IFA Paris

Įvadas

Oficialus aprašymas

SCHOOL OF EXCELLENCE IN PARIS IFA Paryžiuje buvo įkurta 1982 metais siekiant integruoti prancūzų mados palikimą globalizuotame pasaulyje šiandien. Tai vienintelė mokykla siūlo programas mokoma tik anglų kalba pirmą ir antrą ciklą. IFA Paris studento gyventojų tarptautiniu orientuota su studentais iš visų sluoksnių.

IFA Paryžiuje yra registruotas Paryžiaus akademijoje prie jaunimo, Nacionalinis Švietimo ir mokslo ministerija. Ji taip pat yra susijęs su bendrabučiu Prancūzija, Prancūzijos nacionalinė agentūra dėl aukštojo mokslo skatinimą.

IFA Paryžiuje yra malonu pranešti, kad jo Paryžiaus universiteto perkraustymai. Naujas pastatas, esantis 18-24 quai de la Marne ir 19 rajone yra tris kartus didesnis už senojo miestelio; naujos patalpos pasiūlyti papildomų paslaugų ir įrenginių, studentams, kurių daugiau erdvės seminarai, siekiant palengvinti praktinį darbą.

Įsikūręs tiesiai ant Marne platforma, IFA Paryžiaus vaizdu į garsiąją kanalas 19-rajone dabar kuriama širdį. Tai gyva meninė rajonas gyvena daug kultūrinių vietų, kaip MK2 kino Point Momentiniai erdvė koncertams ir baletų, taip pat 104 įvairios paskirties vietos su savo platų programos renginiuose, parodose ir aukštos mados šou. Prestižinis meno mokyklos taip pat turi savo adresą į 19, kur mes rasti pvz nacionalinės mokyklos Architektūros Paris La Villette (ENSAPLV), Nacionalinė muzikos konservatorija, ir netoliese, The Tarptautinė mokykla audiovizualinės kūrybos ir gamybos (EICAR). Populiarus su studentais, 19-oji yra viena iš gyvybingiausių Paryžiaus rajonų, ir Paryžiaus "IFA džiaugiasi tuo idėja netrukus dalyvaus nuotykius.

Paryžius užima ypatingą vietą haute couture ir prabangos pasaulį. Laikoma mados gimtinė, Prancūzijos sostinėje lėmė kūrėjų ir žymiausių mados namų, tokių kaip Chanel, Yves Saint Laurent ir Dior. Paryžius išlieka vieta, kur dizaineriai kaip Martin Margiela, Rick Owens ir Alber Elbaz, pasirinkti gyventi ir dirbti. Iš Paryžiaus mados ypatumas tęsiasi toli už pramonės ribų, tai taip pat dalyvauja kino, meno galerijos, muziejai, teatrai ir į kasdienį gyvenimą.

Paryžius tikrai turi ilgą istoriją su mados ir prabangos, ir jos dabartis ir ateitis atrodo vienodai perspektyvus. Paryžius išdidžiai rodomas kaip pasaulio kapitalo mados ir gali tai įrodyti per savo nesuskaičiuojamų renginių: Fashion-savaitė vyksta du kartus per metus, mugėse ir parodose, bet ir patrauklių konceptualias parduotuvės, plius tendencijas agentūros žibintai. Pagrindinės grupės, pavyzdžiui, prabangos LVMH, PPR, Hermes, Cartier ir Baccarat pasirinko suraskite savo būstinę Paryžiuje. Visai neseniai, Paryžius tapo daug savo ekonomikos prabanga, įskaitant mados, papuošalų, kosmetikos ir maisto, vyno ir turizmui. Šviesos Miestas išlieka pagrindinis tikslas jauniems specialistams mados ir prabangos, kurie nori suprasti mados ir tendencijos istoriją.

Šanchajus apgyvendinimu MEET Šanchajaus TALENT

Įkurta Šanchajuje 2002 metais kartu su Šanchajaus universiteto inžinerijos mokslų (Sues) IFA Paryžiuje yra pirmasis Kinijos ir Prancūzijos BĮ mados išsilavinimą. IFA Paryžiuje dabar Kinijoje, pirmaujančių mados mokykloje mados ir prabangos srityse. Jis yra laikomas vienu iš sėkmingiausių mokyklų požiūriu mokymo ir kūrybiškumo. Jo mokytojai beveik visi įdarbinti Paryžiuje, visi patyrę mados profesionalai.

IFA Paryžiuje taip pat yra vienintelė mokykla Šanchajuje pasiūlyti, ne iš naujoviškų metodų ir bendradarbiaujant su mados ir prabangos pramonės galimybe, programos pirmosios ir antrosios pakopos mokoma tik anglų kalba.

IFA Paris Kinijos kinų ir užsienio studentų skaičiaus tarptautiniu orientuota, siekiame į kūrybos karjerą, stilius, dizainas, bet ir pardavimų, žiniasklaidos, vadovų įmonė ar didelėse įmonėse mados ir prabangos pasaulį.

Daugiakultūrėje ir tarptautinėje aplinkoje, misija yra išvestum kūrybinius talentus savo studentams, bet ir plėtoti savo techninius įgūdžius, kompiuteris ir skaitmeninis.

IFA Paryžiuje Šanchajus yra didesnis registruotas su Kinijos švietimo ministerijos ir pripažino, kad Kinijos vyriausybė taip pat, kad Šanchajaus švietimo akademija. Ji užima didžiulius patalpas jis buvo organizuotas siekiant užtikrinti dėl stiprios žinių perdavimo ir praktinių žinių sąlygas.

Šanchajus Campus siūlo unikalią galimybę pagal mokymosi per pradinį išsilavinimą ir dieninio mokymo kursų mokymo programą ir toliau labai veikia specialistams jau įžengė į darbo jėgą.

IFA Paryžiuje Šanchajus taip pat siūlo savo tarptautinių studentams galimybę liudyti milžinišką augimą Kinijos rinkoje mados ir prabangos. Jos tikslas yra, kad studentai patenkinti vietinius reikalavimus darbo rinkoje, o ne tik tie, kurie galioja tarptautiniu lygiu.

MOKYKLA Stambulo Atsižvelgdama išplėtė savo įtaką ir reputaciją Prancūzijoje ir Kinijoje, IFA Paryžiuje dabar esantis vienas iš labiausiai jaudinančių miestas, Europoje ir Azijoje, Stambulas kryžkelėje.

IFA Paryžiuje siūlo šias programas Turkijoje:

Bakalauro mados dizaino ir technologijų (nuo 2016 m) MBA Prabangos Brand vadyba MBA Mados Verslo MBA Prabangos Brand vadyba MBA Mados Verslo

Sustiprinti savo reputaciją Turkijos dirvožemio IFA Paryžiuje yra labai didžiuojasi savo bendradarbiaujant su gerai žinomo universiteto Kadir Has. Įkurta 1997 metais, Kadir Has universitetas buvo pastatytas ant istorinio žemės TEKEL Cibali, kurios pagrindinė veikla 1884 metais buvo surengti vieną Indėlių ir tabako fabriką nuosavybės teise priklauso valstybei. Tarp 1998 ir 2002 cigarečių fabrikas TEKEL Cibali buvo pertvarkyta pagal Kadir fondas pakeisti išvaizdą ir dabar tapti švietimo ir aukštojo mokslo vieta. Po ketverių metų restauravimo, iš Kadir miesteliu pagaliau atidarytas Cibali vasario 13, 2002. Dėl šių neįtikėtinai rekonstrukcijos darbų, miesteliu paveldėjo elegantiškas fasadai, labai saulėtas sales, su dideliais erdvus erdvėse, kurios suteikia gyvenimo ir standarto moderniausių mokslinių tyrimų priemonių vietą.

Iš Kadir miestelio Cibali ne yra konkretus atstovavimas universiteto misija, kad nori statyti Turkijos ateitis grindžiama stipriu paveldą. Rezultatas yra toks, kad tai viešbutis, įsikūręs miesto centre, per ji apima kultūros derinys ir modernią ir unikalią mokymosi, kuris padės patenkinti naujus poreikius šalies ir pasaulio. Viduje miesteliu apima Cibali vien turi 45,000m2 viso ir siūlo auditorijose, laboratorijose, bibliotekose ir iš Kadir Has rektorius biurus. IFA Paryžiuje mano, kad tai yra privilegija ir neįtikėtinas galimybė dalyvauti šiame miestelyje, kuris neabejotinai suteiks gražią vieta gyventi ir studijuoti mūsų studentams.

Būdama viena iš įdomiausių ir dinamiškiausių miestų pasaulyje, su daug muziejų, galerijų, įstaigų, parodų ..., Stambulas atveria naujus horizontus į visiems tiems, kurie nori asmeniškai ir ypač auga pradėti karjerą srityje Mada ar prabanga.

Daugiau informacijos: https://www.ifaparis.com/fr

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Bakalauro studijos » Matyti Pasaulinės MBA studijos » Matyti Summer courses » Matyti Kursai » Matyti Magistro studijos » Matyti MBA »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Bakalauro Mada Rinkodara

Su bendrabučiu Dieninės 3 - 3 metų September 2018 Prancūzija Paris

Į mados rinkodaros Aukštasis turi struktūrą, kuri padidina galimybę turėti patikimą verslo mokymo mados, kuri skatintų kūrybiškumą ir talentą, o tyrinėti tarp Rytų ir Vakarų dichotomijas kalbant apie strategijas rinkodaros, komunikacijos, platinimo ir prekės ženklo. [+]

IFA Paryžiuje bakalauro pagal akreditacijos IDEL kaip "Tarptautinės bakalauras"

Trukmė: 3 metų programa anglų kalba Miesteliai: Paryžius, Šanchajus FORMATAS: Lankstus Kitas norma: 2017 rugsėjis ECTS kreditai: 180 Paraiškos mokestis: € 150 Mokestis už mokslą / Metai: 8400 € Paryžiuje, ¥ 70,000 Šanchajuje Neapsiribojant: 25 studentų skaičius klasėje "Už kiekvieną sėkmingą dizainerio, yra sėkmingas verslininkas"

ĮVADAS

Į mados rinkodaros bakalauras turi naujovišką struktūrą, padidina galimybę turėti patikimą verslo mokymo mados, kuri skatintų kūrybiškumą ir talentą, o tyrinėti tarp Rytų ir Vakarų dichotomijas kalbant apie strategijas rinkodaros, komunikacijos, platinimo ir prekės ženklo. Jos tikisi bendros pirmaisiais metais ir yra skirtas būti padalinta į dvi skirtingas kursų antrąjį ir trečiąjį metų, siekiant suteikti gilesnę ir konkretų praktinių žinių apie pageidaujamą specializaciją, baigiant konkretaus sudarymo.... [-]


Bakalauro Mados Dizainas Ir Technologija

Su bendrabučiu Dieninės 3 - 3 metų September 2018 Prancūzija Paris Turkija Istanbul Kinija Shanghai + 4 daugiau

Mados Dizaino ir technologijų bakalauro yra IFA Paryžiuje parašas programa. Jis jungia prancūzų mados paveldą su naujausiais technologiniais pokyčiais ir tarptautiniu mastu, siekiant patenkinti dabartinius mados reikalavimus. [+]

IFA Paryžiuje bakalauro akredituota IDEL kaip "Tarptautinės bakalauras"

Trukmė: 3 metų programa anglų kalba Miesteliai: Paryžius, Šanchajus, Istanbul FORMATAS: Lankstus Kitas norma: 2017 rugsėjis ECTS kreditai: 180 Paraiškos mokestis: € 150 Mokestis už mokslą / Metai: 8400 € Paryžiuje, ¥ 85,000 Šanchajuje, € 7400 Stambule Neapsiribojant: 25 studentų skaičius klasėje "Ši programa yra pilnas, intensyvus ir įdomus"

ĮVADAS

"Fashion Design & Technology" bakalauras yra IFA Paryžiaus parašų programa. Jis jungia prancūzų mados paveldą su naujausiais technologiniais pokyčiais ir tarptautiniu mastu, siekiant patenkinti dabartinius mados reikalavimus.... [-]


Bakalauro Vaizdo Prekiavimo

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2018 Prancūzija Paris

IFA Paryžiuje bakalauro Visual Merchandising yra unikalus, tai dieninių programa yra organizuojamas per trejus mokslo metus, daugiausia dėmesio skiriant įgyti profesinių įgūdžių, kurių reikalaujama pagal šioje sparčiai judantį pramonėje. Studentams suteikiama lankstumo antraisiais metais, kai jos nusprendžia pagrindinis rinkodaros ar Visual Merchandising. [+]

IFA Paryžiuje bakalauro bendradarbiaujant su Academia Italiana

Trukmė: 3 metų programa anglų kalba Miesteliai: Paryžius, Šanchajus, Florencija FORMATAS: Paryžius / Florencija / Paryžius ar Šanchajus / Florencija / Paryžius Kitas norma: 2017 rugsėjis ECTS kreditai: 180 Paraiškos mokestis: € 150 Mokestis už mokslą / Metai: 9400 € Paryžiuje, ¥ 70,000 Šanchajuje Neapsiribojant: 25 studentų skaičius klasėje "Sužavėk vartotojus su nuostabiu vaizduoklių"

ĮVADAS

Ar jūs kada nors praėjo langų ekranų Selfridges, Bloomingdales ar Printemps ir sustojo ant kelio, kaip jūs žavisi savo dizainą? Tuo spektro priešais, ar jūs kada nors susimąstėte, kas tai yra instinktas, kad primygtinai kviečia Jus stumti nepermatomas stiklo pluošto durys, atitinkančios Comme des Garcons "Flagman parduotuvės Rue du Faubourg St Honore Paryžiuje? Nesvarbu, ar mes nustebino jų sudėtingumo ar mūsų smalsumo ar suintrigavo jų tariamo paprastumo, parduotuvių, kurios pasiekti, kad klientai «POP» pažvelgti yra tie, kurie įvaldę regėjimo prekiavimo meną.... [-]


Vaizdo įrašai

IFA Paris Graduation Fashion Show 2017: Master of Arts Contemporary Fashion Design

Kontaktai
Pašto adresas
18-24 Quai de la Marne
Paris, 75019 FR
Vietos adresas
18-24 Quai de la Marne
Paris, Île-de-France, 75019 FR
Pašto adresas
350 Xianxia Road
Shanghai, 200336 CN
Vietos adresas
350 Xianxia Road
Shanghai, Shanghai, 200336 CN
Pašto adresas
Kadir Has Caddesi Cibali
Istanbul, 34083 TR
Vietos adresas
Kadir Has Caddesi Cibali
Istanbul, Istanbul, 34083 TR