Miguel Torga Institute of Higher Education (ISMT)

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kas mes esame?

Viena iš seniausių Portugalijos privačių aukštojo mokslo universitetų institucijų, gyvuojančių daugiau nei septynis dešimtmečius. Mes vadovaujame vienuolikai 1-ojo ciklo (baigimo) kursų socialiniame darbe, psichologijoje, žurnalistikos informacijoje, verslo komunikacijoje, kompiuterių moksle su verslu, kompiuterių moksluose, multimedijoje, komunikacijos dizaine, valdyme, žmogiškųjų išteklių valdyme ir apskaitoje bei audite.

121099_EdificiosISMTbanner_1185x350_a.jpg

2-osios pakopos (magistrantūros) kursams leidžiama vykdyti šias funkcijas: klinikinė psichologija (su trimis specializacijos kryptimis), žmogiškųjų išteklių valdymas ir organizacinis elgesys, sveikatos socialinė psichologija, socialinis darbas, socialinė gerontologija, tinklo administravimas ir informatika. Sistemos (bendradarbiaujant su ISPGAYA). Be šių kursų, ISMT taip pat siūlo magistrantūros kursus (ne akademinį laipsnį), ne tik trumpus mokymus, vykdomus vadovaujant „Prime Training Center“ (rezultatas yra instituto ir PROFIFORMA, konsultavimo ir mokymo biuro, UAB, partnerystė), į kuriuos įeina, be kita ko, mokytojų rengimo kursai.

Pagal bendradarbiavimo protokolus ISMT bendradarbiauja doktorantūros studijose, tokiose kaip doktorantūros studijos. psichologijos srityje (suderinus su Estremadūros universitetu - Ispanija). Mes taip pat esame mokymo įstaiga, akredituota DGERT (Užimtumo ir darbo santykių generalinio direktorato) ir Mokslinio ir pedagoginio mokymo skyriaus tarybos.

Kiek mes?

Apie 30 darbuotojų ir 100 dėstytojų / bendradarbių ir beveik 1400 studentų , tai yra fakultetas ir studentų bendruomenė, kuri yra kūrybinga, novatoriška ir kritiška.

121097_interiores.jpg

Kaip mes?

Reikalaujantis kurti dabartį ir nekantrus ateičiai.

Kodėl mes?

Kadangi norime prisidėti prie kritinės masės kūrimo ir norime pagrįsti naujoviško mokymo projektą. Ir todėl, kad naujasis tūkstantmetis remiasi kokybe, kuri yra didžiausia mūsų lažyba. Esame tikri, kad ISMT yra ta vieta, kur jau prasidėjo ateitis. Režisierius Carlos Amaral Dias

Vietos

Koimbra

Instituto Superior Miguel Torga (ISMT)

Address
Largo da Cruz de Celas, 1

3000-132 Koimbra, Koimbros rajonas, Portugalija
Interneto svetainė
Telefonas
+351 239 488 030

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis