IONIS Education Group

Įvadas

Oficialus aprašymas

IONIS grupė yra įsipareigojusi formuoti naują verslo intelektą, remdamasi tvirta tarptautine perspektyva, aukštu naujovių supratimu, iniciatyvos jausmu ir tikra „prisitaikymo ir pokyčių kultūra“. Šios vertybės perduodamos būsimiems mūsų mokyklų absolventams, kurie taps pagrindiniais rytojaus ekonomikos dalyviais.

IONIS Education Group yra pirmoji privataus aukštojo mokslo grupė Prancūzijoje. 25 mokyklos ir subjektai vienija beveik 28 500 studentų Prancūzijoje ir užsienyje bei daugiau nei 80 000 absolventų verslo, rinkodaros, komunikacijos, vadybos, finansų, informacinių technologijų, skaitmeninės, aviacijos, energetikos, transporto, biotechnologijų ir inovacijų srityse. Pati apibrėžta „IONIS“ grupės misija yra šiandien ir rytoj pristatyti naują verslo intelektą. Stipri tarptautinė aprėptis, prisirišimas prie naujovių, verslumo dvasia ir tikra „prisitaikymo ir pokyčių kultūra“ yra pagrindinės vertybės, kurių moko būsimi IONIS grupės absolventai - pagrindiniai rytojaus ekonomikos veikėjai.

Vietos

Île-de-France

Address
Rue des Quatre-Fils,2
75003 Île-de-France, Prancūzija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

Šiuo metu nėra jokių programų, rodomų

Prašome patikslinti paiešką pirmiau, patikrinkite mūsų populiariausių kategorijos žemiau arba atlikti paiešką pagal raktažodžius.


... or simply by choosing your degree: