ESO Paris - École Supérieure d’Ostéopathie

Įvadas

Oficialus aprašymas

pristatymas

Osteopatijos mokykla gimė 1990 m. Balandžio mėn. Dabartinio prezidento iniciatyva

Kretingos akademijos rektorate - Universiteto kanceliarijoje įregistruota privataus aukštojo mokslo įstaiga, patvirtinta Sveikatos apsaugos ministerijos 2007 m. Rugpjūčio 9 d. Įsakymu.

ESO pašaukimas yra mokyti išskirtinius, atsakingus ir kompetentingus specialistus pagal Tarptautinės osteopatijos draugijos ir Pasaulio sveikatos organizacijos rekomendacijas prevencijos ir sveikatos išsaugojimo srityje.

ESO Paryžius yra istorinė osteopatų mokymo mokykla po bakalauro laipsnio Prancūzijoje. Iš tikrųjų nuo pat įkūrimo įstaiga laikosi pirmtakų požiūrio į osteopatijos mokymą, būdama pirmoji :

 • Prancūzijoje baigęs bakalaureatą ar jam prilygintą studijų kursą , t. Y. 5 metus ištęstinio osteopatijos mokymo kurso .
 • Paprašykite Sveikatos ir socialinių reikalų direktorato išklausyti pirminio osteopatijos mokymo teisėtumą po bakalauro pažymėjimo (1990 m.).
 • Prašyti įregistruoti savo aukštojo mokslo veiklą Nacionalinio švietimo ministerijoje (1992).
 • Formatas moko nustatytų standartų, Europos Sąjungos Bolonijoje (2001).
 • Įregistruokite savo diplomą - Prancūzijos osteopatijos diplomą - Nacionaliniame profesinių pažymėjimų kataloge (II lygio diplomas, 2009 m. Balandžio 10 d. Dekretas - OL 2009 m. Balandžio 21 d.). 2014 m. ESO buvo patvirtinta, kad ji registruoja I laipsnio diplomą ( 2014 m. Sausio 20 d. Ministro įsakymas).

  neck and shoulder treatment at physical therapistJesper Aggergaard / Unsplash

ESO vertybės: aistra ir tikslumas

ESO Paryžiaus misija yra mokyti labai kompetentingus ir labai kompetentingus osteopatinės srities praktikus, Europos lygiu pripažintus profesinių organizacijų ir galinčius visiškai gyventi pagal savo profesiją.

ESO Paryžiaus studentai yra osteopatai, mokomi mokslo griežtumo, ne trumpiau kaip per 5 metus. Osteopatijos absolventams ESO Paryžius siūlo pasirenkamus papildomus metus, atveriančius naujas galimybes, orientuotas į mokslinius tyrimus, mokymą ar įvairias specialybes (pernaatalinė osteopatija, vandens osteopatija, sportinė osteopatija, geriatrinė osteopatija).

2003 m. Gegužės mėn. ESO Paryžiaus atestacija pagal ISO 9001 standartus jos mokymo, organizavimo ir valdymo kokybei liudija apie institucijos remiamas kokybės pastangas ir jos įsipareigojimą studentai (ir jų tėvai!), kurie suteikė jam pasitikėjimo. Studentų pasitenkinimą atspindi jiems siūlomos studijų sąlygos ir sėkmė, kuri galėtų būti jų po šių studijų pabaigos. ESO Paryžius siekia šio pagrindinio sėkmės tikslo:

 • Pasirinkta ir aukšto lygio programa vykdant ilgalaikius daugiafunkcinius ir generalistinius mokymus su pasirenkamais papildomais metais ir pasirenkama specializacija (bakalauro pažymėjimas 5 1)
 • Integruota klinika, didžiausia osteopatikos klinika Prancūzijoje, teikianti daugiau nei 25 000 vidinių konsultacijų per metus ir siūlanti studentams progresyvią, reguliarią ir periodinę profesinę patirtį, prie kurios pridedama daugiau nei 10 000 osteopatinių konsultacijų įstaigoje. valstybinėse, privačiose ar asociacinėse ligoninėse
 • Fakultetas, kurį sudaro akademiniai specialistai , profesoriai , patyrę praktikai , tyrėjai ir tarptautiniu mastu pripažinti tarptautiniai pranešėjai
 • Tvarus ryšys su universitetiniu aukštuoju mokslu, kuris lemia ilgalaikį mokymąsi ir specialias stažuotes
 • Mokytojų ir studentų santykis yra beveik 1 iš 12
 • Bendras apmąstymas ir tiriamasis darbas mažomis grupėmis: TP, TD, atvejų analizė, projektai, vadovėliai, ...
 • Absoliuti autonomija , leidžianti jam kurti ir pritaikyti savo programas (dažnai bendradarbiaujant su kitomis Prancūzijos ar užsienio institucijomis), aprūpinti žmogiškaisiais ir materialiaisiais ištekliais, kurių jam reikia, kad jie būtų veiksmingi ir pasiekti technologinis universitetas žmogaus mastu.

vieta

„Marle-la-Vallée“ universiteto miestelio centre įsikūręs „Ecole Supérieure d'Osteopathie“ yra privilegijuotoje vietoje, leidžiančioje prancūzų ir užsienio studentams tęsti aukštojo mokslo studijas ramioje ir žalioje aplinkoje, nors ir netoli nuo Paryžiaus (Roissy Charles de Gaulle ir Orly oro uostai 30 min., Paris Gare de Lyon 20 min. pagal RER A). ESO per metus priima 600 studentų, visi studijų lygiai kartu. Kitų didelių mokyklų artumas miesteliui skatina mainus tarp skirtingų sluoksnių žmonių.

Vietos

Champs-sur-Marne

Address
8 rue Alfred Nobel – Cité Descartes – 77420 CHAMPS SUR MARNE
77420 Champs-sur-Marne, Île-de-France, Prancūzija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: