Graduate School of Engineering - ESIEA

Įvadas

Oficialus aprašymas

ESIEA, aukštoji inžinerijos mokykla, rengia aukšto lygio inžinerijos mokymus ir lavina mūsų studentų asmeninius gebėjimus, suteikdama jiems gyvenimo įgūdžių, kurie daro viską.

ESIEA susikūrė savo reputaciją perduodama žinias, praktinę patirtį ir gyvenimo įgūdžius savo būsimiems absolventams, suteikdama jiems galimybę greitai užimti savo pirmąją poziciją ir plėtoti savo karjerą nuolat besikeičiančiame pasaulyje.

Mūsų tikslas yra parengti inžinierius kaip dizainerius, kūrėjus, sistemų ir programų integratorius, derinant IT, elektronikos ir automatinių sistemų kursinius darbus.

Vykdydami dėstomus kursus, komandinį darbą dėl praktinių projektų ir humanitarinę, kultūrinę ar sportinę veiklą, mūsų studentai randa priemonių skatinti savo kūrybiškumą ir išsiugdyti skonį naujovėms, gebėjimą prisitaikyti ir bendravimo jausmą. Platus galimybių spektras, pasirinkimo laisvė ir artumas nuolatiniam mokymo ir mokslinių tyrimų personalui padeda studentams kurti savo kelius, todėl jie yra unikalūs ESIEA inžinieriai.

Vietos

Lavalis

Address
Rue des Docteurs Calmette et Guérin,38
53000 Lavalis, Luaros kraštas, Prancūzija

Ivry-sur-Seine

Address
Avenue Maurice Thorez,74 bis
94200 Ivry-sur-Seine, Île-de-France, Prancūzija

Île-de-France

Address
Rue Vesale,9
75005 Île-de-France, Prancūzija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

Šiuo metu nėra jokių programų, rodomų

Prašome patikslinti paiešką pirmiau, patikrinkite mūsų populiariausių kategorijos žemiau arba atlikti paiešką pagal raktažodžius.


... or simply by choosing your degree: