukštojo sertifikatas programas eiti būtų priimtas į kvalifikacijos metu arba Inscape ar kitų akredituotų ir registruotų aukštojo mokslo institucijose.

Akreditacijos

Inscape yra registruotas aukštojo mokslo ir mokymo departamento (DHET), kaip privačiu aukštojo mokslo institucijoje. Mūsų bakalauras dizaino studijų, diplomų ir aukštojo mokslo diplomą akredituoti Tarybai dėl aukštojo mokslo (CHE), ir įregistravo Pietų Afrikos kvalifikacijų tarnyba (SAQA) apie Nacionalinės kvalifikacijų sąrangos (NKS).

Vietos

Keiptaunas

Inscape Education Group

Address
Cape Town Campus
408 The Armoury,
Buchanan Square,
160 Sir Lowry Road,
Woodstock

Keiptaunas, Vakarų kyšulys, Pietų Afrikos Respublika
Interneto svetainė
Telefonas
+27 11 327 2002

Durbanas

Address
Durban Campus
106 Montpelier Road
(access via 8th avenue off Florida Road)
Morningside

Durbanas, KwaZulu-Natal, Pietų Afrikos Respublika

Midrandas

Address
Midrand Campus
353 Alexandra Road
Halfway Gardens

Midrandas, Gautengas, Pietų Afrikos Respublika

Pretorija

Address
Pretoria Campus
193 Corobay Avenue
Waterkloof Glen

Pretorija, Gautengas, Pietų Afrikos Respublika

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis