IFPASS

Įvadas

Oficialus aprašymas

Draudimo profesijos mokymo institutas „ IFPASS yra pagrindinis draudimo mokymo IFPASS , kurį IFPASS daugiau nei 6000 besimokančiųjų. Per daugiau nei 70 metų institutas prisidėjo prie esamų darbuotojų ar naujų dalyvių mokymų, tęsdamas profesinius mokymus ar pradinius mokymus visoje šalyje.

Tai taip pat yra vieno didžiausių Il de Prancūzijos CFA (pameistrystės mokymo centro) valdymo organas: CFA de l'Assurance.

IFPASS siūlo diplomų kursus nuo „Bac + 2“ iki „Bac + 5“ lygių, pažymėjimus ir įvairius kvalifikacinius mokymo kursus, atitinkančius draudimo kompanijas ir jų darbuotojų poreikius.

Taigi institutui buvo sukurtas personalo paslaugų teikimo skyrius, orientuotas į VAE (įgytos patirties patvirtinimas) palaikymo veiklą, įgūdžių vertinimą ir įdarbinimą.

Su mokymo personalu, 90% draudimo specialistų, tiesioginio ir nuotolinio mokymo metodais, visų mokymo lygių sėkmės procentas yra 84%. Mokymų pasiūlymo IFPASS palaiko ir užtikrina darbuotojų karjeros galimybes, tuo pačiu patenkindamas prognozuojamų darbo vietų valdymo ir įmonių įgūdžių poreikius.

Vietos

Puteaux

Address
Rue de la République
92800 Puteaux, Île-de-France, Prancūzija

Bordo

Address
Rue d'Ornano,202
33000 Bordo, „Nouvelle-Aquitaine“, Prancūzija

Lionas

Address
Avenue Tony Garnier,50
69007 Lionas, Overnė-Rona-Alpės, Prancūzija

Schiltigheim

Address
Avenue de l'Europe,30
67300 Schiltigheim, „Grand Est“, Prancūzija

Marseilis

Address
Boulevard Vincent Delpuech,29
13006 Marseilis, Provanso Alpės-Žydrasis Krantas, Prancūzija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

Šiuo metu nėra jokių programų, rodomų

Prašome patikslinti paiešką pirmiau, patikrinkite mūsų populiariausių kategorijos žemiau arba atlikti paiešką pagal raktažodžius.


... or simply by choosing your degree: