Castelo Branco University of Applied Sciences

Įvadas

Oficialus aprašymas

Castelo Branco politechnikos institutas (TPKT) yra viešoji įstaiga aukštojo mokslo, kurio kultūra būdinga įvairovės turtingumą ir unikalumo kiekvienam savo vieną iš šešių mokyklų, kurios yra Žemės ūkis, taikomieji menai, Švietimas, valdymo, sveikatos ir technologijos.

Kursai dėstė IPCB derinti stiprų praktišką ir techninį mokymą su teorinių sistemų aukščiausiu moksliniu lygmeniu, rengia kompetentingų specialistų. TPKT Mokyklos turi aukštos kokybės priemones ir įrangą, ir puikus sporto ir kultūros centras. Mokymo personalo įrodo, kad aukšto mokslinio, techninio ir pedagoginio kompetencijai.

Iš IPCB plėtra, grindžiama ramsčių aiškiai nurodė savo poreikį aukšto lygio kokybę ir yra tarptautiniu mastu pripažintas. Be priimant Europos kokybės užtikrinimo asociacija aukštojo mokslo (ENQA) ir Europos universitetų asociacijos (EUA) rekomendacijas standartus, Castelo Branco politechnikos institutas turi savo kokybės vadybos sistema sertifikuota pagal ISO 9001: 2008. Nepaisant pasiektus rezultatus, svarbu, kad šie paklausos lygis yra stiprinama ir matomas institucijos misiją, nes tai yra vienintelis būdas užtikrinti, kad TPKT iššūkius ir tikrina kiekvieną iš mūsų atskirai ir visos akademinės bendruomenės bendrai: dėstytojai, studentai, nepedagoginis personalas ir išorės medžiagos.

Platų studijų galimybes, glaudžius ryšius su verslo pasauliu prieinamumą, švietimo, socialinės ir kultūrinės pasauliai, mūsų glaudžiai bendradarbiaujant su darbo rinka, žinios ir technologijos, ir internacionalizavimo strategijos perdavimas, garantuoti mūsų absolventai išsamus mokymas per įsigijimo ir plėtros mokslo ir techninių, kalbinių, reliacinės ir kultūrinių įgūdžių, todėl ruošiant juos konkurencingomis reaguoti į sienų darbo rinkos poreikius, bet taip pat teikia reikalavimus jiems kurti ir tobulėti, skatinant kūrybiškumą ir verslumą , Mokymosi visą gyvenimą programų nuostata taip pat leidžia tiems, kurie jau yra aukštojo mokslo turėtojai arba kurie jau į darbo rinką, būtina prisitaikyti prie naujų iššūkių ir naujų reikalavimų.

Mes žinome, uždavinių, ir mes esame visiškai supranta, vaidmens ir atsakomybės TPKT į šalies ateitį ir plėtrą regione. Tačiau mes manome, šią sąlygą ir įsipareigojimą vadovauti šiam projektui, kur patiekiama žinias ir žmones.

Sveiki atvykę į Castelo Branco politechnikos institute!

Vietos

Castelo Branco

Address

Castelo Branco, Castelo Branco rajonas, Portugalija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: