Oficialus aprašymas

UPT - "Oporto Global University" yra privati ​​aukštojo mokslo įstaiga, sertifikuota pagal ISO 9001, kurią pripažino Portugalijos vyriausybė ir Portugalijos aukštojo mokslo vertinimo ir akreditavimo agentūra - A3ES. UPT tyrimų skyrius, IJP, yra patvirtintas Portugalijos finansavimo agentūros mokslinių tyrimų, FCT.

Sukurta birželį 1986, MVT - Porto Pasaulinis universitetas įsikūręs Porto, žinomas kaip "Cidade Invicta", Porto leido Portugalijai savo vardą. Porto yra Portugalijos šiaurėje, dešiniajame Douro upės krante, antras pagal dydį šalies miestas, įsikūręs miesto teritorijoje, kurioje gyvena daugiau nei 1,3 milijono gyventojų.

"Porto" yra tarptautiniu mastu žinomas dėl savo uosto vyno, tiltų ir senosios bei šiuolaikinės architektūros. Jos istorinis centras nuo 1996 m. Yra UNESCO pasaulio paveldo objektas. Porto miestas taip pat yra aukštojo mokslo ir mokslinių tyrimų kompetencijos centras, išsiskiriantis savo technologinėmis ir mokslo naujovėmis, kuris pritraukia studentus iš visos šalies ir iš užsienio.

UPT yra organizuojamas keturiuose departamentuose: teisės, ekonomikos, vadybos ir informatikos, paveldo ir turizmo bei psichologijos ir švietimo srityse, kurios rengia 1-ąją, 2-ąją ir 3-čiosios pakopos programas bei poskyrį pagal Bolonijos procesą. UPT siekia būti aukštojo mokslo modeliu, atsižvelgdamas į įvairių departamentų sinergijos privalumus. Studentai, ne tik įgydami teorines žinias, turi galimybę kurti praktinius ir mokslinių tyrimų projektus, kurti įvairias įgūdžius, kurie juos rengia ateities karjeroje ir gyventi konkurencingoje pasaulinėje visuomenėje.


Pasaulinis tyrimas ir pasaulinis mokymasis iš pasaulinių specialistų

"Think Global". Tyrimai visame pasaulyje. Mokykis ir mokykis visame pasaulyje. Tai yra UPT pagrindai - "Oporto" visuotinio universiteto vizija, į kurią įkūnijama UPT misija propaguoti pasaulines visuotines žinias, rengiant rytdienos pasaulinius specialistus ir ateities piliečius pasaulyje.

Mūsų oficialiai pripažinti moksliniai tyrimai (ISO 9001 ir FCT) intensyviai dirba su partneriais visame pasaulyje, teikia pasaulinio lygio tyrimus ir kuria kraujuojančių gyvatvorių žinių, siekiant padėti ir skatinti tvarų visuotinį vystymąsi visiems. Mes dalijamės šiomis žiniomis pagal griežtą "atvirosios prieigos" politiką (kai mokslinius tyrimus viešai finansuoja).

Mes pristatome šias žinias savo akademinei (Portugalijos švietimo ministerijai, Portugalijos aukštojo mokslo akreditavimo agentūrai ir ISO 9001) mokymo departamentams ir programoms mūsų pasaulio studentams.

Mūsų tarptautiniu mastu vadovaujami fakulteto pastoraciniai užsiėmimai, aktyvi mokymosi bendruomenė, visuotinė UPT socialinė atsakomybė ir įsipareigojimas, patraukli, tolerantiška ir daugiakultūrė aplinka Portugalijoje prisideda prie asmeninių, tarpasmeninių, kultūrinių ir tarpkultūrinių įgūdžių ugdymo, būtinų sėkmingai įgyvendinti. profesionaliai pasauliniame pasaulyje.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BA

Oporto Global University - Universidade Portucalense

Tarptautinių santykių laipsnis siūlo novatorišką požiūrį: studentai gali įgyti diplomatijos ir sričių studijų specializaciją ar įgyti įgūdžių kitoje mokslo srityje. Taigi ... [+]

Tarptautinių santykių laipsnis siūlo novatorišką požiūrį: studentai gali įgyti diplomatijos ir sričių studijų specializaciją ar įgyti įgūdžių kitoje mokslo srityje.

Taigi studentai gali įgyti vieną iš galimų nepilnamečių ekonomikos, vadybos, teisės ir turizmo srityse. Arba, jei jų atranka orientuota į IR disciplinas, jie baigia specializaciją diplomatijos ir teritorinių studijų srityje.

Kartu su šiuo drausminiu bendradarbiavimu, bendras pagrindas apima keletą mokslo sričių tarptautinių santykių, dėsto aukštos kvalifikacijos, jaunų ir dinamiškas akademinis personalas.

Atsižvelgiant į jo svarbą būsimiems internacionalistams, skatinamas tarptautinis studentų judumas, ypač Erasmus programos kontekste. Nuolat organizuojamos kelios seminarai ir kitos mokymo galimybės, siekiant praturtinti UPT absolventų gyvenimo aprašymus. .... [-]

Portugalija Porto
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

BSc

Oporto Global University - Universidade Portucalense

Šio kurso tikslas - parengti specialistus, kurie gali kurti, kurti, įdiegti ir prižiūrėti kompiuterines sistemas. Studentai yra pasirengę kurti technologines sistemas, ga ... [+]

Šio kurso tikslas - parengti specialistus, kurie gali kurti, kurti, įdiegti ir prižiūrėti kompiuterines sistemas. Studentai yra pasirengę kurti technologines sistemas, galinčias spręsti šiuolaikinės visuomenės ir organizacijų poreikius, naudojant moderniausias technologijas. Taigi, užtikrinama, kad studentai vienu metu mokosi sistemų modeliavimo, programavimo ir duomenų bazių, kompiuterių tinklų ir saugumo srityse.

Kodėl verta rinktis šį kursą?

Pagrindinis UPT informatikos bakalauro - programavimo tikslas - mokyti specialistus su geriausia programa ir motyvuotu bei kvalifikuotu dėstytoju, kad studentai taptų šios srities ekspertais ir galėtų sėkmingai patekti į konkurencingą tarptautinę rinką. Mes siūlome Jums galimybę praktiškai įgyvendinti teorines žinias, įgytas kuriant įkvepiančias ir tinkamas stažuočių programas, kurios pagerins ir praturtins jūsų patirtį technologijų skatinamose srityse.... [-]

Portugalija Porto
Registracija galima
Anglų
Dieninės
3 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Bakalauras

Oporto Global University - Universidade Portucalense

Turizmo bakalauro laipsnis yra modernus požiūris, atitinkantis turizmo pramonę. Kursas apima pagrindinius modulius su papildomais moduliais, atitinkančiais individualius ... [+]

Turizmo bakalauro laipsnis yra modernus požiūris, atitinkantis turizmo pramonę. Kursas apima pagrindinius modulius su papildomais moduliais, atitinkančiais individualius studentų poreikius. Stažuotės moduliai I ir II suteikia studentams vertingos darbo patirties su partneriais, pradedant privačiomis įmonėmis iki nacionalinės, regioninės ir vietos administracijos. Turizmo paskirties vietų ir inovacijų bei turizmo produktų kūrimo modulių skatinimas ir stiprinimas stiprina šiuos ryšius, ugdo studentų gebėjimą diegti naujoves. Plėtra

Bakalauro laipsnis, kurį iš anksto akreditavo A3ES - Aukštojo mokslo vertinimo ir akreditavimo agentūra (Portugalija)

Kodėl verta rinktis šį kursą?... [-]
Portugalija Porto
Registracija galima
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Universidade Portucalense

International Students - Mubeen Tariq

Abertura do ano letivo 2018/19

International Student

International Student

International Chinese Students

International Student

Careers UPT 2019 (Feira do Emprego)