University of Johannesburg

Įvadas

Oficialus aprašymas

Energingas, daugiakultūrėje ir dinamiška, The Universitetas Johanesburge (UJ) dalijasi tempą ir energiją kosmopolitinis Johanesburgas, miesto, kurio pavadinimas ji vykdo. Išdidžiai Pietų Afrikos, universitetas yra gyvas iki Afrikos šaknimis, ir gerai pasirengę savo vaidmenį aktualizavimu potencialą, kad aukštasis mokslas galioja žemyno vystymuisi.

Fenomenalus sėkmės istorija universiteto yra vienas, kad nustebino kritikus ir laimėjo daugiau nei skeptikų. Būdamas instituciją, kuri didžiuojasi savo prieinamoje kompetencijos, tik po 11 metų UJ įsitvirtino kaip pasaulinio lygio ir pasaulinės klasės ūgio institucija.

Per pirmuosius penkerius gyvavimo metus, UJ padvigubino savo akredituotą tyrimų rezultatų ir padidino savo numerį žymūs Pietų Afrikos mokslinių tyrimų Kėdės nuo nulio iki septynių. Tai puikus pasiekimas buvo pasiektas gerokai lenkia nustatyto tikslo iki 2015 m. 2010 tyrimų rezultatas buvo uj norą rezultatas, pradiniu laikotarpiu, siekiant nustatyti UJ kaip kruopščiai mokslinių tyrimų orientuota universitete.

UJ yra pirmoji ir vienintelė Afrikos universitetas leista labai gerbiamas konsorciumo 28 daug mokslinių tyrimų universitetų pasaulyje, Universitas 21 - svarbus pritarimas augančioje tarptautinėje ūgio ir UJ.

UJ pasigirti pasaulinio lygio, tarptautiniu mastu pripažintų mokslo programas, grindžiamas programas informuota pažangiausius pokyčius tiek bakalauro ir magistro išsilavinimą. Uj anketa programos, per devynių fakultetų, skirtos parengti studentus darbo pasaulyje ir pasaulio pilietybės. Universitetas turi keturis miesteliai, ty Oklandas parkas starta Kelių Campus; Oklandas parkas Kingsway bendrabučiu; Doornfontein bendrabučiu; ir Soweto bendrabučiu.

Remiantis uj Oranžinė Kilimų pirmakursiams pasirinkimų - tiems, su MPS rezultatą lygus ir didesnis nei 40 taškų - pavyzdinė programos apima: apskaitos; Elektros ir elektronikos / Mechanikos / civilinė / Kasyba inžinerija; LAB / BA Teisė / BCom teisė; Matematika / Taikomoji matematika; IT / Kompiuterių mokslai; Žmogaus fiziologija; Optometrija; Finansai; Psichologija; ir mokytojų rengimas.

Kad uj mokymas, mokslinių tyrimų ir inovacijų tikslus realybe, UJ turi, per pastaruosius aštuonerius metus, investavo daugiau kaip R2 mlrd į modernizavimu ir plėtra, gyvenimo ir mokymosi priemonėmis apie visus savo miesteliai ir į kuriant saugią ir saugus, pasaulinės klasės mokymosi ir mokslinių tyrimų aplinką tiek darbuotojams ir studentams.

UJ pat pristatė rankinius prietaisus (tabletė arba nešiojamas) į pirmo kurso klasėse 2014, siekdami sujungti šiuos jaunus protus su e-žinių, kad jie auga į pasaulio ir paversti savo gebėjimą prisidėti ir konkuruoti.

Uj absolventų sėkmės rodiklis dabar siekia 83,4%, o bendras metinis absolventas produkcija viršija 11.400 studentų. Universiteto metų patirtį, programa (FYE) iniciatyva siūlyti akademinių įgūdžių stiprinimą su studentams kuravimo kolegoms studentams akcentu, yra viena iš paramos programų, kurios padeda palengvinti mokyklos prie universiteto perėjimą. Beveik 1300 studentų kuratorių, pažymėtus iš trečiųjų metų lygį ir daugiau, veikia kaip tarpininkas tarp studentų ir dėstytojų sąsaja. UJ pat pristatė konsultantus akademiniais klausimais universitete rezidencijos ir patvirtintas off-kampusie gyvenamąsias patalpas. Pagal uj anketa akademinės kompetencijos programos, 250 studentų patarėjai tarnauja 2000 pirmakursiams 25 rezidencijų.

Ryški, taip pat tai, kad UJ, su daugiau nei 49,500 studentų; 2300 tarptautinių studentų; 6700 magistrantai ir garsus akademinio personalo, yra su susižavėjimo baigimo norma institucija. UJ gyvena 133 reitingo mokslininkų, iš kurių šeši yra vertinta ir turi septynis Nacionalinė mokslinių tyrimų fondas Kėdės. Be to, ji gamina didžiausią skaičių juodos buhalterių visų akredituotų gyvenamųjų universitetų šalyje.

Nors UJ siekia pasaulinio kompetencijos ir ūgio, universitetas numato yra nacionaliniu reaguoja taip, kad tik UJ gali. Šiuo atžvilgiu, be Pietų Afrikos šešių pirmaujančių universitetų, tik UJ sėkmingai suteikia prieigą prie beveik 2000 pirmo kurso studentams, kurie atvyksta iš skurdžiausių bendruomenių, suteikiant jiems, jei reikia, su papildymo NSFAS finansavimo, stipendijas ir du sveikų patiekalų dieną ,

Per ateinančius dešimt metų, UJ nustatė šešis strateginius tikslus, ty:

Pasaulinio lygio Mokslinių tyrimų ir inovacijų.
Pasaulinis meistriškumo mokymo ir mokymosi.
Tarptautinis profilis Talpinti Global Excellence ir ūgio.
Neįvykdyti Studentų patirtis.
Aktyvus Pasaulinis Reputaciją valdymo ir
Institucijos ir žmonės Talpinti Global Excellence ir ūgio.

Vizija

Tarptautinis universitetas pasirinkimas, įtvirtinta Afrikoje, dinamiškai formuoti ateitį.

Misija

Įkvepiantis savo bendruomenės transformuoti ir tarnauti žmonijai per naujoves ir bendruose siekti žinių.

vertybės

VAIZDUOTĖ POKALBIS regeneravimo ETIKOS FONDAS

Formuojant ateitį

Mintys nepriklausomai
Kuriant kosmopolitiška tapatybę
Eksponuoti ambicijų ir vairuoti
Priėmus verslumo metodus

Mokymasis kartu savo įvairove

Padaryti protingus sprendimus kolektyviai

Įtraukimas prasmingai vienas su kitu
Parodyta abipusę pagarbą
vedantis consultatively

Kuriant tvariai per kūrybinis indėlis

Introspecting pratęsimo

Inovacijos bendram labui
Padaryti teigiamus pokyčius
Pasinaudojant pamiršta galimybes

Treasuring akademinę laisvę

Ieškau pusiausvyrą žinių siekimas

Pasitinkant iššūkius drąsiai ir uždirbti pasitikėjimo
Veikdami atsakingai būdama sąžininga, nuosekli ir skaidri
Dalyvavimas ir pagalba Bendrijoje (Ubuntu) *
  • Ubuntu yra gebėjimas išreikšti užuojautą, teisingumą, abipusiškumą, orumą, harmoniją ir žmoniją statybinių, palaikyti ir stiprinti bendruomenės interesus. Ubuntu kalba mūsų tarpusavio sąsajų, mūsų bendrą žmogiškumą ir atsakomybė kiekviena, kuri teka iš mūsų ryšį.
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Humanitarinių mokslų bakalauro studijos » Matyti Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos » Matyti Bakalauro studijos » Matyti Online Išplėstiniai diplomai » Matyti Online Bakalauras » Matyti Online Magistras » Matyti Health BAs » Matyti Health BScs » Matyti Health Kursai » Matyti Health Diplomai » Matyti Health Doktorantūros laipsniai » Matyti Health Magistras » Matyti Health Bakalauras » Matyti Išplėstiniai diplomai » Matyti Doktorantūros diplomai » Matyti Doktorantūros studijų sertifikatai » Matyti Sertifikatai » Matyti Law Kursas » Matyti Law Doktorantūra (Phd) » Matyti Law LLB » Matyti Diplomai » Matyti Kursai » Matyti Humanitarinių mokslų magistras » Matyti Tiksliųjų mokslų magistras » Matyti Doktorantūra » Matyti Law LLM » Matyti Magistro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BA

BA / BA Hons turizmo plėtrai

Su bendrabučiu Dieninės 1 - 3 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Su BA turizmo plėtros galite turėti karjerą turizmo plėtros, vykdomoji turizmo plėtros politikos planavimo, turizmo plėtros pareigūnas. Iš pagyrimu kvalifikacijos tikslas yra plėtoti studentų gebėjimas per pasaulio kontekste abejoti, analizuoti ir interpretuoti turizmo plėtros problemas. [+]

BA turizmo plėtros

* Žr fakulteto taisyklių ir reglamentų dėl patekimo susijusius šią programą http://www.uj.ac.za/faculties/management/~~HEAD=dobj

Su BA turizmo plėtros galite turėti karjerą turizmo plėtros, vykdomoji turizmo plėtros politikos planavimo, turizmo plėtros pareigūnas.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai Minimalūs ApS: 26 su matematika ar 28 su matematinis raštingumas Anglų: 4 (50% +) Matematika: 3 (40% +) Matematinis raštingumas: 5 (60% +)

Susitikimas fakulteto minimalius reikalavimus tam tikros programos nebūtinai garantuoja priėmimą į šią programą, kaip specifiniai atrankos kriterijai gali būti taikomi ir dėl erdvės apribojimų.... [-]


BA / BA Hons viešojo valdymo ir valdymo

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 3 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg + 1 daugiau

Su į viešosios vadybos bakalauro ir valdymo jūs galite turėti karjerą kaip viešas vadybininkų valstybės departamentų, provincijos departamentų ir savivaldybių veiklą, viešųjų, privačių ir nevyriausybinių organizacijų sektoriaus, administracinės ir vadovaujančias pareigas. Į viešosios vadybos ir valdymo diplomas, studentas specializuojasi penkių atskirų sub-disciplinas. Šie sub-disciplinas atspindi įvairių formų generinių valdymo aspektus, įskaitant Išplėstinė Viešosios politikos vadybos Išplėstinė žmogiškųjų išteklių valdymo ir pažangių viešųjų finansų valdymo. [+]

BA viešosios vadybos ir valdymo

* Žr fakulteto taisyklių ir reglamentų dėl patekimo susijusius šią programą http://www.uj.ac.za/faculties/management/~~HEAD=dobj

Su į viešosios vadybos bakalauro ir valdymo jūs galite turėti karjerą kaip viešas vadybininkų valstybės departamentų, provincijos departamentų ir savivaldybių veiklą, viešųjų, privačių ir nevyriausybinių organizacijų sektoriaus, administracinės ir vadovaujančias pareigas.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai Minimalūs ApS: 26 su matematika ar 28 su matematinis raštingumas Anglų: 5 (60% +) Matematika: 3 (40% +) Matematinis raštingumas: 5 (60% +)

Susitikimas fakulteto minimalius reikalavimus tam tikros programos nebūtinai garantuoja priėmimą į šią programą, kaip specifiniai atrankos kriterijai gali būti taikomi ir dėl erdvės apribojimų.... [-]


BA / BA Hons žmogiškųjų išteklių valdymo

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 - 3 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg + 1 daugiau

Su bakalauro žmogiškųjų išteklių valdymo jūs galite turėti karjerą kaip HRM personalo vadybininkas, HRM personalo pareigūnas, mokymo vadovas, verbavimas ir atranka pareigūnas. BA Hons žmogiškųjų išteklių valdymo programas ir turinį užtikrinti teorinių gylio ir pažangios praktinio taikymo, taip pat galandimo specifinė veiklos gerinimo įgūdžių derinys. [+]

jo programa bus pakeista bakalauro žmogiškųjų išteklių valdymo Laukiame patvirtinimo

BA žmogiškųjų išteklių valdymo

Su bakalauro žmogiškųjų išteklių valdymo jūs galite turėti karjerą kaip HRM personalo vadybininkas, HRM personalo pareigūnas, mokymo vadovas, verbavimas ir atranka pareigūnas.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai Minimalūs ApS: 26 su matematika ar 28 su matematinis raštingumas Anglų: 4 (50% +) Matematika: 4 (50% +) Matematinis raštingumas: 5 (60% +)

Susitikimas fakulteto minimalius reikalavimus tam tikros programos nebūtinai garantuoja priėmimą į šią programą, kaip specifiniai atrankos kriterijai gali būti taikomi ir dėl erdvės apribojimų.... [-]


BA bendruomenės plėtros ir vadovavimo

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Pagrindinis tikslas šią kvalifikaciją ugdyti studentus tapti bendruomenės plėtros lyderių procesų, metodų ir principų inicijavimo, planavimo, įgyvendinimo, stebėsenos, vertinimo ir išlaikymu ir vystymosi projektus ir programas, pagrįstas žmonių orientuotą supaprastinimo, turto paremtų dalyvavimu teoriniai požiūriai spręsti nelygybę, skurdą ir neteisybę. Daugiau studentai galės lengviau steigimą ir valdymą bendruomenines organizacijas į Bendrijos ekonominės plėtros kontekste. [+]

Pagrindinis tikslas šią kvalifikaciją ugdyti studentus tapti bendruomenės plėtros lyderių procesų, metodų ir principų inicijavimo, planavimo, įgyvendinimo, stebėsenos, vertinimo ir išlaikymu ir vystymosi projektus ir programas, pagrįstas žmonių orientuotą supaprastinimo, turto paremtų dalyvavimu teoriniai požiūriai spręsti nelygybę, skurdą ir neteisybę. Daugiau studentai galės lengviau steigimą ir valdymą bendruomenines organizacijas į Bendrijos ekonominės plėtros kontekste.

Dėl BA mokymo (Bendrijos plėtra ir lyderystė) sudaro 22 semestro modulių, sudarytų taip:

Pirmi metai Antri metai Tretieji metai semestras moduliai Bendrijos plėtra ir lyderystė 1A & 1B Bendrijos plėtra ir lyderystė 2A ir 2B Bendrijos plėtra ir lyderystė 3A ir 3B 6 Viešoji vadyba ir valdymas 1A & 1B Viešoji vadyba ir valdymas 2A ir 2B Viešoji vadyba ir valdymas 3A ir 3B 6 Plėtros Tyrimų 1A & 1B Plėtros Tyrimų 2A ir 2B stažuotė 3000 6 Anglų 1C & 1D Politika 1A & 1B 4 8 semestro moduliai 8 semestro moduliai 6 semestro moduliai 22 [-]

Ba dizainas skaitmenines laikmenas

Su bendrabučiu Dieninės February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Dailės bakalauras Digital Media Design rengia studentus patenkinti skaitmeninio amžiaus poreikius, dizainerių turinio, sistemų ir produktų, kuriuose teksto, vaizdo, vaizdo, garso, grafikos ir animacijos nueiti. Nuo apibendrintu požiūriu, mokiniai mokosi specializacijas sąveikos dizaino ar skaitmeninio vaizdo. Skaitmeniniai Žiniasklaida Projektavimo, studentai bendradarbiaus su ir taikyti skaitmenines technologijas naujoviškai, siekiant projektuoti gaminius, bendrauti ir pagerinti gyvenimo patirtimi. [+]

Dailės bakalauras Digital Media Design rengia studentus patenkinti skaitmeninio amžiaus poreikius, dizainerių turinio, sistemų ir produktų, kuriuose teksto, vaizdo, vaizdo, garso, grafikos ir animacijos nueiti. Nuo apibendrintu požiūriu, mokiniai mokosi specializacijas sąveikos dizaino ar skaitmeninio vaizdo. Skaitmeniniai Žiniasklaida Projektavimo, studentai bendradarbiaus su ir taikyti skaitmenines technologijas naujoviškai, siekiant projektuoti gaminius, bendrauti ir pagerinti gyvenimo patirtimi.

Iš technologijų ir produktų, kad studentai užsiima su apima interneto svetaines, mobiliąsias programas, interaktyvius žaidimus, projektavimo rezultatus, muzikos įrašus, skaitmeninio vaizdo, judesio grafika, trumpa animacija, wayfinding sistemas ir skaitmeninės fotografijos asortimentas. Departamento patalpas yra keturi visapusiškas kompiuterių laboratorijas naujausias aukštos klasės grafikos Kompiuteriai, audio įrašymo Suite animacija studiją ir žalia ekranas studijoje.... [-]


BA grafinio (komunikatas) dizainas

Su bendrabučiu Dieninės February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Komunikacijos dizaineriai kūrybingais mąstytojais ir problemų sprendimo, kuris naudoja keletą projektavimo metodus, procesus ir metodus asortimentą sukurti profesionalias komunikacijos dizaino, pavyzdžiui, plakatai, knygų, žurnalų, firminis stilius programas, pakavimo ir interneto svetainių, tiek individualiai, tiek kaip narių komandos. Grafinio dizaino katedra siūlo menų bakalauro dizaino specializuojasi komunikacijos dizainas. Departamento patalpas apimti studijos numerį ir centralizuotai įsikūręs "Apple Macintosh" kompiuterio studija. [+]

Komunikacijos dizaineriai kūrybingais mąstytojais ir problemų sprendimo, kuris naudoja keletą projektavimo metodus, procesus ir metodus asortimentą sukurti profesionalias komunikacijos dizaino, pavyzdžiui, plakatai, knygų, žurnalų, firminis stilius programas, pakavimo ir interneto svetainių, tiek individualiai, tiek kaip narių komandos.

Grafinio dizaino katedra siūlo menų bakalauro dizaino specializuojasi komunikacijos dizainas. Departamento patalpas apimti studijos numerį ir centralizuotai įsikūręs "Apple Macintosh" kompiuterio studija.

Karjeros galimybės

Absolventai galės įvesti komunikacijų dizaino karjerą dirbant dizaino studijos, rinkodaros konsultacijos, prekės ženklo ir reklamos agentūrų, ir laikraščių, žurnalų ir knygų leidėjų, kaip:... [-]


Ba Hons Afrikos kalbų

Su bendrabučiu Dieninės 12 - 18 mėnesių February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Kursas susideda iš penkių modulių. 1 ir 3 moduliai (esė, mokslinių tyrimų), 2 (Grammar iš Pagrindinė kalba) (literatūros pagrindinė kalba) yra privalomi. Studentas pasirenka kitus du modulius iš twopossibilities: a) Literatūra: Poezija, proza, drama, žodžiu menas ir b) Kalbotyra: sociolingvistika, fonologijos ir morfologijos, sintaksės ir semantikos, vertimo studijų [+]

Kursas susideda iš penkių modulių. 1 ir 3 moduliai (esė, mokslinių tyrimų), 2 (Grammar iš Pagrindinė kalba) (literatūros pagrindinė kalba) yra privalomi. Studentas pasirenka kitus du modulius iš šių galimybių:

Literatūra: Poezija, proza, drama, žodžiu menas Linguistics: sociolingvistika, fonologijos ir morfologijos, sintaksės ir semantikos, Vertimo studijos Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Studentai, kurie gavo bakalauro kvalifikaciją su Šiaurės Sotho (arba Sepedi k) ar zulų (arba IsiZulu) kaip pagrindinis ir kurie atitinka bendrojo universitetinio įėjimo reikalavimai pagyrimu programą, gali būti atsižvelgiama į programą.

Studentai, kurie neatitinka vienos iš nurodytų Afrikos kalbomis, kaip pagrindinis gegužės nusipelnę atvejais reikalavimas kreiptis į RPL komiteto būtų leista.... [-]


Ba Hons Afrikos studijų

Su bendrabučiu Dieninės 12 - 18 mėnesių February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Programa susideda iš privalomųjų ir pasirenkamųjų modulių, susijusių su humanitarinių ir žmogaus mokslų Afrikos studijas. [+]

Programa susideda iš penkių modulių.

Privalomojo moduliai:

1 semestras: 1 knyga: metodologija humanitarinių (siūlomų Antropologijos ir plėtros studijų departamento 2 knyga: Statistika Žmogaus mokslų (siūlomų Matematikos ir Statistikos departamento)

2 semestras: Mokslinių tyrimų projektas vienoje iš dalyvaujančių subjektų, kurie buvo užbaigtas sėkmingai studento kaip pagrindinį dalyką laipsnį tikslais.

Pasirenkamieji moduliai:

Įvadas į Proza ir trumpųjų meno Afrikos kalbos Įvadas į dramos ir poezijos Įvadas Afrikos kalba arba teorija Afrikos Oralinis Ekonominiais klausimais besivystančiose šalyse (siūlomos Ekonomikos departamentas) Priėmimo sąlygos ir reikalavimai ... [-]

Ba Hons Antropologijos

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Studentai turi užpildyti penkis kursus Antropologija studijų pagyrimu programą. Vienas iš šių kursų yra nepriklausoma Darbe atliekamas prižiūrint į katedrą priežiūra. [+]

Studentai turi užpildyti penkis kursus Antropologija studijų pagyrimu programą. Vienas iš šių kursų yra nepriklausoma Darbe atliekamas prižiūrint į katedrą priežiūra.

Privalomas metodika Žinoma, kurių sudedamoji dalis yra įvadas į statistiką, yra siūlomi per pirmąjį semestrą. Su šio kurso kaip pagrindą, studentai gali pasirinkti specializuotis socialinėje ir / ar kultūrinės antropologijos, ar Paleoanthropology.

Jei studentai pasirenka buvęs, jie gali pasirinkti iš kursų, pavyzdžiui, "Jaunimo, identiteto ir kalbos", "antropologijos Kūno" ir "gamtoje ir visuomenėje". Pasirenkant galima pasirinkti iš įvairių socialinių mokslų kursus.

... [-]

Ba Hons filosofijos

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Pagyrimu Mokymo susideda iš penkių privalomų modulių. Pirmasis yra mokslinių tyrimų modulis, ilgas esė apie 10.000 žodžių, tema iš kurių deramasi su vadovu. Kitos keturios moduliai kursai. Kuris kursai yra siūlomi tam tikru metų bus nustatomas pagal departamento ir bus grindžiama, be kitų argumentus, akademinio personalo prieinamumas su pakankamai patirties tokioje srityje ir studentų interesus. [+]

Pagyrimu Mokymo susideda iš penkių privalomų modulių. Pirmasis yra mokslinių tyrimų modulis, ilgas esė apie 10.000 žodžių, tema iš kurių deramasi su vadovu. Kitos keturios moduliai kursai. Kuris kursai yra siūlomi tam tikru metų bus nustatomas pagal departamento ir bus grindžiama, be kitų argumentus, akademinio personalo prieinamumas su pakankamai patirties tokioje srityje ir studentų interesus.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Norėdami būti įtraukti į šią programą, studentai turi atitikti departamento priėmimo reikalavimai. Tai yra taip. Jūs turite padariau Filosofija kaip pagrindinį dalyką už savo pirmąjį laipsnį. Jūs taip pat turite turėti vidutinį balą 65% visų modulių turite padaryti Filosofijos 3 d. ... [-]


BA Hons in Afrikaans

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

In die nagraadse programme in Afrikaans (Honneurs, Meestersgraad en Doktorsgraad) word menslike bestaan ondersoek deur te kyk na die simbole, mites, metafore en tekste wat die menslike bestaan medieer. Soos in al die ander geesteswetenskappe is begrip van die menslike bestaan die doel. In die vak Afrikaans is taal en tekste die middel tot hierdie doel. Om die mens en die manier waarop die mens die wêreld verstaan, te ondersoek, word die taal wat die mens gebruik om uitdrukking te gee aan hierdie wêreld, om sin te gee aan sigself en aan die wêreld waarin hy/sy leef, bestudeer. [+]

In die nagraadse programme in Afrikaans (Honneurs, Meestersgraad en Doktorsgraad) word menslike bestaan ondersoek deur te kyk na die simbole, mites, metafore en tekste wat die menslike bestaan medieer. Soos in al die ander geesteswetenskappe is begrip van die menslike bestaan die doel. In die vak Afrikaans is taal en tekste die middel tot hierdie doel. Om die mens en die manier waarop die mens die wêreld verstaan, te ondersoek, word die taal wat die mens gebruik om uitdrukking te gee aan hierdie wêreld, om sin te gee aan sigself en aan die wêreld waarin hy/sy leef, bestudeer.

Die honneurskursus bied ‘n inleidende oorsig tot die Afrikaanse taalen letterkunde en ‘n student behoort ‘n oorsig te hê oor Afrikaanse literatuurgeskiedenis, maar ook ‘n agtergrond oor die deeglike ontleding van spesifieke tekste. Die vaardighede om verder onafhanklik te kan navorsing doen, word aangeleer.... [-]


Ba Hons in English

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Šis kursas apima literatūros teorijos studiją ir anglų literatūrą iš Didžiosios Britanijos, Amerikos, Indijos subkontinento ir Afrikoje. Apimamų laikotarpių svyruoja nuo viduramžių iki šių dienų. [+]

Šis kursas apima literatūros teorijos studiją ir anglų literatūrą iš Didžiosios Britanijos, Amerikos, Indijos subkontinento ir Afrikoje. Apimamų laikotarpių svyruoja nuo viduramžių iki šių dienų.

Studentai gali siekti individualius interesus raštu mokslinių tyrimų esė žinoma. Pasirenkami moduliai specialistų temomis, kaip antai gyvavimo raštu, Mokslas ir teksto redagavimo taip pat gali būti prieinami.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Priėmimas į pagyrimu programa turi būti patvirtinta departamento pirmininkas. (Taip pat žr bendrieji nuostatai universitete.)

Kontaktiniai duomenys

Vardas: Prof Rudos Scherzinger Telefonas: 011 559 2493 / Paštas: kscherzinger@uj.ac.za... [-]


Ba Hons in plėtros tyrimų

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Studentai turi užpildyti penkis kursus plėtros studijų pagyrimu programa: trys privalomi ir du pasirenkami. Vienas iš šių kursų yra nepriklausoma Darbe atliekamas prižiūrint į katedrą priežiūra. [+]

Studentai turi užpildyti penkis kursus plėtros studijų pagyrimu programa: trys privalomi ir du pasirenkami. Vienas iš šių kursų yra nepriklausoma Darbe atliekamas prižiūrint į katedrą priežiūra.

Yra penki kursai pagyrimu programos:

Pirmoji žinoma, pasiūlė pirmąjį pusmetį, yra privalomas teorija Žinoma, kad gilinasi į pagal skustis galvos plaukus ir plėtros studijų, priimdamas pagrįstą požiūrį į tai, ką mes vadiname "istorinis politinė ekonomija". Jis jungia klasikinę socialinę teoriją ir politinę ekonomiką istorijos ir politikos analizės, sprendžiant akademinių ir politinių diskursų, kurie vystėsi šios disciplinos per pastaruosius penkiasdešimt metų jų pasaulio politiniame ir ekonominiame kontekste.... [-]


Ba Hons istoriniuose tyrimuose

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Tyrimai Esė: Tyrimas esė apima metodiką, teoriją ir jos taikymą faktinė tyrimų esė. Teorija ir istoriografija: Tyrimas popieriaus apima teoriją ir filosofiją istorijos, taip pat bendrą ir Pietų Afrikos istoriografija [+]

Tyrimai Esė: Tyrimas esė apima metodiką, teoriją ir jos taikymą faktinė tyrimų esė.

Teorija ir istoriografija: Egzamino lapais apima teoriją ir filosofiją istorijos, taip pat bendrojo ir Pietų Afrikos istoriografijoje

Afrikos Istorija: Temos apimančios istorinę raidą Afrikoje pateikti.

Temos Azijos istorija: Šiame dokumente siūlo temų pasirinkimą į didžiojo divergencijos tarp Azijos civilizacijų ir Vakarų civilizacijos istorijoje, nes XV amžiuje; Indija, Pietryčių Azija, Japonija ir Kinija.

Pietų Afrikos Istorija: Temos XIX amžiaus istorijos iki 1865: britų taisyklė, diskusijos dėl miesto viduriniosios klasės formavimosi, mfekanė, Didžioji Trek ", Žaliasis Lieralism, lyderiai interjeras, ekonominiai santykiai. ... [-]


Ba Hons kino ir televizijos studijų

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 metai February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg + 1 daugiau

Dieninės studentai užsiregistruoti penkių modulių. Neakivaizdinių studijų studentų registruotis visų modulių, išskyrus specializacijos modulių ir mokslinių tyrimų esė pirmaisiais metais. Antraisiais metais neakivaizdinių studijų studentų užsiregistruoti specializacijos modulių ir mokslinių tyrimų esė. Visi pasirenkamuosius modulius nebūtinai pasiūlė kasmet. [+]

Dieninės studentai užsiregistruoti penkių modulių. Neakivaizdinių studijų studentų registruotis visų modulių, išskyrus specializacijos modulių ir mokslinių tyrimų esė pirmaisiais metais. Antraisiais metais neakivaizdinių studijų studentų užsiregistruoti specializacijos modulių ir mokslinių tyrimų esė. Visi pasirenkamuosius modulius nebūtinai pasiūlė kasmet.

Garbės programa susideda iš penkių modulių, iš kurių keturi yra privalomi ir vienas pasirenkamasis modulis:

Privalomojo moduliai:

1 semestras / 2 semestras Bendravimas teorija tyrimai Esė Audovizualinės komunikacijos studijos Taikomoji audiovizualinis pranešimas

Pasirenkamieji moduliai:... [-]


Ba Hons klasikinio kultūros

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg + 1 daugiau

Kurso tikslas pateikti gana išsamią studiją apie mūsų klasikiniu paveldu į Vakarų civilizacijos indėlis. [+]

Kurso tikslas pateikti gana išsamią studiją apie mūsų klasikiniu paveldu į Vakarų civilizacijos indėlis. Srityse, kaip klasikinės meno ir architektūros, Istorija, Filosofija, Poezija, proza, Religija, retorikos ar technologijos yra taikoma. Tiriant šiuos dalykus, įspūdingi temos kaip archetipų (pvz herojaus), magistro pasakojimai, lytiškumo kalbos, strategijos komunikacijos, požiūris į pasaulį, o paprastų žmonių istorija yra taikoma. Tokiu būdu studentai plėtoti ypatingos svarbos supratimą savo kultūros, taip pat kad, žinių turtus dėkingi mes paveldėjome iš graikų ir romėnų. Visi senoviniai tekstai skaityti vertimas.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai ... [-]

Ba Hons komunikacijos teorijos

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Šios programos tikslas yra ištirti platų formų žmonių bendravimo iš perspektyvų, kad prijungti vietos ir pasaulinė ir įsišaknijusių Afrikos kontekstuose ir patirties įvairovė. Mūsų mokymo programa plėtoja novatorišką dalyvavimo studijų metodą, kuris spręstų konkrečius Komunikabilus, kultūrinius ir socialinius kontekstus, kurioje mes dirbame. Kaip natūraliai tarpdisciplininio ir lanksčia programa, BA Hons Komunikacijos studijų kerta sričių ir teritorijų humanitarinių ir socialinių mokslų įvairovę ir suteikia galimybę apžiūrėti jų papildomumą ir sąsajas. [+]

Šios programos tikslas yra ištirti platų formų žmonių bendravimo iš perspektyvų, kad prijungti vietos ir pasaulinė ir įsišaknijusių Afrikos kontekstuose ir patirties įvairovė. Mūsų mokymo programa plėtoja novatorišką dalyvavimo studijų metodą, kuris spręstų konkrečius Komunikabilus, kultūrinius ir socialinius kontekstus, kurioje mes dirbame. Kaip natūraliai tarpdisciplininio ir lanksčia programa, BA Hons Komunikacijos studijų kerta sričių ir teritorijų humanitarinių ir socialinių mokslų įvairovę ir suteikia galimybę apžiūrėti jų papildomumą ir sąsajas.

Ši kvalifikacija sudaro penki moduliai: Bendravimas, žiniasklaidos ir visuomenės; Mokslinių tyrimų metodologija; Šiuolaikinės problemos komunikacijos; Bendravimas socialinių pokyčių; ir mokslinių tyrimų esė. Kiekvienas modulis yra skirtas pristatyti studentą iš susijusių problemų šiuolaikinėje visuomenėje diapazone. Šiuolaikinio Klausimai modulio studijoms aplinkybės, kuriomis naujų žiniasklaidos vystėsi, naujų žiniasklaidos darbu ir jo poveikį visuomenei. Bendravimas socialinių pokyčių tiria sukūrė besivystančių pobūdį Pietų Afrikos visuomenei, kaip ji yra taikoma įvairiose bendravimo situacijose. Bendravimas, Žiniasklaida ir visuomenė suteikia teorinį aplinkybės, kuriomis jie mokėsi, ir mokslinių tyrimų metodologija rengia jų mokslinių tyrimų komponentas (tyrimai esė) studentas.... [-]


Ba Hons Lotynų

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg + 1 daugiau

Šiame kurse mes dirbame su Lotynų kalbos, literatūros, artefaktų, filosofijos, istorijos ir religijos laisvę. Ne tik studentams plėtoti savo analitinius gebėjimus dalyvaudami šiame kurse; jie taip pat suprasti būdus, kuriais mes, kaip žmonės, įprasminti mūsų egzistencijos per simbolius ir kompleksų simbolių, kurie ateina pas mus iš senovės laikų naudojimui. [+]

Šiame kurse mes dirbame su Lotynų kalbos, literatūros, artefaktų, filosofijos, istorijos ir religijos laisvę. Ne tik studentams plėtoti savo analitinius gebėjimus dalyvaudami šiame kurse; jie taip pat suprasti būdus, kuriais mes, kaip žmonės, įprasminti mūsų egzistencijos per simbolius ir kompleksų simbolių, kurie ateina pas mus iš senovės laikų naudojimui.

Visi dokumentai yra skaityti originalo kalba, tiekimo studentams galimybę aiškinti įrašai, tekstus ir artefaktus pagrįstu būdu. Kad, lotynų įtaka šiuolaikinės anglų Įvertinimas yra taip pat sukūrė.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Latin 3A ir 3B yra reikalaujama įtraukti į šią programą. Skaitykla žinios vokiečių ir / arba prancūzų rekomenduojama.... [-]


Ba Hons miestų studijas

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

BA apdovanojimai (Urban Studijos) programa pristato studentų kritinės perspektyvos apie urbanizacijos ir miesto plėtros. Studentai susipažins su diskusijomis apie miestų ir įstaigų, neformalus, vartojimo politiką, ir būdų, kuriais žmonės dalyvauja ir pertvarkyti miesto gyvenimą. Didelis dėmesys yra skiriamas pagrindinis studentus atlikti nepriklausomą kiekybinius tyrimus. Programa siūlo įgūdžius teoriškai ataskaita raštu ir problemų sprendimo. Studentai taip pat įgyti SPSS įgūdžius ir kompetencijas ir turi baigti 120 valandų stažuotės. [+]

BA apdovanojimai (Urban Studijos) programa pristato studentų kritinės perspektyvos apie urbanizacijos ir miesto plėtros. Studentai susipažins su diskusijomis apie miestų ir įstaigų, neformalus, vartojimo politiką, ir būdų, kuriais žmonės dalyvauja ir pertvarkyti miesto gyvenimą. Didelis dėmesys yra skiriamas pagrindinis studentus atlikti nepriklausomą kiekybinius tyrimus. Programa siūlo įgūdžius teoriškai ataskaita raštu ir problemų sprendimo. Studentai taip pat įgyti SPSS įgūdžius ir kompetencijas ir turi baigti 120 valandų stažuotės.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Priėmimo bus laikomas studentas, kuris baigė vieną iš šių pagrindinių dalykų: sociologija, Pramonės sociologija, geografijos, filosofijos, istorijos studijas, plėtros studijų, psichologijos, Pramonės psichologija, Politika, viešojo valdymo ir socialinis darbas kaip pagrindinis (iki trečiosios metų trukmės lygis) į precxeeding bakalauro laipsnį. Jei studentas neatitinka nurodytų reikalavimų svarbiausia, priėmimas gali būti suteikiama iki fakulteto dekanas, ties departamento pirmininko teikimu.... [-]


Ba Hons politikoje politikos ir tarptautinių santykių

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

BA apdovanojimai Politika, su privalomojo modulio tyrimų mitologija ir mini mokslinių tyrimų ataskaita, su pasirinkimai svyruoja nuo Pietų Afrikos politikoje; Lytis; Vietovių studijoms; Šiuolaikinės problemos tarptautinių santykių; Tarptautinės organizacijos; Politinė rizikos analizė; Teorijos ir koncepcijos politikoje ir tarptautiniuose santykiuose. [+]

BA apdovanojimai Politika, su privalomojo modulio tyrimų mitologija ir mini mokslinių tyrimų ataskaita, su pasirinkimai svyruoja nuo Pietų Afrikos politikoje; Lytis; Vietovių studijoms; Šiuolaikinės problemos tarptautinių santykių; Tarptautinės organizacijos; Politinė rizikos analizė; Teorijos ir koncepcijos politikoje ir tarptautiniuose santykiuose.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Studentai turi 65% praeiti kursą trečiųjų metų lygiu. Ne universiteto Johanesburgo studentams rašyti stojamąjį testą.

Kontaktiniai duomenys

Vardas: Prof Deon Geldenhuys Telefonas: 011 559 2894 / Paštas: deong@uj.ac.za

[-]

Ba Hons Pramon sociologijos

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Į BA pagyrimu (Pramonės sociologija) programos moduliai suteikia studentams supratimą apie Besikeičiančios pasaulio vietose, pramonės darbininkas kovų ir darbo dinamika. [+]

Į BA pagyrimu (Pramonės sociologija) programos moduliai suteikia studentams supratimą apie Besikeičiančios pasaulio vietose, pramonės darbininkas kovų ir darbo dinamika. Didelis dėmesys yra skiriamas pagrindinis studentus atlikti nepriklausomą kiekybinius tyrimus. Programa siūlo įgūdžius teoriškai ataskaita raštu ir problemų sprendimo. Studentai taip pat įgyti SPSS įgūdžius ir kompetencijas ir turi baigti 120 valandų stažuotės.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Priėmimo bus laikomas studentas, kuris baigė sociologijos arba pramonėje, sociologija pagrindinis (iki trečius metus lygiu) praėjusių bakalauro laipsnį. Jei studentas neatitinka nurodytų reikalavimų svarbiausia, priėmimas gali būti suteikiama iki fakulteto dekanas, ties departamento pirmininko teikimu.... [-]


Ba Hons prancūzų kalba

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Mūsų BA apdovanojimai prancūzų skatina išsamų tyrimą Frankofoniškų ir Prancūzijos literatūrą. Mes specializuojamės į konkrečių žanrų, pavyzdžiui, autobiografija ir eksperimentinės romano tyrimo ir konkrečių laikotarpių, pavyzdžiui, XX amžiuje Prancūzijos teatre. Studentai taip pat gali sutelkti dėmesį į vertimo studijas arba sujungti literatūra interesus su vertimu (prancūzų / anglų kalba; anglų / prancūzų) interesus. [+]

Mūsų BA apdovanojimai prancūzų skatina išsamų tyrimą Frankofoniškų ir Prancūzijos literatūrą. Mes specializuojamės į konkrečių žanrų, pavyzdžiui, autobiografija ir eksperimentinės romano tyrimo ir konkrečių laikotarpių, pavyzdžiui, XX amžiuje Prancūzijos teatre. Studentai taip pat gali sutelkti dėmesį į vertimo studijas arba sujungti literatūra interesus su vertimu (prancūzų / anglų kalba; anglų / prancūzų) interesus.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Studentai, kurie nori užsiregistruoti į pagyrimu programą prancūzų kalba turi būti baigę bent trejų metų prancūzų, iš kurių vienas turi būti trečiosios metų universitetinį išsilavinimą lygiavertis pagal kriterijus Senatas taikomos. Iš prancūzų departamento pirmininkas turi būti Įsitikinusi, kad būsimasis studento prancūzų kalbos žinios yra pakankamos, kad būtų galima sėkmingai užbaigti pagyrimu programą. Žinios lotynų yra rekomendacija.... [-]


Ba Hons psichologija

Su bendrabučiu Dieninės 1 savaitė February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Į Psichologija programą su pagyrimu yra siūloma tik visu etatu. Studentai privalo baigti šešių modulių per vienerių metų laikotarpį. Tyrimas komponentas yra vienintelė privaloma modulis ir trunka visus metus, kaip pavyzdžiui šis modulis skaičiuoja kaip du modulius. Studentai turi pasirinkti kitus keturis modulius iš žemiau pateikto sąrašo: Neuropsichologija; Asmenybė psichologija; Socialinė psichologija; Nenormalus psichologija; Gydomasis psichologija; Psichologinis įvertinimas; Kritinis Raidos psichologija ir sveikatos psichologija. Kiekviena iš šių modulių yra pateikta eksperto šioje srityje ir klases sąveikinės ir dinamiškas. Studentai taip pat suteikta galimybė užbaigti mokslinių tyrimų projektą su kurio tikslas paruošti juos tolimesnėms studijoms. Studentai vertinami per testus, užduotis ir egzaminus. [+]

Į Psichologija programą su pagyrimu yra siūloma tik visu etatu. Studentai privalo baigti šešių modulių per vienerių metų laikotarpį. Tyrimas komponentas yra vienintelė privaloma modulis ir trunka visus metus, kaip pavyzdžiui šis modulis skaičiuoja kaip du modulius. Studentai turi pasirinkti kitus keturis modulius iš žemiau pateikto sąrašo: Neuropsichologija; Asmenybė psichologija; Socialinė psichologija; Nenormalus psichologija; Gydomasis psichologija; Psichologinis įvertinimas; Kritinis Raidos psichologija ir sveikatos psichologija. Kiekviena iš šių modulių yra pateikta eksperto šioje srityje ir klases sąveikinės ir dinamiškas. Studentai taip pat suteikta galimybė užbaigti mokslinių tyrimų projektą su kurio tikslas paruošti juos tolimesnėms studijoms. Studentai vertinami per testus, užduotis ir egzaminus.... [-]


Ba Hons religijoje

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg + 1 daugiau

Garbės programa gali būti vartojamas kartu su ypatingą dėmesį šiose srityse specializacijos arba kartu [+]

Garbės programa gali būti vartojamas kartu su ypatingą dėmesį šiose srityse specializacijos ar kartu: kritinius klausimus, religijos studijos: dieviškasis iš religijų; Religijos ir mokslo; Vartojimo metodas ir teorija religijos studijos; Liberation Theologies į religijas. Krikščionybė: ankstyvosios krikščionybės kontekstas; Biblija kaip literatūros; Krikščionių tradicija; Krikščionybė ir šiuolaikinių problemų. Islamas ir arabų: Studijos Hadith; Islamas ir lytis; Islamo dvasinių tradicijų; Pasirinkti Arabų tekstai (Tafsir); Koranas ir jo pagrindines temas; Shari'ah ir konstituciniai demokratijos; Kritinės problemos šiuolaikinėje islamą Afrikos čiabuvių Religijos: Afrikos dvasingumas; Vietiniams religijų ir ekologijos; Modernizavimo apie Afrikos čiabuvių religijos įtaka; Afrikos čiabuvių Religija ir kitos čiabuvių pasaulio religijų. Hebrajų - aramėjų ir Judaica Susijusios Temos: Biblijos tekstai; Mishnah ir Talmudas; Targums ir Aiškinamieji tekstai; Judaizmas ir šiuolaikinių problemų.... [-]


Ba Hons sociologijos

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Į BA pagyrimu (sociologija) programos moduliai suteikia studentams supratimą apie šiuolaikinių visuomenės diskusijų ir rūpesčių. Studentai ištirti socialines tapatybes ir visuomenės struktūras, pasaulio ir vietos sąsajas, taip pat socialinius pokyčius ir strategijas socialinės intervencijos. Didelis dėmesys yra skiriamas pagrindinis studentus atlikti nepriklausomą kiekybinius tyrimus. Programa siūlo įgūdžius teoriškai ataskaita raštu ir problemų sprendimo. Studentai taip pat įgyti SPSS įgūdžius ir kompetencijas ir turi baigti 120 valandų stažuotės. [+]

Į BA pagyrimu (sociologija) programos moduliai suteikia studentams supratimą apie šiuolaikinių visuomenės diskusijų ir rūpesčių. Studentai ištirti socialines tapatybes ir visuomenės struktūras, pasaulio ir vietos sąsajas, taip pat socialinius pokyčius ir strategijas socialinės intervencijos. Didelis dėmesys yra skiriamas pagrindinis studentus atlikti nepriklausomą kiekybinius tyrimus. Programa siūlo įgūdžius teoriškai ataskaita raštu ir problemų sprendimo. Studentai taip pat įgyti SPSS įgūdžius ir kompetencijas ir turi baigti 120 valandų stažuotės.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Priėmimo bus laikomas studentas, kuris baigtas Sociologija arba pramonėje, sociologija kaip pagrindinis (iki trečiųjų metų lygio) per praėjusius bakalauro laipsnį. Jei studentas neatitinka nurodytų reikalavimų svarbiausia, priėmimas gali būti suteikiama iki fakulteto dekanas, ties departamento pirmininko teikimu.... [-]


Ba Hons strateginio komunikacijos (Korporatyvinės komunikacijos)

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Korporatyvinės komunikacijos pagyrimu palengvina tiek teorinių ir taikomųjų kompetenciją verslo ryšių. Specializuoti žinias verslo komunikacijos teorijos palengvina gebėjimą kritiškai peržiūrėti, konsoliduoti ir išplėsti Korporatyvinės komunikacijos teoriją sukurti tinkamus atsakymus ir spręsti abstrakčias konteksto Korporatyvinės komunikacijos problemas. Iš praktinių įgūdžių plėtra nustato per patirtinio mokymosi stažuočių ir portfelio pagrįstas mokymo forma palengvinti taikomosios ir refleksiniu kompetencijos kurie skatina gebėjimą perkelti ir taikyti Korporatyvinės komunikacijos įgūdžių rinkiniai į komunikacijos kontekstuose asortimentą įsigijimą. Šis kursas taip pat diegia moralinį ir etinį jautrumą reikiamą už atsakingą praktiką verslo ryšių. [+]

Korporatyvinės komunikacijos pagyrimu palengvina tiek teorinių ir taikomųjų kompetenciją verslo ryšių. Specializuoti žinias verslo komunikacijos teorijos palengvina gebėjimą kritiškai peržiūrėti, konsoliduoti ir išplėsti Korporatyvinės komunikacijos teoriją sukurti tinkamus atsakymus ir spręsti abstrakčias konteksto Korporatyvinės komunikacijos problemas. Iš praktinių įgūdžių plėtra nustato per patirtinio mokymosi stažuočių ir portfelio pagrįstas mokymo forma palengvinti taikomosios ir refleksiniu kompetencijos kurie skatina gebėjimą perkelti ir taikyti Korporatyvinės komunikacijos įgūdžių rinkiniai į komunikacijos kontekstuose asortimentą įsigijimą. Šis kursas taip pat diegia moralinį ir etinį jautrumą reikiamą už atsakingą praktiką verslo ryšių.... [-]


Ba Hons strateginio komunikacijos (rinkodaros komunikacijos)

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Marketingo komunikacijos pagyrimu teorija: Be dinaminės ir nuolat besivystančioje srityje Rinkodaros Bendravimas su šiuolaikinio pereiti prie integruotos Brand Bendravimas su vis daugiau dėmesio strateginio konceptualizavimo, būtina atsirado dėl kurso, kad kalbama su atitinkamomis pramonės klausimais. [+]

Marketingo komunikacijos pagyrimu teorija: Be dinaminės ir nuolat besivystančioje srityje Rinkodaros Bendravimas su šiuolaikinio pereiti prie integruotos Brand Bendravimas su vis daugiau dėmesio strateginio konceptualizavimo, būtina atsirado dėl kurso, kad kalbama su atitinkamomis pramonės klausimais.

Šio laipsnis tikslas yra pateikti kritinę refleksinė reakcija orientacija į tiek teorinių ir taikomųjų principų marketingo komunikacijos. Todėl, besimokantysis bus suteikta plataus teorinio ir praktinio taikymo, kaip numatyta marketingo komunikacijos srityje, kuri leistų jiems siekti integruotą karjerą per lauką. Pagrindinis dėmesys skiriamas patirtinio mokymosi su stipriu prekės ženklo dėmesio ir apima tiesioginį poveikį pramonei. Be to, per metus bus sukurta profesinės pristatymo įgūdžiai. Marketingo komunikacijos teorija tiria einamąsias ir atitinkamas šiuolaikinius klausimus į rinkodaros komunikacijos srityje, taip pat susijęs su šiuolaikinių kontekstuose marketingo komunikacijos. Pagrindinis tikslas yra sukurti supratimą, atsižvelgiant į šiuos klausimus, taip pat praktikos ir principai marketingo komunikacijos pramonės apskritai.... [-]


Ba Hons Taikomosios lingvistikos

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Antrosios pakopos studijų programa Taikomoji lingvistika ir literatūros teorijos, kad remiantis žinių srityse abiejų jos disciplinų, siekiama specializuotų švietimo ir mokymo bei mokslinių tyrimų poreikius kalbos praktikai, pavyzdžiui, raštu, žodžiu, teksto redaktoriai, kalbos planuotojai, reklaminiai skelbimai ir kalba mokytojams. Vertimo raštu ir žodžiu yra sudėtingi kalbos, pažinimo ir teksto procesai, kurie, be kita ko, taip pat susijusios su sociokultūrinę tarpininkavimą. [+]

Antrosios pakopos studijų programa Taikomoji lingvistika ir literatūros teorijos, kad remiantis žinių srityse abiejų jos disciplinų, siekiama specializuotų švietimo ir mokymo bei mokslinių tyrimų poreikius kalbos praktikai, pavyzdžiui, raštu, žodžiu, teksto redaktoriai, kalbos planuotojai, reklaminiai skelbimai ir kalba mokytojams. Vertimo raštu ir žodžiu yra sudėtingi kalbos, pažinimo ir teksto procesai, kurie, be kita ko, taip pat susijusios su sociokultūrinę tarpininkavimą. Atsižvelgiant į šių veiklų sudėtingumą ir todėl tarpdisciplininis pobūdis kalbos praktika, šios programos siūlo teorinę, praktinę ir patirtinio žinių ir įgūdžių pusiausvyrą. ... [-]


Ba Hons į dizainą

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg + 1 daugiau

Dailės pagyrimu bakalauro Dizainas rengia studentų moksliniais tyrimais pagrįsta antrosios pakopos studijų ir įsigaliojimo dizaino karjerą, suteikiant studentams gaminti kūrybinius sprendimus sudėtingų problemų per dalykinėje srityje projektą ir atlikti ir pranešti apie mokslinių tyrimų prižiūrint. [+]

Dailės pagyrimu bakalauro Dizainas rengia studentų moksliniais tyrimais pagrįsta antrosios pakopos studijų ir įsigaliojimo dizaino karjerą, suteikiant studentams gaminti kūrybinius sprendimus sudėtingų problemų per dalykinėje srityje projektą ir atlikti ir pranešti apie mokslinių tyrimų prižiūrint.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Tinkama Aukštasis rekomenduojamas mažiausiai 60% visų galutinių metų modulius.

Atrankos kriterijai

Be minimalių priėmimo reikalavimus kaip nurodyta pirmiau, gali būti reikalaujama, būsimiems studentams pristatys savo darbo portfelį su apklaustos skydelyje.

Gyvenimo

MODULIS

Bendravimas dizainas ar mados dizaino ar multimedijos dizaino ar Juvelyriniai dizainas Dizainas projektas Tyrimo metodika Dizainas teorija tyrimai Esė Programos struktūra Minimali trukmė: Vieneri metai dieninių / dvejus metus visą darbo dieną. Maksimalus modulių per metus studijų: Dieninės: Penki semestro modulių. Neakivaizdinės: trys semestro moduliai per vienerius metus (tyrimų metodika, esė, mokslinių tyrimų); ir dvi semestro modulių dviejų metų (Bendravimas Dizainas / Mada Dizainas / Multimedija Dizainas / Juvelyriniai dirbiniai praktika ir dizaino projektas). Apdovanojimas laipsnį ... [-]

Ba Hons į graikų

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg + 1 daugiau

Šiame kurse mes dirbame su graikų kalba, literatūros, artefaktų, filosofijos, istorijos ir religijos laisvę. Ne tik studentams plėtoti savo analitinius gebėjimus dalyvaudami šiame kurse; jie taip pat suprasti būdus, kuriais mes, kaip žmonės, įprasminti mūsų egzistencijos per simbolius ir kompleksų simbolių, kurie ateina pas mus iš senovės laikų naudojimui. Visi dokumentai yra skaityti originalo kalba, tiekimo studentams galimybę aiškinti įrašai, tekstus ir artefaktus pagrįstu būdu. [+]

Šiame kurse mes dirbame su graikų kalba, literatūros, artefaktų, filosofijos, istorijos ir religijos laisvę. Ne tik studentams plėtoti savo analitinius gebėjimus dalyvaudami šiame kurse; jie taip pat suprasti būdus, kuriais mes, kaip žmonės, įprasminti mūsų egzistencijos per simbolius ir kompleksų simbolių, kurie ateina pas mus iš senovės laikų naudojimui. Visi dokumentai yra skaityti originalo kalba, tiekimo studentams galimybę aiškinti įrašai, tekstus ir artefaktus pagrįstu būdu.

Studentai gali sutelkti savo programą arba ant klasikinės graikų, ar šiuolaikinės graikų.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Graikų 3A ir 3B arba Šiuolaikinės graikų 3A ir 3B reikia įtraukti į šią programą. Skaitykla žinios vokiečių ir / arba prancūzų rekomenduojama.... [-]


Ba Hons į pramonės psichologija

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg + 1 daugiau

Statusui tikslas yra plėtoti taikomuosius kompetenciją analizuojant, interpretuojant ir suprasti pramonės psichologija principus ir metodus studentas. Ji taip pat plėtoja intelektinės, mokslinių tyrimų ir profesinius įgūdžius studentas. [+]

Statusui tikslas yra plėtoti taikomuosius kompetenciją analizuojant, interpretuojant ir suprasti pramonės psichologija principus ir metodus studentas. Ji taip pat plėtoja intelektinės, mokslinių tyrimų ir profesinius įgūdžius studentas. Kvalifikacija rengia studentus prasmingai prisideda prie organizacijų žmogiškųjų išteklių įsigijimo, naudojimo ir plėtros intervencijų. Pramonės psichologija pagyrimu baigęs galės kreiptis dėl po apdovanojimai mokymo ir stažuočių programų psychometrycznych. Užbaigimas tokios stažuotės leis jiems užsiregistruoti kaip psychometrycznych su profesionalia valdybos psichologijos sveikatos priežiūros profesijų tarybos Pietų Afrikoje (HPCSA). ... [-]


Ba Hons žurnalistikos

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 metai February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg + 1 daugiau

Dieninės studentai užsiregistruoti penki modules.Part studijų studentai užsiregistruoti visų modulių, išskyrus specializacijos modulių ir mokslinių tyrimų esė pirmaisiais metais. Antraisiais metais neakivaizdinių studijų studentų užsiregistruoti specializacijos modulių ir mokslinių tyrimų esė. Visi pasirenkamuosius modulius nebūtinai pasiūlė kasmet. [+]

Dieninės studentai užsiregistruoti penki modules.Part studijų studentai užsiregistruoti visų modulių, išskyrus specializacijos modulių ir mokslinių tyrimų esė pirmaisiais metais. Antraisiais metais neakivaizdinių studijų studentų užsiregistruoti specializacijos modulių ir mokslinių tyrimų esė. Visi pasirenkamuosius modulius nebūtinai pasiūlė kasmet.

Garbės programa susideda iš penkių modulių, iš kurių keturi yra privalomi ir vienas pasirenkamasis modulis:

Privalomojo moduliai:

1 semestras / 2 semestras

Bendravimas teorija tyrimai Esė žurnalistika Taikomoji Žurnalistika Bendravimas

Pasirenkamieji moduliai:

Bendravimas valdymas ir Įtikinimo Plėtros Bendravimas ir tapatybė Naujų žiniasklaidos priemonių ir kultūros ... [-]

BA kalbos praktikos

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Praktinis kompetencija: Kalbų mokėjimas pasirinktose kalbomis. Rašymas ir produktyvios įgūdžiai. Vertimas, vertimo ir teksto redagavimo įgūdžius. Terminologija ir dokumentų valdymo įgūdžius. Pagrindinė kalba, teksto ir diskurso tyrimų įgūdžius. Palaikomoji kalbos, teksto ir diskurso, psicholingvistinis, sociolingvistinė, socialinių ir pragmatiški, Pragma-lingvistinis ir tarpkultūrinė competence.Foundational kompetencija: Žinios ir įžvalga teorinis nepakankamai pinning lingvistikos, pasirinkta Kalbos ir komunikacijos. Atšvaitas kompetencija: Strateginis ir kritiškai taikyti teorijos lingvistikos ir komunikacijos siekiant praktinių, akademinių ir profesinių situacijų. [+]

Praktinis kompetencija: Kalbų mokėjimas pasirinktose kalbomis. Rašymas ir produktyvios įgūdžiai. Vertimas, vertimo ir teksto redagavimo įgūdžius. Terminologija ir dokumentų valdymo įgūdžius. Pagrindinė kalba, teksto ir diskurso tyrimų įgūdžius. Palaikomoji kalbos, teksto ir diskurso, psicholingvistinis, sociolingvistinė, socialinių ir pragmatiški, Pragma-lingvistinis ir tarpkultūrinė competence.Foundational kompetencija: Žinios ir įžvalga teorinis nepakankamai pinning lingvistikos, pasirinkta Kalbos ir komunikacijos. Atšvaitas kompetencija: Strateginis ir kritiškai taikyti teorijos lingvistikos ir komunikacijos siekiant praktinių, akademinių ir profesinių situacijų. ... [-]


BA kino ir televizijos studijų

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Šio kvalifikacijos tikslas yra plėtoti studentų taikomą kompetenciją kino ir televizijos studijų. Taikomoji kompetencija reiškia įsigijimas, analizė, interpretavimas ir taikymas komunikacijos principus, susijusius su kino ir televizijos studijų atitinkamuose sektoriuose elektroninių žiniasklaidos ir transliavimo pramonėje. Be to, studentai bus sukurti galimybę internalizuoti, apmąstyti ir efektyviai bendrauti strateginius sprendimus ir programas per teisingą ir tinkamą naudojimą mokslo kalba ir techninę terminologiją, susijusią su kino ir televizijos studijų. [+]

Šio kvalifikacijos tikslas yra plėtoti studentų taikomą kompetenciją kino ir televizijos studijų. Taikomoji kompetencija reiškia įsigijimas, analizė, interpretavimas ir taikymas komunikacijos principus, susijusius su kino ir televizijos studijų atitinkamuose sektoriuose elektroninių žiniasklaidos ir transliavimo pramonėje. Be to, studentai bus sukurti galimybę internalizuoti, apmąstyti ir efektyviai bendrauti strateginius sprendimus ir programas per teisingą ir tinkamą naudojimą mokslo kalba ir techninę terminologiją, susijusią su kino ir televizijos studijų. Kvalifikacija palengvins veiksmingą mokymąsi per apšvitos ir tinkamas mokymosi stilių taikymo, taip sudarant sąlygas studentui naršyti ir kompleksiškai valdyti dinamišką kontekstą kino ir televizijos studijų. ... [-]


BA mados dizaino

Su bendrabučiu Dieninės February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Iš BA mados dizaino programos tikslas yra plėtoti mados dizaineriai, problemines tolimačiai ir matematikų, kad turi pakankamai kompetencijos dirbti tiek savarankiškai, verslumo mados dizainerių. [+]

Iš BA mados dizaino programos tikslas yra plėtoti mados dizaineriai, problemines tolimačiai ir matematikų, kad turi pakankamai kompetencijos dirbti tiek savarankiškai, verslumo mados dizainerių. Šio laipsnis tikslas yra:

Taikyti integruotą žinių ir pažangių konceptualus mąstymo įgūdžius novatoriškai spręsti sudėtingus mados dizaino problemas; Naudokite projektavimo metodus, procesus ir metodus asortimentą kvalifikuotai sukurti, dabartis ir pasisako už profesionalų mados dizaino; Galimybę studentams įrodyti žinių apie dizaino istoriją ir teoriją į platesnį kontekstą ir mados dizaino istorijos ir teorijos disciplina specifiniame kontekste, ir atlikti projektavimo kritikos ir mokslinius tyrimus. Karjeros galimybės Programa bus aprūpinti jums būtinas žinias ir įgūdžius dėl dizaino karjerą mados industrijoje, įskaitant: Problemų sprendimas per dizainas Mada verslininkas Mados dizaineris raštas inžinierius Stilistas Priėmimo sąlygos ir reikalavimai Vyresnysis sertifikatas arba lygiavertis kvalifikaciją su minimaliu MPS arba M-taškų Dalyvavimas įėjimo vertinimą ir portfelio pateikimo, kai prašymo forma buvo tvarkomi Užbaigimas Nacionalinės palyginimo testas (NBT) akademinio ir kiekybinė raštingumo (AQL) Privalomojo pamoka: Anglų ... [-]

BA plėtros tyrimų

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Šis laipsnis yra skirtas suprasti skurdo, nelygybės, neteisybės ir kintančių visuomenės problemas. Studentai įgyja žinių, taip pat praktinių ir akademinių įgūdžių, atsižvelgiant į pastangomis spręsti šiuos uždavinius priemonėmis plėtros projektų, programų ir politikos. Tai reiškia, kad valdymas ir vertinimas intervencijų, taip pat aplinką, kuri yra svarbi. Plėtros Tyrimų pateikiamas kaip tarpdisciplininis ir holistinis. Kaip vienas iš nedaugelio bakalauro programų plėtros studijų šalyje, Ši kvalifikacija yra stiprus pagrindas yra vystymosi ar tolesnių studijų srities plėtros studijų karjerą. [+]

Šis laipsnis yra skirtas suprasti skurdo, nelygybės, neteisybės ir kintančių visuomenės problemas. Studentai įgyja žinių, taip pat praktinių ir akademinių įgūdžių, atsižvelgiant į pastangomis spręsti šiuos uždavinius priemonėmis plėtros projektų, programų ir politikos. Tai reiškia, kad valdymas ir vertinimas intervencijų, taip pat aplinką, kuri yra svarbi. Plėtros Tyrimų pateikiamas kaip tarpdisciplininis ir holistinis. Kaip vienas iš nedaugelio bakalauro programų plėtros studijų šalyje, Ši kvalifikacija yra stiprus pagrindas yra vystymosi ar tolesnių studijų srities plėtros studijų karjerą.

Dėl BA (vystymasis studijos) Mokymo susideda iš 22 semestro modulių, sudarytų taip: ... [-]


BA Politika, filosofija ir ekonomika

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Pagrindinis tikslas šią kvalifikaciją teikti kvalifikacinius studentus su mokslinių tyrimų įgūdžių; teorinis ir intelektinės žinios, kritinės samprotavimo gebėjimai, Problemų sprendimas įgūdžiai, įvertinus normatyvinius matmenys politikos ir ekonomikos, įskaitant pagarbą žmogaus teisėms bei atviros ir atskaitingos valdžios, pateisinamų saugumo ir ekonominės politikos supratimas; ir norminiai apribojimai galios ir valdžios funkcijų vykdymu politinių ekonominių užsakymus. [+]

Pagrindinis tikslas šią kvalifikaciją teikti kvalifikacinius studentus su mokslinių tyrimų įgūdžių; teorinis ir intelektinės žinios, kritinės samprotavimo gebėjimai, Problemų sprendimas įgūdžiai, įvertinus normatyvinius matmenys politikos ir ekonomikos, įskaitant pagarbą žmogaus teisėms bei atviros ir atskaitingos valdžios, pateisinamų saugumo ir ekonominės politikos supratimas; ir norminiai apribojimai galios ir valdžios funkcijų vykdymu politinių ekonominių užsakymus.

Už BA mokymo (Politika, filosofija ir ekonomikos) programa susideda iš 24 semestro modulių, sudarytų taip:

Pirmi metai Antri metai Tretieji metai semestras moduliai Politika 1A & 1B Politika 2A ir 2B Politika 3A ir 3B 6 Ekonomika 1A & 1B Ekonomika 2A ir 2B Ekonomika 3A ir 3B 6 Filosofija 1A & 1B Filosofija 2A ir 2B Filosofija 3A ir 3B 6 Pasirenkamasis 1A & 1B Pasirenkamasis 1A & 1B arba 2A ir 2B 4 ** Anglų 1C & 1D 2 10 semestro moduliai 8 semestro moduliai 6 semestro moduliai 24 Pasirenkant: Kalba (prancūzų, graikų, arba Šiuolaikinės graikų), Klasikinė Kultūra ir mitologijose, plėtros studijų, arba religija. ** Studentai, kurie pasiekė A arba B anglų MATRIC gali pakeisti Anglų 1C & 1D su kitu pasirenkamasis. [-]

BA politikoje ir tarptautinių santykių

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Pagrindinis tikslas šią kvalifikaciją teikti kvalifikacinius studentus su mokslinių tyrimų įgūdžių; teorinis ir intelektinės žinios; kritinių samprotavimo gebėjimai; ir problemų sprendimo įgūdžius; pagarbos žmogaus teisėms, atviros ir atskaitingos valdžios kompetentingos valdymo, pateisinamų saugumo ir ekonominės politikos bei norminių ribų dėl galios ir valdžios funkcijų vykdymu politinę tvarką: kad, norminių matmenys politikoje, įskaitant supratimą. [+]

Pagrindinis tikslas šią kvalifikaciją teikti kvalifikacinius studentus su mokslinių tyrimų įgūdžių; teorinis ir intelektinės žinios; kritinių samprotavimo gebėjimai; ir problemų sprendimo įgūdžius; pagarbos žmogaus teisėms, atviros ir atskaitingos valdžios kompetentingos valdymo, pateisinamų saugumo ir ekonominės politikos bei norminių ribų dėl galios ir valdžios funkcijų vykdymu politinę tvarką: kad, norminių matmenys politikoje, įskaitant supratimą.

Mokymo programa už BA (Politika ir tarptautiniai santykiai) programa susideda iš 22 semestro modulių, sudarytų taip:

Pirmi metai Antri metai Tretieji metai semestras moduliai Politika 1A & 1B Politika 2A ir 2B Politika 3A ir 3B 6 Politika 2C & 2D Politika 3C ir 3D 4 Antras svarbus 1A & 1B Antras svarbus 2A ir 2B Antras svarbus 3A ir 3B 6 Pasirenkamasis 1A & 1B Pasirenkamasis 2A ir 2B 4 ** Anglų 1C & 1D 2 8 semestro moduliai 8 semestro moduliai 4 semestro moduliai 22 Specialybė: Antras svarbus yra pasirinktas iš plėtros studijų, istorijos studijas ir viešosios vadybos ir valdymo (3a, 3b, 3c ir 3D). Pasirenkant: Kalba (prancūzų ir šiuolaikinės graikų), plėtros studijos, Ekonomika, Istoriniai tyrimai, viešosios vadybos ir valdymo, Religija ir sociologija. ** Studentai, kurie pasiekė A arba B anglų MATRIC gali pakeisti Anglų 1C & 1D su kitu pasirenkamasis. [-]

BA Psichologija

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Pagrindinis tikslas šią kvalifikaciją teikti kvalifikacinius studentams: įvairialypė, stiprios ir darnios žinių pagrindą tolesnių studijų psichologijos; žinių pamatas taikomųjų ir fundamentinių tyrimų psichologijos; analizės, interpretavimo ir integruotos įgūdžių, kurie praktinę vertę visuomenei kaip visumai; ir gebėjimas apmąstyti psichologijos ir turi holistinį požiūrį į psichologijos ir jos taikymais įvairiose kontekstuose. [+]

Pagrindinis tikslas šią kvalifikaciją teikti kvalifikacinius studentams: įvairialypė, stiprios ir darnios žinių pagrindą tolesnių studijų psichologijos; žinių pamatas taikomųjų ir fundamentinių tyrimų psichologijos; analizės, interpretavimo ir integruotos įgūdžių, kurie praktinę vertę visuomenei kaip visumai; ir gebėjimas apmąstyti psichologijos ir turi holistinį požiūrį į psichologijos ir jos taikymais įvairiose kontekstuose.

Mokymo programa susideda iš 22 semestro modulių, sudarytų taip bent:

Pirmi metai Antri metai Tretieji metai semestras moduliai Psichologija 1A & B 1 semestras: Psichologija 2A (Raidos psichologija) 2 semestras: * Psichologija 2D (pozityvioji psichologija) Arba * Psichologija 2F (Šiuolaikinio psichologija) Arba * Psichologija 2H (asmenybės psichologija) ARBA sporto psichologija 2B (SPS2B21) 1 semestras: Psichologija 3A (tyrimų psichologija) 2 semestras: * Psichologija 3D (psichopatologija) ARBA Psichologija 3F (Psichoterapija: teorijos ir modeliai) 6 1 semestras: Psichologija 2C (Socialinė psichologija) 2 semestras: * Psichologija 2D (pozityvioji psichologija) Arba * Psichologija 2F (Šiuolaikinio psichologija) Arba * Psichologija 2H (asmenybės psichologija) Arba * sporto psichologija 2B (SPS2B21) * Jei šis modulis buvo pasirinktas kaip viena iš svarbiausių subjekto, jis negali būti pasirinkta kaip psichologijos planinė 1 semestras: Psichologija 3C (Vaiko ir šeimos psichologija) ARBA Psichologija 3E (Bendrijos psichologija) ARBA Psichologija 3G (Kognityvinė psichologija) 2 semestras: Psichologija 3D (psichopatologija) * ARBA Psichologija 3F (Psichoterapija: teorijos ir modeliai) * Jei šis modulis buvo pasirinktas kaip viena iš svarbiausių subjekto, jis negali būti pasirinkta kaip psichologijos planinė 4 Antra pagrindinė 1A & B Antra pagrindinė 2A & B Antra pagrindinė 3A & B 6 Pasirenkamasis 1A & B Pasirenkamasis 2A & B 4 ** Anglų 1C... [-]

Ba punktas (teisė)

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Iš ba punktas (įstatymo) laipsnį tikslas yra leisti studentui įgyti žinių apie Pietų Afrikos teisinė sistema, privatinės teisės, konstitucinės teisės ir paprotinės teisės. [+]

Iš ba punktas (įstatymo) laipsnį tikslas yra leisti studentui įgyti žinių apie Pietų Afrikos teisinė sistema, privatinės teisės, konstitucinės teisės ir paprotinės teisės. Be to, studentas galės imtis kursus aspektų menų ir socialinių mokslų. Be to, studentas bus veikiami kalbos ir struktūros.

Minimalus laikotarpis studijos laipsnis yra trys (3) metai visu etatu.

Moduliai baigtas BA (įstatymas) laipsnis bus įskaitomi į modulio kreditų vėliau LLB laipsnį.

Karjeros galimybės (neturintys LLB laipsnį): Valstybė patarėjas teisės klausimais Firmos patarėjas teisės klausimais teismo darbuotojai Biuro personalas advokatų kontoroje ... [-]

BA sporto komunikacijos

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Sportas Komentatorius, Sportas Žurnalistas, Sportas Inkaro, mokslo darbuotoja, Specializacija Biokinetics, sporto mokslo ir sporto vadybos apdovanojimai, Coach, pratybų Scientist [+]

Karjera

Sportas Komentatorius, Sportas Žurnalistas, Sportas Inkaro, mokslo darbuotoja, Specializacija Biokinetics, sporto mokslo ir sporto vadybos apdovanojimai, Coach, pratybų Scientist.

Priėmimo sąlygos Minimalūs ApS: 23 Matematika ARBA 24 su matematinis raštingumas Kalba mokymo ir mokymusi anglų kalba: 5 (60% +) Matematika: 3 (40% +) Matematinis raštingumas: 4 (50% +) Papildoma Tema 1: 4 (50% +) * Papildoma Tema 2: 4 (50% +) Papildoma Tema 3: 4 (50% +) Papildoma Tema 4: 3 (40% +)

* Rekomenduojama papildomai pripažinta kalba.

Priėmimo tarptautinių pareiškėjams taikomi atitinka atitikties reikalavimus, kaip nustatyta pagal Imigracijos įstatymą Nr 13 2002, reglamentų ten, pateiktų pagal Universiteto politiką. Susitikimas fakulteto minimalius reikalavimus tam tikros programos nebūtinai garantuoja priėmimą į šią programą, nes erdvės apribojimų. Visi pareiškėjai turi užpildyti NBT (Nacionalinė Benchmark Test) prieš priėmimą. Iš NBT rezultatas bus informuoti, kurių buvo imtasi dėl vaiko įkurdinimo pareiškėjo sprendimus. Gyvenimas orientacija nėra įtrauktos apskaičiuojant APS.... [-]


BA sporto plėtros

Su bendrabučiu 3 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Sportas vystymo specialistė, mokslo darbuotoja, Specializacija Biokinetics, sporto mokslo ir sporto vadybos apdovanojimai, Coach, pratybų Scientist [+]

Karjera

Sportas vystymo specialistė, mokslo darbuotoja, Specializacija Biokinetics, sporto mokslo ir sporto vadybos apdovanojimai, Coach, pratybų Scientist

Priėmimo sąlygos Minimalūs ApS: 23 Matematika ARBA 24 su matematinis raštingumas Kalba mokymo ir mokymusi anglų kalba: 5 (60% +) Matematika: 3 (40% +) Matematinis raštingumas: 4 (50% +) Papildoma Tema 1: 4 (50% +) * Papildoma Tema 2: 4 (50% +) Papildoma Tema 3: 4 (50% +) Papildoma Tema 4: 3 (40% +)

* Rekomenduojama papildomai pripažinta kalba.

Priėmimo tarptautinių pareiškėjams taikomi atitinka atitikties reikalavimus, kaip nustatyta pagal Imigracijos įstatymą Nr 13 2002, reglamentų ten, pateiktų pagal Universiteto politiką. Susitikimas fakulteto minimalius reikalavimus tam tikros programos nebūtinai garantuoja priėmimą į šią programą, nes erdvės apribojimų. Visi pareiškėjai turi užpildyti NBT (Nacionalinė Benchmark Test) prieš priėmimą. Iš NBT rezultatas bus informuoti, kurių buvo imtasi dėl vaiko įkurdinimo pareiškėjo sprendimus. Gyvenimas orientacija nėra įtrauktos apskaičiuojant APS.... [-]


BA sporto psichologija

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Specializacija Biokinetics, sporto mokslo ir sporto vadybos apdovanojimai, Coach, specializacija psichologijos, mokslo, mankšta mokslininkas. [+]

Karjera

Specializacija Biokinetics, sporto mokslo ir sporto vadybos apdovanojimai, Coach, specializacija psichologijos, mokslo, mankšta mokslininkas.

Priėmimo sąlygos Minimalūs ApS: 23 Matematika ARBA 24 su matematinis raštingumas Kalba mokymo ir mokymusi anglų kalba: 5 (60% +) Matematika: 3 (40% +) Matematinis raštingumas: 4 (50% +) Papildoma Tema 1: 4 (50% +) * Papildoma Tema 2: 4 (50% +) Papildoma Tema 3: 4 (50% +) Papildoma Tema 4: 3 (40% +)

* Rekomenduojama papildomai pripažinta kalba.

Priėmimo tarptautinių pareiškėjams taikomi atitinka atitikties reikalavimus, kaip nustatyta pagal Imigracijos įstatymą Nr 13 2002, reglamentų ten, pateiktų pagal Universiteto politiką. Susitikimas fakulteto minimalius reikalavimus tam tikros programos nebūtinai garantuoja priėmimą į šią programą, nes erdvės apribojimų. Visi pareiškėjai turi užpildyti NBT (Nacionalinė Benchmark Test) prieš priėmimą. Iš NBT rezultatas bus informuoti, kurių buvo imtasi dėl vaiko įkurdinimo pareiškėjo sprendimus. Gyvenimas orientacija nėra įtrauktos apskaičiuojant APS.... [-]


BA strateginio komunikacijos marketingo komunikacijos

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

BA strateginį komunikacijos (rinkodaros komunikacija) laipsnis yra unikalus kvalifikacija, kuri buvo sukurta siekiant suteikti Jums žinių, kad yra labai svarbu, kad pavyks pramonėje. Šis laipsnis suteikia tiek praktinių ir teorinių žinių, susijusių su ryšių specialisto vaidmuo siekiant organizacijos tikslų, ir palengvinti suinteresuotųjų šalių santykius, reputacija valdymo, pokyčių valdymo, darbuotojų įsitraukimą ir ryšius su žiniasklaida. Šie matmenys yra ištirta per platesnis pasaulio, vyriausybės, verslo, visuomenės ir individualaus kontekste. [+]

Dabartinė epocha pasižymi pereiti prie strateginio Bendravimas, kuri yra dinamiška ir nuolat plėtojama laukas. Kadangi anksčiau, Korporatyvinės komunikacijos, marketingo komunikacijos, ryšių su visuomene ir vadybos Bendravimas buvo laikomi atskirose srityse, strateginį komunikacijos mėgino peržengti šias skirtumus. Aplinka, kurioje veikia daugelis organizacijų ir verslo reikalauja gebėjimo prisitaikyti prie: pokyčių, ekonominio nestabilumo, galios perėjimas nuo tradicinių, institucijos ir technologijų poveikį kiekvieno žmogaus egzistencijos aspektas tempu.

BA strateginį komunikacijos (rinkodaros komunikacija) laipsnis yra unikalus kvalifikacija, kuri buvo sukurta siekiant suteikti Jums žinių, kad yra labai svarbu, kad pavyks pramonėje. Šis laipsnis suteikia tiek praktinių ir teorinių žinių, susijusių su ryšių specialisto vaidmuo siekiant organizacijos tikslų, ir palengvinti suinteresuotųjų šalių santykius, reputacija valdymo, pokyčių valdymo, darbuotojų įsitraukimą ir ryšius su žiniasklaida. Šie matmenys yra ištirta per platesnis pasaulio, vyriausybės, verslo, visuomenės ir individualaus kontekste. ... [-]


BA strateginio komunikacijos verslo ryšių

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

BA strateginį komunikacijos (Korporatyvinės komunikacijos) laipsnis yra unikalus kvalifikacija, kuri buvo sukurta siekiant suteikti besimokančiajam žinių, kad yra labai svarbu, kad pavyks pramonėje. Šis laipsnis suteikia tiek praktinių ir teorinių žinių, susijusių su ryšių specialisto vaidmuo siekiant organizacijos tikslų, ir palengvinti suinteresuotųjų šalių santykius, reputacija valdymo, pokyčių valdymo, darbuotojų įsitraukimą ir ryšius su žiniasklaida. Šie matmenys yra ištirta per platesnis pasaulio, vyriausybės, verslo, visuomenės ir individualaus kontekste. [+]

Dabartinė epocha pasižymi pereiti prie strateginio Bendravimas, kuri yra dinamiška ir nuolat plėtojama laukas. Kadangi anksčiau, Korporatyvinės komunikacijos, marketingo komunikacijos, ryšių su visuomene ir vadybos Bendravimas buvo laikomi atskirose srityse, strateginį komunikacijos mėgino peržengti šias skirtumus. Aplinka, kurioje dauguma organizacijos bei verslo įmonės atsiduria reikalauja gebėjimo prisitaikyti prie: pokyčių, ekonominio nestabilumo, galios perėjimas nuo tradicinių, institucijos ir technologijų poveikį kiekvieno žmogaus egzistencijos aspektas tempu.

BA strateginį komunikacijos (Korporatyvinės komunikacijos) laipsnis yra unikalus kvalifikacija, kuri buvo sukurta siekiant suteikti besimokančiajam žinių, kad yra labai svarbu, kad pavyks pramonėje. Šis laipsnis suteikia tiek praktinių ir teorinių žinių, susijusių su ryšių specialisto vaidmuo siekiant organizacijos tikslų, ir palengvinti suinteresuotųjų šalių santykius, reputacija valdymo, pokyčių valdymo, darbuotojų įsitraukimą ir ryšius su žiniasklaida. Šie matmenys yra ištirta per platesnis pasaulio, vyriausybės, verslo, visuomenės ir individualaus kontekste. ... [-]


Ba su pagyrimu vokiečių

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Garbės tyrimas apima keturias moduliai atskirų tris valandas ir vieną mokslinių tyrimų esė. Keturi moduliai sudaro 20 kreditų kas ir mokslinių tyrimų esė atstovauja 40 kreditai. Kursas suteikia dvi galimybes, ty sutelkti dėmesį į vokiečių literatūrą su vienu komponentų vokiečių kalba studijų arba vokiečių kalbos ir lingvistikos su viena literatūros komponentas. [+]

Garbės tyrimas apima keturias moduliai atskirų tris valandas ir vieną mokslinių tyrimų esė. Keturi moduliai sudaro 20 kreditų kas ir mokslinių tyrimų esė atstovauja 40 kreditai. Kursas suteikia dvi galimybes, ty sutelkti dėmesį į vokiečių literatūrą su vienu komponentų vokiečių kalba studijų arba vokiečių kalbos ir lingvistikos su viena literatūros komponentas. Trys moduliai yra privalomi:

Privalomojo moduliai:

metai moduliai 1 modulis: Tyrimai esė apie konkretaus žanro ar kalbiniu temoje 2 modulis: vokiečių literatūra antroje pusėje 20 amžiuje ir šiuolaikinės vokiečių literatūros 3 modulis: vokiečių sintaksė ir morfologija

Pasirenkamieji moduliai: ... [-]


BA vaizduojamojo meno

Su bendrabučiu Dieninės February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Iš ba punktas (Visual Art) tikslas laipsnis yra plėtoti moksleivių kūrybines, vaizduotės ir kritinių žinių, įgūdžių ir akademinių mokslinių tyrimų pajėgumus verstis menininkų per vizualiųjų-kultūros pramonės srityse ir / ar užsiimti magistrantūros studijų vaizduojamasis menas. [+]

Apie tikslas BA (vaizduojamasis menas) laipsnis yra ugdyti studentų kūrybingas, lakios vaizduotės ir kritinio žinias, įgūdžius ir akademinių mokslinių tyrimų pajėgumus verstis menininkų per Visual-kultūrinių industrijų srityse, ir / arba užsiimti magistrantūros studijų vaizduojamojo meno.

BA (vaizduojamasis menas) laipsnis programa bus aprūpinti studentus su išsamių žinių apie vaizduojamojo meno praktikos, diskursų, teorijos ir mokslinių tyrimų metodikas. Programa palengvina reiškia per meną, sukūrimą; tyrimų per meno istorijos ir kritikos; Šiuolaikinio meno production7 Civic agentūra; vaizdinė tapatybė ir vizualiniai technologijos. Programa bus sutelkti dėmesį į kūrybinį ir kritinį mąstymą pagal etikos ir profesinius standartus, siekiant ištirti eksperimentinius, transformacijos ir tarpusavyje drausmines požiūrius į priėmimą, priėmimą ir analizės meno per Panafrikos ir tarptautinių kontekstuose. ... [-]


Ba žurnalistikos

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Statusui tikslas yra plėtoti studentų taikomą kompetenciją žurnalistikos. Taikomoji kompetencija reiškia įsigijimas, analizė, interpretavimas ir taikymas komunikacijos principų, susijusių su žurnalistikos kontekste atitinkamuose sektoriuose elektroninės ir spausdintos žiniasklaidos ir transliavimo pramonėje. Be to, studentai bus sukurti galimybę internalizuoti, apmąstyti ir efektyviai bendrauti strateginius sprendimus ir programas per teisingą ir tinkamą naudojimą mokslo kalba ir techninę terminologiją, susijusią su žurnalistikos. [+]

Statusui tikslas yra plėtoti studentų taikomą kompetenciją žurnalistikos. Taikomoji kompetencija reiškia įsigijimas, analizė, interpretavimas ir taikymas komunikacijos principų, susijusių su žurnalistikos kontekste atitinkamuose sektoriuose elektroninės ir spausdintos žiniasklaidos ir transliavimo pramonėje. Be to, studentai bus sukurti galimybę internalizuoti, apmąstyti ir efektyviai bendrauti strateginius sprendimus ir programas per teisingą ir tinkamą naudojimą mokslo kalba ir techninę terminologiją, susijusią su žurnalistikos. Kvalifikacija palengvins veiksmingą mokymąsi per apšvitos ir taikant tinkamus mokymosi stilių, taip suteikiant jiems galimybę naršyti ir kompleksiškai valdyti dinamišką kontekstą žurnalistikos. ... [-]


Dailės bakalauras (su keturiais Specilisations)

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Tai yra pirmas formuojamasis kvalifikacija. Sėkmingas studentas įgijo intelektinės kompetencijas ir praktinius įgūdžius diskutuoti, problematise ir tirti žmogaus elgesį ir bendravimą, ypač Pietų Afrikos kontekste [+]

Tai yra pirmas formuojamasis kvalifikacija. Sėkmingas studentas įgijo intelektinės kompetencijas ir praktinius įgūdžius diskutuoti, problematise ir tirti žmogaus elgesį ir bendravimą, ypač Pietų Afrikos kontekste.

Yra keturių skirtingų grupių ar specializacijos galimybės šią programą pasirinkti. Šie variantai yra išvardytos žemiau.

BA specializacija Bendravimas ir kalbų

Už BA su specializacija komunikacijos ir kalbos programos Mokymo susideda iš 22 semestro modulių, sudarytų taip:

Pirmi metai Antri metai Tretieji metai semestras moduliai Bendravimas arba * teorija kino ir televizijos studijų 1A & 1B Bendravimas arba * teorija kino ir televizijos studijų 2A & 2B Bendravimas arba * teorija kino ir televizijos studijų 3A & 3B 6 Kalba pagrindinis 1A & 1B Kalba pagrindinis 2A ir 2B Kalba pagrindinis 3A ir 3B 6 Pasirenkamasis 1A & 1B Pasirenkamasis 2A ir 2B Pasirenkamasis 2A ir 2B 6 ** Anglų 1C & 1D Pasirenkamasis 1A & 1B 4 8 semestro moduliai 8 semestro moduliai 6 semestro moduliai 22 Specialybių: Bendravimas (* arba teorija kino ir televizijos studijų, su sąlyga, kad nėra tvarkaraštis susirėmimai) ir kalba (afrikansas, anglų, prancūzų, graikų, IsiZulu, Lotynų Amerikos, Lingvistika, šiuolaikinės graikų ir Sepedi k.) Pasirinkimas: Kalba (Afrikanų, Anglų, Prancūzų, Graikų, IsiZulu, Lotynų Amerikos, Lingvistika, šiuolaikinės graikų, Šiaurės Sotho 1A & 1B, Sepedi k ar zulų 1A & 1B) ir klasikinės kultūros ir mitologijoje. Alternatyvios pasirenkant: Filosofija ir religija. (Šie moduliai gali būti pasirinktas tik jei nėra tvarkaraštis susirėmimai.) ** Studentai, kurie pasiekė A arba B anglų MATRIC gali pakeisti Anglų 1C & 1D su kitu pasirenkamasis. Studentai, kurie pasirinks anglų... [-]

Išplėstas Dailės bakalauras (su trimis specializacijų)

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Ištęstinių studijų studentams skatinimas, kad kiekvieną paskesnį mokslo metams pratęstos BA humanitarinio laipsnis paprastai pagal tas pačias taisykles, susijusias su mokinių reguliariai bakalauro laipsnį. Tačiau, žemėlapiai humanitarams turi būti baigtas per pirmuosius 2 metus studijų, priešingu atveju; studentas nebus leidžiama elgtis bet toliau programoje. [+]

Tai yra pirmas formuojamasis kvalifikacija. Sėkmingas studentas įgijo intelektinės kompetencijas ir praktinius įgūdžius diskutuoti, problematise ir tirti žmogaus elgesį ir bendravimą, ypač Pietų Afrikos kontekste.

Ištęstinių studijų studentams skatinimas, kad kiekvieną paskesnį mokslo metams pratęstos BA humanitarinio laipsnis paprastai pagal tas pačias taisykles, susijusias su mokinių reguliariai bakalauro laipsnį. Tačiau, žemėlapiai humanitarams turi būti baigtas per pirmuosius 2 metus studijų, priešingu atveju; studentas nebus leidžiama elgtis bet toliau programoje.

BA Extended ypatingą dėmesį skiriant kalbos praktikos

Už BA Extended Degree programą su daug dėmesio skiriant kalbos praktikos Mokymo susideda iš 24 semestro modulių, sudarytų taip: ... [-]


BSc

Bakalauras fizinių mokslų

Su bendrabučiu Dieninės 3 - 4 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Ši kvalifikacija yra pirmiausia skirta teikti gerai suapvalinti, platų išsilavinimą, suteikiančias absolventai su žinių bazę, teorijos ir metodologijos fizinių mokslų. BPK Fizinių mokslų tikslas yra plėtoti kvalifikacijos mokslininkus, kurie gali nustatyti, įvertinti ir spręsti problemas, susijusias su fizinių mokslų ir gebėti prisiimti ir parodyti iniciatyvą ir atsakomybę susijusių akademinių ir profesinių kontekstuose Pietų Afrikoje, taip pat tarptautinėje pasaulyje , [+]

AUCKLAND PARKAS KINGSWAY CAMPUS

Ši kvalifikacija yra pirmiausia skirta teikti gerai suapvalinti, platų išsilavinimą, suteikiančias absolventai su žinių bazę, teorijos ir metodologijos fizinių mokslų. BPK Fizinių mokslų tikslas yra plėtoti kvalifikacijos mokslininkus, kurie gali nustatyti, įvertinti ir spręsti problemas, susijusias su fizinių mokslų ir gebėti prisiimti ir parodyti iniciatyvą ir atsakomybę susijusių akademinių ir profesinių kontekstuose Pietų Afrikoje, taip pat tarptautinėje pasaulyje ,

Su programa yra principai ir teorijos fizinių mokslų ir galimų jų prašymus dėmesio, studentai įgyja atitinkamą kompetenciją ir mokslinius gebėjimus, kuri tarnauja kaip pagrindas patekti į darbo rinką ir profesinio mokymo ir praktikos diapazoną taip pat magistrantūros studijų galimybės, susijusios su fiziniais mokslais.... [-]


Bakalauras gyvenimo ir aplinkos mokslų

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Ši kvalifikacija yra pirmiausia skirta teikti gerai suapvalinti, platų išsilavinimą, suteikiančias absolventai su žinių bazę, teorijos ir metodologijos gyvenimo ir aplinkos mokslų. [+]

AUCKLAND PARKAS KINGSWAY CAMPUS

Ši kvalifikacija yra pirmiausia skirta teikti gerai suapvalinti, platų išsilavinimą, suteikiančias absolventai su žinių bazę, teorijos ir metodologijos gyvenimo ir aplinkos mokslų.

BPK gyvenimas ir aplinkos mokslų tikslas yra plėtoti kvalifikacijos mokslininkus, kurie gali nustatyti, įvertinti ir spręsti problemas, susijusias su gyvenimo, žemės ir aplinkos mokslų ir gebėti prisiimti ir parodyti iniciatyvą ir atsakomybę susijusių akademinių ir profesinių kontekstuose Pietų Afrikoje pat tarptautinės pasaulyje. Su programa yra principai ir teorijos gyvenimo ir aplinkos mokslų su galimu jų prašymus dėmesio, studentai įgyja atitinkamą kompetenciją ir mokslinius gebėjimus, kuri tarnauja kaip pagrindas patekti į darbo rinką ir profesinio mokymo diapazone ir praktika, taip pat antrosios pakopos studijų galimybes.... [-]


Bakalauras matematinių mokslų

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Ši kvalifikacija yra pirmiausia skirta teikti gerai suapvalinti, platų išsilavinimą, suteikiančias absolventai su žinių bazę, teorijos ir metodologijos matematinių mokslų. BPK matematinių mokslų tikslas yra plėtoti kvalifikacijos mokslininkus, kurie gali nustatyti, įvertinti ir spręsti problemas, susijusias su matematinių mokslų ir gebėti prisiimti ir parodyti iniciatyvą ir atsakomybę susijusių akademinių ir profesinių kontekstuose Pietų Afrikoje, taip pat tarptautinėje pasaulyje , [+]

AUCKLAND PARKAS KINGSWAY CAMPUS

Ši kvalifikacija yra pirmiausia skirta teikti gerai suapvalinti, platų išsilavinimą, suteikiančias absolventai su žinių bazę, teorijos ir metodologijos matematinių mokslų. BPK matematinių mokslų tikslas yra plėtoti kvalifikacijos mokslininkus, kurie gali nustatyti, įvertinti ir spręsti problemas, susijusias su matematinių mokslų ir gebėti prisiimti ir parodyti iniciatyvą ir atsakomybę susijusių akademinių ir profesinių kontekstuose Pietų Afrikoje, taip pat tarptautinėje pasaulyje ,

Su programa yra principai ir teorijos matematinių mokslų su galimu jų prašymus dėmesio, studentai įgyja atitinkamą kompetenciją ir mokslinius gebėjimus, kuri tarnauja kaip pagrindas patekti į darbo rinką ir profesinio mokymo ir praktikos diapazoną taip pat magistrantūros studijų galimybes, susijusias su matematikos mokslų.... [-]


Bakalauras matematinės statistikos

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 savaites February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg + 1 daugiau

Pagrindinis tikslas BPK pagyrimu kvalifikacijos yra įtvirtinti ir pagilinti studentų žinias ir patirtį Matematinės statistikos ir plėtoti mokslinių tyrimų pajėgumus metodologija ir metodai jį. Bakalauro pagyrimu yra iš esmės kursinių laipsnį, iš kurių bent 25% (30) kreditų yra skirta mokslinių tyrimų projektą ir ataskaitų prižiūrint. [+]

Pagrindinis tikslas BPK pagyrimu kvalifikacijos yra įtvirtinti ir pagilinti studentų žinias ir patirtį Matematinės statistikos ir plėtoti mokslinių tyrimų pajėgumus metodologija ir metodai jį. Bakalauro pagyrimu yra iš esmės kursinių laipsnį, iš kurių bent 25% (30) kreditų yra skirta mokslinių tyrimų projektą ir ataskaitų prižiūrint.

Laipsnis reikalauja aukšto lygio teorinių dalyvavimo ir intelektinės nepriklausomybės, ir tarnauja kaip pradinio mokslo magistrantūros specializacijos kvalifikaciją suteikiant studentams su nuodugniai mokslinės žinios ir įgūdžiai rengiant juos moksliniais tyrimais pagrįsta pakopos mokslo studijų.

Matematinė statistika 3A10 ir 3B10 yra privalomi prielaidos. Studentai, kurie neatitinka šio reikalavimo, gali būti priimami ne į Departamento pirmininko nuožiūra. gali būti reikalaujama, kad tokie studentai daryti papildomą darbą taip, kaip nurodė departamento pirmininkas. Studentas reikia semestrų ženklą 40% iki patektumėte į galutinį vertinimo galimybę. Semestro ir galutinis vertinimas ženklas svoris yra 50:50. Studentas turi galutinį ženklą 50% praeiti modulį. Semestro ženklas taip pat prisideda prie papildomo vertinimo rezultato. Galutinis rezultatas papildomą vertinimo riba nuo 50%.... [-]


BSC / BSC Hons informacinių technologijų

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg + 1 daugiau

Ši kvalifikacija yra pirmiausia skirta teikti gerai suapvalinti, platų išsilavinimą, suteikiančias absolventai su žinių bazę, teorijos ir metodikos informacinių technologijų srityje. BPK Informacinės technologijos programos tikslas yra plėtoti kvalifikacijos mokslininkus, kurie gali nustatyti, įvertinti ir spręsti problemas, susijusias su informacinių technologijų ir galės prisiimti ir parodyti iniciatyvą ir atsakomybę susijusių akademinių ir profesinių kontekstuose Pietų Afrikoje, taip pat tarptautinė pasaulis. [+]

Bakalauras Informacinės technologijos

AUCKLAND PARKAS KINGSWAY CAMPUS

Ši kvalifikacija yra pirmiausia skirta teikti gerai suapvalinti, platų išsilavinimą, suteikiančias absolventai su žinių bazę, teorijos ir metodikos informacinių technologijų srityje. BPK Informacinės technologijos programos tikslas yra plėtoti kvalifikacijos mokslininkus, kurie gali nustatyti, įvertinti ir spręsti problemas, susijusias su informacinių technologijų ir galės prisiimti ir parodyti iniciatyvą ir atsakomybę susijusių akademinių ir profesinių kontekstuose Pietų Afrikoje, taip pat tarptautinė pasaulis. Su programa yra dėl principų, teorijos ir praktikos informacinių technologijų dėmesio, studentai įgyja atitinkamą kompetenciją ir mokslinius gebėjimus, kuri tarnauja kaip patekti į darbo rinką ir profesinio mokymo diapazone pagrindu, praktikoje taip pat magistrantų studijų galimybes, susijusias su informacinėmis technologijomis.... [-]


BSC Hons botanika

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg + 1 daugiau

Pagrindinis tikslas BPK pagyrimu kvalifikacijos yra įtvirtinti ir pagilinti studentų žinias ir patirtį Botanikos ir plėtoti mokslinių tyrimų pajėgumus metodologija ir metodai jį. Bakalauro pagyrimu yra iš esmės kursinių laipsnį, iš kurių bent 25% (30) kreditų yra skirta mokslinių tyrimų projektą ir ataskaitų prižiūrint. [+]

Pagrindinis tikslas BPK pagyrimu kvalifikacijos yra įtvirtinti ir pagilinti studentų žinias ir patirtį Botanikos ir plėtoti mokslinių tyrimų pajėgumus metodologija ir metodai jį. Bakalauro pagyrimu yra iš esmės kursinių laipsnį, iš kurių bent 25% (30) kreditų yra skirta mokslinių tyrimų projektą ir ataskaitų prižiūrint.

Laipsnis reikalauja aukšto lygio teorinių dalyvavimo ir intelektinės nepriklausomybės, ir tarnauja kaip pradinio mokslo magistrantūros specializacijos kvalifikaciją suteikiant studentams su nuodugniai mokslinės žinios ir įgūdžiai rengiant juos moksliniais tyrimais pagrįsta pakopos mokslo studijų.

Priėmimas į pagyrimu programa yra taikomos patvirtinus katedros vedėjas Ent. Būsimasis kandidatas privalo turėti minimalų vidutinį balą bent 60% Botanikos trečią metų lygiu. ... [-]


BSC Hons chemijoje

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg + 1 daugiau

Pagrindinis tikslas BPK pagyrimu kvalifikacijos yra įtvirtinti ir pagilinti studentų žinias ir patirtį chemijos ir plėtoti mokslinių tyrimų pajėgumus metodologija ir metodai jį. Bakalauro pagyrimu yra iš esmės kursinių laipsnį, iš kurių bent 25% (30) kreditų yra skirta mokslinių tyrimų projektą ir ataskaitų prižiūrint. [+]

Pagrindinis tikslas BPK pagyrimu kvalifikacijos yra įtvirtinti ir pagilinti studentų žinias ir patirtį chemijos ir plėtoti mokslinių tyrimų pajėgumus metodologija ir metodai jį. Bakalauro pagyrimu yra iš esmės kursinių laipsnį, iš kurių bent 25% (30) kreditų yra skirta mokslinių tyrimų projektą ir ataskaitų prižiūrint.

Laipsnis reikalauja aukšto lygio teorinių dalyvavimo ir intelektinės nepriklausomybės, ir tarnauja kaip pradinio mokslo magistrantūros specializacijos kvalifikaciją suteikiant studentams su nuodugniai mokslinės žinios ir įgūdžiai rengiant juos moksliniais tyrimais pagrįsta pakopos mokslo studijų.

Departamento vadovas turi patvirtinti priėmimo į pagyrimu programos chemijos. Ši programa susideda iš aštuoni moduliai, Bakalauro laipsnis su į chemijos dur ir bent 60% trečiųjų metų chemijos nereikia.... [-]


BSC Hons energijos tyrimų

Su bendrabučiu Ištęstinės 2 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

BSC apdovanojimai energetinį studijų [+]

Pagrindinis tikslas BPK pagyrimu kvalifikacijos yra įtvirtinti ir pagilinti studentų žinias ir patirtį energetikos studijų ir plėtoti mokslinių tyrimų pajėgumus metodologija ir metodai jį. Bakalauro pagyrimu yra iš esmės kursinių laipsnį, iš kurių bent 25% (30) kreditų yra skirta mokslinių tyrimų projektą ir ataskaitų prižiūrint.

Laipsnis reikalauja aukšto lygio teorinių dalyvavimo ir intelektinės nepriklausomybės, ir tarnauja kaip pradinio mokslo magistrantūros specializacijos kvalifikaciją suteikiant studentams su nuodugniai mokslinės žinios ir įgūdžiai rengiant juos moksliniais tyrimais pagrįsta pakopos mokslo studijų.

Įėjimas į programą reikalauja Programos koordinatorius Energetikos studijų ir katedros geografijos, aplinkos tvarkymo ir energetikos studijų vadovas patvirtinimo ir taikomi atitinkami studijas ir patirties energetikos sektoriuje.... [-]


BSC Hons fizikos

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg + 1 daugiau

BSC apdovanojimai fizikos [+]

Pagrindinis tikslas BPK pagyrimu kvalifikacijos yra įtvirtinti ir pagilinti studentų žinias ir patirtį fizikos ir plėtoti mokslinių tyrimų pajėgumus metodologija ir metodai jį. Bakalauro pagyrimu yra iš esmės kursinių laipsnį, iš kurių bent 25% (30) kreditų yra skirta mokslinių tyrimų projektą ir ataskaitų prižiūrint.

Laipsnis reikalauja aukšto lygio teorinių dalyvavimo ir intelektinės nepriklausomybės, ir tarnauja kaip pradinio mokslo magistrantūros specializacijos kvalifikaciją suteikiant studentams su nuodugniai mokslinės žinios ir įgūdžiai rengiant juos moksliniais tyrimais pagrįsta pakopos mokslo studijų.

Priėmimas į pagyrimu programa yra taikomi departamento vadovu sutikimo. Minimalus apibendrinamasis ženklas 60% fizikos 6 NKS lygmenį (trečiasis metų) plius 50% matematikos apie NKS lygmenį 5 (antrus metus) yra standartinis įėjimas reikalavimas. ... [-]


BSC Hons geografijos

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg + 1 daugiau

Pagrindinis tikslas BPK pagyrimu kvalifikacijos yra įtvirtinti ir pagilinti studentų žinias ir patirtį geografijos ir plėtoti mokslinių tyrimų pajėgumus metodologija ir metodai jį. Bakalauro pagyrimu yra iš esmės kursinių laipsnį, iš kurių bent 25% (30) kreditų yra skirta mokslinių tyrimų projektą ir ataskaitų prižiūrint. [+]

Pagrindinis tikslas BPK pagyrimu kvalifikacijos yra įtvirtinti ir pagilinti studentų žinias ir patirtį geografijos ir plėtoti mokslinių tyrimų pajėgumus metodologija ir metodai jį. Bakalauro pagyrimu yra iš esmės kursinių laipsnį, iš kurių bent 25% (30) kreditų yra skirta mokslinių tyrimų projektą ir ataskaitų prižiūrint.

Laipsnis reikalauja aukšto lygio teorinių dalyvavimo ir intelektinės nepriklausomybės, ir tarnauja kaip pradinio mokslo magistrantūros specializacijos kvalifikaciją suteikiant studentams su nuodugniai mokslinės žinios ir įgūdžiai rengiant juos moksliniais tyrimais pagrįsta pakopos mokslo studijų.

Dėl priėmimo į pagyrimu programą bakalauro laipsnį su geografijos kaip vienas pagrindinis (65% vidutiniškai 3 metus) yra privalomi. Departamento vadovas patvirtina priėmimą į pagyrimu programą.... [-]


BSC Hons Geologijos

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg + 1 daugiau

Pagrindinis tikslas BPK pagyrimu kvalifikacijos yra įtvirtinti ir pagilinti studentų žinias ir patirtį Geologijos ir plėtoti mokslinių tyrimų pajėgumus metodologija ir metodai jį. Bakalauro pagyrimu yra iš esmės kursinių laipsnį, iš kurių bent 25% (30) kreditų yra skirta mokslinių tyrimų projektą ir ataskaitų prižiūrint. [+]

Pagrindinis tikslas BPK pagyrimu kvalifikacijos yra įtvirtinti ir pagilinti studentų žinias ir patirtį Geologijos ir plėtoti mokslinių tyrimų pajėgumus metodologija ir metodai jį. Bakalauro pagyrimu yra iš esmės kursinių laipsnį, iš kurių bent 25% (30) kreditų yra skirta mokslinių tyrimų projektą ir ataskaitų prižiūrint.

Laipsnis reikalauja aukšto lygio teorinių dalyvavimo ir intelektinės nepriklausomybės, ir tarnauja kaip pradinio mokslo magistrantūros specializacijos kvalifikaciją suteikiant studentams su nuodugniai mokslinės žinios ir įgūdžiai rengiant juos moksliniais tyrimais pagrįsta pakopos mokslo studijų.

Norėdami uždirbti pagyrimu laipsnis Geologijos, studentas turi sėkmingai užbaigti visus devyni moduliai nurodyta žemiau arba kai kurie iš tų, plius lygiaverčio lygmens moduliai iš kitų susijusių sričių žemių ar materialiųjų mokslų (Tuo departamento vadovas savo nuožiūra) pridėti iki 170 kreditų minimumo. Kaip 60% minimumas visose geologija pagrindinių modulių ir visų trijų lauko mokyklose (uj studentų) yra būtinas siekiant kreiptis į kuriuos reikia atsižvelgti Geologija pagyrimu programą.... [-]


BSC Hons informatikos

Su bendrabučiu Dieninės 1 - 2 savaites February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Pagrindinis tikslas BPK pagyrimu kvalifikacijos yra įtvirtinti ir pagilinti studentų žinias ir patirtį informatikos ir plėtoti mokslinių tyrimų pajėgumus metodologija ir metodai jį. Bakalauro pagyrimu yra iš esmės kursinių laipsnį, iš kurių bent 25% (30) kreditų yra skirta mokslinių tyrimų projektą ir ataskaitų prižiūrint. [+]

Pagrindinis tikslas BPK pagyrimu kvalifikacijos yra įtvirtinti ir pagilinti studentų žinias ir patirtį informatikos ir plėtoti mokslinių tyrimų pajėgumus metodologija ir metodai jį. Bakalauro pagyrimu yra iš esmės kursinių laipsnį, iš kurių bent 25% (30) kreditų yra skirta mokslinių tyrimų projektą ir ataskaitų prižiūrint.

Laipsnis reikalauja aukšto lygio teorinių dalyvavimo ir intelektinės nepriklausomybės, ir tarnauja kaip pradinio mokslo magistrantūros specializacijos kvalifikaciją suteikiant studentams su nuodugniai mokslinės žinios ir įgūdžiai rengiant juos moksliniais tyrimais pagrįsta pakopos mokslo studijų.

Garbės laipsnis informatikos sudaro SEPTYNI semestro modulius ir praktiškas metų projektas IT00287 projektas (2 moduliai). ... [-]


BSC Hons kompiuterių mokslo

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg + 1 daugiau

Pagrindinis tikslas BPK pagyrimu kvalifikacijos yra įtvirtinti ir pagilinti studentų žinias ir patirtį informatikos ir plėtoti mokslinių tyrimų pajėgumus metodologija ir metodai jį. Bakalauro pagyrimu yra iš esmės kursinių laipsnį, iš kurių bent 25% (30) kreditų yra skirta mokslinių tyrimų projektą ir ataskaitų prižiūrint. [+]

Pagrindinis tikslas BPK pagyrimu kvalifikacijos yra įtvirtinti ir pagilinti studentų žinias ir patirtį informatikos ir plėtoti mokslinių tyrimų pajėgumus metodologija ir metodai jį. Bakalauro pagyrimu yra iš esmės kursinių laipsnį, iš kurių bent 25% (30) kreditų yra skirta mokslinių tyrimų projektą ir ataskaitų prižiūrint.

Laipsnis reikalauja aukšto lygio teorinių dalyvavimo ir intelektinės nepriklausomybės, ir tarnauja kaip pradinio mokslo magistrantūros specializacijos kvalifikaciją suteikiant studentams su nuodugniai mokslinės žinios ir įgūdžiai rengiant juos moksliniais tyrimais pagrįsta pakopos mokslo studijų.

Garbės kompiuterių mokslo laipsnis sudaro SEPTYNI semestro moduliai ir praktiškas metų projektas IT00287 projektas (2 moduliai):... [-]


BSC Hons matematikos

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg + 1 daugiau

Pagrindinis tikslas BPK pagyrimu kvalifikacijos yra įtvirtinti ir pagilinti studentų žinias ir patirtį Matematikos ir plėtoti mokslinių tyrimų pajėgumus metodologija ir metodai jį. Bakalauro pagyrimu yra iš esmės kursinių laipsnį, iš kurių bent 25% (30) kreditų yra skirta mokslinių tyrimų projektą ir ataskaitų prižiūrint. [+]

Pagrindinis tikslas BPK pagyrimu kvalifikacijos yra įtvirtinti ir pagilinti studentų žinias ir patirtį Matematikos ir plėtoti mokslinių tyrimų pajėgumus metodologija ir metodai jį. Bakalauro pagyrimu yra iš esmės kursinių laipsnį, iš kurių bent 25% (30) kreditų yra skirta mokslinių tyrimų projektą ir ataskaitų prižiūrint.

Laipsnis reikalauja aukšto lygio teorinių dalyvavimo ir intelektinės nepriklausomybės, ir tarnauja kaip pradinio mokslo magistrantūros specializacijos kvalifikaciją suteikiant studentams su nuodugniai mokslinės žinios ir įgūdžiai rengiant juos moksliniais tyrimais pagrįsta pakopos mokslo studijų.

Garbės programa susideda iš 9 semestro modulius ir trumpą rašytinio projektą. Projektas atliekamas prižiūrint departamento nario priežiūrą ir turi būti pateikiamas kaip paskaitai. Ji turi vienam pacientui, kuriam modulio svorio ir yra tiriama viduje. Moduliai pasirinktos konsultuojantis su departamento ir gali būti keičiamasi su moduliais iš kitų padalinių; pavyzdžiui, iš taikomosios matematikos, statistikos ir ekonomikos ir ekonometrikos.... [-]


BSC Hons psichologija

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Į Psichologija programą su pagyrimu yra siūloma tik visu etatu. Studentai privalo baigti šešių modulių per vienerių metų laikotarpį. Tyrimas komponentas yra vienintelė privaloma modulis ir trunka visus metus, kaip pavyzdžiui šis modulis skaičiuoja kaip du modulius. [+]

Į Psichologija programą su pagyrimu yra siūloma tik visu etatu. Studentai privalo baigti šešių modulių per vienerių metų laikotarpį. Tyrimas komponentas yra vienintelė privaloma modulis ir trunka visus metus, kaip pavyzdžiui šis modulis skaičiuoja kaip du modulius.

Studentai turi pasirinkti kitus keturis modulius iš žemiau pateikto sąrašo: Neuropsichologija; Asmenybė psichologija; Socialinė psichologija; Nenormalus psichologija; Gydomasis psichologija; Psichologinis įvertinimas; Kritinis Raidos psichologija ir sveikatos psichologija. Kiekviena iš šių modulių yra pateikta eksperto šioje srityje ir klases sąveikinės ir dinamiškas. Studentai taip pat suteikta galimybė užbaigti mokslinių tyrimų projektą su kurio tikslas paruošti juos tolimesnėms studijoms. Studentai vertinami per testus, užduotis ir egzaminus.... [-]


BSC Hons taikomosios matematikos

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg + 1 daugiau

Pagrindinis tikslas BPK pagyrimu kvalifikacijos yra įtvirtinti ir pagilinti studentų žinias ir patirtį bakalauro pagyrimu taikomosios matematikos ir plėtoti mokslinių tyrimų pajėgumus metodologija ir metodai jį. Bakalauro pagyrimu yra iš esmės kursinių laipsnį, iš kurių bent 25% (30) kreditų yra skirta mokslinių tyrimų projektą ir ataskaitų prižiūrint. [+]

Pagrindinis tikslas BPK pagyrimu kvalifikacijos yra įtvirtinti ir pagilinti studentų žinias ir patirtį bakalauro pagyrimu taikomosios matematikos ir plėtoti mokslinių tyrimų pajėgumus metodologija ir metodai jį. Bakalauro pagyrimu yra iš esmės kursinių laipsnį, iš kurių bent 25% (30) kreditų yra skirta mokslinių tyrimų projektą ir ataskaitų prižiūrint.

Laipsnis reikalauja aukšto lygio teorinių dalyvavimo ir intelektinės nepriklausomybės, ir tarnauja kaip pradinio mokslo magistrantūros specializacijos kvalifikaciją suteikiant studentams su nuodugniai mokslinės žinios ir įgūdžiai rengiant juos moksliniais tyrimais pagrįsta pakopos mokslo studijų.

... [-]

BSC Hons į zoologijos

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg + 1 daugiau

BSC pagyrimu zoologijos [+]

Pagrindinis tikslas BPK pagyrimu kvalifikacijos yra įtvirtinti ir pagilinti studentų žinias ir patirtį Zoologijos ir plėtoti mokslinių tyrimų pajėgumus metodologija ir metodai jį. Bakalauro pagyrimu yra iš esmės kursinių laipsnį, iš kurių bent 25% (30) kreditų yra skirta mokslinių tyrimų projektą ir ataskaitų prižiūrint.

Laipsnis reikalauja aukšto lygio teorinių dalyvavimo ir intelektinės nepriklausomybės, ir tarnauja kaip pradinio mokslo magistrantūros specializacijos kvalifikaciją suteikiant studentams su nuodugniai mokslinės žinios ir įgūdžiai rengiant juos moksliniais tyrimais pagrįsta pakopos mokslo studijų.

Bakalauro pagyrimu: Zoologija (HBS003) sudaro 11 moduliai sudarytas iš modulių ZOO0017, ZOO0027, ZOO0037, ZOO0047, ZOO0057, ZOO0067, ZOO0077, ZOO0097, ZOO0098, ZOO0127 ir ZOO0157. Departamentas kasmet nustato modulių prieinamumą. NKS Lygis: 7 Kreditai: 138 Taisyklės apsilankymas: Bakalauro laipsnis su zoologijos kaip pagrindinis... [-]


Bakalauras

Bachelor of Education Honours Degrees (Bed Honours)

Su bendrabučiu Dieninės February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

[+]

Fakultetas kontaktiniai duomenys

Taikymo ir gauti daugiau informacijos apie Švietimo fakulteto Oklandas parkas Kingsway apgyvendinimu Tel. 011 553 3251 Soweto apgyvendinimu Tel. 011 559 5562 paštas eduquiries@uj.ac.za Interneto svetainė www.uj.ac.za/edu

[-]

Bachelor of Education in Intermediate Phase Teaching

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Švietimo bakalauras tarpinį etapą Mokymo rengia studentus mokyti mokinius iš lygiai 4 iki 7. [+]

Interneto svetainė

[-]

Bachelor of Education in Senior Phase and FET Teaching

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

[+]

Tarptautiniai studentai

Interneto svetainė

[-]

Ba Hons / BCom į sporto vadybos

Su bendrabučiu Dieninės 1 - 3 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Žinoma Turinio pagyrimu programos apima tyrimų metodika, sporto vadybos praktikoje priemonę ir Event Management, Sporto marketingas, Sportas finansų, žmogiškųjų išteklių valdymas sporte ir strateginio valdymo sporte. [+]

Žinoma Turinio pagyrimu programos apima tyrimų metodika, sporto vadybos praktikoje priemonę ir Event Management, Sporto marketingas, Sportas finansų, žmogiškųjų išteklių valdymas sporte ir strateginio valdymo sporte.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Trejų metų laipsnis, pageidautina žmogaus judėjimo studijų.

Kontaktiniai duomenys

Vardas: Prof Vilemas Hollander Telefonas: 011 559 1090 / Paštas: whollander@uj.ac.za

Karjera

Sportas vadybininkas, Sportas Marketingowiec Sportas administratorius, sporto renginių organizatoriaus Sportas promotorius, autobusu ar Specializacija Biokinetics, sporto mokslo ir sporto vadybos apdovanojimai, mokslininkui, pratybų Scientist ... [-]


Bakalauras Architektūros

Su bendrabučiu Dieninės February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Architektūros departamentas siūlo architektūros, kuri turi besąlygiškai patvirtinti iš architektūros profesijos (SACAP) ir Sandraugos asociacijos Architektūros (CAA) bakalauro. [+]

Architektūros specialistai dalyvauja formuojant integruotą aplinką. Jų pastangos yra akivaizdūs visur, nuo paprasto statyti pigių būsto projektą į sudėtingą erekcija dangoraižių. Architektūros specialistai dirba projektavimo, technologijų raiška ir statybos projektų valdymas.

Architektūros departamentas siūlo architektūros, kuri turi besąlygiškai patvirtinti iš architektūros profesijos (SACAP) ir Sandraugos asociacijos Architektūros (CAA) bakalauro.

Karjeros galimybės

Architektūros profesija siūlo platų specializacijų, iš valdymo technologija ir dizainas. Absolventai galės registruotis šių profesinių organizacijų ar institutų:

Pietų Afrikos taryba architektūros profesijos Pietų Afrikos institutas Architektūros technologai Kai provincijos institutai SA architektų instituto. Priėmimo reikalavimai Architektūros bakalauras Vyresnysis sertifikatas arba lygiavertis kvalifikaciją su minimaliu MPS arba M-rezultatas (kaip nurodyta toliau) ir studijų priėmimo. Dalyvavimas įėjimo vertinimo ir pateikimo nustatyto portfelio kartą paraiškos formos buvo tvarkomi. Užbaigimas tiek nacionaliniu, lyginamoji analizė bandymai (NBT): Akademinė ir kiekybinė raštingumo ... [-]

Bakalauro / BCom / BCom pratęstas apskaitos

Su bendrabučiu Dieninės 3 - 4 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Šio kvalifikacijos tikslas yra teikti gerai suapvalinti, techniškai kryptingą išsilavinimą, suteikiančias absolventai su techninių žinių bazę, mokėjimo ir sparčiausiai plintančių įgūdžių, kurie leistų jiems parodyti iniciatyvą ir atsakomybę, ir kad leis lyderio savybių vystymąsi. [+]

Bakalauras Apskaita

Šio kvalifikacijos tikslas yra teikti gerai suapvalinti, techniškai kryptingą išsilavinimą, suteikiančias absolventai su techninių žinių bazę, mokėjimo ir sparčiausiai plintančių įgūdžių, kurie leistų jiems parodyti iniciatyvą ir atsakomybę, ir kad leis lyderio savybių vystymąsi.

Programa yra sukurta konsultuojantis su Pietų Afrikos instituto Chartered Accountants (SAICA) ir jų pripažintas reikalavimas verstis atestuoto apskaitininko. Ši kvalifikacija reikalinga išsamią skristi į žinias, teoriją, principų ir įgūdžių tikros profesijos ar karjeros ir gebėjimas juos taikyti profesinius ar karjeros kontekstuose. Programa taip pat tarnauja kaip pagrindas įsigaliojimo keletą magistrantūros studijų galimybėmis.... [-]


Bakalauro aplinkos sveikatos aplinkos sveikatos

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Pastaba: Ši programa bus siūlomi 2017 m gavus reguliavimo valdybos 2016 m [+]

Pastaba: Ši programa bus siūlomi 2017 m gavus reguliavimo valdybos 2016 m

Karjera

Aplinkos sveikatos priežiūros specialistas veiks kaip įvairių disciplinų specialistų komanda pagal profesijos sritį narys. Kaip, pavyzdžiui šis asmuo galės efektyviai bendrauti, skatinti verslumą, palaikyti profesinius ir aplinkos sveikatos etiką ir valdyti žmogiškuosius, finansinius ir fizinius išteklius profesijos sritį.

Priėmimo sąlygos Minimalūs ApS: 24 Kalba mokymo ir mokymusi anglų: 4 (50% +) Matematika: 4 (50% +) Matematinis raštingumas: Nesutiko Fiziniai mokslai: 4 (50% +) Gyvosios gamtos mokslai: 4 (50% +) Papildoma Tema 1: 4 (50% +) Papildoma Tema 2: 4 (50% +) ... [-]

Bakalauro interjero dizainas

Su bendrabučiu Dieninės February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Interjero dizaineriai užsiimti su interjero erdvėse diapazone kurti inovatyvius erdvinius sprendimus su išsamių žinių apie statybos technologiją, medžiagas ir žmogaus aplinkos poreikius. [+]

Bakalauras Interjero dizainas

Interjero dizaineriai užsiimti su interjero erdvėse diapazone kurti inovatyvius erdvinius sprendimus su išsamių žinių apie statybos technologiją, medžiagas ir žmogaus aplinkos poreikius.

Interjero dizaino katedra siūlo bakalauro bakalauras ir ketvirtą metų bakalauro technologijų laipsnį Interjero dizainas.

Karjeros galimybės

Absolventai yra kvalifikuoti interjero dizaino karjerą:

Mažmeninė interjeras Restoranai Viešbučiai ir pramogų pramonė Biuro kompleksai parodų stendai buitinė interjeras Priėmimo sąlygos už BA (Interjero dizainas) (B8BA6Q) Vyresnysis sertifikatas arba lygiavertis kvalifikaciją su minimaliu MPS arba M-taškų Dalyvavimas įėjimo vertinimo kartą paraiškos formos buvo tvarkomi Pateikimas portfelį su dešimt gabalų darbą, kuri turi būti pateikta prie įėjimo vertinimo Užbaigimas Nacionalinės palyginimo testas (NBT) akademinio ir kiekybinė raštingumo (AQL) ... [-]

Bakalauro ir pramoninio dizaino

Su bendrabučiu Dieninės February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Pramoniniai dizaineriai naudoti brėžinius, modelius ir kompiuterines programas, siekiant pagerinti estetika, ergonomiką ir funkcionalumą plataus asortimento gaminius, iš vienkartinė baldų iki masinės gamybos prekių, kaip antai žaidimų konsolių, virtuvės prietaisų ir mobiliųjų telefonų. Pramoninio dizaino katedra siūlo menų pramoninio dizaino bakalauro. Departamentas taip pat siūlo bakalauro pagyrimu Pramoninio dizaino laipsnį tiems, kurie jau sėkmingai baigė Dailės pramoninio dizaino bakalauro. [+]

Dailės bakalauras Pramonės dizainas

Pramoniniai dizaineriai naudoti brėžinius, modelius ir kompiuterines programas, siekiant pagerinti estetika, ergonomiką ir funkcionalumą plataus asortimento gaminius, iš vienkartinė baldų iki masinės gamybos prekių, kaip antai žaidimų konsolių, virtuvės prietaisų ir mobiliųjų telefonų.

Pramoninio dizaino katedra siūlo menų pramoninio dizaino bakalauro.

Departamentas taip pat siūlo bakalauro pagyrimu Pramoninio dizaino laipsnį tiems, kurie jau sėkmingai baigė Dailės pramoninio dizaino bakalauro.

Departamento patalpas įtraukti išsamią seminarą, kuris leidžia studentams gaminti beveik bet prototipą.... [-]


Bakalauro išsilavinimą pamatų fazės mokymo

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

[+]

Interneto svetainė

[-]

Bakalauro socialinio darbo

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Šio kvalifikacijos tikslas yra aprūpinti studentus su žinių ir įgūdžių ir vertybių (įsigijimo) praktikuoti socialinį darbą Pietų Afrikoje ir kintančiame regioniniu ir pasauliniu mastu. Sėkmingas kvalifikacijos leis jums būti registruojami su SA tarybos socialinių paslaugų profesijų ir praktikos socialinio darbuotojo. [+]

Šio kvalifikacijos tikslas yra aprūpinti studentus su žinių ir įgūdžių ir vertybių (įsigijimo) praktikuoti socialinį darbą Pietų Afrikoje ir kintančiame regioniniu ir pasauliniu mastu. Sėkmingas kvalifikacijos leis jums būti registruojami su SA tarybos socialinių paslaugų profesijų ir praktikos socialinio darbuotojo.

Studentai, kurie nori užsiregistruoti kaip socialinio darbuotojo, turi užpildyti ketverių metų bakalauro laipsnį socialinio darbo.

Už B mokymo (Socialinis darbas) sudaro 35 semestro modulių, sudarytų taip:

Pirmi metai Antri metai trečius metus ketvirtaisiais metais semestras moduliai Socialinis darbas 1A & 1B Socialinis darbas 2A & 2D Socialinis darbas 3A & 3E & 3H ir 3 J Socialinis darbas 4A & 4C & 4D & 4H & 4I & 4J *** 15 Socialinis darbas Praktika 1 * Socialinis darbas Praktika 2 * Socialinis darbas Praktika 3 * Socialinis darbas Stažuotė 4 * 8 Psichologija 1A & 1B Psichologija 2: bet kokie du moduliai Psichologija 3: bet kokie du moduliai arba sociologija 3A ir 3B arba vystymosi tyrimai 3A ir 3B 6 Sociologija 1A & 1B ar plėtros studijos 1A & 1B Sociologija 2A & B ar plėtros studijos 2A & B 4 ** Anglų 1C & 1D 2 10 semestro moduliai 8 semestro moduliai 8 semestro moduliai 9 semestro moduliai 35 Rekomenduojama antras pagrindinis variantas: plėtros studijos, psichologija ir sociologija. [-]

BCom (teisė)

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Iš BCom (Įstatymas) laipsnį tikslas yra leisti studentui įgyti žinių apie Pietų Afrikos teisinė sistema, privatinę teisę verslo įmonių teisė, darbo teisė ir paprotinės teisės. Be to, studentas galės imtis kursus aspektų Ekonomikos ir vadybos mokslų. [+]

Iš a Paskirtis BCom (Įstatymas) studijų leisti studentui įgyti žinių apie Pietų Afrikos teisinės sistemos, privatinę teisę verslo įmonių teisė, darbo teisė ir įprasta įstatymą. Be to, studentas galės imtis kursus aspektų Ekonomikos ir vadybos mokslų. Minimalus laikotarpis studijuoti laipsnį yra trys (3) metai visu etatu.

Moduliai baigtas BCom (Įstatymas) laipsnis bus įskaitomi į modulio kreditų vėliau LLB laipsnį.

Karjeros galimybės (neturintys LLB laipsnį): Firmos patarėjas teisės klausimais Valstybė patarėjas teisės klausimais teismo darbuotojai Biuro personalas advokatų kontoroje

Norėdami gauti daugiau informacijos apie taikymo reikalavimams, keliamiems Teisės fakulteto, spauskite čia... [-]


BCom / BCom Hons informacinių valdymo

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 3 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg + 1 daugiau

Su Informacinių valdymo BCom galite turėti karjerą kaip informacijos vadybininkas, žinios Manager mokslininkas. Be BCom apdovanojimai, studentai plėtoti taikomųjų įgūdžių įsisavinimas, analizės, aiškindamos ir taikydamos iš informacijos valdymo charakteristikomis, kaip naudojamas karjerą arba tolesnėms studijoms į informacijos valdymo srityje. [+]

BCom Informacijos valdymas

* Žr fakulteto taisyklių ir reglamentų dėl patekimo susijusius šią programą http://www.uj.ac.za/faculties/management/~~HEAD=dobj

Su Informacinių valdymo BCom galite turėti karjerą kaip informacijos vadybininkas, žinios Manager mokslininkas.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai Minimalūs ApS: 26 su matematika ar 28 su matematinis raštingumas Anglų: 4 (50% +) Matematika: 4 (50% +) Matematinis raštingumas: 6 (70% +)

Susitikimas fakulteto minimalius reikalavimus tam tikros programos nebūtinai garantuoja priėmimą į šią programą, kaip specifiniai atrankos kriterijai gali būti taikomi ir dėl erdvės apribojimų.... [-]


BCom / BCom Hons logistikos valdymo

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 3 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg + 1 daugiau

Su logistikos vadybos BCom galite turėti karjerą kaip logistikos vadovas, konsultantas, gamybos vadovas. Garbės programa orientuota į pagrindinių aspektų logistikos valdymo, logistikos sprendimų paramos sistemas, tiekimo grandinės valdymo ir verslo išteklių planavimo sistemas. Studentai taip pat turi modulių pasirinkimą studijuoti, taip pat kiekybinius logistikos ir projektų valdymą. Studentai privalo imtis tyrimo metodologija, siekiant padėti jiems atlikti tyrimus, kad į kiekvieną objektą užduotis. [+]

BCom į logistikos valdymas

Su logistikos vadybos BCom galite turėti karjerą kaip logistikos vadovas, konsultantas, gamybos vadovas.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai Minimalūs ApS: 26 Anglų: 4 (50% +) Matematika: 4 (50% +) Matematinis raštingumas: Ne Priimtas

Susitikimas fakulteto minimalius reikalavimus tam tikros programos nebūtinai garantuoja priėmimą į šią programą, kaip specifiniai atrankos kriterijai gali būti taikomi ir dėl erdvės apribojimų.

BCom pagyrimu logistikos vadybos

Ši programa orientuota į pagrindinių aspektų logistikos valdymo, logistikos sprendimų paramos sistemas, tiekimo grandinės valdymo ir verslo išteklių planavimo sistemas. Studentai taip pat turi modulių pasirinkimą studijuoti, taip pat kiekybinius logistikos ir projektų valdymą. Studentai privalo imtis tyrimo metodologija, siekiant padėti jiems atlikti tyrimus, kad į kiekvieną objektą užduotis. Pramonė patariamųjų valdybų užtikrinti dalyko svarbą. Studentai, baigę šį kursą dažnai dirba privačiame sektoriuje, laivybos įmonės, ekspedijavimo ir kliringo agentai, kurių gamyba, mažmeninė ir didmeninė prekyba ekonomikos sektoriuose, taip pat importo ir eksporto.... [-]


BCom / BCom Hons marketingo valdymo

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 3 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg + 1 daugiau

Su rinkodaros vadybos BCom galite turėti karjerą reklama, prekinio ženklo valdymas, Ryšių su klientais valdymo, rinkodaros vadovas, rinkodaros mokslininkui, klientų aptarnavimas, marketingas Consulting, žiniasklaidos planavimo, pardavimų vadybininkas. Į pagyrimu programą, studentas turi parengti taikomųjų kompetencijų įsisavinant, analizės, interpretavimo ir taikymo rinkodaros vadybos principais rengiantis A žymėjimo srityje karjerą, taip pat suteikti pagrindą tolesniam mokymuisi pagrindas. [+]

BCom rinkodaros vadybos

Su rinkodaros vadybos BCom galite turėti karjerą reklama, prekinio ženklo valdymas, Ryšių su klientais valdymo, rinkodaros vadovas, rinkodaros mokslininkui, klientų aptarnavimas, marketingas Consulting, žiniasklaidos planavimo, pardavimų vadybininkas.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai Minimalūs ApS: 26 Anglų: 4 (50% +) Matematika: 4 (50% +) Matematinis raštingumas: Ne Priimtas

Susitikimas fakulteto minimalius reikalavimus tam tikros programos nebūtinai garantuoja priėmimą į šią programą, kaip specifiniai atrankos kriterijai gali būti taikomi ir dėl erdvės apribojimų.

BCom pagyrimu rinkodaros vadybos

Studentas turėtų parengti taikomųjų kompetencijų įsisavinant, analizės, interpretavimo ir taikymo rinkodaros vadybos principais rengiantis A žymėjimo srityje karjerą, taip pat suteikti pagrindą tolesniam mokymuisi pagrindas. Studentai turi gebėti reflektuoti vadybinių sprendimų ir prašymų įvertinti jo poveikį į holistinį kontekste valdymo praktikoje. Kvalifikacija leidžia studentams patekti į rinkodaros srityje ir vidurinės grandies vadovų pozicijas, pavyzdžiui, pagal gamintoją vadovų, rinkos tyrėjų, client- ir sąskaitų tvarkytojų, santykių vadovams, mokslininkams, taip pat rinkodaros konsultantai.... [-]


BCom / BCom Hons į pramonės psichologija

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 3 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg + 1 daugiau

Su į pramoninės psichologijos BCom galite turėti karjerą kaip specialistas HR specialistus, susijusius su problemomis ar iššūkiais, kylančių iš darbuotojų santykius su darbo aplinkoje. Iš pagyrimu kvalifikacijos tikslas yra plėtoti taikomuosius kompetenciją analizuojant, interpretuojant ir suprasti pramonės psichologija principus ir metodus studentas. [+]

BCom Pramonės Psichologija

* Žr fakulteto taisyklių ir reglamentų dėl patekimo susijusius šią programą http://www.uj.ac.za/faculties/management/~~HEAD=dobj

Su į pramoninės psichologijos BCom galite turėti karjerą kaip specialistas HR specialistus, susijusius su problemomis ar iššūkiais, kylančių iš darbuotojų santykius su darbo aplinka

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai Minimalūs ApS: 26 Anglų: 4 (50% +) Matematika: 4 (50% +) Matematinis raštingumas: Ne Priimtas

Susitikimas fakulteto minimalius reikalavimus tam tikros programos nebūtinai garantuoja priėmimą į šią programą, kaip specifiniai atrankos kriterijai gali būti taikomi ir dėl erdvės apribojimų.... [-]


BCom / BCom pratęstas ekonomikos ir ekonometrikos

Su bendrabučiu Dieninės 3 - 4 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Iš Ekonomikos ir ekonometrija BCom tikslas yra aprūpinti studentus su būtinu teorinio ir kiekybinio ekonominius ir ekonometrinius žinių ir įgūdžių, kad galėtų veiksmingai vykdyti savo pareigas, kaip ekonomistai / ekonometristais privataus ir viešojo sektorių ekonomikoje. BCom pratęstas ekonomikos ir ekonometrikos teikti alternatyvų galimybes pareiškėjams, kurie neatitinka minimalių reikalavimų, įvesti nuolatinį BCom programą iš Johanesburgo universitete. [+]

BCom Ekonomikos ir ekonometrija

Programos tikslas yra aprūpinti studentus su būtinu teorinio ir kiekybinio ekonominius ir ekonometrinius žinių ir įgūdžių, kad galėtų veiksmingai vykdyti savo pareigas, kaip ekonomistai / ekonometristais privataus ir viešojo sektorių ekonomikoje.

GALIMAS KARJERA Ekonomistas Econometrician ekonominis Analitikas prognozuotojas ekonomikos planavimo Priėmimo sąlygos Minimalūs ApS: 28 Anglų: 4 Matematika: 4

PASTABA:

Programos pateikiami tik anglų kalba. Pasiekimų lygis (įvertinimas) gautas Life Orientation neįtraukta į Priėmimo Taškai balas (MPS) skaičiuoti. BCom Extended Ekonomikos ir ekonometrija ... [-]

BCom / BCom pratęstas finansavimo

Su bendrabučiu Dieninės 3 - 4 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Iš Finansai BCom tikslas yra suteikti studentams su taikomųjų kompetencijų įsisavinant, analizės, interpretavimo ir taikymo finansų valdymo, investicijų valdymo, finansų planavimo ir apskaitos principus, rengiantis finansų valdymo karjerą, investicijų valdymo, finansų planavimas ir apskaitos srityse, taip pat, kad suteiktų pagrindą tolesnio mokymosi pagrindą. BCom pratęstas Finansų teikti alternatyvų galimybes pareiškėjams, kurie neatitinka minimalių reikalavimų, įvesti nuolatinį BCom programą iš Johanesburgo universitete. [+]

BCom Finansai

Šio kvalifikacijos tikslas yra suteikti studentams su taikomųjų kompetencijų įsisavinant, analizės, interpretavimo ir taikymo finansų valdymo, investicijų valdymo, finansų planavimo ir apskaitos principus, rengiantis finansų valdymo karjeros, investicijų valdymo, finansinio planavimo ir apskaitos laukai, taip pat, kad suteiktų pagrindą tolesnio mokymosi pagrindą. Studentai turėtų gebėti reflektuoti savo finansų valdymo, investicijų valdymo, finansų planavimo ir apskaitos sprendimus ir prašymų įvertinti jo poveikį į holistinį kontekste finansai kaip praktika.

GALIMAS KARJERA Finansų vadovas biržos makleris buhalteris Finansų konsultantas Privilegijuotų vadybos apskaitininkas investicijų patarėjas Vertybinių popierių platintojas portfelio valdytojas Sertifikuoti Finansų planuotojas turtas direktorius Asmeninis bankininkas. Priėmimo sąlygos Minimalūs ApS: 28 Anglų: 4 Matematika: 4 ... [-]

BCom apskritai

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Su General bakalauro Prekybos galite turėti karjerą kaip mokymo vadovas, HRD Manager, darbo santykių vadybininkas, produktų vystymo vadovas, filialo vadovas, generalinio direktoriaus, keisti tarpininku, vadybos konsultantas, verslininkas, verslo inovatoriaus [+]

Su General bakalauro Prekybos galite turėti karjerą kaip mokymo vadovas, HRD Manager, darbo santykių vadybininkas, produktų vystymo vadovas, filialo vadovas, generalinio direktoriaus, keisti tarpininku, vadybos konsultantas, verslininkas, verslo novatorius.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai Minimalūs ApS: 26 Anglų: 4 (50% +) Matematika: 4 (50% +) Matematinis raštingumas: Ne Priimtas

Susitikimas fakulteto minimalius reikalavimus tam tikros programos nebūtinai garantuoja priėmimą į šią programą, kaip specifiniai atrankos kriterijai gali būti taikomi ir dėl erdvės apribojimų.

[-]

BCom Hons apmokestinimo

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Šio kvalifikacijos tikslas yra plėtoti intelektinius ir praktinius įgūdžius analizuoti, aiškinti ir taikyti pažangias apskaitos, valdymo ir kontrolės ir apmokestinimo principų. Ši programa bus parengti studentus atpažinti ir spręsti pažangias apskaitos, valdymo ir kontrolės ir apmokestinimo principus praktikoje. Galiausiai ši programa bus parengti studentus tolesnėms studijoms Apskaitos, audito ir mokesčių kaip mokslas. [+]

Šio kvalifikacijos tikslas yra plėtoti intelektinius ir praktinius įgūdžius analizuoti, aiškinti ir taikyti pažangias apskaitos, valdymo ir kontrolės ir apmokestinimo principų. Ši programa bus parengti studentus atpažinti ir spręsti pažangias apskaitos, valdymo ir kontrolės ir apmokestinimo principus praktikoje. Galiausiai ši programa bus parengti studentus tolesnėms studijoms Apskaitos, audito ir mokesčių kaip mokslas.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai: Potencialus studentas turi turėti BCom arba pažangiosios diplomas ir turėtų turėti atitinkamų žinių apie apskaitos, mokesčių ir valdymo ir kontrolės Naujųjų NKS lygmenį 6 7 / Senasis NKS lygmenį. Departamentas gali reikalauti teisės į pereinamojo laikotarpio programos turėtų mokiniai nesilaiko prieigos taisyklės, susijusios su konkretaus modulio žinių apskaitos, mokesčių ir valdymo ir kontrolės užbaigimą. Baigiamosios priėmimo reikalavimai bus laikas nuo laiko nustato departamentas.... [-]


BCom Hons Ekonometrijos

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg + 1 daugiau

Šio kvalifikacijos tikslas yra plėtoti taikomuosius kompetenciją studentas pažangios lygio, analizės, interpretavimo ir taikymo ekonominiais principais ir metodais. Ši programa bus parengti studentus apmąstyti savo pačių ekonominių programų įvertinti jų poveikį į holistinį kontekste ekonomikos ir ekonometrikos. Galiausiai ji bus paruošti juos tolesniam tyrimo ekonomikos ir ekonometrikos kaip mokslas. [+]

Šios kvalifikacijos tikslas yra plėtoti taikomuosius kompetenciją studentui apie pažangios lygio, analizės, aiškinimo ir taikymo ekonominiais principais ir metodais.

Ši programa bus parengti studentus apmąstyti savo pačių ekonominių programų įvertinti jų poveikį į holistinį kontekste ekonomikos ir ekonometrikos. Galiausiai ji bus paruošti juos tolesniam tyrimo ekonomikos ir ekonometrikos kaip mokslas.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai: Potencialus studentas turi turėti bakalauro laipsnį, su 65% vidurkiu Ekonomikos 3 (New NKS lygmenį 7 / Senasis NKS lygmenį 6) ir 65% vidutiniškai arba ekonometrija 3 (Nauja NKS lygmenį 7 / OldNQF lygio 6) ar Matematika 3 (Naujas NKS lygmenį 7 / Senasis NKS lygmenį 6) arba Statistika 3 (Naujas NKS lygmenį 7 / Senasis NKS 6 lygis), į kuriuos reikia atsižvelgti įėjimo į pagyrimu programą. ... [-]


BCom Hons ekonomikoje

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg + 1 daugiau

Šio kvalifikacijos tikslas yra plėtoti taikomuosius kompetenciją studentas pažangios lygio analizė, interpretavimas ir taikymas ekonomikos principus ir metodus. Ši programa bus parengti studentus apmąstyti savo ekonominių programų įvertinti jų poveikį, holistiniu požiūriu Ekonomikos kaip socialinių mokslų. Galiausiai ji bus paruošti juos tolimesnėms studijoms Ekonomika kaip mokslas [+]

Šio kvalifikacijos tikslas yra plėtoti taikomuosius kompetenciją studentas pažangios lygio analizė, interpretavimas ir taikymas ekonomikos principus ir metodus. Ši programa bus parengti studentus apmąstyti savo ekonominių programų įvertinti jų poveikį, holistiniu požiūriu Ekonomikos kaip socialinių mokslų. Galiausiai ji paruošti juos tolesniam tyrimo Ekonomikos kaip mokslo.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai: Potencialus studentas turi turėti bakalauro kvalifikacinį laipsnį ar jam Išplėstinė diplomas Ekonomika, su 65% vidurkiu Ekonomikos 3 (New NKS lygmenį 7 / Senasis NKS lygmenį 6) ir 65% vidutiniškai arba ekonometrija 3 (naujas NKS lygmenį 7 / Senasis NKS lygmenį 6) arba Statistika 3 (Naujas NKS lygmenį 7 / Senasis NKS 6 lygis), į kuriuos reikia atsižvelgti įėjimo į pagyrimu programą.... [-]


BCom Hons finansinio planavimo

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg + 1 daugiau

Statusui tikslas yra plėtoti taikomuosius kompetenciją ir gilinti studento kompetenciją analizuoti, aiškinti ir taikyti finansų planavimo principus ir mokslinių tyrimų pajėgumus ekonomikos aplinkoje bent aukštesnįjį. [+]

Statusui tikslas yra plėtoti taikomuosius kompetenciją ir gilinti studento kompetenciją analizuoti, aiškinti ir taikyti finansų planavimo principus ir mokslinių tyrimų pajėgumus ekonomikos aplinkoje bent aukštesnįjį. Besimokantieji taip pat paruošti į finansinio planavimo ir tolesnio mokymosi tyrinėjama remiantis magistrantūros studijų praktikos šioje srityje, plėtojant mokslinius tyrimus ir ataskaitų įgūdžius karjerą. Studentai turėtų gebėti reflektuoti savo sprendimus ir prašymų įvertinti poveikį jų į holistinį kontekste finansinio planavimo, kaip praktiškai bent aukštesnįjį.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai: Potencialus studentas turi turėti BCom ir turėtų turėti atitinkamų žinių apie finansinio planavimo (įvertintas už Naujosios NKS lygmenį 7 / Senasis NKS lygmenį 6) arba atitinkamo laipsnio diplomo. Departamentas gali reikalauti teisės į pereinamojo laikotarpio programos turėtų mokiniai nesilaiko prieigos taisyklės, susijusios su konkretaus dalyko žinių finansinio planavimo pabaigos. Baigiamosios priėmimo reikalavimai bus laikas nuo laiko nustato departamentas.... [-]


BCom Hons finansų valdymo

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Šios programos tikslas yra suteikti studentams žinių, reikalingų atlikti aukštos kvalifikacijos profesionalų, užsiimančių valdymo apskaitos ir finansų disciplinų. Programa susideda iš plataus masto mokymo programą parengti antrosios pakopos studentas už platų finansų susijusių specialybių. [+]

Šios programos tikslas yra suteikti studentams žinių, reikalingų atlikti aukštos kvalifikacijos profesionalų, užsiimančių valdymo apskaitos ir finansų disciplinų. Programa susideda iš plataus masto mokymo programą parengti antrosios pakopos studentas už platų finansų susijusių specialybių. Programa pabrėžia prašymą, analizę ir vertinimą per kiekvieną temą zonoje, taip pat sąžiningumo ir etikos taikymą profesinėje aplinkoje. Mastering mokymo programos bus suteikti studentams įgūdžių, kurie sintetina sudėtingas valdymas, finansų, veiklos ir rizikos principus siekiant vairuoti ir pridėtinę vertę subjektų, juos samdančių. Sėkmingas studentas įgis bendrą finansinę ir verslo perspektyvą, kuri bus suteikti jiems konkurencinį pranašumą užimtumo. Be to, studentas bus pasirengę tolesnėms studijoms srityje, plėtojant mokslinius tyrimus ir ataskaitų įgūdžius per prižiūrimo mokslinių tyrimų projekto finansų valdymo srityje užbaigimo.... [-]


BCom Hons investicijų valdymo

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg + 1 daugiau

Šios programos tikslas yra stiprinti studento žinių apie investicijų vertinimo ir portfelio valdymo disciplinos. Programa susideda iš plataus masto mokymo programą parengti studentą platų investicijomis susijusių specialybių. [+]

Šios programos tikslas yra stiprinti studento žinių apie investicijų vertinimo ir portfelio valdymo disciplinos. Programa susideda iš plataus masto mokymo programą parengti studentą platų investicijomis susijusių specialybių. Mokymo apima aštuonis temą sritis, pradedant nuo investicijų kapitalo, palūkanas investicijų portfelio valdymas ir pensijų finansavimą. Mastering mokymo programos suteikia studentams galimybę sintetinti sudėtingus investavimo principai ir taikyti finansines priemones, profesionaliai. Svarbiausias žinias apie pasaulines investavimo principai bus sukaupta leidžianti kvalifikacinį studentas dirbti šiandienos pasaulyje profesinio investuoti. Programa pabrėžia kompetenciją, vientisumą ir taikymą etikos profesinėje aplinkoje. ... [-]


BCom Hons IT valdymo

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg + 1 daugiau

Studentas turėtų parengti intelektinės kompetencijas ir praktinius įgūdžius įsigijimo, aiškinimo, supratimo ir taikymo informacinių technologijų valdymo principus. [+]

Studentas turėtų parengti intelektinės kompetencijas ir praktinius įgūdžius įsigijimo, aiškinimo, supratimo ir taikymo informacinių technologijų valdymo principus. Studentas turėtų galėti priimti strateginius sprendimus informacinių technologijų valdymo ar informacinių technologijų valdymo funkcijos per organizacijos kontekste. Studentas turi gebėti įvertinti visus išorinius ir vidinius sprendimus darančios informacinių technologijų valdymą. Studentas taip pat turėtų būti suteikta galimybė pamąstyti apie jo / jos valdymo sprendimus ir prašymų įvertinti jo poveikį į holistinį kontekste informacinių technologijų valdymo.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai ... [-]

BCom Hons iždo valdymo

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Pagrindinis tikslas BCom Hons (Iždo valdymas) yra plėtoti mokinių žinias apie įmonių iždo vertinimo ir valdymo discipliną. [+]

Pagrindinis tikslas BCom Hons (Iždo valdymas) yra plėtoti mokinių žinias apie įmonių iždo vertinimo ir valdymo discipliną. Programa susideda iš sutelkto mokymo programą parengti studentą A įmonių iždo valdymo karjerą. Mokymo apima aštuonis temą sritis, pradedant nuo kokybinių investicijų analizę, likvidumo valdymo rizikos valdymo ir finansų inžinerijos. Mastering mokymo programos suteikia studentams galimybę sintetinti sudėtingus iždo valdymo principus ir taikyti finansines priemones, profesionaliai. Svarbiausias žinias apie pasaulines investavimo ir iždo principų bus sukaupta leidžianti kvalifikacinį studentas dirbti šiandienos pasaulyje profesinio įmonių iždo valdymas. Programa pabrėžia kompetenciją, vientisumą ir taikymą etikos profesinėje aplinkoje. ... [-]


BCom Hons kiekybiniu finansų

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Programos tikslas yra suteikti studentams su reikiamu teorinio ir praktinio mokymo reikia suprasti ir įgyvendinti matematinius finansinius modelius. [+]

Programos tikslas yra suteikti studentams su reikiamu teorinio ir praktinio mokymo reikia suprasti ir įgyvendinti matematinius finansinius modelius. Programa yra gyvybiškai svarbi kvalifikacija reikalinga įsigaliojimo profesinės praktikos, arba valdymo pozicijas kiekybinio finansų paslaugų sektoriuje. Mokymo programa apima programoje suteikia išsamų pagrindą tolesniam mokymuisi ir specializacijos per finansų inžinerijos srityje ir pažangios kiekybiniai finansuoti. Pačių refleksyvus, moksliškai profesionalai forthe Pietų Afrikos finansinių paslaugų pramonės nuostata stato mūsų nacionalinę, intelektinę ir ekonominę infrastruktūrą.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai: Tinkamą Bakalauro laipsnis su minimaliu vidutiniškai 65%, gauti paskutinius metus modulius. Studentai privalo būti baigę taip, kaip dalį savo bakalauro laipsnį:... [-]


BCom Hons strateginio valdymo

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2  February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg + 1 daugiau

Studentai turėtų parengti taikomųjų kompetencijas ir praktinius įgūdžius organizacijoje, analizės, interpretavimo ir taikymo pagrindinių ir pažangių strateginio valdymo principus. Studentas turėtų gebėti reflektuoti strateginių valdymo sprendimų ir gebėti įvertinti jo poveikį į holistinį kontekste valdymas kaip praktika. [+]

Studentai turėtų parengti taikomųjų kompetencijas ir praktinius įgūdžius organizacijoje, analizės, interpretavimo ir taikymo pagrindinių ir pažangių strateginio valdymo principus. Studentas turėtų gebėti reflektuoti strateginių valdymo sprendimų ir gebėti įvertinti jo poveikį į holistinį kontekste valdymas kaip praktika.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Potencialus studentas turi turėti tam BCom arba lygiavertę kvalifikaciją apie NQF 7 lygyje su verslo vadybos, kaip vieną iš pagrindinių modulių NKS lygmenį 7 su 65% vidurkiu majoy modulius. Galimos studentas kvalifikacija taip pat turėtų apimti ne mažiau kaip 16 kreditų Strateginio valdymas NQF 7 lygio.... [-]


BCom Hons į nekilnojamojo turto vertinimo ir valdymo

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg + 1 daugiau

Šios programos tikslas yra stiprinti mokinių žinias ir supratimą į turto vertinimo ir valdymo disciplinas. Programa apima plataus masto mokymo programą parengti antrosios pakopos studijų studentą platų nuosavybe susijusių specialybių. Mokymo apima temą sritis, pradedant nuo turto vertinimo ir nuosavybės teisę, kad nekilnojamojo turto finansavimo ir nekilnojamojo turto valdymą. [+]

Šios programos tikslas yra stiprinti mokinių žinias ir supratimą į turto vertinimo ir valdymo disciplinas. Programa apima plataus masto mokymo programą parengti antrosios pakopos studijų studentą platų nuosavybe susijusių specialybių. Mokymo apima temą sritis, pradedant nuo turto vertinimo ir nuosavybės teisę, kad nekilnojamojo turto finansavimo ir nekilnojamojo turto valdymą.

Programa pabrėžia prašymą, analizę ir vertinimą per kiekvieną temą zonoje, taip pat sąžiningumo ir etikos taikymą profesinėje aplinkoje. Mastering mokymo programos suteikia studentams įgūdžių derinti sudėtingą vertinimą, valdymą, finansinius ir teisinius principus, siekiant suteikti pridėtinę vertę subjektų, dirba jiems. Sėkmingas studentas įgis bendrą turto vertinimas ir turto valdymo perspektyvą, kuri bus suteikti jiems konkurencinį pranašumą darbo ir pasirengti tolesnėms studijoms šioje srityje.... [-]


BCom Hons į transporto ekonomika

Su bendrabučiu Dieninės 1 - 2 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Programa turi du pagrindinius dalykus: transporto planavimo ir transporto politika. Šie dalykai, kartu su modulių pasirinkimo asortimentą, taip pat logistikos valdymas yra siekiama įrengti studentams būtinų žinių ir įgūdžių, kad prasmingą indėlį į transporto valdymo srityje. [+]

Programa turi du pagrindinius dalykus: transporto planavimo ir transporto politika. Šie dalykai, kartu su modulių pasirinkimo asortimentą, taip pat logistikos valdymas yra siekiama įrengti studentams būtinų žinių ir įgūdžių, kad prasmingą indėlį į transporto valdymo srityje. Studentai privalo imtis tyrimo metodologija, siekiant padėti jiems atlikti tyrimus, kad į kiekvieną objektą užduotis. Pramonė patariamųjų valdybų užtikrinti dalyko svarbą. Studentai, baigę šį kursą dažnai dirba vyriausybės, parastatals, privataus ir viešojo sektoriaus subjektų transporto paslaugas, taip pat pradeda savo verslą.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

bus teikiama moksleiviams naudotis studentui, kuris yra turėti Baccalaureus kvalifikaciją apie NKS lygmenį 7, kuris apima svarbią temą kaip pagrindinis. BTech studentai turi turėti galutinį metų vidurkis 65% ir BCom studentų galutinis vidurkis 60%, o su Logistics kaip pagrindinis. ... [-]


BCom Hons į vidaus audito

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Šio kvalifikacijos tikslas yra plėtoti intelektinius ir praktinius įgūdžius analizuoti, aiškinti ir taikyti pažangias apskaitos, valdymo ir kontrolės ir vidaus audito principus. [+]

Šio kvalifikacijos tikslas yra plėtoti intelektinius ir praktinius įgūdžius analizuoti, aiškinti ir taikyti pažangias apskaitos, valdymo ir kontrolės ir vidaus audito principus. Ši programa bus parengti studentus atpažinti ir spręsti pažangias apskaitos valdymą ir kontrolę ir vidaus auditą praktikoje. Galiausiai ši programa bus parengti studentus tolesnėms studijoms apskaitos ir vidaus audito, kaip mokslą.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai: Potencialus studentas turi turėti BCom arba pažangiosios diplomas ir turėtų turėti atitinkamų žinių apie apskaitos, mokesčių ir vidaus audito (New NKS lygmenį 7 / Senasis NKS lygmenį 6). Departamentas gali reikalauti teisės į pereinamojo laikotarpio programos turėtų mokiniai nesilaiko prieigos taisyklės, susijusios su konkretaus modulio žinių apskaitos, mokesčių ir Vidaus audito pabaigos. Baigiamosios priėmimo reikalavimai bus laikas nuo laiko nustato departamentas.... [-]


BCom informacinėse sistemose

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Su informacinių sistemų BCom galite turėti karjerą kaip web dizaineris, interneto programuotojas, IT projektų vadovas, Tinklo specialistė [+]

Su informacinių sistemų BCom galite turėti karjerą kaip web dizaineris, interneto programuotojas, IT projektų vadovas, Tinklo specialistas.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai Minimalūs ApS: 26 Anglų: 4 (50% +) Matematika: 4 (50% +) Matematinis raštingumas: Ne Priimtas

Susitikimas fakulteto minimalius reikalavimus tam tikros programos nebūtinai garantuoja priėmimą į šią programą, kaip specifiniai atrankos kriterijai gali būti taikomi ir dėl erdvės apribojimų.

[-]

BCom į intrapreneurial valdymo

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Su į Intrapreneurial vadybos BCom absolventas gali dirbti savo verslo, rinkodaros valdymo, vadybos konsultantas, verslo vadybos, finansų valdymas [+]

Su į Intrapreneurial vadybos BCom absolventas gali dirbti savo verslo, rinkodaros valdymo, vadybos konsultantas, verslo vadybos, finansų valdymas

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai Minimalūs ApS: 26 Anglų: 4 (50% +) Matematika: 4 (50% +) Matematinis raštingumas: Ne Priimtas

Susitikimas fakulteto minimalius reikalavimus tam tikros programos nebūtinai garantuoja priėmimą į šią programą, kaip specifiniai atrankos kriterijai gali būti taikomi ir dėl erdvės apribojimų.

Su į Intrapreneurial vadybos BCom galite turėti karjerą savo verslą, Marketingo vadyba, vadybos konsultantas, verslo vadybos, finansų valdymas

[-]

Bing elektros ir elektronikos inžinerijos

Su bendrabučiu Dieninės 4 savaites February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Statusui tikslas yra plėtoti inžinerinę intelektinius, kurie gali nustatyti, įvertinti ir suformuluoti inžinerijos poreikius visuomenei ir mokslinių tyrimų ir išspręsti nustatytas inžinerijos problemas kūrybiškai ir naujoviškai, taikant mokslinės, matematinės, inžinerijos, ekonomikos ir kitų Susiję principai ir metodai. [+]

Statusui tikslas yra plėtoti inžinerinę intelektinius, kurie gali nustatyti, įvertinti ir suformuluoti inžinerijos poreikius visuomenei ir mokslinių tyrimų ir išspręsti nustatytas inžinerijos problemas kūrybiškai ir naujoviškai, taikant mokslinės, matematinės, inžinerijos, ekonomikos ir kitų Susiję principai ir metodai. Kvalifikacija rengia studentų inžinerijos mokslo, projektavimo ir projektų pagrindu karjerą per pagrindinę supratimo, naudojimo ir atitinkamo taikymo inžinerijos metodus, įgūdžius, įrankius ir informacijos technologija. Kvalifikacija, taip pat suteikia galimybę mokytis visą gyvenimą.

Rezultatai

Studentas turėtų gebėti:

Nustatyti, įvertinti, suformuluoti, interpretuoti, analizuoti ir spręsti inžinerijos problemas, kūrybiškai ir naujoviškai taikant žinias matematikos, pagrindinio mokslo ir inžinerijos mokslų iš pirmųjų principų. Planuoti ir valdyti mažų inžinerijos projektus, parodyti pagrindines žinias, supratimą ir įžvalgas principų, metodikos ir koncepcijos, kurios sudaro socialiai atsakingą (vietos ir kitų bendruomenių) inžinerinę praktiką. efektyviai dirbti individualiai ir su kitais, kaip komandinis, grupės, organizacijos nariui ir bendruomenei ar kelių drausminių aplinkoje. Organizuoti ir jį valdyti / pati ir jo / jos veikla atsakingai, efektyviai, profesionaliai ir etiškai, prisiimti atsakomybę per jo / jos ribų kompetencijos ir priimti sprendimą remiantis žiniomis ir patirtimi. Planuoti ir atlikti atitinkamus lygius tyrimo, mokslinių tyrimų ir / ar eksperimentų taikant atitinkamas teorijas ir metodikas ir atlikti tinkamą duomenų analizę ir interpretaciją. efektyviai bendrauti žodžiu ir raštu, inžinerinių auditorijai ir bendruomenei apskritai, naudojant atitinkamą struktūrą, stilių ir grafinę paramos. Naudokite ir efektyviai ir kritiškai vertinti atitinkamą mokslinių tyrimų metodus, įgūdžius, įrankiai ir informacines technologijas inžinerinę praktiką, ir parodyti supratimą ir norą prisiimti atsakomybę už inžinerinių veiklos poveikį visuomenei ir aplinkai. Atlikti procesinę ir ne procesinį dizaino ir sintezę... [-]

Bing elektros ir elektronikos inžinerijos informacinių technologijų

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Statusui tikslas yra plėtoti inžinerinę intelektinius, kurie gali nustatyti, įvertinti ir suformuluoti inžinerijos poreikius visuomenei ir mokslinių tyrimų ir išspręsti nustatytas inžinerijos problemas kūrybiškai ir naujoviškai, taikant mokslinės, matematinės, inžinerijos, ekonomikos ir kitų Susiję principai ir metodai. [+]

Statusui tikslas yra plėtoti inžinerinę intelektinius, kurie gali nustatyti, įvertinti ir suformuluoti inžinerijos poreikius visuomenei ir mokslinių tyrimų ir išspręsti nustatytas inžinerijos problemas kūrybiškai ir naujoviškai, taikant mokslinės, matematinės, inžinerijos, ekonomikos ir kitų Susiję principai ir metodai. Kvalifikacija rengia studentų inžinerijos mokslo, projektavimo ir projektų pagrindu karjerą per pagrindinę supratimo, naudojimo ir atitinkamo taikymo inžinerijos metodus, įgūdžius, įrankius ir informacijos technologija. Kvalifikacija, taip pat suteikia galimybę mokytis visą gyvenimą.

Rezultatai

Studentas galės:

Nustatyti, įvertinti, suformuluoti, interpretuoti, analizuoti ir spręsti inžinerijos problemas, kūrybiškai ir naujoviškai taikant žinias matematikos, pagrindinio mokslo ir inžinerijos mokslų iš pirmųjų principų. Planuoti ir valdyti mažų inžinerijos projektus, parodyti pagrindines žinias, supratimą ir įžvalgas principų, metodikos ir koncepcijos, kurios sudaro socialiai atsakingą (vietos ir kitų bendruomenių) inžinerinę praktiką. efektyviai dirbti individualiai ir su kitais, kaip komandinis, grupės, organizacijos, bendruomenės nariai ar kelių drausminių aplinkoje. Organizuoti ir jį valdyti / pati ir jo / jos veikla atsakingai, efektyviai, profesionaliai ir etiškai, prisiimti atsakomybę per jo / jos ribų kompetencijos, ir priimti sprendimą remiantis žiniomis ir patirtimi. Planuoti ir atlikti ribotą tyrimus, mokslinių tyrimų ir eksperimentų, taikant atitinkamas teorijas ir metodikas ir atlikti tinkamą duomenų analizę ir interpretaciją. efektyviai bendrauti žodžiu ir raštu, inžinerinių auditorijai ir bendruomenei apskritai, naudojant atitinkamą struktūrą, stilių ir grafinę paramos. Naudokite ir efektyviai ir kritiškai vertinti atitinkamą mokslinių tyrimų metodus, įgūdžius, įrankiai ir informacines technologijas inžinerinę praktiką, ir parodyti supratimą ir norą prisiimti atsakomybę už inžinerinių veiklos poveikį visuomenei ir aplinkai. Atlikti procesinę ir ne procesinį dizaino ir sintezę iš sudedamųjų dalių, sistemų, darbų,... [-]

BTech / BCom / BCom Hons žmogiškųjų išteklių valdymo

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 - 3 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg + 1 daugiau

BTech / BCom Laipsnis yra skirtas suartinti studentus ir strateginiais klausimais organizacijos viduje, sutelkiant dėmesį į Advanced strateginis valdymas, pažangių darbo santykius, Advanced valdymo mokymą, sudėtingesnį personalo valdymas, organizacinė elgsena ir tyrimų metodika. Garbės programa dizainas ir turinys užtikrinti teorinių gylio ir pažangios praktinio taikymo, taip pat galandimo specifinė veiklos gerinimo įgūdžių derinys. [+]

BTech Žmogiškųjų išteklių valdymas

BTech Laipsnis yra skirtas suartinti studentus ir strateginiais klausimais organizacijos viduje, sutelkiant dėmesį į Advanced strateginis valdymas, pažangių darbo santykius, Advanced valdymo mokymą, sudėtingesnį personalo valdymas, organizacinė elgsena ir tyrimų metodika.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Nacionalinė diplomas žmogiškųjų išteklių valdymo arba lygiavertė kvalifikacija ne NQF 6 lygio, su žmogiškųjų išteklių valdymo, kaip pagrindinį dalyką, kaip nustatyta statuso komiteto su 65% vidurkį.

BCom Žmogiškųjų išteklių valdymas Karjera

Žmogiškųjų išteklių specialistai, susijusius su darbuotojais susijusius klausimus organizacijose... [-]


BTech / BIng in Civil Engineering

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 4 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg + 1 daugiau

[+]

Išeiti lygis rezultatai: Privalomas studentas galės:

Sukurti ir išlaikyti civilinės inžinerijos sistemas, laikantis atitinkamų kodeksų praktika jų specializacijos srityje. Priėmimo sąlygos ir atrankos kriterijai [-]

BTech / BIng in Mechanical Engineering

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 4 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg + 1 daugiau

[+]

Po sėkmingo Nacionalinės diplomas, kandidatai gali, atsižvelgiant į taikomų programų nuostatus, užsiregistruokite bakalauro laipsnis technologijos (Bakalauro Technologiae -BTech).

Naudokite ir efektyviai ir kritiškai vertinti atitinkamą mokslinių tyrimų metodus, įgūdžius, įrankiai ir informacines technologijas inžinerinę praktiką, ir parodyti supratimą ir norą prisiimti atsakomybę už inžinerinių veiklos poveikį visuomenei ir aplinkai. Atlikti procesinę ir ne procesinį dizaino ir sintezę iš sudedamųjų dalių, sistemų, darbų, gaminių ar procesų kaip susijusių sistemų rinkiniu ir įvertinti, kai taikoma, jų socialinės, teisinės, sveikatos, saugos ir poveikio ir naudą aplinkai. Įdarbinti įvairias mokymosi strategijas ir įgūdžius įsisavinti modulio rezultatų, reikalingų pagrindinių matematikos, inžinerijos mokslų, inžinerinio projektavimo R TYRIMŲ ir aspektai valdymo, tokiu būdu pasirengti jam / pati užsiimti visą gyvenimą, neatsilikti nuo žinių ir įgūdžių, reikalingų inžinerinių srityje. ... [-]

BTech / BSC Hons biochemijos

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg + 1 daugiau

Pagrindinis tikslas šių kvalifikacijų yra įtvirtinti ir pagilinti studentų žinias ir patirtį Biochemijos ir plėtoti mokslinių tyrimų pajėgumus metodologija ir metodai jį. [+]

BTech pagyrimu Biochemijos

Doornfontein CAMPUS

Baigusių šią programą galės parengti ir taikyti specializuotas strategijas ir susijusius valdymo principus kokybės kontrolės (QC) ir mokslinių tyrimų ir technologinės plėtros (MTTP).

Jie gali dirbti kaip prižiūrėti technikai ir technologai vykdant produkto ir technologinį vystymąsi ir kokybės kontrolė. Užimtumo gali būti laboratorijoje, arba gamybos ar pardavimo aplinkoje.

Išeiti lygio rezultatai

Studentai turėtų gebėti:

Nustatyti problemą, formuluoti tinkamą hipotezę, generuoti eksperimentinius duomenis, priimti teisingus interpretacijas ir tinkamas atskaitymus. Darbas harmoningai su bendradarbiais toje pačioje darbo aplinką darbas grupėse su kitais problemų sprendimo ir atlikimo projektus. Dirbti savarankiškai į modulio turinį, susiję su konkrečių projektų vykdymo ir ataskaitų rengimo meistriškumą. Ieškoti, įvertinti ir integruoti techninę literatūrą, naudokite tinkamą ir teisingą techninę kalbą ir terminiją ataskaitas. efektyviai ir atsakingai atlikti mokslo ir technologijų praktiką nesukeliant pavojaus aplinkai ar gerovę bendradarbiais. Naudoti įvairius metodus, įsisavinti ir analizuoti duomenis, skaitydami, diskusija, ataskaitų teikimo ir projektų pristatymui ir seminaruose. Dalyvauti atsakingai veiklai, kad pažeisti visuomenės gyvenimo kokybę. Toliau tirti galimybes mokymui ir užimtumui. Įrodyti gebėjimą susieti studijų srities visuomenei, todėl žinoti, kur tie įgūdžiai gali būti reikalaujama. Vertinimo kriterijai ... [-]

BTech aplinkos sveikatos

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg + 1 daugiau

Už BTech aplinkos sveikatos programos moduliai susideda iš mokslinių tyrimų metodologijos IV, darbuotojų saugos ir sveikatos IV, Aplinkos atliekų tvarkymo IV ir valdymo praktika IV. [+]

Už BTech aplinkos sveikatos programos moduliai susideda iš mokslinių tyrimų metodologijos IV, darbuotojų saugos ir sveikatos IV, Aplinkos atliekų tvarkymo IV ir valdymo praktika IV.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai Nacionalinė diplomas aplinkos sveikatos ir akademiniais nuopelnais. Kaip 60% turi būti ne mažiau į NDip programos. Kontaktiniai duomenys

Vardas: Ponia Morta Chadyiwa Telefonas: 011 559 6239 / Paštas: mchadyiwa@uj.ac.za

[-]

BTech biotechnologijų

Su bendrabučiu Dieninės February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Baigusių šią programą galės parengti ir taikyti specializuotas strategijas ir susijusius valdymo principus kokybės kontrolės (QC) ir mokslinių tyrimų ir technologinės plėtros (MTTP). [+]

Doornfontein CAMPUS

Baigusių šią programą galės parengti ir taikyti specializuotas strategijas ir susijusius valdymo principus kokybės kontrolės (QC) ir mokslinių tyrimų ir technologinės plėtros (MTTP).

Jie gali dirbti kaip prižiūrėti technikai ir technologai vykdant produkto ir technologinį vystymąsi ir kokybės kontrolė. Užimtumo gali būti laboratorijoje, arba gamybos ar pardavimo aplinkoje.

Išeiti lygio rezultatai

Studentai turėtų gebėti:

Nustatyti problemą, formuluoti tinkamą hipotezę, generuoti eksperimentinius duomenis, priimti teisingus interpretacijas ir tinkamas atskaitymus. Darbas harmoningai su bendradarbiais toje pačioje darbo aplinką darbas grupėse su kitais problemų sprendimo ir atlikimo projektus. Dirbti savarankiškai į modulio turinį, susiję su konkrečių projektų vykdymo ir ataskaitų rengimo meistriškumą. Ieškoti, įvertinti ir integruoti techninę literatūrą, naudokite tinkamą ir teisingą techninę kalbą ir terminiją ataskaitas. efektyviai ir atsakingai atlikti mokslo ir technologijų praktiką nesukeliant pavojaus aplinkai ar gerovę bendradarbiais. Naudoti įvairius metodus, įsisavinti ir analizuoti duomenis, skaitydami, diskusija, ataskaitų teikimo ir projektų pristatymui ir seminaruose. Dalyvauti atsakingai veiklai, kad pažeisti visuomenės gyvenimo kokybę. Toliau tirti galimybes mokymui ir užimtumui. Įrodyti gebėjimą susieti studijų srities visuomenei, todėl žinoti, kur tie įgūdžiai gali būti reikalaujama. Vertinimo kriterijai ... [-]

BTech Construction Management

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 metai February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg + 1 daugiau

[+]

Studentai, kurie neatitinka keliamų reikalavimų, gali būti laikomas ne anksčiau kaip po dvejų metų po diplomo patirtį statybos (statyba / Civilinio Susitariančios arba statybos Consulting) pramonė.

Įgaliojimų mastas [-]

BTech Extraction Metallurgy

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 metai February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg + 1 daugiau

[+]

Kvalifikuotas studentas galės užsiregistruoti ECSA kaip profesinės technologo.

