Oficialus aprašymas

Viena iš pirmaujančių verslo mokyklų Europoje

Įkurta 1978 metais, Naujoji School of Business, ekonominės (Naujoji "SBE) yra prestižiškiausias Portugalų mokykla Ekonomikos, finansų ir vadybos ir viena iš pirmaujančių verslo mokyklų Europoje srityse.

Tai triguba karūna akredituota mokykla, turinti savo magistro, vykdomosios švietimo ir MBA esančių pagrindinių tarptautinių eiliškumą: "Financial Times", AACSB akreditacija, EQUIS akredituota ir asociacija MBA.

Taip pat buvo pripažintas išskirtinių 5 Palmes pagal EdUniversal, skirtumu, kuri kelia Nova SBE tarp geriausių 80 verslo mokyklų visame pasaulyje, yra vienintelė Universal verslo mokyklos Portugalijoje.

Išskirtinis Portugalų narys mokyklos CEMS

Naujoji verslo mokykla ir ekonomika "yra išskirtinis portugalų narys mokyklos CEMS - pasaulio aljansas pirmaujančių verslo mokyklų, daugianacionalinių kompanijų ir nevyriausybinių organizacijų - Siūlo CEMS magistro Tarptautinės vadybos (CEMS MIM), programa, kuri nuolat pristatomos top 3 Financial Times Global meistrų vadybos reitingą.

KODĖL NOVA MOKYKLA Verslas ir ekonomika?

Svarbiausia investicija į savo karjeros pradžioje yra vienas jums padaryti sau. Mūsų studijų programų buvo sukurta siekiant suteikti unikalią mokymosi patirtį, papildyta su reikiamų įgūdžių, žinių ir plėtros geriau parengti studentus vis reikliausių darbo rinkoje.

Reputacija

Naujoji verslo mokykla ir ekonomika yra viena iš nedaugelio verslo mokyklų pasaulyje su Triple Crown ir 5 Palmes akreditacijas. Jums bus naudinga iš mokyklos reputacijai tobulumo, pripažinta pagrindinių tarptautinių reitingą.

Realaus pasaulio ryšys

Mūsų programos yra praktiškai kryptingų laipsnių. Kampusie jums susidurti aukštus pasiekti studentus daugiau nei 30 tautybių, suteikti jums su unikaliomis tinklų galimybes. Naujoji "SBE fakultetas apima daugiau nei 30% užsienio dėstytojų ir 25 skirtingų tautybių

lankstus mokymasis

Jums bus įrengta įrankius ir metodus, reikalingus sukurti savo įgūdžių rinkinį pagrindinėse srityse Ekonomikos ir vadybos. Per paskaitas, darbas grupėse, atvejų tyrimus ir in-the-srityje patirtį, jums bus įsigyti ne tik skamba akademinių žinių, bet ir platesnę perspektyvą.

Mokykitės iš pasaulinės klasės fakultetas

Mūsų dėstytojai turi nusistovėjusį įrašą publikacijų geriausių tarptautinių akademinių žurnalų. Tuo pačiu metu - atsižvelgiant į jų neeilinio ugdymo ir profesinės patirties (daug yra konsultantai finansinių institucijų, įmonių ir valstybinių įstaigų) - jie turi aštrų jausmą iššūkius pasaulio bendruomenei.

Po pamokų

Jums bus naudinga iš mentorystės sistemą teikiamos absolventai dirba viršų tarptautinių organizacijų, neįkainojama būdu studentams mokytis iš tų, su daugiau karjeros patirties apie konkrečius pramonės ar vaidmenis. Mokyklos renginiai daugiausia studentų organizuota, su konferencijos pritraukti pripažintus garsiakalbius, kurie dalijasi savo supratimą apie verslą, sėkmės ir lyderystės. Socialiniai klubai pridėti dar vieną dimensiją turtinga mokyklos gyvenimo miesteliu.

Studijuoja Nova mokyklos Verslo ir ekonomikos yra unikalus socialinis ir žmogiškasis patyrimas. Čia studentai bus sukurti ilgalaikę draugystę už visą likusį gyvenimą ir plėtoti kontaktus, kurie bus įrodyti neįkainojama per visą savo karjerą tinklą.

Be to, profilių įvairovė kiekvienai programai suteiks tikrai vertinga patirtis, kurios metu studentai turės pasidalinti patirtimi su bendraamžiais iš įvairiausių sluoksnių.

40% mūsų studentai turi tarptautinę karjerą

Nova SBE anketa programos teikia studentus su stipria tarptautine poveikio per mokyklos tarptautinio masto ir tinklo. Kiekvieno studento gebėjimas mokytis ir dirbti daugiakultūrėje aplinkoje nuolat išbandyti ir dar labiau sustiprina per tarptautinę patirtį kontekste.

Naujoji
Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Nova School of Business and Economics

Bakalauro programa ekonomika stovi ant pagrindinių kursų, kurie prisideda prie kieto mokymo ekonomikos, vadybos ir kiekybinių metodų kūrimas atrankos. Studentai įgyja sub ... [+]

Daugiau kaip 4000 absolventų, dirbantys įvairių veiklos sektorių, Portugalijoje ir užsienyje, yra nepaneigiamų įrodymų, kad aukštos kokybės ir inovacijų, kuri būdinga Nova SBE anketa bakalauro programą Ekonomika, kuris buvo sukurtas 1978 m.

Bakalauro programa ekonomika stovi ant pagrindinių kursų, kurie prisideda prie kieto mokymo ekonomikos, vadybos ir kiekybinių metodų kūrimas atrankos. Studentai įgyja subalansuotą derinys techninių ir mokslinių žinių, be to gauti bendrąjį išsilavinimą susijusiose srityse, pavyzdžiui, teisės ir socialinių mokslų, be kita ko.

Programos struktūra

Bakalauro pirmojo laipsnio programos ekonomikos struktūra yra semestrus. Kiekvienam atskiram žinoma dalyvavo ir sėkmingai pabaigė studentams suteikiamas ECTS numeris (Europos kreditų perkėlimo sistema).... [-]

Portugalija Lisbon
Spalis 2019
Anglų,Portuguese (Portugal)
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Nova School of Business and Economics

Naujoviška ugdymo struktūra bakalauro laipsnį vadybos, sukurta 1995 metais, prisidėjo prie 2000 vadovų ir verslininkų mokymą, teikiant integruotą požiūrį valdymo įvairios ... [+]

Naujoviška ugdymo struktūra bakalauro laipsnį vadybos, sukurta 1995 metais, prisidėjo prie 2000 vadovų ir verslininkų mokymą, teikiant integruotą požiūrį valdymo įvairiose funkcinėse srityse, pavyzdžiui, Finansai, Marketingas, strategijos, operacijų ir organizaciniu elgesiu, kartu su kieto pagrindo ekonomika ir kiekybinių metodų.

Programos struktūra

Bakalauro pirmos studijų programos vadybos struktūra yra semestrus. Kiekvienam atskiram žinoma dalyvavo ir sėkmingai pabaigė studentams suteikiamas ECTS numeris (Europos kreditų perkėlimo sistema).

Siekiant užbaigti Vadybos bakalauro, jis yra privalomas stoti į ne mažiau kaip šešių akademinių semestrus ir sėkmingai pasiekti tarp 180 ir 195 ECTS kreditų.... [-]

Portugalija Lisbon
Spalis 2019
Anglų,Portuguese (Portugal)
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Top Recruiters describe Nova SBE's students

Welcome to Nova SBE 2016/2017 (message from the Dean)