International Institute of Nuclear Energy I2EN

Įvadas

Oficialus aprašymas

Draudimo profesijos mokymo institutas „IFPASS“ yra pagrindinis draudimo mokymo dalyvis, kurį kasmet sutinka daugiau nei 6000 besimokančiųjų. Daugiau nei 70 metų institutas prisidėjo prie esamų darbuotojų ar naujų stojančiųjų mokymo, tęsdamas profesinį mokymą ar pradinį mokymą visoje šalyje.

Tai taip pat yra vieno didžiausių Il de Prancūzijos CFA (pameistrystės mokymo centro) valdymo organas: CFA de l'Assurance.

IFPASS siūlo diplomų kursus nuo „Bac + 2“ iki „Bac + 5“ lygių, pažymėjimus ir įvairius kvalifikacinius mokymo kursus, atitinkančius draudimo kompanijas ir jų darbuotojų poreikius.

Taigi institutui buvo sukurtas personalo paslaugų teikimo skyrius, orientuotas į VAE (įgytos patirties patvirtinimas) palaikymo veiklą, įgūdžių vertinimą ir įdarbinimą.

Mokymo personalas, 90% draudimo specialistų, asmeniniai ir nuotolinio mokymosi metodai, visų kombinuotų mokymo lygių sėkmės procentas yra 84%. Mokymų pasiūlymo dėka IFPASS palaiko ir užtikrina darbuotojų karjeros galimybes, tuo pačiu patenkindamas prognozuojamų darbo vietų valdymo ir įmonių įgūdžių poreikius.

Vietos

Gif-sur-Yvette

Address
91190 Gif-sur-Yvette, Île-de-France, Prancūzija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

Šiuo metu nėra jokių programų, rodomų

Prašome patikslinti paiešką pirmiau, patikrinkite mūsų populiariausių kategorijos žemiau arba atlikti paiešką pagal raktažodžius.


... or simply by choosing your degree: