Mapalo Management Services

Įvadas

Oficialus aprašymas

Mapalo Management Services yra 1 lygio „B-BBEE“ privati įmonė, įregistruota pagal 2008 m. Pietų Afrikos bendrovių įstatymą Nr. 71. Mes orientuojamės į įvairių inovatyvių mokymo ir plėtros sprendimų teikimą vietos, regioninei ir nacionalinei klientų grupei. Mes padedame didinti rezultatus, siūlydami specialias mokymo programas vyriausybės ir privataus sektoriaus įmonėms ir organizacijoms.129416_IMG-20200114-WA0013.jpg

Mūsų klientų filosofija

Mes tikime, kad viskas yra susijusi su nuostabaus mokymosi ir vaisingo patyrimo sukūrimu kiekvieną kartą lankant bet kurią iš mūsų mokymo programų.

Misijos ataskaita

Vizija

Mūsų vizija yra tapti svarbiausiu dalyviu teikiant įmonių mokymo ir plėtros intervencijas, taip pat verslo ir vadybos konsultavimo paslaugas.

Misija

Mūsų misija yra padėti privačioms ir valstybinėms organizacijoms pagerinti savo veiklą, analizuojant esamus organizacinius iššūkius ir kuriant sprendimus bei tobulinimo planus.

Mes siūlome individualiems poreikiams pritaikytus verslo ir valdymo sprendimus, susijusius su kasdieniais iššūkiais, su kuriais susiduria įmonės ir organizacijos per mūsų pripažintus mokymus, instruktavimą

Mes siūlome praktinius sprendimus valdymo, valdymo ir veiklos iššūkiams, su kuriais kartais susiduria mūsų klientai.

Mes sutelkiame dėmesį į konkrečių darbuotojų darbo įgūdžių tobulinimą, kurie daro įtaką tiek individualiems, tiek grupės rezultatams, o tai savo ruožtu pagerina visus trigubus principus.129412_IMG-20200114-WA0012.jpg

Įmonių vertybės (IPAD)

  • Sąžiningumas: Bendraudami su įvairiomis suinteresuotosiomis šalimis, elgsimės labai sąžiningai.
  • Profesionalus: Mūsų paslaugas lemia siekis būti profesionaliems tiek, kiek mes teikiame.
  • Pridėtinė vertė: Mes esame įsipareigoję teikti pridėtinę vertę savo klientams teikdami visas paslaugas.
  • Vystymasis: Mes akcentuojame nuolatinį tobulėjimą ir mokymąsi tiek kaip įmonė, tiek kaip individai, kad neatsiliktume nuo naujų pokyčių atitinkamose srityse.

Paslaugos

Įmonių mokymas ir plėtra

Mes siūlome pritaikytus vidaus ir išorės sprendimus, orientuotus į organizacijos veiklos gerinimą teikiant pajėgumų tobulinimo programas. Mes tai darome kurdami ir teikdami pagal užsakymą parengtas mokymo ir tobulinimo programas seminarų, seminarų, instruktavimo ir mentorystės forma.

Mūsų asocijuotų asmenų grupėje yra pramonės, prekybos ir akademinės bendruomenės ekspertai, siūlantys savo paslaugas ne visą darbo dieną. Ši pagrindinė patyrusių instruktorių ir pagalbininkų komanda vykdo programas mums.

Valdymo konsultavimo paslaugos

Mes teikiame į klientą orientuotus laiko patikrintus sprendimus jūsų įmonės operacinio ir strateginio valdymo sistemų problemoms. Mes padedame organizacijoms gerinti savo veiklą analizuodami esamas organizacines problemas ir kurdami sprendimus bei tobulinimo planus. Mes taip pat padedame organizacijoms įsitvirtinti ir pritaikyti geriausią pramonės patirtį, teikdami naujausią informaciją apie tendencijas ir tendencijas. Mes teikiame pagalbą organizacinių pokyčių valdymo srityje, ugdome instruktavimo įgūdžius, procesų analizę, strategijų kūrimą ir veiklos tobulinimo paslaugas.

Vietos

Durbanas

Address
Mapalo Management Services, Unit 5 Moyeni Park
7 Moyeni Road

Durbanas, KwaZulu-Natal, Pietų Afrikos Respublika

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: