Universidade Nova de Lisboa - Faculty of Social Sciences and Humanities

Įvadas

Oficialus aprašymas

Socialinių ir humanitarinių mokslų fakultetas (FCSH) yra organinis vienetas Universiteto NOVA Lisabonoje. Fakultetas yra juridinis asmuo viešosios teisės, aprūpinta mokslo, pedagogikos, administracinis ir finansinis.

Mokyklos misija yra viešoji paslauga kriterijus atitinkančių senjorams ir, visų pirma, Portugalijos piliečių socialinės ir humanitarinių mokslų srityse.

Vykdydama šią misiją fakultetas siekiama šių tikslų: a) meistriškumo mokymo ir mokslinių tyrimų specializacijos socialinių ir humanitarinių mokslų, tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu mastu vietovėse; b) aiškus įsipareigojimas inovacijų ir tarpdiscipliniškumo; c) kūrimas, skleidimas ir parama humanistinės kultūros; d) paslaugų teikimas šiose srityse bendruomenei.

Socialinių ir humanitarinių mokslų fakultetas, organinės struktūros paslaugas yra remti tikslus, sudaro įstaigos misija: mokymo, mokslinių tyrimų ir paslaugų bendruomenei. Užtikrina jo veikimas iš darbuotojų su skirtingais įgūdžiais kūnas, sudarytas daugiausia abiturientų.

Vietos

Lisabona

Address
Avenida de Berna, 26-C / 1069-061
Lisabona, Lisabona, Portugalija