Atlântica

Įvadas

Oficialus aprašymas

Istorija: Atlântica

Atlântica gimė 1996 m. Kaip viešojo intereso įstaiga, kuri siekė būti orientuota į žinių, mokslo ir technologijų kūrimą, perdavimą ir skleidimą per mokymo, mokymo, mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros sakinį.

1993 m. Įsteigtas institutas, įsteigtas 1993 m. Įsteigto EIA, "Mokymo, mokslinių tyrimų ir administravimo įstaiga", kurio tikslas - plėtoti kokybišką aukštojo mokslo instituciją, pripažintą jos gebėjimu rengti aukštos kvalifikacijos specialistus darbo rinkoje, buvo pagrįsta universiteto dėstytojais, mokslininkai, finansinės institucijos, institucinės grupės, paslaugų ir studijų bendrovės ir Oeiras savivaldybė, kuri iki 2014 m. išliko pagrindiniu akcininku. 1996 pradėjo pirmuosius laipsnius valdymo, aplinkos, teritorijų, IRT ir valdymo sveikatos srityje, o 2001 m buvo sukurta apie sveikatos mokyklą Atlântica . Nuo tada " Atlântica " išplėtė savo mokslinius interesus ir sujungė savo mokymo ir tyrimų kryptis.

2014 m. "Carbures" įsigijo 87% PAV akcinio kapitalo, išreiškė savo ketinimą prisidėti prie aukštojo mokslo pokyčių Portugalijoje, skatindama pramonės ir aukštojo mokslo universitetų sąsają su moksliniais tyrimais, įgytais sukuriant Technologijos plėtotė medžiagų inžinerijos ir aeronautikos inžinerijos mokslų srityje - pagrindinė jos veiklos sritis.

Šis bendradarbiavimas leis perkelti žinias apie įmonę universitetui kas dvejus metus vykstančiuose santykiuose, kad būtų galima rengti absolventus, magistrams ir gydytojams, būsimiems specialistams, turintiems kompanijai tikrai naudingą kompetenciją, taip pat leisti universitetui remti įmonę mokslinių tyrimų ir technologijų plėtros projektuose. " Atlântica pažymi šį naują mokymo modelį, kuris privilegija universiteto / įmonės integraciją, skersines ir papildomas žinių sritis (sveikata, verslo mokslas, informacinės technologijos, inžinerija) ir didelę investiciją į mokslinius tyrimus, aukštojo mokslo skirtumas Portugalijoje, privatus ir visuomeninis.

Atlântica leidžia studentams išmokti ir tirti kokybišką, su specializuotu mokymu, integruotą į bendrovių realybę, tokiu būdu didinant galimybes įsidarbinti.

Šiandien " Atlântica ketina atskirti save ir būti vertinga universitetų pažangos Portugalijoje priemone.

Istorija: ESSATLA

Sveikatos mokykla Atlântica (ESSATLA) buvo įkurta 2001 metais kaip organinės vieneto Universiteto Atlântica , jis buvo įtrauktos politechnikos lygio sveikatos mokykloje.

Kadangi tai yra organizacinis vienetas Universiteto Atlântica , valdymas priklausė atitinkamos steigimo institucija, EIA.- švietimas, moksliniai tyrimai ir administravimas SA ", kuri buvo įkurta 1993 metais iš universiteto profesorių, mokslininkų, finansinių institucijų, grupių grupės institucinių, paslaugų ir studijų bendrovių ir Oeiros savivaldybės, kuri iki 2014 m. išliko pagrindiniu akcininku.

2002 m. Prasidėjo du dviejuose pakopose vykstantys kursai, turintys techninę ir profesinę orientaciją, radiologijoje, klinikiniuose tyrimuose ir visuomenės sveikatos srityje. Taip pat buvo sukurti slaugos kursai (2001 m.), Fizinė terapija (2001 m.), Kalbos terapija (2003 m.) Ir slaugos mokymo papildomas kursas (2002 m.).

Mokyklos kursai stengėsi reaguoti į techninės prensijos formavimo poreikius ir tuo pačiu metu suteikti studentams humanistinį ugdymą integruotoje perspektyvoje su socialiniais mokslais ir elgesiu.

Nuo pat pradžių jie turėjo tvirtą praktikos dalį profesiniame kontekste, mokydami klinikiniu požiūriu, o tai paskatino mokyklą steigti bendradarbiavimo protokolus su ligoninėmis ir sveikatos centrais Lisabonos regione.

Dėl būtinybės pritaikyti kursus į jų atitinkamų sričių mokslinę ir technologinę raidą, loginiai terapijos, radiologijos, klinikinės analizės ir visuomenės sveikatos kursai buvo nutraukti po 2015 m., Ir buvo pradėtas naujas etapas šioms sritims pertvarkyti. kursus pagal A3es vertinimo komisijos laiku pateiktas gaires.

2017 m. Liepos mėn. Buvo akredituotas naujas osteopatijos laipsnis, kuris pradėjo veikti 2017-2018 metais.

Vietos

Barcarena

Address
School of Management Sciences, Health, IT &
Engineering
Fábrica da Pólvora de Barcarena
2730-036 Barcarena
Portugal

2730-036 Barcarena, Lisabona, Portugalija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis