IPAG Business School

Įvadas

Oficialus aprašymas

Įsikūręs pačioje Paryžiaus širdyje, IPAG Business School siūlo studentams tarptautinę patirtį kartu su akademinėmis studijomis. Campus yra 6-oje arrondissement, kurioje yra populiari kavinių kultūra; atviros kavinės ir restoranų scena Boulevard Saint-Germain ir Saint-Michel, latino kvartalo barai ir bare, istoriniai paminklai, parduotuvių parduotuvės ir įvairios meno scenos. Akademiniu požiūriu, IPAG yra institucija, kuri yra viena iš geriausių prancūzų magistrantūros mokyklų, kurios labiausiai tenkina savo absolventus (l'Etudiant 2013 ir 2014 m.). Tai yra viena iš priežasčių, kodėl IPAG Business School yra puikus pasirinkimas kaip "Study Abroad destination".

Tarptautinis IPAG

Tarptautinė integracija yra mūsų istorijos dalis. Kiekvienais metais daugiau kaip 2400 studentų dalyvauja įvairiuose kursuose, mokomose prancūzų ir anglų kalbomis, ir mokytis visame pasaulyje.
Su 118 partnerystės institucijų 35 šalyse studentai turi daugybę šalių ir kultūrų, kad galėtume ištirti mūsų mainų programas, dvejetus diplomus, trigubus diplomus, MBA programas ir stažuotes. Mūsų programos yra skirtos aprūpinti moksleivius socialiniais ir profesiniais įgūdžiais, reikalingais šiai sunkiai besiplečiančiai ir sparčiai besikeičiančiai verslo aplinkai. Be to, IPAG Business School buvimas mieste taip pat suteikia puikias galimybes savo studentams integruoti savo studijas į darbo vietas.

Naujovės

IPAG Business School skiria savo pastangas kokybiškiems moksliniams tyrimams valdyti, o mūsų didžiausias pasiekimas yra viena iš geriausių mokslinių tyrimų laboratorijų Prancūzijoje. Mes laikome 2-oje žinomiausių post-Bac mokyklų vadovų tyrimuose. IPAG laboratorija buvo pagrindinė investicija, nes buvo įkurta; pagrindinis dėmesys skiriamas teorinių ir praktinių žinių ekonomikai ir valdymui. Su daugiau nei 70 profesoriais ar susijusiais nariais, laboratorija kasmet publikuoja 150 leidinių ekonominių ir valdymo apžvalgų. Be to, "Lab" yra kai kurių iš pirmaujančių tarptautinių žurnalų redakcinių kolegijų nariai ir yra priimančiųjų lankytojų iš kai kurių didžiausių tarptautinių universitetų.

Karjera

Daugiau nei 85 proc. Jaunų IPAG absolventų dirba mažiau nei 3 mėnesius, 54 proc. Studentų pradeda profesinę karjerą didelėse kompanijose arba tampa verslininkėmis.
Studentams suteikiama daug paramos, įskaitant IPAG darbo puslapį, kuriame susieti darbdaviai ir studentai, ši išskirtinė paslauga suteikia galimybes mūsų partnerių bendrovėse.
Be to, daugumos IPAG Business School studentų galutinė stažuotė baigiama pasibaigus darbo sutarčiai.

Programos

Anglų kalba mokomose programose:

  • Tarptautinio vadybos bakalauro laipsnis
  • Verslo administravimo bakalauras
  • Tarptautinė verslo ir vadybos programa
  • MBA Tarptautinė prekyba
  • MBA Prabangus prekės ženklo valdymas
  • MBA energetikos ir tvarumo
  • MBA Europos vadyba
  • MBA Maisto verslo vadyba
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
  • Prancūzų kalba

Matyti Verslo administravimo bakalauro studijos » Matyti Summer courses » Matyti Vienerių metų MBA studijos » Matyti DBA » Matyti Tiksliųjų mokslų magistras » Matyti Magistro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BBA

Verslo administravimo bakalauras (Paryžius gražus)

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2019 Prancūzija Paris Nice + 1 daugiau

Išdėstyti, kaip bendros programos tarp Ipag verslo mokyklos ir Notingemo verslo mokykloje arba Pietų Velso universiteto, šis 3-metų verslo laipsnis yra skirta plėtoti mokinių žinias ir kompetenciją tarptautinio verslo ir vadybos srityje. [+]

Tikslai verslo administravimo programos bakalauro:

Išdėstyti, kaip bendros programos tarp Ipag verslo mokyklos ir Notingemo verslo mokykloje arba Pietų Velso universiteto, šis 3-metų verslo laipsnis yra skirta plėtoti mokinių žinias ir kompetenciją tarptautinio verslo ir vadybos srityje. Įmonės yra sukurti pasaulinę buvimo augančio ekonomikos tarpusavio priklausomybę tautų, kuri kurstė už tarptautinės vadybos know-how ir absolventų tarptautinio verslo įgūdžių, kurie yra pajėgi veiksmingai veikia tarpvalstybiniu mastu paklausa aplinkoje.

Mokymo metodai

Kursai teikiama per paskaitas ir mažų samouczku grupes kartu, kur studentas-dėstytojas sąveika skatinama. Dauguma modulius įtraukti grupių projektai, kur studentai galėtų įgyti pirmų rankų patirties dirbti daugiakultūrėje komandoje. Prezentacijos ir pranešimai yra dalis nuolatinių vertinimas vertinimo proceso ir galutinis egzaminas Kiekviename modulyje yra sėdėjo semestro pabaigos. Studijuojantys pagal Paryžiaus ir Nicos turi užpildyti privalomą 4 mėnesių stažuotę ir informuoti antrąjį pusmetį 3 metus, siekiant užbaigti programą. Taip pat ties Pietų Velso universiteto galimybė atlikti stažuotę vietoj akademinio semestro.... [-]


Vaizdo įrašai

Happy (From Paris to Nice) - We are from Ipag BS

Kontaktai

IPAG Business School - Paris Campus

Adresas 184, bd Saint-Germain
75006 Paris, Île-de-France, Prancūzija
Interneto svetainė https://www.ipag.edu/en
Telefonas +33 1 53 63 36 24

Adresas 4, bd Carabacel
06000 Nice, Provence-Alpes-Côte d'Azur, Prancūzija