Atlântica

Įvadas

Oficialus aprašymas

Istorija: Atlântica

Atlântica gimė 1996 m. Kaip viešojo intereso įstaiga, kuri siekė būti orientuota į žinių, mokslo ir technologijų kūrimą, perdavimą ir skleidimą per mokymo, mokymo, mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros sakinį.

1993 m. Įsteigtas institutas, įsteigtas 1993 m. Įsteigto EIA, "Mokymo, mokslinių tyrimų ir administravimo įstaiga", kurio tikslas - plėtoti kokybišką aukštojo mokslo instituciją, pripažintą jos gebėjimu rengti aukštos kvalifikacijos specialistus darbo rinkoje, buvo pagrįsta universiteto dėstytojais, mokslininkai, finansinės institucijos, institucinės grupės, paslaugų ir studijų bendrovės ir Oeiras savivaldybė, kuri iki 2014 m. išliko pagrindiniu akcininku. 1996 pradėjo pirmuosius laipsnius valdymo, aplinkos, teritorijų, IRT ir valdymo sveikatos srityje, o 2001 m buvo sukurta apie sveikatos mokyklą Atlântica . Nuo tada " Atlântica " išplėtė savo mokslinius interesus ir sujungė savo mokymo ir tyrimų kryptis.

2014 m. "Carbures" įsigijo 87% PAV akcinio kapitalo, išreiškė savo ketinimą prisidėti prie aukštojo mokslo pokyčių Portugalijoje, skatindama pramonės ir aukštojo mokslo universitetų sąsają su moksliniais tyrimais, įgytais sukuriant Technologijos plėtotė medžiagų inžinerijos ir aeronautikos inžinerijos mokslų srityje - pagrindinė jos veiklos sritis.

Šis bendradarbiavimas leis perkelti žinias apie įmonę universitetui kas dvejus metus vykstančiuose santykiuose, kad būtų galima rengti absolventus, magistrams ir gydytojams, būsimiems specialistams, turintiems kompanijai tikrai naudingą kompetenciją, taip pat leisti universitetui remti įmonę mokslinių tyrimų ir technologijų plėtros projektuose. " Atlântica pažymi šį naują mokymo modelį, kuris privilegija universiteto / įmonės integraciją, skersines ir papildomas žinių sritis (sveikata, verslo mokslas, informacinės technologijos, inžinerija) ir didelę investiciją į mokslinius tyrimus, aukštojo mokslo skirtumas Portugalijoje, privatus ir visuomeninis.

Atlântica leidžia studentams išmokti ir tirti kokybišką, su specializuotu mokymu, integruotą į bendrovių realybę, tokiu būdu didinant galimybes įsidarbinti.

Šiandien " Atlântica ketina atskirti save ir būti vertinga universitetų pažangos Portugalijoje priemone.

Istorija: ESSATLA

Sveikatos mokykla Atlântica (ESSATLA) buvo įkurta 2001 metais kaip organinės vieneto Universiteto Atlântica , jis buvo įtrauktos politechnikos lygio sveikatos mokykloje.

Kadangi tai yra organizacinis vienetas Universiteto Atlântica , valdymas priklausė atitinkamos steigimo institucija, EIA.- švietimas, moksliniai tyrimai ir administravimas SA ", kuri buvo įkurta 1993 metais iš universiteto profesorių, mokslininkų, finansinių institucijų, grupių grupės institucinių, paslaugų ir studijų bendrovių ir Oeiros savivaldybės, kuri iki 2014 m. išliko pagrindiniu akcininku.

2002 m. Prasidėjo du dviejuose pakopose vykstantys kursai, turintys techninę ir profesinę orientaciją, radiologijoje, klinikiniuose tyrimuose ir visuomenės sveikatos srityje. Taip pat buvo sukurti slaugos kursai (2001 m.), Fizinė terapija (2001 m.), Kalbos terapija (2003 m.) Ir slaugos mokymo papildomas kursas (2002 m.).

Mokyklos kursai stengėsi reaguoti į techninės prensijos formavimo poreikius ir tuo pačiu metu suteikti studentams humanistinį ugdymą integruotoje perspektyvoje su socialiniais mokslais ir elgesiu.

Nuo pat pradžių jie turėjo tvirtą praktikos dalį profesiniame kontekste, mokydami klinikiniu požiūriu, o tai paskatino mokyklą steigti bendradarbiavimo protokolus su ligoninėmis ir sveikatos centrais Lisabonos regione.

Dėl būtinybės pritaikyti kursus į jų atitinkamų sričių mokslinę ir technologinę raidą, loginiai terapijos, radiologijos, klinikinės analizės ir visuomenės sveikatos kursai buvo nutraukti po 2015 m., Ir buvo pradėtas naujas etapas šioms sritims pertvarkyti. kursus pagal A3es vertinimo komisijos laiku pateiktas gaires.

2017 m. Liepos mėn. Buvo akredituotas naujas osteopatijos laipsnis, kuris pradėjo veikti 2017-2018 metais.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Portugalų

Matyti Bakalauro studijos » Matyti Health Bakalauras » Matyti Doktorantūra » Matyti Magistro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Aeronautikos inžinerijos bakalauro laipsnis

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų October 2018 Portugalija Barcarena

Aukštas fakulteto mokslinės ir pedagoginės kokybės laipsnis, turintis tvirtų žinių medžiagų inžinerijos, mechanikos ir aeronautikos srityse, paskatins tvirtą mokymąsi šioje žiniomis ir gebėjimais spręsti problemas įvairiose aviacijos inžinerijos srityse naudojant naujas medžiagos, naujos technologijos naujoviškų produktų srityje, pirmoji aviacijos pramonėje, būsimų profesionalų, kurie demonstruos techninį ir profesinį lyderystę, universalumą ir gebėjimą dirbti daugiadalykėse komandose, kūrimas. [+]

Modulio aprašas

Aukštas fakulteto mokslinės ir pedagoginės kokybės laipsnis, turintis tvirtų žinių medžiagų inžinerijos, mechanikos ir aeronautikos srityse, paskatins tvirtą mokymąsi šioje žiniomis ir gebėjimais spręsti problemas įvairiose aviacijos inžinerijos srityse naudojant naujas medžiagos, naujos technologijos naujoviškų produktų srityje, pirmoji aviacijos pramonėje, būsimų profesionalų, kurie demonstruos techninį ir profesinį lyderystę, universalumą ir gebėjimą dirbti daugiadalykėse komandose, kūrimas.

Studijų programos struktūra buvo sukurta atsižvelgiant į europinį ir tarptautinį kontekstą, siekiant garantuoti geriausią nacionalinių ir tarptautinių universitetų pasiūlymą ir švietimo kokybę. Jis buvo sukurtas siekiant prisitaikyti prie novatoriškų profesionalių sričių, kurių šalyje trūksta ir kuri sparčiai vystosi, pvz., Rengiant naujas medžiagas ir naujas technologijas, kurios įtrauktos į šį kursą kartu su būtinomis pagrindinėmis žiniomis aeronautikos srityje yra ypač svarbi, siekiant patenkinti Portugalijos visuomenės pramonės poreikius.... [-]


Informacinių sistemų ir technologijų laipsnis

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės October 2018 Portugalija Barcarena

"Licenciatura in Systems and Information Technologies" Atlântica , Lisabonoje, yra kursas, kuriame daugiausia dėmesio skiriama trims ramsčiams: technologijoms, programavimui ir seminarams. Technologijos ir programavimo kryptys yra tradicinės Kompiuterijos kursuose. Seminarai, kita vertus, suteikia galimybę informacinių sistemų ir technologijų laipsnio studentams įgyti žinių apie šiandienos temas tokiose srityse kaip internetas, elektroninė komercija ir vyriausybė, kompiuterių tinklai, duomenų bazės ir intelektualios sistemos. [+]

Kurso aprašymas

"Licenciatura in Systems and Information Technologies" Atlântica , Lisabonoje, yra kursas, kuriame daugiausia dėmesio skiriama trims ramsčiams: technologijoms, programavimui ir seminarams. Technologijos ir programavimo kryptys yra tradicinės Kompiuterijos kursuose. Seminarai, kita vertus, suteikia galimybę informacinių sistemų ir technologijų laipsnio studentams įgyti žinių apie šiandienos temas tokiose srityse kaip internetas, elektroninė komercija ir vyriausybė, kompiuterių tinklai, duomenų bazės ir intelektualios sistemos.

Informacinių sistemų ir technologijų laipsnio studijų programa pritaikyta tarptautinei mokymo programai, kurią rekomenduoja ACM "Computing Machinery" asociacija, viena iš didžiausių profesinių asociacijų informacinių sistemų ir technologijų pasaulyje.... [-]


Medžiagų inžinerijos laipsnis

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų October 2018 Portugalija Barcarena

Medžiagų inžinerijos laipsnis siekia formuoti aukštos kvalifikacijos absolventus, kurie ne tik demonstruos techninį ir profesinį vadovavimą, bet ir būtiną prisitaikymą besikeičiančioje visuomenėje. [+]

Kurso aprašymas

Medžiagų inžinerijos laipsnis siekia formuoti aukštos kvalifikacijos absolventus, kurie ne tik demonstruos techninį ir profesinį vadovavimą, bet ir būtiną prisitaikymą besikeičiančioje visuomenėje.

Šis laipsnis taip pat suteikia kompetenciją kompozicinių medžiagų srityje, kuri bus pagrindas antrojo ciklo "Medžiagų inžinerija aeronautikos srityje" pagrindu ir suteiks jiems konkurencinį pranašumą kitų aukštųjų mokyklų studentams. Inovacijos ir pažangi technologija apibūdina šį laipsnį, be to, puikus ryšys su augančia pramone ir moksliniais tyrimais.

Studijų planas yra praktinių dalykų, tokių kaip kompozicinių medžiagų remontas ir perdirbimas, pradininkas, ir naujos temos, tokios kaip naujos dangos, naudojamos aeronautikoje, bio-mimetikai, grafenas ir kt., Su stipriu praktinis ir laboratorinis komponentas.... [-]


Rinkodaros ir verslo komunikacijos laipsnis

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų October 2018 Portugalija Barcarena

Rinkodaros ir verslo komunikacijos laipsnis skirtas mokyti kvalifikuotus specialistus iš trijų žinių: rinkodaros, komunikacijos ir vadybos. Tai vienintelis Lisabonos regiono kursas, kuris papildo šias 3 sritis. Tai leidžia giliau susipažinti su rinkodaros vadyba ir daugiau profesionalių parduotuvių (rinkodara, komunikacija, rinkodaros vadyba). [+]

Kurso aprašymas

Rinkodaros ir verslo komunikacijos laipsnis skirtas mokyti kvalifikuotus specialistus iš trijų žinių: rinkodaros, komunikacijos ir vadybos. Tai vienintelis Lisabonos regiono kursas, kuris papildo šias 3 sritis. Tai leidžia giliau susipažinti su rinkodaros vadyba ir daugiau profesionalių parduotuvių (rinkodara, komunikacija, rinkodaros vadyba).

Numatoma, kad šis kursas turi puikią praktinę sudedamąją dalį, skatinančią nuolatinį dalijimąsi mokytojų ir studentų patirtimi, naudingą organizacijų kasdienei veiklai. Fakultetas turi dvigubą valentingumą: universitetą ir kompaniją. Universitetai nėra įpratę, kad fakulteto nariai turėtų daktaro laipsnius ir tuo pačiu metu turėtų atitinkamą profesinę patirtį. Tai leidžia klasėms labai praktiškai ir tinkamai pritaikyti verslo realybei.... [-]


Vadybos laipsnis

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų October 2018 Portugalija Barcarena

" Atlântica Management" kurso tikslas yra parengti aukštos kvalifikacijos specialistus verslo mokslų srityje, tai yra puikus organizacinis komponentas, tiesiogiai susijęs su įmonėmis, centrinėmis, vietos, regioninėmis ar viršvalstybinėmis organizacijomis ir kitomis nevyriausybinėmis organizacijomis. [+]

Modulio aprašas

" Atlântica Management" kurso tikslas yra parengti aukštos kvalifikacijos specialistus verslo mokslų srityje, tai yra puikus organizacinis komponentas, tiesiogiai susijęs su įmonėmis, centrinėmis, vietos, regioninėmis ar viršvalstybinėmis organizacijomis ir kitomis nevyriausybinėmis organizacijomis.

Sukurto mokymo metu "Licenciatura" prisiima kompetencijos ugdymo ir diferencijavimo tikslus, susijusius su kitais valdymo laipsniais atsižvelgiant į dabartinius nacionalinės ir tarptautinės verslo bendruomenės poreikius ir lūkesčius, įskaitant pusiausvyrą tarp kieto mokymosi ekonominėje ir finansinėje srityje, vadovavimas ir komandinis darbas, problemų analizė įvairiomis perspektyvomis ir skirtingais planais, strateginis planavimas, išteklių organizavimas ir rezultatų kontrolė.... [-]