Priėmimo sąlygos ir atrankos kriterijai [-]

BTech Hons architektūros technologijos

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg + 1 daugiau

Šia programa siekiama gaminti kandidatus registruoti kaip vyresniųjų Architektūros technologai, viršutinės apibrėžta Pietų Afrikos tarybos architektūros profesijos (SACAP) vidutinio lygio registracijos kategorijas. Programa vykdo SACAP, RIBA ir CAA 1 dalis akreditacijos. [+]

BTech pagyrimu Architektūros technologijos (Taikomoji dizainas)

Šia programa siekiama gaminti kandidatus registruoti kaip vyresniųjų Architektūros technologai, viršutinės apibrėžta Pietų Afrikos tarybos architektūros profesijos (SACAP) vidutinio lygio registracijos kategorijas. Programa vykdo SACAP, RIBA ir CAA 1 dalis akreditacijos.

Programa orientuota į architektūros, dizaino teorija ir dizaino kūrimo ir pirmiausia skirta studentams, kurie, jų diplominių studijų metu buvo rodomas talentą dizaino ir kurie nori toliau tobulinti šį gebėjimą, siekiant registruotis Profesinė vyresniųjų Architektūros technologai arba tęsti tyrimus, gauti kaip profesionalių architektų arba norintiems praktikuoti savarankiškai.... [-]


BTech Hons drabužių valdymo

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg + 1 daugiau

Gavęs šią kvalifikaciją, studentai galės įvertinti drabužiai gamybos procesus ir produktų eksploatacines savybes esant įvairioms eksploatavimo sąlygomis apmąstyti pasaulinių tendencijų įtakos, susiję su jų strategiškai produktyvumą ir pelningumą, pramonės, ir plėsti asmeninius interesus atliekant mokslinius tyrimus speciali vieta per aprangos pramonės [+]

Gavęs šią kvalifikaciją, studentai galės įvertinti drabužiai gamybos procesus ir produktų eksploatacines savybes esant įvairioms eksploatavimo sąlygomis apmąstyti pasaulinių tendencijų įtakos, susiję su jų strategiškai produktyvumą ir pelningumą, pramonės, ir plėsti asmeninius interesus atliekant mokslinius tyrimus speciali vieta per drabužių pramonėje.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Nacionalinė diplomas Drabužiai vadybos arba lygiavertis Apranga valdymo kvalifikacija ne lygiavertį standartą, kaip rekomenduojama statuso komiteto ir fakulteto tarybos patvirtintas.

Atrankos kriterijai

60% vidutiniškai gauta baigiamojo metų Nacionalinės diplomo: Drabužiai valdymas yra rekomenduojama.... [-]


BTech Hons in fine art

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg + 1 daugiau

Gavęs šią kvalifikaciją, studentai galės taikyti kritinius gebėjimus ir įgūdžius meno kūrinių, regėjimo tyrimus gamybos ir patirtis darbo vietoje užbaigimo, reikalingą profesinę karjerą vaizdo kultūrinių pramonės šakų. [+]

Gavęs šią kvalifikaciją, studentai galės taikyti kritinius gebėjimus ir įgūdžius meno kūrinių, regėjimo tyrimus gamybos ir patirtis darbo vietoje užbaigimo, reikalingą profesinę karjerą vaizdo kultūrinių pramonės šakų.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Nacionalinė diplomas: dailės arba lygiavertė kvalifikacija ne lygiavertį standartą, kuris nustatomas statuso komiteto.

Atrankos kriterijai

Vidutinis ženklas 60% visų trečiojo kurso modulių rekomenduojama. Pareiškėjai taip pat turi pateikti raštu ir praktinį darbą, kaip nustatyta pagal atrankos komiteto.

Gyvenimo

MODULIS

Meno teorija 4 Studija praktika 4

Praktinis darbas yra baigtas prižiūrint. Meno teorija 4 kursinį darbą pildo dalyvavimo seminaruose ir kortelių pristatymas, su integruotu vertinimą. Apibendrinamasis vertinimas atliekamas pagal departamento vertinimo komiteto ir išorinio moderatoriui.... [-]


BTech Hons mados

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Gavęs šią kvalifikaciją, studentai bus sukurti mokslinių tyrimų indėlį į taikymo ir vertinimo turimomis žiniomis specializuotoje srityje mados dizaino ar drabužių technologija dar labiau skatinti profesinį augimą ir asmeninį tobulėjimą. [+]

Gavęs šią kvalifikaciją, studentai bus sukurti mokslinių tyrimų indėlį į taikymo ir vertinimo turimomis žiniomis specializuotoje srityje mados dizaino ar drabužių technologija dar labiau skatinti profesinį augimą ir asmeninį tobulėjimą.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Nacionalinė diplomas Fashion arba lygiavertis Mada kvalifikacija ne lygiavertį standartą, kaip rekomenduojama statuso komiteto ir fakulteto tarybos patvirtintas.

Atrankos kriterijai

60% vidutiniškai gauta baigiamojo metų Nacionalinės diplomas: Mados rekomenduojama.

Gyvenimo

MODULIS

Specializuoti drabužių technologija 4 Verslo studijos 4 Teorija Drabužiai 4 Programos struktūra Gamta programos: Vieneri metai programą. Programa yra dieninės. Minimali trukmė: Vieneri metai, visą laiką. Visi moduliai yra privalomi. Taškų modulių per metus: 3 metai modulius. [-]

BTech Hons Multimedia

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Gavęs šią kvalifikaciją, studentai galės taikyti kritinius gebėjimus ir įgūdžius specializuotame multimedijos srityje, kaip reikalaujama profesinės karjeros disciplinos. [+]

Gavęs šią kvalifikaciją, studentai galės taikyti kritinius gebėjimus ir įgūdžius specializuotame multimedijos srityje, kaip reikalaujama profesinės karjeros disciplinos.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Nacionalinė diplomas: Multimedija, arba lygiavertė kvalifikacija ne lygiavertį standartą, kuris nustatomas statuso komiteto.

Atrankos kriterijai

Atranka remiantis interviu ir portfelio pateikimo. Vidutinis ženklas 60% visų trečiojo kurso modulių rekomenduojama.

Gyvenimo

MODULIS

Multimedijos dizainas 4 Multimedijos technologijos 4 Tyrimų metodai ir technikos 4 Programos struktūra Gamta programos: Vieneri metai programą. Minimali trukmė: Vieneri metai oficiali instrukcija. Programa siūloma tik pilnu etatu. Visi moduliai yra privalomi. Taškų modulių per metus: 3 metai moduliai [-]

BTech Hons papuošalų projektavimas ir gamyba

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg + 1 daugiau

Gavęs savo kvalifikaciją, studentai bus kompetentinga kūrybinių papuošalų gamybai. Jie galės pristatyti darnią kūną darbo, kad yra technologija, problemų sprendimo sintezė ir tyrimų metodologijos taikymas. [+]

Gavęs savo kvalifikaciją, studentai bus kompetentinga kūrybinių papuošalų gamybai. Jie galės pristatyti darnią kūną darbo, kad yra technologija, problemų sprendimo sintezė ir tyrimų metodologijos taikymas.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Nacionalinė diplomas: Juvelyriniai dirbiniai dizainas ir gamyba, arba lygiavertė kvalifikacija ne lygiavertį standartą, kuris nustatomas statuso komiteto ir fakulteto tarybos patvirtintas.

Atrankos kriterijai

Atranka remiantis interviu, iš portfelio pateikimo ir pasiūlymu, kuris rodo numatytą specializacijos sritį. Vidutinis ženklas 60% visų trečiojo kurso modulių rekomenduojama.

Gyvenimo

MODULIS

Juvelyriniai praktika 4 Juvelyriniai teorija 4 Programos struktūra Gamta programos: Vieneri metai programą. Programa yra siūloma tiek visą laiką ir ne visą darbo laiką. Minimali trukmė: Vieneri metai dieninių dvejų metų neakivaizdinių. Visi moduliai yra privalomi. Taškų modulių per metus: 2 metai modulius. [-]

BTech in Chemical Engineering

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 metai February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg + 1 daugiau

[+]

Rezultatai

Išeiti lygis rezultatai: Privalomas besimokantysis turės galimybę:

[-]

BTech Industrial Engineering

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 metai February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg + 1 daugiau

[+]

Rezultatai

aštuoni

[-]

BTech in Electrical Engineering

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 metai February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg + 1 daugiau

[+]

Atranka remiantis akademiniais nuopelnais ir asmeninio pokalbio. Taip pat skaitykite fakultetas Reglamento EB3. Įgaliojimų mastas [-]

BTech in Management Services

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 metai February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg + 1 daugiau

[+]

Pareiškėjas privalo turėti National Diploma: valdymo paslaugas arba lygiavertę kvalifikaciją ne į NKS lygmenį 6, kaip nustatyta pagal Statusas komitetas. Taip pat skaitykite fakultetas Reglamento EB3. [-]

BTech in Mineral Resource Management

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 metai February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg + 1 daugiau

[+]

Įgaliojimų mastas

Bakalauro Technologiae: Mineralinis išteklių valdymas bus suteikti studentams, kurie baigė visų privalomų modulių sėkmingai.

[-]

BTech in Operations Management

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 metai February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg + 1 daugiau

[+]

Rezultatai

Išeiti lygis rezultatai: Privalomas studentas galės:

Pademonstruoti išsamų supratimą ir įgijo būtinas knowledgeto taikomi skirtingi gamybos / paslaugų ir kontrolės sistemų operacijų valdymo strategijas, naudojamas šiandieniniame pasaulyje ir tuo pačiu metu pripažinti "specifinius poreikius", reikalingą operacijų proceso / sistema veiktų optimaliai. Priėmimo sąlygos ir atrankos kriterijai [-]

BTech in Quantity Surveying

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 metai February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg + 1 daugiau

[+]

Ši kvalifikacija yra skirtas studentams, besispecializuojančių kiekio geodeziją srityje, statybos ir nekilnojamojo turto pramonės ir kiekis geodezijos profesiją.

Rezultatai

[-]

BTech in Town and Regional Planning

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 metai February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg + 1 daugiau

[+]

Taip pat skaitykite fakultetas Reglamento EB3. Įgaliojimų mastas

Bakalauro Technologiae: Miestas ir regioninio planavimo bus suteikti studentams, kurie baigė visų privalomų modulių sėkmingai.

[-]

BTech kokybės

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 metai February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg + 1 daugiau

Statusui tikslas yra plėtoti studentų taikomi ir pažintinių kompetencijų įsigijimui, aiškinimo, supratimo ir pritaikymo kokybės vadybos principus. [+]

Po sėkmingo Nacionalinės diplomas, kandidatai gali, atsižvelgiant į taikomų programų nuostatus, užsiregistruokite bakalauro laipsnis technologijos (Bakalauro Technologiae -BTech). BTech reikalauja tolesnio vienerių metų studijų minimumą.

BTech laipsnis atitinkamoje studijų srityje bus suteikta kandidatams po sėkmingo visų teorinių reikalavimų.

Statusui tikslas yra plėtoti studentų taikomi ir pažintinių kompetencijų įsigijimui, aiškinimo, supratimo ir pritaikymo kokybės vadybos principus.

Studentas turi gebėti analizuoti ir paaiškinti kokybės užtikrinimo sprendimus dėl KU vienetą, įmonės, taip pat reguliavimo aplinka kontekste, įvertinti ir interpretuoti išorinį poveikį sprendimams. Studentas taip pat turėtų būti suteikta galimybė pamąstyti apie jo / jos KU sprendimus ir prašymų įvertinti jo poveikį į holistinį kontekste kokybės užtikrinimo ir tobulinimo. Studentai privalo turėti patirtį KU funkciją, siekiant kontekstualizuoti savo mokymąsi su jų verslo aplinką, ir įvertinti patobulinimus andinterventions jie gali turėti įtakos jų darbo aplinkoje.... [-]


BTech logistikos

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Statusui tikslas yra plėtoti studentų taikomi ir pažintinių kompetencijų įsigijimui, aiškinimo, supratimo ir pritaikymo logistikos principais. Studentas turi gebėti analizuoti ir paaiškinti strateginius sprendimus dėl logistikos operacijų padalinio ar įmonės kontekste, įvertinti ir interpretuoti išorinį poveikį sprendimams. [+]

Statusui tikslas yra plėtoti studentų taikomi ir pažintinių kompetencijų įsigijimui, aiškinimo, supratimo ir pritaikymo logistikos principais. Studentas turi gebėti analizuoti ir paaiškinti strateginius sprendimus dėl logistikos operacijų padalinio ar įmonės kontekste, įvertinti ir interpretuoti išorinį poveikį sprendimams. Studentas taip pat turėtų būti suteikta galimybė pamąstyti apie jo / jos valdymo sprendimus ir prašymų įvertinti jo poveikį į holistinį kontekste logistikos operacijų ir valdymo. Studentai privalo turėti patirtį logistikos sektoriuje, siekiant kontekstualizuoti savo mokymąsi su jų verslo aplinką ir vertina patobulinimus ir intervencijas jie gali turėti įtakos jų darbo aplinkoje.... [-]


BTech maisto technologija

Su bendrabučiu Dieninės February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Baigusių šią programą galės parengti ir taikyti specializuotas strategijas ir susijusius valdymo principus kokybės kontrolės (QC) ir mokslinių tyrimų ir technologinės plėtros (MTTP). [+]

Doornfontein CAMPUS

Baigusių šią programą galės parengti ir taikyti specializuotas strategijas ir susijusius valdymo principus kokybės kontrolės (QC) ir mokslinių tyrimų ir technologinės plėtros (MTTP).

Jie gali dirbti kaip prižiūrėti technikai ir technologai vykdant produkto ir technologinį vystymąsi ir kokybės kontrolė. Užimtumo gali būti laboratorijoje, arba gamybos ar pardavimo aplinkoje.

Išeiti lygio rezultatai

Studentai turėtų gebėti:

Nustatyti problemą, formuluoti tinkamą hipotezę, generuoti eksperimentinius duomenis, priimti teisingus interpretacijas ir tinkamas atskaitymus. Darbas harmoningai su bendradarbiais toje pačioje darbo aplinką darbas grupėse su kitais problemų sprendimo ir atlikimo projektus. Dirbti savarankiškai į modulio turinį, susiję su konkrečių projektų vykdymo ir ataskaitų rengimo meistriškumą. Ieškoti, įvertinti ir integruoti techninę literatūrą, naudokite tinkamą ir teisingą techninę kalbą ir terminiją ataskaitas. efektyviai ir atsakingai atlikti mokslo ir technologijų praktiką nesukeliant pavojaus aplinkai ar gerovę bendradarbiais. Naudoti įvairius metodus, įsisavinti ir analizuoti duomenis, skaitydami, diskusija, ataskaitų teikimo ir projektų pristatymui ir seminaruose. Dalyvauti atsakingai veiklai, kad pažeisti visuomenės gyvenimo kokybę. Toliau tirti galimybes mokymui ir užimtumui. Įrodyti gebėjimą susieti studijų srities visuomenei, todėl žinoti, kur tie įgūdžiai gali būti reikalaujama. [-]

BTech metalurgijos inžinerija

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 savaitė February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg + 1 daugiau

Šiame lygmenyje kvalifikuotąją studentas bus kompetentinga metalurgijos procesų ir produktų dizainas, proceso ir produkto kūrimo ir galėti įrodyti techninę valdymo kompetenciją, tokiu būdu prisidedant prie metalurgijos pramonės ir kasybos bendruomenės poreikius. [+]

Po sėkmingo Nacionalinės diplomas, kandidatai gali, atsižvelgiant į taikomų programų nuostatus, užsiregistruokite bakalauro laipsnis technologijos (Bakalauro Technologiae -BTech). BTech reikalauja tolesnio vienerių metų studijų minimumą.

BTech laipsnis atitinkamoje studijų srityje bus suteikta kandidatams po sėkmingo visų teorinių reikalavimų.

Šiame lygmenyje kvalifikuotąją studentas bus kompetentinga metalurgijos procesų ir produktų dizainas, proceso ir produkto kūrimo ir galėti įrodyti techninę valdymo kompetenciją, tokiu būdu prisidedant prie metalurgijos pramonės ir kasybos bendruomenės poreikius.

Kvalifikuotas studentas galės užsiregistruoti ECSA kaip profesinės technologo.... [-]


BTech Mining Engineering

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 metai February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg + 1 daugiau

[+]

Įgaliojimų mastas

Bakalauro Technologiae: kasybos inžinerija, bus suteikti studentams, kurie baigė visų privalomų modulių sėkmingai.

[-]

BTech rinkodaros

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Statusui tikslas yra plėtoti studentų taikomi ir pažintinių kompetencijų įsigijimui, aiškinimo, supratimo ir pritaikymo rinkodaros principais. Studentas turi gebėti analizuoti ir paaiškinti sprendimus rinkodaros ir reklamos į rinkodaros operacijų padalinio ar įmonės kontekste, įvertinti ir interpretuoti išorinį poveikį sprendimams. Studentas taip pat turėtų būti suteikta galimybė pamąstyti apie jo / jos valdymo sprendimus ir prašymų įvertinti jo poveikį į holistinį kontekste rinkodaros ir skatinimo. [+]

Statusui tikslas yra plėtoti studentų taikomi ir pažintinių kompetencijų įsigijimui, aiškinimo, supratimo ir pritaikymo rinkodaros principais. Studentas turi gebėti analizuoti ir paaiškinti sprendimus rinkodaros ir reklamos į rinkodaros operacijų padalinio ar įmonės kontekste, įvertinti ir interpretuoti išorinį poveikį sprendimams. Studentas taip pat turėtų būti suteikta galimybė pamąstyti apie jo / jos valdymo sprendimus ir prašymų įvertinti jo poveikį į holistinį kontekste rinkodaros ir skatinimo.

Studentai privalo turėti patirtį prekybos pramonei, kad kontekstualizuoti savo mokymąsi su jų verslo aplinką, ir įvertinti patobulinimus ir intervencijas jie gali turėti įtakos jų darbo aplinkoje.... [-]


BTech svetingumo valdymo

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Iš BTech svetingumo vadybos kvalifikaciją tikslas yra plėtoti studentų taikomi ir pažintinių kompetencijų įsigijimui, aiškinimo, supratimo ir pritaikymo svetingumo vadybos principais. Studentas turi gebėti analizuoti ir paaiškinti valdymo sprendimus tam svetingumo vieneto ar įmonės kontekste. [+]

Iš BTech svetingumo vadybos kvalifikaciją tikslas yra plėtoti studentų taikomi ir pažintinių kompetencijų įsigijimui, aiškinimo, supratimo ir pritaikymo svetingumo vadybos principais. Studentas turi gebėti analizuoti ir paaiškinti valdymo sprendimus tam svetingumo vieneto ar įmonės kontekste.

Asmenys, siekiant šio kvalifikaciją bus kompetentinga taikyti vadybinius įgūdžius, nustatyti, atrinkti ir taikyti mokslinių tyrimų metodikas bei būdus, asortimentą mokslinių tyrimų problemas savo ir socialinių mokslų ploto specializacijos.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Nacionalinė diplomas svetingumo vadybos arba nacionalinis diplomas (Maisto ir gėrimų valdymo) arba lygiavertė kvalifikacija ne NQF 6 lygis, kuris nustatomas statuso komiteto su 60% vidurkį. Papildomas 60% bendra už nustatytą pagrindinių modulių jų National Diploma arba lygiavertę kvalifikaciją.... [-]


BTech turizmo valdymo

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Iš BTech turizmo vadybos kvalifikaciją tikslas yra plėtoti studentų taikomi ir pažintinių kompetencijų įsigijimui, aiškinimo, supratimo ir pritaikymo turizmo vadybos principais. Studentas turi gebėti analizuoti ir paaiškinti valdymo sprendimus į turizmo vieneto įmonės kontekste. Ši kvalifikacija paruošia bet turizmo sektoriaus padėtį, kuri reikalauja esamų turizmo praktiką naujuose kontekstuose taikymą Baigiu. [+]

Iš turizmo vadybos kvalifikaciją BTech tikslas yra plėtoti studentų taikomi ir pažintinių kompetencijų įsigijimui, aiškinimo, supratimo ir pritaikymo turizmo vadybos principais. Studentas turi gebėti analizuoti ir paaiškinti valdymo sprendimus į turizmo vieneto įmonės kontekste. Ši kvalifikacija paruošia bet turizmo sektoriaus padėtį, kuri reikalauja esamų turizmo praktiką naujuose kontekstuose taikymą Baigiu.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Nacionalinė diplomas (turizmo vadyba) arba lygiavertė kvalifikacija ne NQF 6 lygio, kaip nustatyta pagal statuso komiteto su 60% vidurkiu trečiųjų metų temomis.

Susitikimas fakulteto minimalius reikalavimus tam tikros programos nebūtinai garantuoja priėmimą į šią programą, kaip specifiniai atrankos kriterijai gali būti taikomi ir dėl erdvės apribojimų.... [-]


BTech verslo administravimo

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Statusui tikslas yra plėtoti studentų taikomi ir praktinių kompetencijų įsigijimui, analizė, interpretavimas, supratimo ir taikymo administravimo, valdymo ir strateginio valdymo principus. [+]

Statusui tikslas yra plėtoti studentų taikomi ir praktinių kompetencijų įsigijimui, analizė, interpretavimas, supratimo ir taikymo administravimo, valdymo ir strateginio valdymo principus. Studentas turi gebėti analizuoti ir paaiškinti strateginius sprendimus verslo operacijų kontekste, įvertinti ir interpretuoti išorinį poveikį sprendimų, atsižvelgiant į holistinis kontekstas valdymo kaip praktika.

Studentai turi įrodyti, kad jie gali kontekstualizuoti savo mokymąsi su jų verslo aplinką, ir apibūdinti atitinkamus patobulinimus ir intervencijas jie gali turėti įtakos jų darbo aplinkoje.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Bet koks verslas susijęs diplomas arba lygiavertė kvalifikacija ne NQF 6 lygis, kuris nustatomas statuso komiteto su 60% vidurkį.... [-]


BTech į transporto valdymo

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Statusui tikslas yra plėtoti studentų taikomi ir pažintinių kompetencijų įsigijimui, aiškinimo, supratimas ir prašymų logistikos ir transporto valdymo principais. Studentas turi gebėti analizuoti ir paaiškinti sprendimus rinkodaros ir reklamos į transportavimo bendrovės ir reguliavimo aplinkos kontekste, įvertinti ir interpretuoti išorinį poveikį sprendimams. Studentas taip pat turėtų būti suteikta galimybė pamąstyti apie jo / jos valdymo sprendimus ir prašymų įvertinti jo poveikį į holistinį kontekste transporto pramonę. [+]

Statusui tikslas yra plėtoti studentų taikomi ir pažintinių kompetencijų įsigijimui, aiškinimo, supratimas ir prašymų logistikos ir transporto valdymo principais. Studentas turi gebėti analizuoti ir paaiškinti sprendimus rinkodaros ir reklamos į transportavimo bendrovės ir reguliavimo aplinkos kontekste, įvertinti ir interpretuoti išorinį poveikį sprendimams. Studentas taip pat turėtų būti suteikta galimybė pamąstyti apie jo / jos valdymo sprendimus ir prašymų įvertinti jo poveikį į holistinį kontekste transporto pramonę.

Studentai privalo turėti patirtį transporto pramonei, siekiant kontekstualizuoti savo mokymąsi su jų verslo aplinką, ir įvertinti patobulinimus ir intervencijas jie gali turėti įtakos jų darbo aplinkoje.... [-]


Eismas vyksta Hons / BCom Hons apskaitoje

Su bendrabučiu Dieninės 1 savaitė February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Šių kvalifikacijos tikslas yra plėtoti intelektinius gebėjimus ir praktinius įgūdžius įsigijimo, analizės, interpretavimo ir taikymo apskaitos, audito, finansų valdymo ir apmokestinimo principų apskaitos ir verslo kontekstuose ant antrosios pakopos lygmenyje, taip pat ruošiama karjerą apskaitos profesijos ar tolesniam mokymuisi šioje srityje. [+]

BAccHons

Šio kvalifikacijos tikslas yra plėtoti intelektinius gebėjimus ir praktinius įgūdžius įsigijimo, analizės, interpretavimo ir taikymo apskaitos, audito, finansų valdymo ir apmokestinimo principų apskaitos ir verslo kontekstuose ant antrosios pakopos lygmenyje, taip pat ruošiama karjerą apskaitos profesijos ar tolesniam mokymuisi šioje srityje. Studentas turėtų gebėti reflektuoti savo vadybinių sprendimų priėmimo procesus ir programas, atsižvelgiant į jų profesinių vertybių ir pamatinių žinių ir supratimo apie apskaitos, audito, finansų valdymo ir apmokestinimo principų, siekiant įvertinti jų poveikį į holistinį kontekste apskaitos profesija , ... [-]


Vaizdo įrašai

UJ Corporate video 2016

UJ generations of accomplishment

Kontaktai
Vietos adresas
University of Johannesburg
PO Box 524

Johannesburg, Gauteng, 2006 ZA
Socialiniai tinklai