Vega School of Brand Leadership

Įvadas

Oficialus aprašymas

Vega buvo įkurta 1999 pripažįstant perjungimo pasaulio persiorientavimas Brand Vadovavimas ir valdymas ir didėjantį kūrybinių ir novatoriškų prekių mąstytojų. Akredituotas nepriklausomas institutas Švietimo, mokslo laipsnių, apdovanojimai ir magistro programose yra gerai žinomas ir gerbiamas prekės, rinkodaros ir ryšių pramonės šakose.

Vega mokykla, švietimo markės Nepriklausomos instituto Švietimo, mano, kad ženklai yra didžiausių pasaulio turtas prasmingai kaita. Todėl vega siekiama pereiti naujos kartos mąstytojas pateikdami visiškai akredituota Sertifikatai, brandos egzamino atestatus, Prizai ir magistro programose prekinio ženklo kūrimo ir kūrybinės komunikacijos. Vega mantrą - išmintissumagija - bendrauja savo įsitikinimą, kūrybinės strateginio mąstymo. IIE Vega absolventas yra tyrinėtojas, kuris yra protingas, spalvingas ir aistringas, tačiau paprastai nepatenkinti status quo, nes jis / ji žino, kad ženklai, verslas, ekonomika ir visuomenė gali būti sveikiau ir geriau žmonėms.

Į IIe absolventai sėkmingai prisidėti prie visuomenės įvairiose verslo ir socialinių arenose.

apie Vega

Vega yra šviesiausia žvaigždė dangaus žvaigždyno Lyra vardas. Dėl savo intensyvaus liuminescencijos ir esminį ji vaidina jūrų navigaciją, Vega buvo aprašyta Astrofizika Austin F. Gulliver kaip "kitas svarbiausias žvaigždė danguje po saule".

Įkurta 1998 metais separatistinės grupės pionierių, "Mavericks" ir novatorių, Vega, mokykla gimė kaip atsakas į neatidėliotiną būtinybę paradigmai atokiau nuo įprastų rinkodaros komunikacijų. Tradiciniai požiūriai į prekės ženklo kūrimo, rinkodaros ir reklamos buvo išnaudotos ir buvo greitai pasiekti savo pardavimo data. Naujas mokyklos minties buvo raginama ir Vega atsakė, kad skambinti.

Įsitikinimas, kad prekės yra gimęs vadovauti yra Vega filosofijos kertinis akmuo. Be Vega įkūrėjas Gordonas Cook žodžiais tariant, "visiškai pristato ypatingą ir unikalią reikšmę siekiant pridėtinę vertę ir susisiekti su žmonėmis." Kitaip tariant, visiškai yra ne tik gaminio pavadinimas bet tapatybės išraiška ir, dar svarbiau, a Paskirtis: manau, prekių ženklų, tokių kaip "Apple", "Greenpeace" ir "Google", ir jūs greitai suprasite, kad ženklai yra kur kas daugiau nei laiškų ir logotipai, bet galingas kultūros jėgos formavimo pasaulį kaip mes jį žinome.

Mūsų mokymo P hilosophy

Pagrindinė pedagoginis principas apkabina Vega atsispindi mūsų Pats pavadinimas. Nuo Vega navigacinis žvaigždė, navigacijos koncepcija yra svarbiausia Vega unikalaus mokymo metodiką. Vega dėstytojai navigatoriai: mes skatino aktyviai, ekspertų rekomendacijas, o ne kad tik skleisti informaciją, kuri yra pasyviai sugeria etosas.

Centrinė prie navigacijos procesas yra dialogas, tarp navigator ir studentas. Atšiaurus tyrimas, apžvalgos ir kritinė analizė idėjų leidžia nuolat evoliucija Versti į galutinę išsilavinimą gaminti labiausiai rafinuotas ir prasmingus rezultatus įmanoma. Turbūt svarbiausias kertinis akmuo VEGA mokymo filosofija yra tai, kad įtvirtinta mūsų mantra išmintiessumagija. Išreikštas šio dictum yra iš esmės sinergetinis pobūdis tarp kūrybiškumo ir strategijos santykius; įkvėpimo ir inovacijas; Idėja ir poelgis.

Mūsų Val U es

Mes tikime, kūrybiškumą su strateginio tikslo
Mes tikime, kūrybinio taikymo sienų žinios
Mūsų studija yra žmogaus vaizduotė ir mes esame čia, kad pieštuku ryškus įdomus
Mes siekiame visada būti socialiai ir kultūriškai svarbūs
Mes tikime, visada yra šiltai ir iš karto žmogaus, nes tai suteikia erdvės išminties su magija į paviršinius
Mes siekiame būti ne priekinio krašto į inovacijas
Mes susieti verslo pelno pridedant vertę žmonių gyvybių

Vietos

Johanesburgas

Address
Johannesburg Campus
Physical address: 444 Jan Smuts Avenue, Bordeaux, Randburg
Postal address: PO Box 2369, Randburg, 2125

Johanesburgas, Gautengas, Pietų Afrikos Respublika

Durbanas

Address
Durban Campus
Physical address: The Glades Office Park, 70 Armstrong Ave, La Lucia
Postal address: PO Box 1669, Westville, 3630

Durbanas, KwaZulu-Natal, Pietų Afrikos Respublika

Keiptaunas

Address
Cape Town Campus
Physical address: 130 Strand Street, De Waterkant, Cape Town
Postal address: PO Box 430, Roggebaai, Cape Town, 8001

Keiptaunas, Vakarų kyšulys, Pietų Afrikos Respublika

Pretorija

Address
Pretoria Campus
Physical address: 34 Ingersol Rd, Menlyn, Pretoria
Postal address: PO Box 12361, Hatfield, 0028

Pretorija, Gautengas, Pietų Afrikos Respublika

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis